• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
holky co ta delfi? Vite kdy ma TP?
18. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz
Včera tu někdo psal, že v půlce července (myslím), ale že má teď ty zkoušky. Chudák, to se asi pořád učí...
18. čer 2009 ve 20:18  • Odpověz
Betty to jsem psala já :slight_smile:
18. čer 2009 ve 22:09  • Odpověz
Adel: :slight_smile:
Jinak, potřebuju poradit - po tom potratu jsem nedostala pořád mrchu (- ne, že by mi nějak chyběla, to vůbec :wink: ) - jsem teď 44 DC a přemýšlím, kdy to mám začít řešit s dr. (- čistě teoreticky bych mohla být i těhotná, ale včera byl test negativní).
Jak se má Bukca - vždycky to tady tak oživovala a teď to nějak fláká.
19. čer 2009 v 10:40  • Odpověz
betty a jak jsi mela dlouhy cykly driv?
ja si myslim ze na reseni to jeste neni, ono je to ted hormonalne rozhazeny, bych pockala do 50. dne a pak vyrazila za mudr at se na tebe koukne, jak vypada sliznice a tak :slight_smile:
19. čer 2009 v 15:02  • Odpověz
cus holkyyyyy tak jsem po dlouhy dobe tady: pisu jako magor bo mam ten blbej notas a nejde mi tu spousta znaku:
konecne mam po zkouskach ~ bylo to drsny ale nakonec to mam huraaaaaaa :sunglasses:
dik ze ste na me myslely: termin mam 12:7: takze jeste 3 tydny mam k dobru: ale uz je to dost drsny bolej me uz i trisla tak se mi blbe chodi a mam obr bricho: jinak vzhledem k tem zkouskam tak zatim jsem s vybavickou moc nepostoupila :sweat_smile: ale uz mame postylku (jeste nesestavenou( a jedno povleceni: obleceni asi zatim necham tak jak je a dokoupim pak: teda jeste to vsechno musim vyprat a vyzehlit: taky musim nakoupit veci co mam sepsany _je toho a4: hlavne veci pro me: no pristi tyden se do toho vrhnu:::: sorry ze to tu tak vypisuju ale tohle mi ted zabira veskerou mysl :rolling_eyes:
co takhle dat nejakej srazik???
19. čer 2009 v 17:20  • Odpověz
ahoj holky ...
kaci - fakt jste si s malou moooc podobný :slight_smile:
delfi - super, velká gratulace a teď jen nohy navrh a konečně pořádně těhulit ty poslední týdny ...
betty - bukca se má dobře, dneska byla na kontrole, vše ok, brali jí krev na triply, ale ona se tu určo ukáže, jak uvidí, že tu někdo je ...
já jsem se dneska rozloučila s prací a od příštího týdne se budu flákat doma :wink:
19. čer 2009 v 17:46  •  2 děti  • Odpověz
Delfi: ty si úžasná!!! Gratuluju! Stejně obdivuju, že si ani ne měsíc před porodem měla energii a hlavně chuť myslet na zkoušky.
Lufe: díky za zprávy o Bukce.
Feb: měla jsem dlouhý cykly - asi 35 dní, tak to bude možná i tím.
19. čer 2009 v 18:21  • Odpověz
betty me zas prozmenu poboliva bricho, jestlio budu mit MS ani e po 3t tak super teda :angry: :unamused: :frowning2:
delfi ty bys sla na sraz jeste ted pred porodem? No ok :slight_smile: pristi tyden nemuzu akorat v po dopo (dem k mudr a v ut vubec, mam tu kamaradku) jinak jsem volna :slight_smile: a delfiiimoc gratuluju!!!! jsi vazne dobra zes to zvladla i s brichem!y b gvvqqqgb gdd ... ten dovetek ti napsdal danielek :grinning:
19. čer 2009 v 18:32  • Odpověz
Feb: to si člověk asi nevybere, co? Být ženou - to jsou prostě jen samé starosti s cyklem :wink: .
19. čer 2009 v 18:39  • Odpověz
holky dekuju za gratulace_fakt je ze jsem se moc neucila_asi tak tyden a to jsem to jeste flakala___vic to s tim brichem proste neslo_ale mela jsem stesti na komisy
feb: jo klido bych sla pristi tyden krome pondelka muzu kdykoliv
a co vy ostatni holky???
19. čer 2009 ve 20:26  • Odpověz
Delfi gratulace ke zkouškám. Já se vám taky musím pochlubit dnes jsem byla na písemných přijímačkách v Olomouci a postopila jsem do k ústní zkoušce na tu jdu zítra tak jsem zvědavá jestli mě vezmou a pokud ano jestli by se to dalo zvládat i s mimiškem.
Betty já myslím, že si taky měla delší cykly takže bych ještě tak týden počkala, pak zkusila testík a kdyby nic tak bych zašla k mudrovi. A nějaké příznaky něčeho máš?
19. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz
teda holky vy (my) jsme sikovny studentky-maminky ;) :grinning: jeste stesti ze ja mela jen jednu statnici v tehu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to jeste tu kde nejmin hrozilo ze bych se nakaźila necim... mit treba pediatrii, kde jsem btw chytla tehdy desnou sr... jak nikdy...
Jste fakt dobry ze to zvladate v pokrocilym tehu!
19. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz
delfi, prihod foto bruchu! :slight_smile: prosiiim
19. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz
adel: super taky gratuluju jsme holky sikovny jak rika feb :wink: ty chces jeste dal studovat s mimisem jo??? tak to ses machr!
betty: drzim palecky ale bohuzel moc neporadim :unamused:
feb: no my v baracku nemame zrcadlo takze bricho nevyfotim:::::snad az prijede v nedeli manza tak ho poprosim
19. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz
Adel: příznaky ničeho nemám, ale piju poctivě ten čaj, tak by to mohlo mít účinek, ne? :wink: Teplota se zatím drží docela nahoře, ale bohužel nejsem schopná identifikovat, jestli vůbec a kdy proběhla ovulka...
A gratuluju k úspěchu!!!
20. čer 2009 ve 12:51  • Odpověz
Delfi no uvidíme chtěla bych to zkusit. Škola je jednou za měsác pátek , sobota takže myslím, že to není tak hrozné, ale samozřejmě uvidíme jaké bude mimi a podle toho.
Betty já moc věřím, že čajík pomohl a // se ještě ukážou. Máme to trápení s těmi dlouhými cykly že? A jak říkám s ovulkou podle grafu se moc netrap taky jsem se tím zabývala poslední cyklus protože se mi nevyznačila a vidíš mám mimiška v bříšku, tak mooooooooc držím pěstičky ať je z toho mimišek a ať jde vše krásně až do konce.
21. čer 2009 v 09:45  • Odpověz
ahoj holky
delfi mooooc gratuluju ke zkouškám, teda to uteklo, nedávno mi přišla sms, že jsi našla // a ted už budeš rodit.
pro srazík jsem, nemůžu ve čtvrtek a v pátek

feb... první keška nalezena. je to suuuuuper hra. akorát jsem koukala na český stránky a musela jsem se znovu zaregistrovat. není to propojený s těma anglickýma. no nic, stejnak budu chodit asi jen na ty anglický, jsou lepší.
dokonce jsem si i nahrála, že jsme kešku našli, takže když se naloguju, už máma found: 1
snad jsem to udělala dobře. jsou tam různý možnosti v profilu vid? musím se tim prokousat. ale fakt suuuuper hra.
21. čer 2009 ve 22:07  • Odpověz
akorát v tabulce STAT BAR, mám furt found 0.... :frowning2:
21. čer 2009 ve 22:09  • Odpověz
jo a holky, od pátku eminka povídá, výská, křičí, ječí ... je to super. dosud vždycky výskla třeba jen jednou dvakrát za sebou, ale ted třeba když na ní mluvím, komunikuje klidně i 10 minut. je to legrace, hraje si s hlasem, mění ton, zkouší co umí. paráda... chvílema mám slzy v očích, jakej je to divoch a šikula muj:.-)
21. čer 2009 ve 22:14  • Odpověz
kaci tak to gratuluju :slight_smile: a jsem rada ze se ti to libi :slight_smile:

takze ad sraz- co streda??? :dizzy_face:
21. čer 2009 ve 22:28  • Odpověz
streda-ok, jen musím být do cca 16:30 doma. ale kdybysme se sešli někde třeba kolem 11, dali někde obídek...jak chcete
21. čer 2009 ve 22:34  • Odpověz
ok, obidek je ok :slight_smile:
a kde? delfiku, stihas? a kde by se ti to hodilo- nadhod nejakou oblast :slight_smile:
21. čer 2009 ve 22:52  • Odpověz
autor
ahojky holky ... hlásím se

v pátek jsme byli na KO .. jsme cca 14dm velcí a zdraví ... brali mi krev na tripple testy, tak uvidíme ... výsledky za 14 dní ... jinak nevím, jestli jsem to tady psala, ale NT máme negativní :slight_smile:

fotečka je v albíku :slight_smile:

kači ... jste fakt jedno hnízdo :grinning:

delfi ... tobě se to joooo krátí

lufe .. závidím, taky bych byla už doma

adel .. už 23tt? ty jo, to je šílené, jak to letí ... nedávno jsme s přítelem vzpomínali, jak jsem na testu našla // a už jsem v 17tt :slight_smile:

betty ... poctivě pij čajík, mi pomohl, adélce taky, tak by v tom byl čert, aby to nevyšlo tobě :wink:
22. čer 2009 v 08:46  •  2 děti  • Odpověz
bukco téda, ty už jsi skoro v půlce. držím palečky at jsou tripply OK :wink:
22. čer 2009 v 09:00  • Odpověz
ty jo, bukca 17tt to to letiiiii :dizzy_face: drzim palce!
22. čer 2009 v 09:58  • Odpověz
holky co s tou středou? jako já bych šla, jen jsem zvědavá, jak se to domluví, když se sem nechodí. nechci si kvůli tomu blokovat středu zbytečně, kdyby to náhodou neklaplo....tak co?
22. čer 2009 v 11:32  • Odpověz
kaci ja muzu urcite :slight_smile:
delfi, betty jak jste na tom? jdu napsat beat
22. čer 2009 ve 12:45  • Odpověz
tak jsem napsala beat a delfi sms, tak snad se nak dohodnem :sweat_smile:
22. čer 2009 ve 12:48  • Odpověz
ahojky jsem tu jen na minutu - už jsem psala feb že ve st na oběd klído můžu.
22. čer 2009 v 17:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.