• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
Delfi: už dlouho si se neohlásila :wink: . Komu dáš vlastně vědět?
6. črc 2009 ve 13:05  • Odpověz
betty gratuluju k první kešce!
delfi, jak jsi na tom?
6. črc 2009 v 18:36  • Odpověz
čus holkyyyy nebojte nic se zatím neděje, jen nemám přístup na net, nějak nám blbne připojení. já bych vám dala vědět přes někoho přes sms.
7. črc 2009 v 09:39  • Odpověz
Delfi teda Ty nás napínáš :slight_smile:
7. črc 2009 v 11:33  • Odpověz
ahoj holky,

jen informuju že se máme docela fajn, Tom roste jak z vody, za týden mu bude půl roku, má dva zoubky, oba bez nějakého pláče, je to můj šikulka
těhulky se mají doufám dobře a užívají si :wink:

s delfi jsem v kontaktu přes sms, takže o ní vím :slight_smile:
7. črc 2009 ve 12:15  • Odpověz
ahoj holky,
zdravím po prodlouženém víkendu, my si ho pěkně užili, v sobotu jsme tu měli kámoše a grilovali, my s manžou jsme se trošku víc ugrilovali na sluníčku do červena :frowning2: v neděli jsme navštívili moje babičky, aby si mě ještě trošku užily a vyfasovali jsme nějaký věcičky po bratránkovi, tak už konečně můžu prát ...
delfi - snad tě Matýsek už dlouho napínat nebude :wink:
7. črc 2009 ve 12:55  •  2 děti  • Odpověz
psala jsem Páje, je v pořádku, uffff

asi čekají Terezku, ozve se až to půjde, bohužel je a rodiče postihly ty hnusné záplavy :frowning2:
7. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz
Ahoj holky
Jaji díky za zprávičku od Paje to je dobře, že je s malou v pořádku. A budeme se těšit na zrpávy o Delfi.
Já jdu zítra na cukrovku uf vůbec se netěším no snad to nějak zvládneme.
7. črc 2009 ve 22:35  • Odpověz
adel..to vis ze to zvladnes, treba ti to ani nebude vadit jako mě :wink:
7. črc 2009 ve 22:50  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
jaji dík za zprávy ...
adel - doufám, že to zvládneš, snad ti nebude nějak šoufl ...
8. črc 2009 v 09:30  •  2 děti  • Odpověz
ahoj těhule a maminy,
¨já jsem dneska nějak výkonná-už mám tak z 80% sbaleno, vyndaná myčka, dokonce i oběd jsem uvařila, musela jsem spotřebovat zbytky z lednice než odjedeme, tak mám těstoviny se šunkou a gorgonzolou.
odpo ještě skáknu k holiči, at jsem v těch tatrách krásná. zítra brzy ráno vyrážíme.

myslete na nás, at emi zvládne cestu. jáji, prosím dej mi vědět sms, když bude něco nového u delfíka

tak papa, v úterý jsem tu jako nakoni :slight_smile:
všechny se opatrujte!

jáji co vy a slovensko, vybrali jste něco?
8. črc 2009 ve 12:00  • Odpověz
Ahoj holky,
tak sladký nápoj se celkem vypít dal. Ke konci to už byl hnus, ale v pohodě.
Tak co Delfi stále nic?
8. črc 2009 ve 21:10  • Odpověz
Ahoj holky

Delfíku myslíme na tebe a čekáme na zprávy, doufám až to přijde, že budeš smskovat každou chvíli, ať máme průběžně čerstvé info :grinning:

Teda holky těhulky, vám se to všem ale tak blíží, tak hlavně ať jste v pořádku.

Jáji, Tomík roste jako z vody, koukala jsem do albíčka.

Maminy, myslím, že bysme mohli dát sraz příští rok na Matějský, to už budou prckové chodit :wink:
9. črc 2009 v 11:25  •  1 dítě  • Odpověz
ahoj holkyyyyy hlásím se vám stále 2v1, mudr. říkal, že to ještě není tak divoký.....CS skore mám 1, ale čípek je pořád celkem dlouhej.....no prý to v termínu být může, ale klidně můžu i týden přenášet.
ježíš ještě že pajaa je v pořádku, ty hnusný povodně......snad je to nezasáhlo nějak moc :confounded:
kaca: tak si tu dovču pořádně užijte
jaji: jojo tomík roste do krásy :grinning:
beat: hele s tím sraz mluv za svýho prcka ten můj chodit nebude, aspoň mi nebude utíkat jako vám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. črc 2009 v 17:31  • Odpověz
delfi...jéé díky za pochvalu Toma :dizzy_face: Ty jo přenášet? dej pokoj, fuj, opovaž se :grinning: Matýsku koukej vylézt do termínu, to ti vzkazuje tetka koníkovka :wink:
9. črc 2009 v 19:31  • Odpověz
autor
ahojky holky ....

jsme byli dneska na KO a jsme ok :slight_smile: a doktor říká, že to vypadá 1:0 pro kluka ... tak že by Viktorek????

všechny testy v pořádku :slight_smile:

paji .. jsem ráda, že je vše ok, až na ty povodně, drž se, teď to potřebuješ nejvíc :wink:
10. črc 2009 v 09:49  •  2 děti  • Odpověz
delfi - teda to jsou takový neurčitý zprávy, ty mám nejradši ...
jaji - Tom je moc šikovnej
bukco - super zprávy, že já se s někým nevsadila, no doufám, že se Viki dopříštího UTZ nezmění v Klárku :wink:
10. črc 2009 v 11:27  •  2 děti  • Odpověz
Teda tady nás ty chlapi za chvíli pořádně převálcujou!
Delfi - správně, že se pravidelně hlásíš :slight_smile:
10. črc 2009 v 19:24  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky,
Delfi: tak co???
Jaji: IP :wink:
12. črc 2009 v 11:28  • Odpověz
Ahoj holky,
taky nakukuju co Delfi když dnes má termínek :slight_smile:
Betty ahoj jak se daří?
12. črc 2009 ve 12:14  • Odpověz
Adel: jde to...chystáme se na dovču a už chci kurňa to mimino :angry: . Je to otrava všude potkávat těhule, nebo čerstvé maminky...všichni v okolí čekají mimi. A rodiče se už tváří, že teda už vnouče vážně chtějí. Ale co, kašlu na to. V září jedeme do Izraele, tak to bude aspoň bez dítěte v bříšku klidnější :wink: (- to je ta lepší stránka toho).
Co ty?
12. črc 2009 ve 12:52  • Odpověz
Betynko držíme palečky, ať už se také konečně zadaří! Podívej na Bukču, jak byla zoufalá a nejdnou je ve 20 tt :wink: Já myslím, že každým měsícem už to musíte prolomit. A hlavně, když už se jednou chytlo, je vidět, že by to mělo jít!

Delfíku, vypadá to, že si Matýsek také dává na čas.... já vím, že už bys to měla ráda za sebou, ale ono to tak uteče.
12. črc 2009 v 17:25  •  1 dítě  • Odpověz
Betty no to já chápu a třeba si z dovolené odvezete v bříšku toho třetího. A jak si teď na tom piješ ještě čajíky a měříš teplotu nebo ses na to vyprdla? Jinak u mě v pohodě. Cítím se zatím OK, akorát teda bych měla pohnout s výbavou mám jen oblečky náke plěny, ale fakt nic moc, jenže tady těch nabídek moc není tak budeme muset zajet buď do Zlína nebo do Ostravy a tam to všechno snad dokoupíme.
12. črc 2009 v 18:54  • Odpověz
Holkyyy Matýsek je na světě a v termínuuuu :grinning: V 6:35 do vody, 3040 g
12. črc 2009 v 19:39  • Odpověz
Jejda tak to je nádhera další co se narodil přesně v termínu tak, že Delfi a Matýska moc zdravíme s mimim a přejeme vše nej. :slight_smile:
12. črc 2009 ve 20:45  • Odpověz
ahoj holky jsem z dovci zpet :slight_smile: dnes me moooc potesila sms od delfika, super ze porod vysel tak jak si prali. Uz se tesim az matyska uvidime nejdriv na fotce a az se maminka da z porodu do kupy (coz myslim ze u delfi bude brzo jak ji znam :slight_smile: nekde na srazu :dizzy_face:
12. črc 2009 ve 22:21  • Odpověz
Delfíku, velká gratulace! Vypadá to na pohodový porod. Už se těšíme na fotečku a další info :slight_smile:
12. črc 2009 ve 23:27  •  1 dítě  • Odpověz
autor
dobré ránko ....

delfi .. velikánská gratulace ... těšíme se na fotečky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jinak já jdu hoky 23.7. na echo a 31.7. na velký UTZ :grinning: :grinning: :grinning: ... strašně to letí :slight_smile:
13. črc 2009 v 07:24  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,
Bukco toto teda letí už 20 týden co? Já jsem na echo ani nebyla, ale srdíčko kontroloval můj mudr tak snad je vše v pořádku. A dozvíš se co čekáte že? Už se těšíš co? Já zatím obálku stále neotevřela takže to bude překvápko :slight_smile: .
13. črc 2009 v 07:34  • Odpověz
autor
adel .. jj, to letí .. my víme z pátečního UTZ, že to je 1:0 pro kluka .. tak to Radek je v sedmém nebi .. já chtěla Klárku, ale hlavně, aby to bylo zdravé miminko !!!
13. črc 2009 v 08:58  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.