• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
Delfi: ty jo, dlouhý, ale bez nástřihu, léků, s manželem...je co závidět :wink: . Těším se na fotky!
20. črc 2009 v 17:28  • Odpověz
Teda Delfíku - porod docela náročnej....No asi jak říkám, alternativní porod zní moc hezky, ale urychlovačů a tišících prostředků bych se nevzdávala :wink:
Ale jinak dobrý a hezký, mě tam zezačátku chlap opravdu chyběl....no ale co člověk nadělá. Jo a já taky poskakovala a ležela na boku, protože mi taky nechtěla pořád sestoupit, tak vím o čem mluvíš :wink: Už se těším na fotečky!

A teď se jdu podívat na Jájinky video :slight_smile:
20. črc 2009 v 17:34  •  1 dítě  • Odpověz
delfi tak hlavně že jste to zvládli. já tam taky nebyla sama, jen po dobu příjmu a pak když mi dělali klistýr. jinak jsme byli furt spolu. zaplatbanbu za to.
tak já letím k tomu mojemu broukalovi, je to samé uuuuuuj, jajjjjjjjj, koj koj koj apod.
těším se na fotky
20. črc 2009 v 18:31  • Odpověz
delfi před náma matýska nějak tají :confused:
21. črc 2009 v 18:20  • Odpověz
ze jo kaci ;)
21. črc 2009 v 18:29  • Odpověz
Ahoj holky,
Delfi ještě jednou gratuluju k malému. i když to nebylo lehké zvládla si to a to je hlavní.
21. črc 2009 ve 21:21  • Odpověz
tak nic, matýska asi neuvidíme. :unamused:
22. črc 2009 ve 12:05  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
delfi - lehké to dle popisu nebylo, ale zvládli jste to, my co nás to teprve čeká ....
jsem byla dneska na dalším monitoru, malej se moc nehýbal, předobědový klid, ale vše v pořádku, mě občas večer chytnou jakože křeče jako při ms a celkem dost mě bolí pánev a kyčle ... tak prej se mám šetřit říkal mudr, že s tím stejně nic neuděláme ...
jinak naši jedni známí už od pondělka vyvolávají v porodnici a pořád nic ... chudáci ...
22. črc 2009 ve 12:59  •  2 děti  • Odpověz
holky když malej mi ted nedává ani chvilku klidu - dopoledne spí tak 2 hoďky a odpoledne vůbec takže mám fofr. ale přidávám foto matýska :wink:
těhule nebojte přežila jsem to já, přežijete to i vy - a nedá se říct, že bych na to vzpomínala ve zlém, naopak vzpomínám na to ráda :grinning:
22. črc 2009 ve 13:33  • Odpověz
holky ještě jsem se chtěla zeptat - je normální, že se mi malej loupe? není to suchý ani nemá nic popraskanýho, naopak bych řekla že má kůži krásně hladounkou. mažu mu to slun. olejem po koupání, jen se bojím, aby ho to jako nebolelo. loupali se vám mimísové taky po porodu?
22. črc 2009 ve 13:46  • Odpověz
delfi - super fotky, malej je krásnej :dizzy_face: jsme se bály, že se bojíš, abysme ti ho nevykoukaly :wink:
22. črc 2009 ve 13:58  •  2 děti  • Odpověz
Delfi: Matýsek je úžasný!!!! :dizzy_face:
22. črc 2009 v 15:40  • Odpověz
delfi...Matýsek je fešák :dizzy_face: a kůže se Tomovi neloupala, to se mu loupe všude?
22. črc 2009 v 19:25  • Odpověz
Delfi Matýsek je krásné miminko
22. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz
Ahoj děvčata,mohu se zeptat?taky vidíte ducha v mém dnešním testu?nebo ho vidím jen já
22. črc 2009 ve 21:18  • Odpověz
Veny no já teda nevím kolikátý si den cyklu?
22. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz
10 DC
22. črc 2009 ve 21:26  • Odpověz
10 DPO jsem chtěla napsat :grinning:
22. črc 2009 ve 21:30  • Odpověz
Počkej když si 10 DC tak si přece ještě nemohla mít ovulaci. Nemyslíš, že si 10 DPO?
22. črc 2009 ve 21:31  • Odpověz
Vždyť to píšu,opravila jsem se
22. črc 2009 ve 21:32  • Odpověz
Jo promiň mě se to tam ještě nezobrazilo. No teoreticky by tam duch být mohl, ale zkus ještě počkat aspoň ty čtyři dny, to už by tam nemusel být jenom duch. Držím pěstičky ať jsou tam pořádné tlustice.
22. črc 2009 ve 21:34  • Odpověz
díky
22. črc 2009 ve 21:40  • Odpověz
autor
ahojky holky .....

hlásím, že jsme po echu a Viktorek je ok a maminka taky ... 31.7. jdeme na velký UTZ

delfiku .... Matýsek je nádherný, krásné miminko .. už se taky těším, až budu mít toho svého u sebe !!!

teď je na řadě lufe a hasevka !!!
23. črc 2009 ve 12:49  •  2 děti  • Odpověz
Bukco gratuluju ke zdravému srdíčku. A už teda víte na stopro že čekáte chlapečka?
23. črc 2009 ve 21:41  • Odpověz
autor
jj adel, říkal doktor že ano ... ale víš jak to bylo u jaji ... tak tomu pořád dávám nějakou rezervu :slight_smile:
24. črc 2009 v 07:29  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky holčiny...dlouho jsem tu nebyla a tak dodatečně gratulace Defi :slight_smile: Hrozně to letí, jsem sice doma,a le pořád pracuji pro firmu, jelikož ta nová holčina v tom hrozně plave a tak je má pomoc i tak trochu nedobrovolná, ale je to na 2 hoďky denně + nějaké telefony a td. cca a tak se to dá.
Lufe: mě bolí také pánev a kosti dole na pipi :slight_smile: někdy se mi dost blbě chodí a taky mě malej všude tlačí...Už je to pěkně náročné co ....Hrozně se to blíží...začínám se trochu bát porodu. Ale jinak máme vše nachystané. Pokojík, mám už i konečně vyžehleno vše na malého....i tašku do porodku mám ...raději :slight_smile:
Tak Lufe která do toho půjdeme dřív co :slight_smile: chi...já mám poslední dny pocit,že co dneska neudělám už nestihnu, že určitě porod dorazí, až to nebudu vůbec čekat chi.....
24. črc 2009 v 10:06  • Odpověz
Defi: malej je krásnej :slight_smile: 12.7. se narodil manža a loni jsem se 12.7. vdávala :slight_smile:
24. črc 2009 v 10:10  • Odpověz
ahoj hasev :slight_smile: jsem ráda, že se ozvala, už jsi tady fakt dlouho nebyla ... jsem si říkala, jak to zvládáš, jinak já se dopředu moc nehrnu, ale klidně by to mohlo být i dřív, manžel má narozky 4.8. tak to by byl celkem pěknej dárek :dizzy_face: tak já už s přípravama taky finišuju, ještě myslím chůvičky a pro sebe kojo podprdy nemám, ale jinak taky připravena k výjezdu ...
24. črc 2009 v 11:11  •  2 děti  • Odpověz
Lufe: já jsem kojo podprdy nakoupila v předchozím týdnu, sem se ještě vypružila zajet do Prahy..mám z HM jednu za nějakejch 400,- což mi přijde super, bavlněné. Bylo to náročné,ale mám je. Ještě jsem koupila noční košilis patentkami ve výstřihu, kvůlli kojení :slight_smile: No a chůvičku a monitor dechu jsem vzala nakonec přes internet a tak snad už nic nechybí. No já se do porodu také nehrnu chi....Na termín by mi to stačilo....Uvidíme že...
No to počasí ted je hrozné, včera ty vedra a ta bouřka, dneska jsem praštěná a tak pospávám ....an lenoším, nějak se mi ani do ničeho nechce...
24. črc 2009 v 11:38  • Odpověz
Bukco no právě nikdy to není stoprocentní až dokud to není na světě :slight_smile:
Lufe, Hasev holky doufám, že sem hodíte info až budou mimišci na světě. Teď vy a pak já teeeeda :astonished:
26. črc 2009 v 11:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.