• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
Feb nás bylo hodně denní i dálkové studium takže to sice trvalo dvě hodiny, ale nemuseli jsme stát bylo to rozděleno takže to šlo, jinak bych to taky těžko ustála, ale bylo to skvělé :slight_smile:
29. čer 2009 v 16:04  • Odpověz
Lufe užila jsem si to fakt parádně moc se mi to líbilo. Teda už 34 týden to je fakt síla jak to letí co?
Já taky bukcu tipuju na kluka. :slight_smile:
29. čer 2009 v 16:06  • Odpověz
ahoj holky, teda těhule - vám se to ale blííííží. Delfi už stojí pomalu před porodnicí, pak nastoupí Lufe, Hasevka, Adél, Bukča....

Delfi - pořád se chystáš rodit ve Vrchlabí? já jsem zvědavá, jaké to tam bude. Hned dej info :wink:
29. čer 2009 ve 20:32  •  1 dítě  • Odpověz
feb a kterou jste teda hledali?

beat...dneska se mi o tobě zdálo, žes byla znovu těhotná :dizzy_face:
29. čer 2009 ve 22:26  • Odpověz
holky stále 2v1 a mudr. mi dnes říkala, že sice se to hejbe, ale pomalu a trochu. čípek prý měkký ale dlouhý 2cm, hlavička volně naléhá, že jako když do ní štouchne tak prý uteče :grinning: holky kdo se v tom vyzná může mě to někdo přeložit? resp. já vím na porod to nevypadá a tvářila se tak, že budu asi fakt přenášet :confounded: , ale přece jen.....kdo si pamatuje jak jste to měli před porodem vy???
adel: super promoce že sis jí užila, to je potřeba :wink:
beat: jo jo pořád vrchlabí a už se to nezmění, bo už jsem v termínu, takže mě tam vezmou.
feb: no uvidíme jak to nakonec s manžílkem zkoulíme s tou dovolenou, ale dík za tip :wink:
29. čer 2009 ve 22:52  • Odpověz
Ahojky, dlouho jsem tu nebyla, s ukončením práce byl fofr a bylo to pěkně náročné. Ještě dnes musím do kanclu, ale už jen předat šanony a tak. Něco málo musím dodělat z domova, ale řeknu Vám, že se mi už pěkně nechce. Je to čím dál náročnější....Bříško roste snad každým dnem a táhne mě k zemi :slight_smile: Taky mě často pne, jako kdyby mě někdo chtěl zevnitř roztrhnout,tlačí to...nevím, to je snad normáloní, musím se zeptat Dr. V noci blbě už spím....To dusné počasí mi dává sakra zabrat, samé bouřky, jsem jak praštěná Mys :angry: lím, že poslední týdny budou pěkně náročný :slight_smile: ....Jinak už mám postýlku a vyprané pleny a žehlím...
Lufe: mám stejné pocity..začínám se celkem bát, že už se to tak blíží... :wink: jak to zvládnu a tak....Taky moje kamarádka rodila o cca 5 dní dříve a tak mám teď pocit, že to může vlastně přijít kdykoli :grinning: což teda doufám, že ne ale nikdy nevíš že.....

Defi...pěkně se Ti to krátí ....přeju Ti ať nepřenášíš...
Adel: teda 24 tt...sem tu fakt dlouho nebyla.....
Bucka: jsem ráda, že je vše jak má být....a bříško roste...moc Ti to přeju...a hoď do kuloáru nějakou holčičku, je tu už moc kluků chi
:wink: Jinak moc moc všechny zdravím....ted už tu budu moci být častěji,když nemusím denně do roboty....
30. čer 2009 v 07:07  • Odpověz
Chtěla jsem napsat že rodila o 5 týdnů dříve...
30. čer 2009 v 07:08  • Odpověz
AHoj holky,
Delfi třeba nebudeš přenášet víš jak to je, doktoři toho řeknou a pak najednou je mimi na světě ani nevíš jak. Tak držím pěsičky ať je malý co nejdříve u Tebe.
Hasev no jo 24 týden taky se mi zdá, že to strašně rychle letí. Jak se zakládala tato diskuze a měly jsme tu první těhulky tak se mi ani nezdálo, že jim to tak rychle letělo jako nám.
30. čer 2009 v 08:39  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
hasev - 5 týdnů je dost, já jsem včera přemýšlela, že se teď musí rodit hodně dětí, když jsou furt bouřky, tchýně se mě taky ptala, jestli to na mě nějak nepůsobí, no působí na mě jen dusno ...
beat - jj, frčí nám to pěkně ..., konečně zas příjde klučíčí nadvláda :wink:
30. čer 2009 v 09:29  •  2 děti  • Odpověz
kaci- hledali jsme v parku cibulka (kosicek od motola jizne) multi "park cibulka"
delfi, vysetreni zas tak vypovidajici neni, proste hlavicku jeste nemas poradne vezlou do panve, je tam jeste volne. Ovsem, takove veci se muzou kazdou hodinu zmenit.Ja mam treba cipek max 2cm dlouhy normalne... takze, rodit muzes klidne zitra nebo taky az za 14 dni.. chapes jak to myslim :slight_smile: nekdo jde na vysetreni, reknou ze to na porod jeste vubec nevypada a druhej den je malej venku.. nebo naopak.Proste ted bud pripravena, uz to muze byt kdykoliv ;)

lufe jojo, bourky a zmeny pocasi obecne pry zvysuji porodnost ;)
30. čer 2009 v 09:51  • Odpověz
holky dneska je danyskovi presne pulroku :dizzy_face: je mozny jak to leti????
30. čer 2009 v 10:00  • Odpověz
tak vše nejlepší danýskovi k narozkám!
30. čer 2009 v 11:15  • Odpověz
tak vše nejlepší danýskovi k narozkám! a tomík má za pár dní, tak tomu taky vše nej!
30. čer 2009 v 11:16  • Odpověz
diky kaci :slight_smile: jo jinak park cibulka muzu jen doporucit, jsme byli mile prekvapeny! to byl furt prokopak, nas centralni park v pze 13, lanronka, hvezda, divoka sarka... a cibulka nam nak unikla ;)
30. čer 2009 v 11:50  • Odpověz
o cibulce vůbec nevím... my včera našli u nás v horo baruncinu kešku...taky jsme nevěděli, jak tady máme krásně, kam se všude dá chodit na prochajdy... :slight_smile:
30. čer 2009 ve 12:04  • Odpověz
no na to je to fakt skvely! kouknes na mapu, vyberes nekde nakou jesku/kesky a pak se nestacis divit na jaky pekny mista leckdy "za rohem" by te nenapadlo jit... :slight_smile:
s tou cibulkou- jsem vcera nadavala, ze jsem o tom nevedela driv, jsme tam mohli chodit o volnych hodinach ze skoly... :rolling_eyes:
30. čer 2009 ve 12:15  • Odpověz
Feb, Kaca: už jsem celkem hodně nalomená na ten geocoaching. Jen můžete mi prosím poradit nějakou navigaci? Nejlíp takovou, která by se dala použít na tohle i do auta. A teď jdu zkoumat ty stránky.
30. čer 2009 v 18:10  • Odpověz
Holky nakukuju, jestli se tady ještě nerodí.... zatím vidím, že ne. Delfi mi připadá úplně v klidu :slight_smile: já si vzpomínám, jak jsme tady před porodem vyšilovaly my.... to už se zdá tak dávno, když se podívám na tu plnou postýlku, nebo když malou chvíli nosim a mám pocit, že mi upadnou ruce :grinning:
Kolik vám holky vážej mrňata? Sofinka má teď asi tak 6,5 kg.

Jinak se musim pochválit, vyrazila jsem konečně na kožní s tou pihou a díku bohu je to v pořádku. Teda ta velká, ošklivá se kterou jsem tam šla, ale našla mi tam jinou, která je prý daleko nebezpečnější - a to je hladká a mrňavá, která by mě nikdy nenapadla.... ale zatím je to všechno ok, ale jednou ročně to prý sledovat.

Tak Delfi, držíme palečky, ať je to co nejdřív. Mě doktor říkal na poseldní kontrole, že se to dole pomalu připravuje a že to vidí, že to bude porod v termínu, no a za pár dní odešla zátka, praskla voda a Sofi byla na světě o týden dřív, takže asi tak :grinning:
30. čer 2009 ve 23:03  •  1 dítě  • Odpověz
Beat tak super ze je to ok :slight_smile:
moje "mrne" vazi v 6m 8520g, ale na chlapecka a jeho delku je to uplny prumerak!!! takze pozor :grinning: :dizzy_face:
30. čer 2009 ve 23:56  • Odpověz
beat tak naše mrně má, teda mělo minulý čtvrtek 5,9 kg... tak to asi sofinku přerosteme :slight_smile:, měříme 63 cm. žádný mega miminkovský tlustoučký bříško taky nemáme. je fakt, že před kontrolou u mudr. byla najedená, takže to taky min. 100 g hodí navíc

feb...jsi tu? potřebovalal bych radu. beru antiko qlaira. já hlava děravá jsem včera zapomněla vzít prášek, resp. opozdila jsem se o 14 hodin (normálně beru v 9-10 ráno, včera jsem brala v půlnoci). v letáku píšou, že když jsem zapomněla vzít tabletku o více než 12 hod. mezi 18-24 DC nemám zapomenutou tabletu užívat, ale začít brát tabletu z nového balení. nové balení ale jsem doma neměla, tak jsem spolkla zapomenutou a dneska normálně pokračuju...chjo, ted nevím, jestli jsou ty 2 hodiny, o který jsem se opozdila nad tu 12ti hodinovou hranici rozhodující...
koupila jsem si ovu test a udělám si ho...snad to bude v poho. nerada bych za rok v březnu znovu rodila, chci si emíka užít
2. črc 2009 ve 21:39  • Odpověz
kaci ja myslim ze to bude s nejvetsi pravdepodobnosti v poho.. a ono ten vecer neco bylo? stejne jako ty myslim jestli 12 nebo 14h je šumák... pro klid si ten ovu test udelej, ale myslim ze je to zbytecny :slight_smile:
ale je mi jasny ze te to hloda, kdyz si vzpomenu na sebe jak jsem pelasila do motola, jestli je "nadeje" ze by se na my sliznici mohlo neco uchytit, predstava ze bych zas rodila v prosinci me taky lehce znepokojovala :slight_smile: ted mam uz 2. ms, po 30i dnech! a to pri plnym kojeni...coz mi udelalo radost, kez by cyklus fungoval... :dizzy_face:
2. črc 2009 ve 23:50  • Odpověz
čaues holky dík za rady ohledně vašeho předporodního stavu. jinak jsem kupodivu v klidu, ale od tý doby co jsem byla u mudr. tak celkem poslíčkuju a dneska od 2 od rána nemůžu spát bo mě pobolívá břicho a tvrdne, ale určo to nepřichází pravidelně a hlavně skoro to nebolí a mám problém určit čas jak často.prostě to občas trošililinku zabolí - no samo že nemůžu spát a chudák manža taky ne byť jsem mu nic neřekla....chjo tohle je už vážně náročný.....
jinak gratuluju danýskovi i tomíkovi k půlročním narozeninám
kaca+beat teda ty vaše holčičky už jsou velkýýýýýý :grinning:
lufe: jojo už se pracuje těžko a vůbec se nechce. jinak obdivuju, že už máš vše připravené. to já sice už taky, ale tak od začátku týdne :sweat_smile: jinak včera jsme byli pro kočárek - hurá a je fakt super, akorát manža nemůže překousnout tu červenou :grinning:
3. črc 2009 ve 04:48  • Odpověz
Ahoj holky,
Delfi neboj už se dočkáš. U nás se na jedné diskuzi kam taky chodím včera narodil chlapeček a takový porod jako měla ta holčina bych chtěla taky. Trval ne celých šest hodin a říkala, že pohodička dokonce i kojení v pohodě. Tak Delfi přeju něco podobného ať máš malého brzyčko u sebe a moc Tě netrápí.
3. črc 2009 v 11:37  • Odpověz
delfi...už abys měla matýska v náručí co?
nedivím se ti
jj, emi roste jako z vody, dokonce už nám i povídá, je to takový to eguuuuuuuuuuuuuu, agrrrrrrrrrrrrrrrrrr apod. :wink: nedávno to byl takový uzlíček...

tak at to dobře dopadne

feb..no, člověk nechce nic podcenit. ovu test jsem udělala a byl negativní. ještě mám 2 v záloze, tak druhej udělám někdy pozítrří a pak ted další.
nebudu klidná, než uplyne 9 dní od začátku braní dalšího balení... :wink:
3. črc 2009 v 18:10  • Odpověz
holky, mejte se tu pekne, jedem zitra na chatu a ja se s prckem vratim az pristi nedeli :slight_smile: neni tam internet tak se ohlasim az po prijezdu. Delfi, kdyby neco tak mi napis joooo????? :dizzy_face: budu na tebe myslet!drzime s danyskem vsechny palce co mame!
Kaci neboj, bude to ok :slight_smile:
3. črc 2009 ve 22:09  • Odpověz
holky stále 2v1.....poslíčky mám skoro pořád (pokud teda nesedím) a nic z toho :angry:
feb: tak si tu chatu užijte a hlavně ať vyjde počasí.
kaci: neboooooj ovu určo nebude, hlavně klídek. tak emi už povídá jo? teda to máte veselo.
adel: tak to měla super porod, já už se nemůžu dočkat, ale spíš kvůli těm obtížím co ke konci jsou....neboj tobě porod taky vyjde :wink:
4. črc 2009 v 11:45  • Odpověz
teda holky tady se vůbec nekecá jo? našla jsem nás až na 3. stránce. u mě zatím žádná změna, jen po cvičení s Epi-no ze mě vyteklo trochu vody, ale v porodnici mi řekli, že prý je to v pohodě, že se to stává....no nic jdu uklízet a vy si užívejte víkendu :sunglasses:
5. črc 2009 ve 14:40  • Odpověz
Delfi: ale dej hned vědět, však už to máš za pár!
Jinak se musím pochlubit - dneska jsem s manžou našli naši první kešku - bya teda úplně super schovaná, že by mě nikdy nenapadlo, že to je ono :grinning: :grinning: . Fakt mám z toho strašnou radost (- jen se nám ji nepovedlo otevřít, ale půjdeme tam někdy v noci, aby kolem nikdo nebyl a my měli větší klid a víc času se v tom šťourat :wink: ).
5. črc 2009 ve 20:06  • Odpověz
Delfi, pořád nic? Jsem za tebe napnutá jak kšandy :grinning:

Tak vidím, že dřív se tady snažilkovalo a teď se tu jen keškuje :slight_smile:
5. črc 2009 ve 21:00  •  1 dítě  • Odpověz
Teda Delfi že by taky přesně na termín?
5. črc 2009 ve 21:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.