• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
autor
feb .. jsi fakt chudát ... a co ti teda řekl MUDr po telefonu?
17. únor 2009 ve 13:59  •  2 děti  • Odpověz
Bukca: to absolutně znám, minule mi vynadal, že na mě nemá čas, tak jsem pak si ho celý den nevšímala, udělala jsem mu oběd se slovy, jestli ho teda neotravuju s tím, že si to má sníst...a pak už mě to štvalo, tak jsem mu řekla, že už se na něj nechci zlobit, ať mi s tím pomůže, tak taky řekl, že ho mrzí, že si na mě ten čas neudělal...no, prostě byl sladký :dizzy_face: . Tak už tomu svýmu dej taky šanci :wink:
17. únor 2009 ve 14:01  • Odpověz
holky se na vás mooooooc zlobím :angry: :angry: ste mi ani jedna nedala vědět, že beat už má holčičku!!!!!!tssssss
beat gratulujuuuuuuuuuu a těším se na nové info jak se máte a co sofinka :dizzy_face:
jaji+kaca: tak vy si děláte dámský sedánek jo? ja ci takýý.
feb: tak to je teda blbý, si to fakt vyloženě užíváš tyhlety věci :frowning2: to je mi moc líto. doufejme, že to bude oboje ok.držím palce
bukca: no to by mě taky naštvalo to chápu, ale zase pokud se omluvil a už je na tebe hodnej tak mu taky odpusť.
adel: a kdy tam manžel jde na to spermio?
17. únor 2009 ve 14:07  • Odpověz
autor
vy do mě tak šijete, že já mu nakonec odpustím už dneska :unamused:
17. únor 2009 ve 14:09  •  2 děti  • Odpověz
tak si mam dat znova injekci co vcera (oxytocin) a antibiotika nasadit, kdyz to nepomuze a zitra budu zase krvacet tak budu muset na kyretaz znova :( :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: zitra bych musela sjet do motola aby se na me podivali. a co cestovani s prckem je tak komplikovany a nedej boze aby si me tam zas nechali, to fakt uz nevim jak bych to udelala. jdu si radsi koupit pytliky na mrazeni materskyho mlika, v mrazaku jsou 3 davky, aby byla radsi zasoba ... :(
tomu snad neni konce... a to nemluvim o tom ze je teprv prede mnou kontrola na onkogyn :rolling_eyes:
17. únor 2009 ve 14:18  • Odpověz
feb: aha a to se nemá krvácet? já myslela, že může. každopádně ti moc držím palce. hele to znamená, že ti tu 1. kyretáž udělali blbě???
17. únor 2009 ve 14:21  • Odpověz
autor
feb ... moc ti budu držet pěstičky, aby antibiotika a injekce zabrala a ty si zítra nikam nemusela ...
17. únor 2009 ve 14:24  •  2 děti  • Odpověz
samozrejme ze oxitocin nikde u nas v lekarne nemaj, budem muset do motola az prijde h., tak se tam aspon na me rovnou nekdo podiva
17. únor 2009 v 15:32  • Odpověz
autor
feb .. tak to budeš vědět už dneska, jestli je něco špatně?
17. únor 2009 v 15:34  •  2 děti  • Odpověz
bukco to nevim... :unamused:
17. únor 2009 v 16:10  • Odpověz
feb: chjooo :frowning2:
17. únor 2009 v 16:15  • Odpověz
bukco ale rikala jsem si ze kdyz na me takovyho gyn smolare se usmalo stesti v podobe rychleho otehotneni a rychleho porodu a pred tim, mezitim a potom jsou jenom problemy, na tebe taky takoveho smolare se stesti taky musi usmat :slight_smile:

trochu me boli bricho, asi to fakt rAadsi na ty atb bude. mam fakt strach hlavne aby se mi tam neudelaly ty srusty a mohla podruhe otehotnet :-/
17. únor 2009 v 16:36  • Odpověz
Delfi říkal, že tam zajede v březnu jak bude mít dovolenou. Doufám, že ho ukecám ještě dřív.
Feb to je fakt hrůza takové hrozné trable. Snad se to brzy spraví moooc držím pěstičky.
¨Bukco chlapi jsou chlapi bohužel každý má svoje mouchy, ale přece jen jsou to naše zlatíčka ne? Tak mu odpusť už dnes. On si taky určo uvědomuje, že přestřelil.
17. únor 2009 v 16:57  • Odpověz
feb...ty jo držím palce ať to je v pohodě

delfi..si taky mohla dorazit :slight_smile:))

jinak dneska je snad nejhorší den za celou dobu, mrně neustále brečí, nebrečí jen když je u prsa, což je každých 20min pak má hysteráky, cjjoooo
17. únor 2009 v 17:20  • Odpověz
SMS od Beat:

Ahoj tety konikovky, prave nam odesly navstevy a zustaly jsme tu se Sofinkou a vzajemne se ocuchavame - je to nadherny.Na noc si ji vezmou sestricky, abych se vyspala. Uz mam za sebou 30 probdělých hodin. Unavena ale stastna papa

Jinak je jí docela fajn ale je pry sita od hlavy k pate a prichazi to k sobe tak bude ledovat. Mala je zatim zlaticko a stale spi , nejradsi u maminky.Nedela si pry iluze ze to vydrzi a az dojedou dom tak prej zacne rodeo jako u nás :grinning:
17. únor 2009 v 19:36  • Odpověz
teda jáji ten tomík se fakt nezdá, na mě působil jako to největší zlatíčko :slight_smile:
beat je statečná, musela si teda taky užít, rány se rychle zahojí, sofinka všechno vynahradí. beat si to evidentně uvědomuje a to je mooooc dobře.

feb ty jo, at už je to s tebou v pohodě. jinak zítra jedu taky do motola, vyzvednout si papíry k porodu, tak doufám, že tam nebudeš....myslím to v dobrým, aby to jako bylo s tebou ok a nemusela jsi tam být :dizzy_face:

bukco, betty ... s chlapama je to někdy těžký :unamused: ale bez nich ještě těžší
17. únor 2009 v 19:50  • Odpověz
kaci...noo to jo, ale fakt po koupani zase hruza, zkusila jsem dat zas nutrilon, vzal si tak 20ku a ani prso nechtěl a vytuhnul, tak teď spí
zítra zavolám doktorce jestli bych nemohla přijít na převážení abych věděla jak na tom je
17. únor 2009 v 19:56  • Odpověz
zavolej, budeš klidnější :wink:
17. únor 2009 ve 20:23  • Odpověz
tak holky, tady se spinká nebo co? tak já jdu taky do sprchy a pokusím se usnout. začíná mě pobolívat zase ten zub, chjo, mám pocit, že když mi to ofoukne vítr, když dýchám studený vzduch, tak to začne bolet.
snad to nebudu muset řešit ještě před porodem :unamused:
17. únor 2009 ve 21:24  • Odpověz
já nespím, já čekám na Toma až dorazí dom a taky na to až se vzbudí dítko na krmení
17. únor 2009 ve 21:26  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
to je bezva ze je beat s malou v poradku
ja jsem tehdy byla unavena ale dat malyho sestrickam ani napad ;)

dobra zprava!!! jeli jsme nakonec vecer do motola, na UZ deloha PRAZDNA!!!! huraaaa takze vcera ta injekce zabrala a asi se to docistilo az dnes, jak se to rozkrvacelo dopo a pak jak kdyz utne zas jenom maloucky spineni. deloha pohmatove nebolestiva takze ani atb jsem nedostala, jeste par dnu muzu spinit, ale ted uz jsme v llidu kdyz vim ze to neni z toho ze by v deloze neco bylo. sliznice je vysoka 3mm, coz je taky dobry. jsme si oddechla ani nevite jak!!!jsem rada ze jsme jeli
17. únor 2009 ve 22:13  • Odpověz
autor
dobré ráno holky ...

beat ... pořádně odpočívej, pak tě Sofinka odpočinout nenechá

feb ... mám za tebe velkou radost, že děloha je čistá a injekce zabraly ... gratuluji
18. únor 2009 v 07:55  •  2 děti  • Odpověz
dobré pracovní ráno :slight_smile:
feb - tak to je dobře, že je vše v pořádku, teď už to snad bude v klidu ...
kaci - na zub bacha ...
18. únor 2009 v 08:13  •  2 děti  • Odpověz
18. únor 2009 v 08:40  •  2 děti  • Odpověz
zdar holky,

dneska v noci byl malej zlatej, spal od 7 do 22:45, pak kojo, spaní do 2:45, pak kojo v 5:45 a to už vypadal že bude vstávat a já měla budík na 6:30 k zubaři ale on vytuhl tak jsem na zubaře prděla a chrněla s ním až do 8:30 parááááda, si připadám vyspinkaná konečně :grinning:
18. únor 2009 v 09:18  • Odpověz
autor
jaji ... tak to je super, že ste se s Tomáškem vyspali ...konečně, že?
18. únor 2009 v 09:24  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,
Feb super, že už se to lepší
Jaji tak snad už se Tomík aklimatizoval a už to bude jen lepší
Bukci pěknej grafík jsem na Tebe zvědavá moc bych Ti přála //.
18. únor 2009 v 09:32  • Odpověz
autor
ahoj adel ... já na sebe taky .. zatím nemám žádný test doma a chtěla bych to i vydržet až do 26 a pak bych když tak testla

jnak u nás hustě sněží a už mi to leze na nervy ... samé bouračky ....
18. únor 2009 v 09:36  •  2 děti  • Odpověz
Bukci u nás taky pořát sněží a sněží a mě ráno vůbec nejel bus do práce takže jsem musela čekat hodinu na další fakt na palici.
18. únor 2009 v 09:39  • Odpověz
jaji jak je to relativni ze :slight_smile:)))ja povazuju za dobre vyspani kdyz kojim kolem 23h, pak kolem 5h a pak kolem osme
kamaradka ma 10t holcicku, ta spi od 19h do 5i do rana. nechapu jak muze vydrzet tak dlouho bez jidla!taky vazui jen 5kg, se nedivim.. :slight_smile:
dnes zase trochu krvacim, ale uz jsem v klidu kdyz jsem na vlastni oci videla ze tam neni nic :slight_smile:

bukco grafik vypada pekne! drzim moc palce!
18. únor 2009 v 09:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.