• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
kaci o tatrach jsem taky premyslela, kam presne se chystate?a v cem budete malou nosit? nebo jak jste to nakonec vymysleli?

danysek to zvladal uplne v poho,nadseny cyklista a turista :slight_smile: mrkni na FB je tam na mym profilu odkaz na fotky :slight_smile:
15. čer 2009 ve 22:42  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
adel - a co pohyby už citíš?
feb - super, že jste si dovču užili, mě to bude letos chybět, ale co, příští rok s ročním mimčem už to bude taky o něčem jiným ...
16. čer 2009 v 07:26  •  2 děti  • Odpověz
Lufe jo asi před měsícem když jsme jeli na svatbu jsem cítila takové ty první bublinky a teď už cítím pohyby. Ještě to nejsou velké kopance, ale už mimi cítím dost.
16. čer 2009 v 08:44  • Odpověz
lufe,. dyt muzete nekam jet ne :slight_smile: nekam pobliz odpocivat, kratke zdravotni prochazky ;) nakej wellness pobyt, coz? :slight_smile: ale jestli mate kam na chatu tak to je prece taky supr dovca ne? :slight_smile:
16. čer 2009 v 09:48  • Odpověz
feb pravděpodobně pojedeme přímo do Vysokých Tater, nebo nějaký vesničky kolem. mám poměrně jasné požadavky na ubytko, tak ještě uvidím, ze kterých pezionů se nám ozvou - potřebujeme mít k dispozici kuchynku, v dosahu restauraci, kde bychom mohli večer posedět a dosáhla nám tam hlídačka a taky bychom rádi měli ubytko se snídaní. tak uvidíme.
tury zvolíme tak, abychom mohli jezdit kočárem. na nošení mám objednanou manducu, takže v tom jí budeme nosti, ale to je na kratší vzdálenosti, určitě s ní nepůjdeme na celodenní výšlap, manducu budeme mít na dosažení míst, kam nedojedeme kočárem, pokud to místo bude dosažitelné s kočárem nadohled...
jinak když bude něco kratšího, kilák tam kilák zpět, tak bude v manduce. na delší trasy jedině kočárek. přizpůsobíme se jí, nemíníme jí zprudit celodenním sezením v manduce, nehledě na to, že si myslím, že dlouhodobý používání je nejen nepohodlný pro mimčo, ale taky asi není uplně zdravé.
16. čer 2009 ve 13:16  • Odpověz
jako předtrénink pojedeme příští víkend do krkonoš, zatím se zdá, že naše emi je taky cestovatel a turista :slight_smile:, na fotky juknu jak budu mít chvilku času.

holky, uvažujete o očkování prevenarem? nebo už jste okovaní?
my asi dostaneme příští týden hexu, tak nevím, jestli nenechat najednou i prevenar....
16. čer 2009 ve 13:18  • Odpověz
kaci a jakou barvu jsi vybrala?
presne, ja si taky myslim ze nositka na celodenni vylety nejsou, praktikovali jsme to taky tak jak pises :slight_smile: vemte s sebou zamek a kocarek dyztak nekde pricvaknete ;) kola jsme taky nekdy museli nekde nechat a k jezeru treba dojit 100m, tak jsme vozili manducu s sebou.
ad ockovani- nas mudr protipneumokokovi doporucuje ockoat az po roce veku, az se ukonci ten ockovaci maraton co deti maji.
16. čer 2009 ve 14:01  • Odpověz
prihod nakou fotklu kaci, rada se na princeznu podivam jak povyrostla :slight_smile:
16. čer 2009 ve 14:02  • Odpověz
přesně tak feb, zámek sebou...
mám objednanou béžovou, ani jsem nevěfděla, že jí máš taky, minulý týden jsem to intezivně řešila, potřebovalal jsem co nejvíc info.
jakou máš ty?

fotečky přihodím,ale spíš na FB, nebaví mě to furt zmenšovat :slight_smile:

ad očkování) poradím se s mudr., fakt nevím, každej říká něco jinýho :confused:
16. čer 2009 ve 14:39  • Odpověz
kaci mame tu prirodni, zda se mi takova nejvic neutralni, ale mit holcicku asi bych sla do naky ty limitovany edice s kytickama nebo tak ;)
ok, budu na FB vyhlizet :dizzy_face:
byla jsem ted vyzvednout u rossmana hrnky s fotkou tlustinka a 16ks samolepky, vypada to skvele :slight_smile: hrnky dostanou honza a tatka k svatku, uz ted zavidim ze ja nemam ;) doporucuju jako darek :dizzy_face:
16. čer 2009 v 15:29  • Odpověz
Ahoj holky, napadá mě, že Delfi už se tu dlouho neukázala...kdy má termín?
16. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz
no jo feb, ale cenový rozdíl mezi tou přírodní béžovou a limitovanou edicí je cca 700 kč...to se mi zdá dost :unamused: tak proto bude ta přírodní.
16. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz
kaci no to jo, ja teda nasla i tu lim edici nekde trochu levnejc, ale naky 400 rozdil to byl dycky. Ta prirodni je taky moc hezka. Nekdo nadava na to, ze jak je svetla ze se spini, no ja nevim, ja ji nikde po zemi nevalim ;) a aspon se v tom na slunicku prcek nevari :slight_smile:
16. čer 2009 ve 22:53  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
feb - určo nějaký drobný výlety podniknem, ale nebude to ono, nás rovinky moc nebaví, my spíš někde do hor :wink: když mě teď bohatě stačí vyfunět do 4. patra :frowning2:
17. čer 2009 v 07:28  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,
Betty někdy kolem dvanáctého července mám pocit, ale říkala něco o advokátských zkouškách které má teď nějak mít takže asi nemá čas. Kdyby rodila tak by snad někomu dala vědět ne?
17. čer 2009 v 07:32  • Odpověz
lufe no jooo, to chapu, ale lepsi byt nekde nez vubec nikde ;) hory si uzijes za rok ;)
lufe znas www.geocaching.com? pro novacky pekne vysvetlene na www.geocaching.cz s tim se i uplne obyc prochazka stava zajimavou ;) jen je potreba vlastnit navigaci ;)
17. čer 2009 v 10:33  • Odpověz
ooo feb, geocatching, mám předsevzetí zaregistrovat se a prokousat se tím dneska večer, budu doma sama.
tak uvidím...příští víkend jedeme do krkonoš, tak tam bysme mohli začít hledat...
17. čer 2009 v 11:27  • Odpověz
kaci my hledali ted na sumave, nenasli jsme akorat u pramenu vltavy :( ale jinak asi 8 jsme ulovili :slight_smile:
kdybys vecer s tim mela nakej problem, klidne zavolej :slight_smile:
17. čer 2009 ve 12:03  • Odpověz
feb na fb jsou nový fotky emči
tak jdu na geoc.com :wink:
17. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz
eminka je super :slight_smile: uz je to velka holka!
17. čer 2009 ve 22:20  • Odpověz
díky feb.
jinak feb , geocatching je super věc. díky moc za tip. ještě jsme nenašli ještě ani jeden poklad a už mě to náramně baví. už mám naplánovaný první ulovek na víkend. poklady třeste seeeee! :wink:
17. čer 2009 ve 22:38  • Odpověz
holky dala jsem do albíka fotku eminky a mě, když jsem byla malá... :wink:
17. čer 2009 ve 22:47  • Odpověz
Ahoj holky
teda Kači to je ale podoba jako dvojčátka :slight_smile:
18. čer 2009 v 07:17  • Odpověz
adel díky :dizzy_face:

uf holky, mám vyluxováno, vytřeno, umytá koupela a wc, mezitim jsem stihla nakrmit, pak vyprat deku z pohovky, na kterou emi blinkla, vyprané koberečky předložky (máme všude plovoučku, jen před pohovkama a kuch. linkou takový běhouny), žádný zbytečný lapače prachu

emi si hrála, chvilku mi i poplakávala, tak to jsem byla u ní, ale zvládly jsme to a je uklizeno

ted mi pošták přivezl balíček s manducou.... koukám na ní je super, nakonec mám tu přírodní.
holky nevíte, mají všechny takovej trošku režnej materiál? myslela jsem, že to bude hladká bavlna, takže ta černá by byla fakt naprd, by se na to všecko chytalo, ale je fakt, že na tady ten režnej černej by všechno drželo taky.
béžová je krásná.
materiálem jsem příjemně překvapená, myslela jsem, že to bude taková "batohovina" (pevnej matroš jako na batohy, babybjorn to tak má) ale není, je to fajn :wink:
18. čer 2009 ve 12:56  • Odpověz
kaci ja myslim ze je to tim, ze je to biobavlna aze musi byt pevnejsi aby se nevytahavala, tak to pusobi drsneji. Ale Fakt ok, danysek kdyz doma nema teplacky, nema od toho vubec odrene nozky nebo tak, ani me to nedre na zada ty popruhy, opravdu spokojenost. Pockej az pocitis ten rozdil noseni satek/manduca! nese se to opravdu dobre, vaha supr rozlozena.Ze satku uz moje neboha zada protestovala ;)
18. čer 2009 ve 14:12  • Odpověz
feb tak manduca vyzkoušena, emi chvilku poplakávala ale pak usnula a to dokonce už 2x.
je to super, rychlé, operativní...žádné složité uvazy.jen se mi moc nezdá ten posez...ty roztažený nožičky, ale snad je to ok.
emi měla kratasky a trošku otlačené nožičky na lýtkách, nevím jestli není do toho ještě malá, ale snad ne. kdyby jí to dřelo nebo tlačilo, tak by asi spokojeně neusnula :slight_smile:
trosku bojuju se zapínáním tý přezky na zádech...je na to nějakej grif?
18. čer 2009 v 16:08  • Odpověz
kaci ja si tu prezku posunula trochu nahoru, predtim jsem na ni dosahla, ale uz to zavanelo akrobacii ;)
co GC poradilo se vcera?
posezu se neboj, dyt i u satku by se ty pruhy mely roztahnout od kolenni jamky ke kolenni jamce a v nemocnici se deti maly do takovyhle zaby davaj kvuli kyclim :slight_smile:
18. čer 2009 v 16:36  • Odpověz
gc se snad podařilo. mám v navigaci souřadnice na zítra, resp. na sobotu, na náš první poklad :slight_smile:

aha, tak vykoumám tu přezku a zkusím taky posunout...
18. čer 2009 v 17:00  • Odpověz
juuu, 1. poklad :slight_smile: tak drzim palce :slight_smile:
kaci nebo jeste nekdo nosi ty popruhy ramenni krizem.
18. čer 2009 v 17:30  • Odpověz
díky
posunula jsem si ty přezky, a zdá se, že ted to bude OK. nevěděla jsem, že jsou posouvací :grinning:
18. čer 2009 v 19:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.