• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
lufe, hasev, pěkně se vám to blíží, tak at vše dobře dopadne!!!!

jinak já hlásím druhý klubající se dolní zoubek. jo a zítra máme 4-měsíční narozky :wink:
26. črc 2009 ve 21:09  • Odpověz
delfi matysek je krasnej! :dizzy_face:
hasev- 38tt boze ty uz budes za chvili rodit to to letiiii
kaci- eminka je teda pekna "piraňa" :slight_smile:

holky, ja se vratila z prodlouzeneho vikendu u tchyne, byla tam i svagrova, no ocistec, spis peklo... uz jsem mysella ze to nevydrzim. Na kombinaci tchyne-svagrova fakt nemam nervy...
26. črc 2009 ve 21:51  • Odpověz
feb ty sebevrahu???? do čeho se to pouštíš, víkend s tchýní a švagrovou? byl tam aspon s vama honza?
26. črc 2009 ve 22:19  • Odpověz
kaci, to bylo tak....
ve st jsem mela svatek a sli jsme s h do kina, hlidala tchyne a spala u nas a ze rano ja s tlustinkem k ni pojedem a h prijede v patek. (nekdy si ten pobyt u ni odbyt musim...)
ve ct rano me nasrala ze jsem byla rozpalena do bela kdyz danyska zvedla z deky tak ze ho chytila za rucicky a za ty ho zvedla a postavila na nozicky!!!! kdyz jsem videla jak visi za ty rucicky s provesenejma raminkama :angry: :angry: :frowning2: :frowning2: btw doufam ze to nebude mit naky nasledky- jsem ji ostre sprdla praskla poklickou kterou jsem zrovna mela v ruce a od ty doby byla nasrana. Uz jsem chtela rict at jede sama ze nikam nejedem, ale kvuli manzelovi jsem se ovladla... nicmene jsem se od te doby klepala vzteky
(ze rano misto toho aby po sobe uklidila rozestlanej gauc se srala do zehleni ani nekomentuju)

100m pred prijezdem k ni jen tak MIMOCHODEM rekla ze je tam svagrova (s dvouletou holcickou), pro info byt to cizi clovek, ani na kafe bych s ni nesla...
takze jsem se vzteky rozpalila jeste vic ze se mi to neobtezovala rict driv

no a pak jsem poslouchala KECY dvojmo od obou, misto jen od jedny
prijezd manzela byl osvobozujici, ale v sobotu se situace vyhrotila, no manzel skoro brecel, ja odmitala situaci uklidnovat, jestli byl nekdo oběť situace tak urcite ne tchyne.
ja se tam nemohla dockat nedele az pojedeme domuuuuu!!!
26. črc 2009 ve 22:44  • Odpověz
feb ty jo tak to tě obdivuju, žes to zvládla. máš to za sebou, aspon neco pozitivního. a asi už nikdy více co?
26. črc 2009 ve 23:42  • Odpověz
kaci presne :grinning:
27. črc 2009 v 08:37  • Odpověz
Feb: ty jo, to bylo teda za trest... Já bych se asi sbalila hned a odjela, vážně tě obdivuju, že jsi vydržela až do konce. A že tak blbě zvedala Danečka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... já už bych jí snad nikdy nedovolila na dítě sáhnout. A švagrová určitě kecala do výchovy, ne?
27. črc 2009 v 11:19  • Odpověz
betty, rikam, drzela jsem se jen kvuli manzelovi... ted tady doma sedim, posloucham hudbu a relaxuju dokud malej spi, naky vybalovani pocka. Fakt to bylo narocny...
27. črc 2009 v 11:45  • Odpověz
Ve mně vře, jen jak to čtu. No co, vybalit může přece manžel, ne?
27. črc 2009 ve 12:37  • Odpověz
betty vybaluju postupne, hlavne to nesmim nijak hrotit neb ve st vecer zase pakujem pryc :grinning: to je furt dokolecka. Ovsem tentokrat k nasim na chatu s mamkou a segrou a pejskem :slight_smile:
taky na me leze MS, takze jsem dneska jak muska, byla jsem dopo na bruslich a vubec jsem nemela energii

betty jak to jde se snazenim?
27. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz
Feb: tak snažíme se, ale je to celkem na pytel. Dneska jsem si dělala test (- co kdyby), ale byl negativní a mám teď děsně dlouhý cykly, takže je to běh na dlouhou trať. Když se nezadaří do října, tak se objednám k dr., ať to začne nějak řešit. (Aspoň zkrátit cykly, protože tohle je otrava). Když jsem byla mladší, tak jsem byla ráda, že mi chodí ms po tak dlouhé době a teď bych ji chtěla mít častěji, jen aby bylo víc šancí na otěhotnění :angry: ...no, není to paradox?!
Feb: na kdy plánujete druhé miminko? (- vzpomínám si, že jsi měla v plánu ho mít co nejdřív, ne?)
27. črc 2009 ve 13:46  • Odpověz
čus holkyyyyy jsem tu po dlouhý době. matýsek nám dává zabrat. manža pracoval pořád na baráku takže jsem na něj byla sama a to jsem byla mrtváááá. je normální že moc přes den nespí? kojim po cca 2 hodinách a min. 2x za den mezi kojením vůbec nespí. já myslela že tak malý mimi se nakojí odříhnou, přebalí a dál spí a on takhle :sweat_smile:
lufe+hasev už se vám to blíží že? jojo ty stavy znám člověk si přeje ať je už malej venku a pak je venku a říká si, že mohl ještě vevnitř chvíly vydržet :grinning:
betty: ty jo ty dlouhý cykly je fakt vopruz....už nám do party chybíš jen ty, ať pak můžem udělat srazík všech mimísů :wink:
27. črc 2009 v 16:59  • Odpověz
betty no jo, dlouhy cykly jsou otrava, kamoska co se snazi ma stejny problem jako ty...
po lete bych za mudrou zasla, samose to velmi pravdepodobne neupravi :(

jinak my jsme nakonec vzali 3letou materskou s tim ze o mimi se budem snazit driv nez za 2 roky, ale nechtela jsem aby to bylo ve stresu, ze se v zime musime zacit snazit a ze to musi brzo vyjit, neb kdyby vyprsely ty 2 roky, musela bych na pracak, kde mi nic nedaj krom zdravitniho a je s tim srani, musi se tam chodit pravidelne na schuzky a tak...
za pul roku mam jit na dalsi cyto pokud vysledky na ktery ted cekam budou ok, tak nejdriv potom... ale fakt jeste uvidime, jeste to taky musim zkonzultovat se svym mudrem ohledne toho myho kratkyho cipku, musim nak vymyslet krizovy plan, kdyz je temer jisty ze zas budu lezet kdo se bude starat o malyho tou dobou a tak... :unamused: :frowning2:
28. črc 2009 v 09:04  • Odpověz
an az nam dojdou huggies za 2,6 tak se urco ozvu, ted bych to do ty doby zapomnela :slight_smile: diky!
28. črc 2009 v 10:05  • Odpověz
jeee vedle :sunglasses: :grinning: to jak mi do toho hrabe danysek :grinning:
28. črc 2009 v 10:06  • Odpověz
delfi...ani nevíš jak ti rozumím, nám dával Tom ze začátku taky zabrat, vždyť víš :wink: A jak ti spinká? vyspíš se ? jinak Tom taky někdy nespal mezi kojením až jsem se divila že mám divné dítko, že přeci miminka mají furt spát :sweat_smile:
28. črc 2009 v 11:21  • Odpověz
delfi- na, sice danysek jako malej spal docela hodne, rekneme tak 1. mesic, ted spi vetsinou 1-2h pres den, jinak je desne akcni potvora jeden :slight_smile:
a place nebo je proste jen vykuk? :dizzy_face:
28. črc 2009 v 11:45  • Odpověz
delfi a satkujes? :dizzy_face: danysek to v satku zapichnul dycky
28. črc 2009 v 11:45  • Odpověz
Ahoj, jste tu někdo? Já se musím učit a nechce se mi... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. črc 2009 v 16:02  • Odpověz
betty jo to duverne znam :sunglasses: koukam ze si radsi delas testy na fb co jsi za tlacitko na klavesnici :grinning: :grinning: :grinning:
28. črc 2009 v 16:13  • Odpověz
feb: :grinning: , ale už vážně musím začít...vždyť je to hrůza se mnou...
28. črc 2009 v 16:31  • Odpověz
28. črc 2009 ve 22:16  • Odpověz
ahoj holky hlásím se po kontrole, nic světobornýho jsem se od mudra nedozvěděla, jen že klidně můžu rodit už 12.8., bere termín dle MS jako jednoznačnej plus mínus 5 dní ... jinak mi lehce haproval tlak, tak mám omezit sůl a ládovat se zeleninou a ovocem, mám na sebe dávat pozor, no to jsem nějak nepochopila, ale když to řekne mudr, tak už je to asi vážný ..., no příští týden má dovču, tak jsem objednaná do Bohunic na monitor a pak zas mám přijít za ním ...že je prý zbytečný, abych jezdila do Brna na kontroly, ale pokud budou v těch Bohunicích sdílnější, co se třeba CS týče, tak bych to řešila asi spíš tam ... jinak v těch Bohunicích prý mám počítat s čekáním 2 hodiny ... no budem se muset vybavit čtením, jídlem apod., jo a náš malej dneska monitor těžce ignoroval a během snímání si klidně usnul :grinning:

feb - sis s tchání pěkně užila :angry:
betty - ty dlouhý cykly jsou fakt hrůza, no snad se brzo zadaří ...
delfi - tady tu představu o neustále spícím miminku mám taky :grinning: vidím, že realita je někde jinde :frowning2:
29. črc 2009 ve 13:27  •  2 děti  • Odpověz
jaji: jojo na tomíka si dobře pamatuju...naštěstí se to snad už trochu upravilo, dávám sab simplex, dneska jsem poprvý zkusila šátek (sice zjevně blbě uvázanej ale lepší než nic) tak celkem spinká. jinak když bdí tak ho musím mít na rukách a povídat si s nim (já bláhově to považuju za uspávání) jinak hysterák.......v noci se budí už ne co 3, ale co 2.5 hod s tím, že tu půl hodinu mrčí A MUSÍM co 5 min uspávat.....takže souvislýho spánku moc nemám. pořád doufám, že se to do pár týdnů upraví :sweat_smile: ? kdy se to upravilo u vás?
feb: jojo šátek dneska zkouším prvně a fakt to hned zalomí, ale mám asi blbej šátek bo nejde vůbec dotáhnout a navíc tam leží nějak divně - ale spí a to je hlavní.
holky myslíte že bych s ním mohla třeba příští týden na nějaký kurz vázání šátků???? není to moc brzo? ale zase ten kurz bych fakt potřebovala.
jinak jsem dneska zkoušela látkový pleny a je to masakr, všechno pokajdil tak jsem zvědavá jak se to vypere :grinning:
lufe: tak si tu představu hýčkej, bo brzo vezme za své :grinning:
29. črc 2009 v 17:35  • Odpověz
delfi...ono se to upraví neboj, mě teda jedl ze začátku po 4 hodinách v noci, pak najednou po 3 a taky jednou po 2,5, ono to je různé ale myslím že kolem měsíce se snad ustálí... ale nechci tě chlácholit, protože jedna prosinovka vstávala až do 5 měsíců s malým co 3 hod max
29. črc 2009 v 17:37  • Odpověz
jaji: no to mě radši nestraš. hele myslíš že bych s malým mohla na ten kurz vázání šátku? není na to ještě moc malej - jako jít mezi lidi (i když ono tam zas tak moc lidí nebude...
29. črc 2009 v 17:53  • Odpověz
Ahoj mohu se zeptat?koupila jsem manželovi Kotvičník nať jak často ho má pít?A sobě jeřáb ptačí kapky a maliník list a kontryhel čaj.Mohu to kombinovat?Co je z toho nej?A kdy ten jeřáb pít?
29. črc 2009 v 17:56  • Odpověz
Veny: to bohužel neporadím, můj manžel odmítá cokoliv pít :grinning:
delfi: já teda nemám co radit :wink: , ale možná je vážně ještě brzy ho brát mezi lidi. A není nějaká nahrávka vázání třeba na youtube? Nebo jinde? že bys to mohla zkusit doma podle nahrávky...(a třeba s plyšovým medvědem :slight_smile: ).
29. črc 2009 v 18:50  • Odpověz
delfi..no já jsem šla s malým mezi lidi až když mu byl měsíc, Matýsek je ještě malinkatej, počkala bych radši ještě ty dva týdny
29. črc 2009 v 19:08  • Odpověz
díky za názor, myslela jsem si to.....
betty: ale jo nahrávek je spousta, teorii mám celkem zmáknutou, ale ta praxe je jaksi jiná. ale fakt je, že teď měl po kojení zase hysterák a nijak to nešlo utišit a jen jsem ho nasoukala (chudáček malej ho tam vždycky soukám a nejde mi to :sweat_smile: ) do šátku tak spí.....ale mě z toho celkem bolej záda tak to mám fakt blbě dotažený.....
jinak holky včera jsem byli s malým u mudr. a má už 3.7 kg!!!!!!před 11 dny měl 3.12 kg!. to bude pěknej tlustínek :grinning:
no nic musím něco stihnout než se zase probudí.....ale se špatně dotaženým šátkem to jde těžko :sweat_smile: tak se mějte jdu bojovat :wink:
29. črc 2009 v 19:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.