• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
Ahoj, já na sraz nemůžu, budu něco dělat ve škole...tak až jindy :unamused: .
22. čer 2009 v 17:05  • Odpověz
takze beat psala ze jeste nemuze slibit, ze ma tento tyden nakou praci ale ze da vedet. Takze jsme zatim 3- ja, kaca, delfi. Delfi psala ze pojede od brna autem a nerada by pres celou phu, ehm, ale to bysme zas musely pres celou phu s kacou, tak musime vymyslet nejake reseni :slight_smile: jeste pacim z delfi kam pokracuje pak :slight_smile:
22. čer 2009 v 18:00  • Odpověz
holky mě se to trošku zkomplikovalo....min. týden jsem reklamovala kočárek a byla jsem v pořadníku na náhradní podvozek, aby mi ho půjčili a před chvíli mi volali, že můžu kočár přivézt. když to nestihneme zítra, pojedem tam ve středu, ale snad hned nějak ráno, aby martin pak mohl do práce. tak snad se srazíku zůčastním. moc ráda bych. no jo, když delfi pojede od brna, tak to taky nevim, kde bysme se sešly.... to je tak v průhonickym parku, ale tam MHDéčkem nedojedu...to bych najela nejmín 5O km...
22. čer 2009 v 18:16  • Odpověz
no tak do pruhonic bych jela minimalne hodinu a pul :grinning: to neee no tak zatim sraz nechame otevrenej no.. definitivne domluvime zitra
22. čer 2009 v 19:47  • Odpověz
Ahoj holky, tak vidím, že se srazíkem to vypadá zatím všelijak.... najít vhodné místo pro všechny asi bude vždycky oříšek. No já zatím nevím, jak to s tou středou bude, protože jsme se rozhodli zútulnit naší zahradu a nakoupili jsme 1200 ks sazenic :grinning: A tak jsem se dala na zahradničení - mám to vše nastudované v českých i latinských názvech a budeme tady zakládat nové záhony, rabata, ploty a cestičky.... no je toho až nad hlavu, máme zjednaných pár brigádníků a musíme to dát do konce týdne do kupy, aby nám to neuschlo. A jelikož jsem hlavní organizátor co kam umístit, tak se to tu beze mne asi neobejde :grinning:
Na druhou stranu bych vás všechny ráda viděla i s dětičkama a nebo Delfi ještě s bříškem...
22. čer 2009 ve 23:05  •  1 dítě  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: tak jsem se bála, co budu doma dělat a zatím to vypadá na nabytější program než v pracovním procesu ...
včera jsem udělala zkoušku a vlastním certifikát z němčiny úrovně C2 :dizzy_face:
snad se vám podaří srazík doladit i když v tomhle počasí ...
23. čer 2009 v 09:08  •  2 děti  • Odpověz
lufe gratulace!

beat... ty jo, 1200 ks sazenic do konce týdne zasadit???? no to je nálož teda. tak at se zahrádka povede a nedivím se ti, že radši budeš věnovat zahradě, než jet do prahy, když ještě k tomu je takový pošmourno. kdyby byl listopad, tak je počasí ok, ale on je červeeeeeeeeeen :unamused:
23. čer 2009 v 09:14  • Odpověz
Jo jo, červen a takovéhle počasí... :frowning2: Dnes ani sázet nemůžeme, tak se to zas prodlouží....
Káči - co máš s kočárkem? Já už jsem si z Hostivic přivezla sporťák a budu asi přestavovat. Malá už v korbičce být moc nechce. Přesně jak to říkaly prodavačky - děti chtějí koukat ven a v korbičce je dlouho neudržíte.... Chce strašně sedět, vím, že je to nezdravé, když ještě nesedí sama, ale co nadělám - vzteká se jak čert.
Lufe - gratulace
Teda holky, vy jste tady všechny nějak akční a chytrý :grinning:
Já teď přemýšlím o nějakém účetnickém kurzu - náš účetní a daň poradce nám teď po letech vypověděl službu, tak přemýšlím, zda se do toho nepustit. Účto jsem sice vystudovala na škole, ale to už je let! Potřebuju oprášit a doplnit znalosti a přesto nevím, zda bych to zvládla.
23. čer 2009 v 11:50  •  1 dítě  • Odpověz
beat když odaretuju přední kolečko, tak to děsně skáče. jedna známá má taky S4, a neskáče jí to, ani na zámkovce. tobě myslím taky ne, myslím, že jsem se tě na to ptala.
tak jsme naší S4 poslali do servisu a máme půjčený náhradní podvozek,než nám ten náš oservisjou. ještě že existujou takovýhle služby. neumím si představit, být bez kočáru...
23. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz
holky tak přestože kočárek je už vyřízený,l vzhledem k dnešnímu počasí na srazík nedorazím, leda že by byl u nás doma :wink:
24. čer 2009 v 09:38  • Odpověz
ahoj holky ...
tak kontrola v pořádku, vše je ok, malej je hlavou dolů, váhový odhad 1900g, velikostně odpovídá aktuálnímu tt ...
24. čer 2009 v 10:32  •  2 děti  • Odpověz
no je to hnus, holt si pockame na naky lepsi pocasi -LETNI a vyrazime na prochazku :slight_smile:
lufe- super! :slight_smile:
24. čer 2009 v 10:42  • Odpověz
lufe-super zprávy.

teda to počasí, holky je červen nebo listopad????
24. čer 2009 v 11:47  • Odpověz
hezký počasí jsme si užili v dubnu a teď už budeme jenom mrznout...to je z toho globálního oteplování :grinning:

Já zas holky přemýšlím, jestli ten můj kočárek neprodám. Je skoro novej, tak bych ho možná ještě udala za dobrý peníz...Já ho totiž moc nevyužiju a je mi to líto. Tady na chatě s ním nejezdím vůbec, jenom když jedeme někam do města na výlet, na nákupy a k paní doktorce... jenže uvažuju na takové příležitosti koupit jen nějaké lepší golfáče. Měli bychom je i k moři, líp by se mi skládaly a manipulovaly....no nevim no.Zase přes zimu už ale budeme v Hostivicích a tam s ním můžu jezdit v pohodě.

No už mě volá žofka, tak letím
24. čer 2009 ve 12:01  •  1 dítě  • Odpověz
holky, neviděli jste někdo včera sama doma? já na to nekoukám, ale říkala mi mamka, že tam mluvili o cestování s kojenci, že to nedoporučujou. že můžou mít migrény, zvracet, dusit se apod. ... my chceme jet začátkem července do tater :confused: :confused: :confused:

beat...prodávej po kouskách. nejdřív korbu, sporták si ještě nech :wink:
24. čer 2009 ve 12:52  • Odpověz
kaci nekoukala jsem, ale maj to na webu, takze jestli se na ten dil chces mrknout, resp na vybrane pasaze, pust jsi to na strankach ct.
korbu bez podvozku to prodat nejde ne? :confused: nebo jo?
beat kolik stal ten kocar novej?
s tim kocarkem- my ho taky moc nevyuzivame... rikam si ze ve sportovni verzi malyho odvozim jeste v pristi zime a pak ho asi prodame a koupime golface... jeste nevim, fakt...

pocasi je des, kamaradi ksou ted na sumave, celej tejden ma lejt... meli jet s nama ale tehdy se jim nezdala predpoved a mysleli si ze to na konci cervna vyhrajou a ono houbeles :(
24. čer 2009 ve 13:02  • Odpověz
feb...u S4 můžeš prodat korbu bez podvozku, v pohodě. je to nacvakávací a korba se prodává zvlášt
24. čer 2009 ve 13:05  • Odpověz
kaci jako ze si nekdo koupi podvozek a sportak a koupi si v bazaru korbu? no vidis to me nenapadlo :sweat_smile:
24. čer 2009 ve 13:12  • Odpověz
no jasně :wink: , tak jsem to udělala já. podvozek se sportákem fungl nový, korba od jendý pani používaná 5 měsíců, se zárukou až do 2010, jako nová, o 2 litry levnější než v prodejně nová....
24. čer 2009 ve 13:16  • Odpověz
tak tos to kaci bezvadne vychytala :dizzy_face:
24. čer 2009 ve 13:18  • Odpověz
To je fakt, asi zkusim dát inzerát na korbičku a uvidím. Je taky jako nová - jestli jsem v tom malou vozila tak 10 x tak to je hodně. Jinak mě celej kočárek přišel asi na 18 tis., ale tady by byl za 25, tak uvidím, za kolik ho prodám.

Jinak s tím cestováním.... my chceme letět v září někam k moři, tak jsem taky zvědavá (létat doporučujou až po roce). Chtěla bych už nějaký zájezd koupit, protože mám docela velké požadavky, když jedeme s malou a bojím se, že na poslední chvíli nic nebude. Na druhou stranu to koupit nemůžu, protože malá musí být na cestu úplně zdravá, když nebude, nikam se nejede.
Raději ale chci letět, protože naše dítko v autě moc hodné není, chvíli spí, ale pak docela řve a je vždycky z té sedačky celá zezdola upocená. Nedovedu si představit takhle někam jet několik hodin ve vedru. A to máme samozřejmě klimatizaci. Jinak ale myslím, že nebezpečné to není - je to asi jak kdo - někdo hold cestování nesnáší. Teď tady zrovna o tom čtu článek.
24. čer 2009 ve 13:40  •  1 dítě  • Odpověz
Lufe bezva zprávičky taky Ti to uteče a budeš mít malého u sebe :slight_smile:
24. čer 2009 ve 13:40  • Odpověz
beat ja bych se osobne bala vyjet,ale ja jsemtakovej srabek :wink: bylůa jsem na mrtvici i pred dovolenou na sumave ze mel malej rymu, zjistovala jsem si kde je jaka nejblizsi nemocnice kdyby neco nahodou. Max bych jela do tater nebo do alp, proste byt jakstaks v dosahu. Hlavne si nemyslim, ze by si dovolenou u more danielek nejak uzil. To si myslim ze az tak nejdriv ve 3 letech, hrat si na mega "piskovisti" a cachtat se. Ted je mu to celkem jedno kde lezi :dizzy_face: Ted je jedina vyhoda, ze dokud nelezou nebehaj, ze by u more neutikali zpod slunecniku, to pak zas bude problem je udrzet ;)
kam byste radi?plno lidi cestuje, myslim ze kdyz je dite celkem prizpusobive, tak by to nemel byt problem :slight_smile:
24. čer 2009 ve 14:04  • Odpověz
No taky se samozřejmě trochu bojim a vůbec nejedeme k moři kvůli Sofince, ale kvůli nám. To mě se líbí být přes den u vody, po obědě spinkat ve stínu a večer s kočárkem po promenádě :slight_smile: Jaká bude realita to nevím. Chtěla bych Španělsko nebo Řecko. Něco s all inclusive a minimálně 4 hvězdu. 12-14 dní. Budeme taky sebou brát 8 letou Barču - ta má pořád potíže s průduškama, tak jí to tam snad udělá dobře. Jsem zvědavá, jak to všichni 4 zvládnem. A Feb Daník už leze? abych věděla, co mě tam čeka :grinning:
24. čer 2009 ve 14:43  •  1 dítě  • Odpověz
to my bychom chtěli v září do chorvatska. teda pokud bude emi pořád takovej cestovatel, jako je ted - tzn. nastartujeme auto a usíná :slight_smile: uvidíme

holky očkujete prevenar? nebo to necháváte až na pozdějc.
my zítra jdeme na 3-měsíční, asi dostaneme hexu, tak se chci pozeptat i na toho pneumokoka.
měli jste nějakou extra reakci na hexu?

beat...myslím, že korbičku prodáš v pohodě. akorát máš tu MAKO, tak na zimu nevim nevim,jestli si jí někdo koupí...
dala bych inzerát už ted, at je to co nejdřív, když už jí nepotřebuješ
24. čer 2009 v 15:09  • Odpověz
beat no prave :slight_smile: ja myslim ze vetsina rodicu s malejma detma jezdi k mori hlavne kvuli sobe :dizzy_face: ale o prolenosenem dni na plazi bych si teda mohla nechat zdat :grinning: uz to vidim, manzel by usnul na lehatku a ja bych se starala :grinning: prcka by to prestalo na dece po hodine bavit a bylo by.
Danielek jeste neleze, ale umi se pretacet ze zad na bricho a obracene, takze kdyz ho dam na deku, sotva ho najdu za 5 min na stejnem miste. Lezt vetsina deti zacne az tak mezi 7-8.m,spis v tech 8i

kaci- ale nesmi se zastavovat na cervenou, na srankach a u pumpy pro benzin ci na zachod ne? Adpon tak to funguje u nas :sunglasses: odjezd na sumavu- plna nadrz, mocaky vyprazdnene... ovsem pak prisly sranky a bylo po pr... :grinning:

pneumokoka budem ockovAT AZ PO 1 ROCE, nas mudr neni zastance casneho ockovani, ze je to desna naloz pro to telicko a ze je naka studie, ze jsou pak deti kolem 3 let vic nemocny nez ty ktery maj ockovani pozdeji. Ze je proste imunitni system pretizenej.
na hexu jsme nemeli reakci ani na jednu, ale proti pripadny teplote jsme byli vybaveny, projistotu.
24. čer 2009 v 15:25  • Odpověz
my taky zvládly 2 hexa vakcíny v pohodě. Prevenar taky budeme očkovat až později. Teď nás čekají náušničky :dizzy_face: a já se musím objednat někam na sono prsů a pak mám takovou jednu ošklivou pihu-znamínko a musím s ní někam zajít. Nechce se mi, je fakt ošklivá a tak se bojím........ ani nevím kam s tím vyrazit.
24. čer 2009 v 16:03  •  1 dítě  • Odpověz
beat neboj, to bude ok, objednej se nekam na poradny kozni- bulovka, motol, vinohrady... kdyby te chteli objednat buhvikdy, rekni ze se to posledni dobou rychle zvetsilo, nebo ze se zmenila barva, ze te to svedi nebo tak neco. Mrknou na to takovou lupou, kdyz to nebude spechat, objednaj si te az na podzim, pihy se vyrezavaj pokud to neni urgentni na podzim, aby jizva v lete nepigmentovala na slunicku. Mne se takhle pred 2 lety zmenila "piha" nad zadkem, byl to driv svetlej hrbolek a najednou vetsi mnohem a tmava! Vyrizli to a ukazalo se ze to bylo cevniho puvodu, proste laicky klubicko pomatenejch céviček :sweat_smile: je jasny ze mas obavy, to ma kazdej, dulezity je se u mudra ukazat vcas, neboj, nic to nebude! :dizzy_face:

na nausnicky drzim palce a pak dej fotku do alba! ja si dala pichnout usi az ve 22 letech :sweat_smile:
24. čer 2009 v 18:30  • Odpověz
Feb díky. Máš pravdu, musím se rozhoupat, není na co čekat. :unamused:

My půjdem na náušničky ve 3 - Sofinka, pak starší Barča (ta je moc chce, ale strašně se bojí, tak s ní půjde i náš tatínek a dá si v 50 taky píchnout ucho - blázen.
24. čer 2009 ve 20:19  •  1 dítě  • Odpověz
beat to je teda tatinek soucitnej ;) aby deti mel vzor ;) takhle kdyz segra byla mala (je o skoro 9 let mladsi) a mela horecku jsem se v noci taky zabalila do mokryho prosteradla aby ji to nebylo lito ;)

tatu jsem ted taky honila at jde s pihou, skoro rok... :rolling_eyes: nakonec kdyz se mi to uz fakt nelibilo jsem mu rekla, ze dokud se neobjedna, tak k nam nejde na navstevu a ejhle- hned druhy den uz byl objednany :grinning: a v poho, je to totez co jsem mela ja, tak ma prijit na podzim ze mu to vyndaji, kdyz bude chtit.
24. čer 2009 ve 22:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.