• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
já pondělí mám spicha z holkama z koníka a středa asi pojedem směr Neratovice co Sluni??

prádlo se vypralo a uschlo do rána v bytě, jen ještě není vyžehleno hihi
4. čer 2009 v 19:58  • Odpověz
hihi

sluni, prej za vás bude hrát Ivan Trojan jo?

jáji směr neratovice? co tam? to je z vyšehradu trochu z ruky... :wink:
4. čer 2009 v 19:59  • Odpověz
Sluni se vykecává jinde ve Kbelích :grinning:

V Nera bydlí jedna lednovka tak tam zajedem :slight_smile:))
4. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz
aha, to jsi dobrá, že si už sama s tomíkem troufneš do auta, to je super náhodou!
4. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz
si se zbláznila??? mě vyzvedne Martina (lednovka) já bych si to netroufla :confounded:
4. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz
no já jsem si říkala, že jsi dobrá...jak jsi vyprávěla, že jsi trénovala... :wink: to se poddá, za chvilku budeš jezdit sama, neboj
4. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz
no trénovala jednou a zatím nic dalšího, no uvidíme jak to půjde
4. čer 2009 ve 20:22  • Odpověz
AHoj holky,
jdu vás jen pozdravit před zítřejší popravou a poprosit pokud budete mít chvilinku volného časíku tak si na mě vzpomeňte určitě mi to moc pomůže. Předem děkuju.Pápa
4. čer 2009 ve 21:25  • Odpověz
adel,,,houby poprava, to zvládneš, budem na tebe myslet :wink:
4. čer 2009 ve 21:32  • Odpověz
adel myslim na tebe, dej hned vedet :slight_smile: neboooj to zvladnes!
4. čer 2009 ve 21:59  • Odpověz
Ahoj holky, teda tak vy jste zas tak hezky srazíkovaly jo? Já bych taky dala nějaký ten sraz, ale jsem pořád tady u Slanýho a to je do Prahy velká výprava....navíc si s malou ještě moc netroufám tu dálku jet sama... asi bych byla hodně nervozní, když by vzadu plakala. No nevim, jak to udělat.

Adel - zítra hodně štěstíčka.
4. čer 2009 ve 22:50  •  1 dítě  • Odpověz
beat, my nekdy brzo (az se vratime z dovci) pojedem ke slanymu za tchyni, tak bysme se mohly srazit nekde tam, at nemusis cestovat, udelame si pidi srazik :slight_smile:
4. čer 2009 ve 22:52  • Odpověz
feb kam se chystáte, na šumavu?
5. čer 2009 v 09:12  • Odpověz
jojo kaci, do Borovy Lady, stejne jako na svatebni cestu, je to tam super na vylety s detma a kocarkama, ideal vychozi misto, v okoli silnicky se zakazem vjezdu autum, takze fakt super. trasy vyletu zapisu tak ti pak muzu poslat :slight_smile: uz hledate poklady? Jestli mas stale problem s tim jejich zmatenym webem, na uvodni strance (po prihlaseni) klikni vlev ve sloupecku na "hide and seek a cache" pak se ti objevi nova stranka kde asi uprostred je modry hypertextovy odkaz "search with google maps" a oblevi e ti mapa nekde z USA. Do ramecku vparvo napis treba Horomerice a mapu mas ped sebou kterou potrebujes ;) pak jen stacio kliknout na danou kesku (bud v mape nebo vpravo ve sloupecku), kde mas o ni veskery info- souradnice, obtiznost, povidani k tomu, napovedu a tak...
kdyby mi to neukazal honza jak se k tomu dostat taky se tam asi neproklikam :sweat_smile:
5. čer 2009 v 09:38  • Odpověz
Adel: myslím na tebe...tak co????
5. čer 2009 v 11:04  • Odpověz
Ahoj holky,
jste moc hodné, že jste na mě myslely určitě to pomohlo protože jsem si vytáhla skvělé otázky takže je to za mnou a mám titul :slight_smile:
5. čer 2009 v 17:28  • Odpověz
adeeeel no bomba! tak moc gratuluju, konecne si muzes vydechnout a soustredit se jen na prcka :dizzy_face:
5. čer 2009 v 19:00  • Odpověz
Feb děkuju, byly to nervy, ale teď jsem strašně šťastná a ano máš pravdu, te´d se můžu v klidu věnovat těhulkování :slight_smile:
5. čer 2009 v 19:45  • Odpověz
feb...šumavu taky máme rádi, jezdíme tam kažodorčně, ty trasy jsou super.
prosímtě poklady nehledáme, furt jsem se s tím nepoprala, vlastně od tenkrát, co mě ten jejich web tak znechutil, tak jsem tam nekoukala. zkusím to podle toho tvýho návodu znovu
jen pak ještě zjistit, jestli ta naše navigace umí i turistické mapy, aby nás nehnala po dálnicích...vy máte nahranou turistickou???
adel moc graulujuuuuu!
5. čer 2009 ve 22:25  • Odpověz
kaci ja ti nevim co mame.... ale turistickou vylozene ne, ale da se tam urcit jestli chces aby te to vedlo po cestach (v pripade jizdy autem) nebo mimo cesty. Turisticke nevo cyklo znaceni tam neni. Ale helejd, lidi hledaj i s takovejma navigacema, kde vubec nemaj mapu, jen sipku, ktera znazornuje kudy jsou a jeste jim na displeji blika kde je keska. Takze to je tezsi (si predstav ze mezi tebou a keskou tece treba reka :slight_smile:)))) a ty o tom nemas tucha ;) me prijde fajn mit stejne s sebou klasickou mapu, kde se kouknes na vrstevnice a tak... proste jako stara tabornice na obyc mapu nedam dopustit ;)
5. čer 2009 ve 22:48  • Odpověz
feb a mam se koukat na geocatching.com nebo cz?
5. čer 2009 ve 22:59  • Odpověz
KACI MYSLIM ZE KDYZ ZACNES NA CZ. tak stejne te to pak ve finale hodi na .com (ta mapa na ceskym neni nebo aspon nebejvala)
5. čer 2009 ve 23:07  • Odpověz
feb tak už jsem se nějak proklikala na geoc.com. musím se registrovat? mapu s kešema mi to našlo i bez registrace. je ta registrace k něčemu nutná? no a ještě koukám, že jednotlivé poklady jsou zobrazeny různými ikonami...to taky nechápu proč (někde je otazník,někde jakoby cihlička apod.), jo a taky nevím, jak poznáš, jestli trasu ujdeš s kočárkem nebo ne...
5. čer 2009 ve 23:09  • Odpověz
jo kaci reg je nutna, sice se proklikas k mape, ale kdyz chces zobrazit nakou konkretni kesku, tak se ti neukazou souradnice ale jen povidani o te kesce..
5. čer 2009 ve 23:34  • Odpověz
k tem ikonkam- zelena ikonka znamena ze je to klasicky poklad- tj na danych souradnicich najdes krabicku, zluta inkonka je tzv. multicache- na uvedenych souradnicich poklad neni ale jen nejaka indicie (takovych mist muze byt 1-mnoho) a pak z tech indicii spocitas dle uvedeneho postupu definitoivni souradnice kde je krabicka, otaznik je ze musis jeste pred hledanim doma neco najit napr na webu (naky info) nebo neco vylustit (puzzle...). Tech ikonek je jeste vic ale zatim jiny typy jsme nehledali.

ad kocarek a obtiznost- kdyz kliknes na jednu kesku tak se ti otevre stranka jen o te jedne kesce. Nahore je obtiznost jak je to schovany, teren (s kocarkem se da dojet max do 3, dvojka je vzdycky ok). Ale kdyz kouknes do pravyho sloupce po strane, tam jsou takovy maly cerny obrazky, kde je vozejckar, kocarek, zda to je odlovitelny 24h denne, jen za svetla, bacha na klistata, na kole... ale ne vzdy tam jsou ty info uvedeny. Takze se da ridit dle obtiznosti co jsem popisovala vyse, a nebo se da taky napsat vzkaz tomu co tu keš zalozil a poptat se, to jsem taky parkrat udelala :slight_smile:

no snad je to trochu pochopitelny :sweat_smile: je to tam fakt ze zacatku zmateny, ale brzo se zorientujes neboooj :dizzy_face:
5. čer 2009 ve 23:42  • Odpověz
Ahoj holky,
Kaci děkuju za gratulace :slight_smile:
6. čer 2009 v 09:01  • Odpověz
ahoj holky, odjizdime na sumavu, tak se tu mejte, nebudu mit asii moc cas na net, nax hledat kešky a planovat vylety :slight_smile: ale urco mrknu aspon na chvilicku co novyho. Paaaaaaaaaaaaaa
6. čer 2009 v 10:27  • Odpověz
Feb: pěknou dovču!!!
Adel: ty jsi skvělá!!! Teď už jen mimi a ještě to mimi navíc bude mít mámu vysokoškolačku :wink: .
6. čer 2009 v 10:39  • Odpověz
Betty děkuju. No jo teď si připadám jako největší borec a říkám si jak jsem tak mohla nervačit, ale ono to je tak asi u všeho až už to má člověk za sebou tak si říká jak jsem z toho mohl být tak vykulený. A co Ty a škola a mimi?
6. čer 2009 v 11:57  • Odpověz
Adel, to mi povídej, já jsem minule dělala zkoušku ze statistiky- pořád jsem ji odkládala, no, udělala jsem ji za dva s přehledem a pak jsem si připadala, jak hlupák, že jsem se tak bála.
Myslím, že můj cyklus se ještě nedal do pořádku - jsem teď 31.DC a ovulka nikde, tak to bude buď extra dlouhý cyklus, nebo anovulák...uvidím. Tak si říkám, jestli prostě teď nemám dodělat školu a vykašlat se na mimi, jenže to se mi moc nechce. Tak to teď nějak nechávám. Ale mluvila jsem s kamarádkou a ta má stejný termín, jako jsem měla mít já, tak jsem z toho byla zase docela špatná (-jakože jsem si myslela, že už jsem v pohodě)---prostě je ten svět nespravedlivej. (Ale jinak jim to mimi moc přeju, oni se snažili asi přes rok, jen mi to bylo líto).
6. čer 2009 ve 12:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.