• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
Bettynko jak poznáváš ovulku, měřením nebo ovu testama? Já Ti to řeknu asi tak. Podle minulého posledního měření jsem si myslela, že taky ovulku nemám a byla když z toho vzniknul mimišek takže nezoufej. A jak dlouho ještě máš školu? To já jdu 19.6. na další přijímačky jsem to ale blázen co :slight_smile:
6. čer 2009 ve 14:44  • Odpověz
Na co se hlásíš?
Ovu podle teplot, to si mi dala naději, ale i podle testů, na nich nebyly zatím dvě silné čárky, tak nevím - nedělám je pravidelně, tak jsem ten správný okamžik mohla prošvihnout, ale pochybuju. Tak uvidíme. Byla bych moc šťastná, kdybych už nemusela dlouho čekat. Školu mám ještě rok. Už by to mimčo mohlo přijít, protože za devět měsíců už budu muset napsat akorát diplomku.
6. čer 2009 v 15:51  • Odpověz
feb pěknou dovču a díky za info o keškách :slight_smile:
6. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz
Holky já to tady zabalím, občas juknu co nového ale tady je mrtvo a jaksi ani nemam co psat
:unamused:

se tu mějte pa pa
6. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz
jáji....tak já sem taky jen tak jukám a sem tam něco písnu, o svých aktuálních problémech se nejlíp pokecá na diskusích, kde jsou stejně stará mimča. ale tady jsme stará parta, tak mi to přijde škoda úplně to zabalit.... :wink:
6. čer 2009 ve 22:04  • Odpověz
Betty já si měřila jen teplotu a říkám podle teplot to vypadalo opravdu mizerně, tak držím pěstičky ať je vše OK a ať se na těhu testíku ukážou //. Hlásím se ještě dál na Mgr. na můj obor sociální práce.
Jo jinak holky taky mě to mrzí, že sem nikdo nechodí a jak píše Kacka bylo by škoda to zabalit :frowning2:
7. čer 2009 v 09:41  • Odpověz
Já už bych to taky zabalila...můžem si vyměnit kontakty na Facebooku, nebo používat IP, tady se vážně nic neděje...
7. čer 2009 v 11:05  • Odpověz
No neděje, ale je to škoda, že nám to vydrželo jen něco málo přes rok.
7. čer 2009 v 11:37  • Odpověz
holky holky co to tady čtu???? že zabalit???? vždyť neva že se tady tak moc nekecá, ale jsme tu stará parta a navíc já jinam než sem nechodím, max. se jinde na něco zeptám, ale nikde jinde nekecám. to bych pak na koníka neměla proč chodit :frowning2: jen teď jak nemám čas a ani net na norm. copmu tak z noťasu to blbne a dlouho to trvá.
adel. mooooooooc gratuluju super žes to zvládla.
holky mě za 10 dnů čeká ustní část advokátní zkoušky (písemnou už mám za sebou, výsledky nevím) tak mi taky držte palce.
7. čer 2009 v 17:26  • Odpověz
já to tu nebalím :slight_smile:
7. čer 2009 ve 21:07  • Odpověz
No, já taky nikam jinam nechodím, protože všechny témata, kam jsem chodila, přestaly fungovat :angry: . Ale zase na druhou stranu bych sem chodila mnohem radostněji, kdybych už byla těhotná, což asi chápete :wink: .
7. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
adel velká gratulace k úspěchu, teď už konečně můžeš plnými doušky skočit do těhulkování ...
a že se tady nic neděje? holky si to všechno spytlíkujou na lednovkách a je to ... a nebo jsou tu večer, každej má holt jinej režim ... už tu není ta aktivita ...
třeba dneska mám dotaz a jsem zvědavá, kolik se sejde rad ... holky, jaký jste kupovaly do porodnice a pro začátek jednorázovky, sice se chystám látkovat, ale než se nějak sžijem, tak budu používat jednorázovky na střídačku s látkovejma ... dík ...
8. čer 2009 v 07:28  •  2 děti  • Odpověz
autor
ahojky holky ...

adel ... gratuluji

jaji .. jak chceš, ale je nám to líto .. každý máme to svoje, ale tady tato diskuze byla začátek a myslím, že ukončit to není zrovna to nejdlepší, ale jak chceš :slight_smile: ... občas mrkni :slight_smile:
8. čer 2009 v 10:44  •  2 děti  • Odpověz
bukco...neboj budu sledovat jak se těhulky mají :wink:
8. čer 2009 v 11:20  • Odpověz
Delfi , Lufe, Bucko děkuju za gratulace.
Delfi taky na Tebe budu moc myslet.
Betty neboj holka taky se dočkáš, já v to moc věřím :slight_smile:
8. čer 2009 v 19:38  • Odpověz
Ahoj holky,
je Bucka dala fotečku bříška bezva. Taky bych ho měla dodat. :slight_smile:
9. čer 2009 v 07:36  • Odpověz
Ahojky...mám toho moc v práci, 20 nastupuji na MD a tak se sem fakt nedostanu, ale pak to vylepším :slight_smile:
Lufe: já koupila Pemprs newborn - na rady od sestry...a uvidím...také jsem už koupila sexy jednorázové kalhotky :grinning: jsou fakt boží....hááá
9. čer 2009 v 10:06  • Odpověz
autor
ahojky ...
adel, ano dala, ale vypadám jak hroch :grinning:
10. čer 2009 v 08:00  •  2 děti  • Odpověz
ahoj ...
bukco - proč jak hroch? náhodou super, já mám břicho jak kdybych tam pořád pašovala jeden meloun ...
hasev - moc to s tou prací už nepřeháněj, já mám jít na MD 22, ale vidím to na domácí spolupráci minimálně do 7.7. , dík za radu ohledně těch plínek ...
10. čer 2009 v 10:13  •  2 děti  • Odpověz
Bukco ne to teříkej taky si myslím, že bříško je bezva jen si ho hezky užívej. Já ho taky dodám :slight_smile:
11. čer 2009 ve 14:30  • Odpověz
ahojky, já neviděla bukci bříško :frowning2: , jen kočárek a mooc doporučuju, akorát zvaž tu mako kornu, je fakt malinkatá, spíš pro jarní mimi - má jí beat, tak ta by ti poreferovala. já mám korbu 08, emi je malá a přesto jí bude mít taktak do půl roka.
mmch, budu prodávat jak korbu - cca v září, tak později i autosedajdu, ale to nevím, jestli do prosince...
11. čer 2009 v 18:44  • Odpověz
hihi moje dítko by se tam nevešlo :grinning:
11. čer 2009 v 19:01  • Odpověz
Lufe: no já taky budu muset ještě docházet 25.6. uzavřít DPH a ke konci měsíce ještě mzdy a tak...No a pak budu asi furt na tel.jelikož to sice do nové holky leju co se dá ale plave v tom a tak si myslím, že mi stejně bude pořád volat....No ale už aspoň ten pocit, že tam nemusím denně a tak...jsem už dost utahaná...A taky mě všechno dost rozhodí, nemám nějak nervíky...:slight_smile: ale neumím se zlobit. nějak mě teď spíš všechno rozbrečí,je to celkem hrůza, co ty hormony dělaj.... :grinning: :angry: :unamused: ....
Ve středu jsme se byli podívat v porodnici a musím říct, že mě mile překvapili, hezké , vymalované barevně a vůbec to tam nepůsobí nemocničně, jsou tam boxy na první dobu porodní a 4 boxy a celkově to na mě fakt zapůsobilo dobře...což jsem moc ráda...Malej má teď 1560 g a já mám nahoře 8kg...což považuji za dobré :grinning: :sweat_smile:. Přijde mi že mám taky pod trikem meloun chi :slight_smile:....bříško jde jen dopředu a není vůbec rozlité jinam. A David už se pěkně stáčí hlavičkou dolů...takže :slight_smile: .....A co ty a mimi,jak jste na tom ?
11. čer 2009 ve 22:25  • Odpověz
hasev - no vidím, že se taky bez tebe v práci neobejdou ... já zatím váhu malýho nevím, na kontrolu jdem 24.6. Já mám zatím nahoře 8,5 kg, což se mi taky zdá v pohodě, zvlášť když vezmu teď ty žravky, co mě občas přepadnou ... Martin je taky hlavou spíš dolů, žebra jsou jeho oblíbeným odrazovým můstkem, ale sem tam se mu podaří i pěkný zásah rukou do močáku. Porodnici jsem neviděla ještě ani jednu, ale doufám, že se brzo někam půjdem mrknout. Taky už máme kočárek na prodejně, jen se tam musíme stavit a vyzvednout ho.
adel - koukám, že ty už seš 21 tt, to už seš za půlkou, to to letí :dizzy_face:
12. čer 2009 v 15:38  •  2 děti  • Odpověz
Lufe no jo letí to strašně teď je na řadě Delfi, v srpnu Ty s hasev a pak v říjnu já, to je síla.
Jinak já jsem včera byla na večírku v Ostravě ze školy a bylo to super. Vrátila jsem se ve dve, doma jsem se pohádala s přítelem, soát jse šla ve čtyři, vstávala jsem v devět, ale zatím v pohodě. Dneska jede přítel pro jahody k babičce chce si mě tím udobřit. Ty jo jahody bych teď jedla na tuny mňam :slight_smile:
13. čer 2009 v 11:42  • Odpověz
ahoj holky, no co to tady ctu? Zabalit starou partu? To teda ne! :slight_smile:
hlasim se zpet z dovci, bylo to super, pocasi nam nakonec pralo, takze to byla takova aktivni dovolena v duchu kolo, brusle, vylety, poklady :slight_smile: jen skoda, ze 9 dnu uteklo tak rychle :sweat_smile:
14. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz
Ahoj Feb,
tak to je bezva, že se dovča vydařila :slight_smile:
15. čer 2009 v 16:03  • Odpověz
Ahoj holky,

já to tu taky nebalím, i když tady už moc nepřispívám... asi to bude tím, že fakt není o čem - jsem pořád na chatě, je tu hezky, ale psát každý den o tom, jak jsme spinkaly, papaly, kakaly...no to by asi nikoho už nezajímalo :grinning: A taky nedebatuju, co už které dítě umí a co ne, akorát pak z toho chytám nerva, že jsme pozadu a tak...kdybych ale potřebovala radu, tak vím, že se na vás můžu obrátit a budete k dispozici :wink: Ale nebojte, já to tady kontroluju a koukám, jak nám prospívají těhulky a špízuju, jestli náhodou UŽ. Tak doufám, že nám to sem dáte vědět a že zas bude nějaký ten porod on line, ať zas rozjedeme nějakou tu diskusi :wink: A taky pořád doufám, že se uvidíme s mimčama...tak snad nám to holky někdy vyjde...byla bych moc ráda!
15. čer 2009 v 17:32  •  1 dítě  • Odpověz
ahoj beat :slight_smile:
ja se urco ozvu az pojedem ke slanymu :slight_smile:
a co sofinka? jak se dari?
15. čer 2009 v 18:37  • Odpověz
ahoj holky
feb...to je dobře, že počásko vyšlo. my nakonec plánujeme kromě toho chorvatska v září ještě tatry v červenci. tak uvidíme. co daneček? snášel to v pohodě?

beat...já jsem taky pro srazík, tak snad brzy
15. čer 2009 ve 21:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.