• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
feb....dobrá taktika na tatku :slight_smile:

my vyrážíme k mudr. na 3-měs. prohlídku, beru s sebou i náušničky, tak uvidíme, co se bude dít...jestli očkování, nebo píchnání oušek /bojim bojim/ nebo co....
tak pa
25. čer 2009 v 10:02  • Odpověz
ahojky, tak očkování se nekonalo, ještě nemáme uplně zahojené ramínko, tak to mudr vyčistila. eminka plakala jako ještě snad nikdy. prostě tak zvláštním pláčem. ale jen chvilku.
když jsme vyšli z ordinace, rozplakala se znovu, ale to nejspíš jen proto, že chtěla chovat, tak jsem chovala a chovala a hladila a hladila..

takže očkování za měsíc, poté naušničky, pak další hexa a s poslední hexou dáme synflorix.
mužeme ho dát už s tou druhou hexou, ale to uvidíme. kdybychom začali až se třetí hexou, ušetřím eminku jedné očkovací dávky...
25. čer 2009 ve 14:50  • Odpověz
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 v 16:18  • Odpověz
haha, jsem koukala ze jsem se registrovala na MK 27.12.07, kdbych tehdy byvala tusila ze za rok a 3 dny budu rodit :grinning:

kaci, ty raminka delaj casto neplechu. Sak ono vam to ockovani neutece ;) ani nausnicky :slight_smile: priste uz to bude ok :slight_smile:
25. čer 2009 v 16:37  • Odpověz
feb ty jsi pěkně stará koníkovka! :wink:
25. čer 2009 v 16:59  • Odpověz
kaci dyt jenom o 4m starsi nez ty :slight_smile:
25. čer 2009 v 17:51  • Odpověz
no právě :slight_smile:, to nám to pěkně vyšlo vid, dětičky máme tako skoro o 4 mesíce od sebe...jenom skoro, jsou to přesně 3, vid?
25. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz
jinak na víkend jedeme do krkonoš a hádej co kromě jiného budeme dělat?-----keškovat!
25. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz
spravne kaci :slight_smile: my taky planujem ze vikend bude sportovne-keskovy :slight_smile:
ted akorat resim problem- danielek ma 2 zuby dole a zacal me pri kojeni kousat :frowning2: pekelne to teda boli, ale to je vedlejsi, budu ho to muset odnaucovat, mam strach abych ho kvuli tomu nemusela odstavit :frowning2: i to se nekdy stava... potvora pizizubata :sweat_smile: :rolling_eyes:
25. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz
feb tak já myslím, že 6 měsíců plného kojení je super, že ted už si nemusíš dělat starosti. bud v klidu.
bolí ho růst zoubků, pláče? nebo je to v poho.
hele emi je taky děsnej spavec, spává od cca 20 do cca 5ti, 6ti ráno, to se nají a beru si jí do postele, kde se tak hodku vrtí a povídá a pak ještě usne. dneska se vzbudila až v 9, už jsem na ní čekala. děsně si to rochnění v posteli užívá
by se k sobě s danečkěm hodili...spáči :wink:
25. čer 2009 ve 21:42  • Odpověz
vubec, neboli, spi jako driv, tj. velmi dobre :slight_smile: jen vecer je vic prusa, ale to asi nebude tema zubama, zacal hur usinat od te doby co je dlouho svetlo, nechce se mu proste spat, ale nebreci nebo tak neco, proste "vykuk" :dizzy_face: takze ted usina tak kolem 21,30, spi cca do 5-7 jak kdy a pak tak do 9, nekdy i dyl.
Nejvic spal 3. mesic zivota, to dal kojo interval i neuveritelnych 13h :confused:
Emi je taky hodna vid? zadnej uplakanek? vypada jako celkem pohodarka :slight_smile:

na zoubky jsme koupili "kartacek na zuby" takovy silikonovy navlek na prst s drobnejma vybezkama, masirujou se tim dasne a cisti zuby :slight_smile:

s tim kojenim- jasne ze 6m je ok, ale znas to, budu se snazit aby to jeste slo, kdyz bych mela bradavky napadrt, nic bych nenadelala no ...
jsem si na tebe vzpomnela na sumave, danysek tam mel jeden vecer desnej hysterak. ten den co jsem mu nasla zub, tak mozna to bylo k tomu?! ale vypadal hladove, prisal se, zurive sal a odthl se a zacal zas jecet, ja byla na nervy, ze ma hlad a ze nemam mliko... jsem se pak z toho rozbrecela, muselas to mit fakt tezky :pensive: kazda mama co chce kojit se s takovymi problemy spatne srovnava, to je jasny :(
ale jak emi pekne roste :dizzy_face:
25. čer 2009 ve 22:26  • Odpověz
jj, je pohodářka, spokojený mimi. snad jí to vydrží. není uplakanek ani "rozbitný" miminko. cestuje s náma od mala a zvládá v pohodě. ted jí akorát musím zvyknout na tu manducu. zatím když jí tam dám, tak pláče, po chvíli se uklidní a třeba i usne. zatím zkouším na kratší dobu. nevím, jestli tam má dobře ty nožičky, jestli na to není ještě malá

s tím kojením-bylo to na palici, co ti budu povídat. už je to za mnou, ale občas je mi hrozně smutno, když krásně saje z lahvičky, že nesaje ode mne. co nadělám...
25. čer 2009 ve 23:06  • Odpověz
tak to jsou s danyskem fakt stejny pohodari :slight_smile:
s tou manducou- v satku se ji libilo jak? Je to dost stejny prece..
v noci mi bylo dnes zle, mela jsem teplotu, boli me hlava, je mi tak soufl, co to zas je... :rolling_eyes:
26. čer 2009 v 09:09  • Odpověz
Feb: doufám, že už je ti dobře...protože manžel měl teďka docela zajímavou chřipku - nejdřív jen zvýšená teplota, pak další den horečka a další noc zvracel a průjem. Tak snad nemáš to samý, prý to řádí!
26. čer 2009 v 18:21  • Odpověz
betty nestras! :slight_smile: uz mi je o neco lip, uvidime co v noci a rano... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. čer 2009 v 19:47  • Odpověz
Nechci strašit, jen ti radím, abys nejedla nic, co se těžko tráví :wink: . To je dobře, že ti je líp.
26. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz
jeje, jsem si rikala koho novyho tu mame v diskuzi a ona jen nova fotka "stary" dobry betty :slight_smile:
momentalne mi pritizilo to, ze manzel mi oznamil sve plany na leto, naky akce s jeho kumpanama tak jsem nasr...
26. čer 2009 ve 22:01  • Odpověz
feb: manžela zastav hned v počátku plánování, ať si moc nezvyká :wink: .
Jak ti dneska je?
27. čer 2009 ve 14:48  • Odpověz
autor
ahojky holky .... hlásím, že tripple testy dopadly dobře ... vše máme v normě ... 10.7. máme kontrolu, už se těším :slight_smile:
27. čer 2009 v 19:48  •  2 děti  • Odpověz
bukco gratuluju k dobrym vysledkum :slight_smile: jeste ten 10.7. a mas drtivou vetsinu testovani za sebou :slight_smile: a jak se citis? A co bruch? roste ? :slight_smile:

betty dneska uz uplne ok, vubec nevim co to vcera bylo... :confused: sice mi k veceru trochu pritizila navsteva u tchyne ;) ale jinak dobry ;)
27. čer 2009 ve 22:48  • Odpověz
autor
feb .. připadá mi, že skoro vůbec, ale to se mi možná zdá .... Radek říkal, že něco málo jo, ale žádná sláva to není :wink:

cítím se v pohodě, nevolnosti už odezněly a teď je mi ok :slight_smile:

dneska vyrázíme do Hypernovy, jsou tam slevy, tak mrknem něco pro prcka, tak už se těším, ale drahá polovička ještě spí, přijel dneska kupodivu už ve 3 hodiny (asi to nejezdilo) ... snažila jsem se ho vzbudit, ale ještě se mu nechce vylézat z čistě povlečených, voňavých a teploučkých peřin :slight_smile:

jinak jsem si včera mákla ....uklidila jsem komplet celý byt ... až jsem se zapotila a prckovi se to moc nelíbilo, protože se mi potom mírně zatočila hlava, tak mi asi dal signál ... maminko, už toho nech a odpočiň si ... tak jsem to už jenom dodělala a bylo ok ...

jsem moc zvědavá, kdy ucítím první pohyby a kdy mi MUDr. řekne, co čekáme :slight_smile:

krásnou neděli :grinning:
28. čer 2009 v 08:57  •  2 děti  • Odpověz
Bukca: super, hrozně moc gratuluju k dobrým výsledkům a vůbec ke zdárnemu průběhu (ťuk, ťuk :wink: ) těhotenství!
28. čer 2009 ve 14:58  • Odpověz
čauky holky, koukám že srazík nebyl. já jsem psala feb, že jsem nemocná takže tolik k vysvětlení proč jsem se tu neukázala. teď už jsem naštěstí v pořádku - víceméně. zato mě pořádně matýsek zmáhá, počítám dny do porodu. Dokoupila jsem zbytek věcí (no až asi na pár drobností, který ale dokoupim až půjdem pro kočárek) vše vyžehlila, uklidila takže jsem konečně klidná a můžu rodit. Holky taky vás na konci bolely třísla a chodily jste častějš na velkou?
bukca gratuluju k super výsledkům a neboj bříška se dočkáš a na konci si to užiješ plnými doušky :sweat_smile:
lufe: gratuluju ke zkouškám :wink:
betty: a co ty jak ty seš na tom??
jinak holky mám tušení (zbožný přání?) že budu rodit dřív, vidím to na 30.6. to je takový pěkný datum :grinning: si to ale maluju co.
ad dovolená a cestování s mimísama - vám celkem závidím, mě letos dovolená mine, ale kdybych mohla tak bych s půlročním mimísem klído vyjela ven k moři
28. čer 2009 v 17:14  • Odpověz
delfi myslim ze koncem srpna nebo v zari v cr na dovcu klidne muzete :slight_smile: znamy byli s 3m miminem v holandsku n a tyden, jeli tam pro nakou kocku (maj chovnou stanici), fakt neni duvod proc byste nekam nejeli :slight_smile:
s tou velkou- taky jsem mela par dni pred porodem spis prujem a chodila jsem casteji, takovy prirozeny klystir ;))) tak uz se to nejspis blizi :slight_smile: po prvni kontrakci nez jsme jeli do porodnice jsem sla nekolikrat ;)
hlavne nam dej vedet jooo???
28. čer 2009 v 18:41  • Odpověz
feb nebooooj já dám vědět asi smskou. no tak to jsem zvědavá, průjem nemám, jen chodím prostě 1-2 denně což předtím nebylo....no snad se to blíží
no do čech asi manžu nepřemluvím, bo to budem asi jezdit spíš po příbuzných než na dovču :unamused: ale jinak dobrej nápad dík za tip :wink:
28. čer 2009 v 19:21  • Odpověz
AHoj holky,
Bukco bezva, že triply jsou v pořádku ty nervy kdy jsem nevěděla, jestli je mimišek v pořádku bych nepřála nikomu. Jinak k bříšku mě teda trochu víc porostlo až teď poslední týden takže neboj ono poroste uvidíš.
Betty a jak si na tom Ty co?
Delfi teda další mimišek v dubnovkách, pak srpen a jsem na řadě já toto ale letí.
Já jsem měla v pátek promoc tak jsem si to hezky užila a včera jsme byli s rodiči, přítelem, jeho rodiči a prarodiči na oběd bylo to bezva, pak jsme se jeli podívat ještě na koně na kterých jezdí přítelova sestra a doma jsme byli až v osm takže paráda.
28. čer 2009 v 19:36  • Odpověz
ahoj holky, bukco taky jsem zvědavá, co to bude :slight_smile: hlavně se opatru a moc to nepřeháněj

delfi...toho 30.6. bych ti přála, ty poslední týdny jsou náročný. hlavně nepřenášet, co?
adel..jojo, letí. po delfi jsi na řadě :slight_smile:

feb...za víkend 5 kešek, fakt nás to chytlo :dizzy_face:
28. čer 2009 ve 23:02  • Odpověz
delfi :slight_smile: na naky jezdeni po pribuznych byt tebou bych se vyprdla, nebo to velmi omezila a radsi si jela nekam ve trech odpocinout :slight_smile: sak uvidis ;)

adel a co promoce? uzila sis to pekne? :slight_smile: ja se bala ze tam sebou seknu, museli jsme stat :sweat_smile: :grinning:
28. čer 2009 ve 23:15  • Odpověz
kaci sikulove!!! :slight_smile: my dnes dali jednu 10i stage-ovou multinu, ufff :slight_smile:)) v manduce. zada ok, jen jsem to citila na nohach ze nesou vic kilo ;)
28. čer 2009 ve 23:18  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
bukco - super, že jsou výsledky ok, osobně bych si tipla, že to u tebe bude kluk, tak nějak si to myslím od začátku, co na to ostatní ...
adel - doufám, že sis promoci užila
delfi je koukám stále 2v1, jsem zvědavá, kdy nakonec mimís vykoukne, na konci by to ráda měla každá za sebou ...
my jsme se byli s manžou podívat minulý týden v porodnici v Boskovicích, porodní sály vypadají celkem slušně, na chodbě jsme potkali jednu čerstvou maminku, kterou vedli na šestinedělí, chudák se sotva ploužila a za ní se natřásal vysmátej tatínek ... bylo nás tam osm párů, celkově bych řekla, že pánové z toho byli trošku nesví, teda aspoň můj manža jo ... (tchýně o něm začíná tvrdit, že začíná být nervózní, celkem dost často na ni vyjede, ale je to tím, že prostě se neshodnou ...), no a na mě pak odpo padla nějaká depka, že se to fakt už blíží ...
tento týden máme v plánu porodnici v Brně Bohunicích, tak pro srovnání ... a pak se uvidí, jestli ještě někam půjdem mrknout, nebo se rozhodnem ...
29. čer 2009 v 09:15  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.