• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
No, kdy se sejdeme?
Přijeďte za náma, tady je stíííííínu :wink: Ale už zase hlásej, že bude pršet, takže prcky asi fakt pařit nebudeme :grinning:

Káči, tak ať dovolenou s malou dobře zvládnete. Já taky vybírám dovču na září, ale my musíme letadlem. Holky ta naše cácorka nesnáší jízdu autem. Stačí, že vidí autosedačku a má osypky :frowning2: Já s ní vůbec nemůžu jezdit sama. Jen když vystihnu, že je těsně před spaním, to pak padne i v autosedačce. Jinak s ní jezdím normálně na klíně (vzadu), protože to se prostě nedá. Mám hroznej strach, ale jinak bychom nikam nedojeli :frowning2: Doufám, že se to zlepší, když pak koupíme větší sedačku a dáme ji směrem dopředu....no nevím no.

Tak Lufe, Hasev....kde jsou mimískové? Už to brzdy bude....už se těším na další fotečky.

Delfi a jak s Matýskem zvládáte? Doufám, že nám ho taky přivezeš ukázat na nějaký ten brzský srazík :wink:
10. srp 2009 ve 21:05  •  1 dítě  • Odpověz
ahojky, mimískové jsou v bříšku :slight_smile: Dnes jdu na monitor....ale zatím se Davídkovi asi u mě líbí :slight_smile:
11. srp 2009 v 07:48  • Odpověz
hasev tak se hlas kazdej den at vime co a jak ;)

beat fakt jo? to je teda potvurka! ani kdyz vzadu sedis vedle ni tak nevydrzi?na vetsi autosedacku si jeste pockate precejenom, my ji ted objednali, ale jeste min tyden jsme do ni v obchode zkusili danyska dat a i prodavacka rikala ze by chtelo aby jeste trochu povyrostl a to ma urco 9,5kg :sweat_smile: a to je normalne sedacka 9-18kg
11. srp 2009 v 08:53  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: tak já taky hlásím stále verzi 2v1, na monitor jdu ve čtvrtek, mimísci jsou v bříškách spokojení, kdo by se dneska hnal do takovýho hnusnýho počasí ...
11. srp 2009 v 09:07  •  2 děti  • Odpověz
lufeee ahoj :slight_smile: tak jsem zvedava ktera z vas bude rodit driv :slight_smile: ja tipuju stejnej den :slight_smile: :wink:
11. srp 2009 v 09:39  • Odpověz
lufee tak jak? hasev co ty???? tak dělejte a roďte :wink:

feb.jakou jste objednali autosedajdu. my budeme kupovat romer nebo maxi cosi, oboje s isofixem
11. srp 2009 v 10:44  • Odpověz
Ahoj holky,
tak vidím zatím se nerodí tak snad už bry budete mít mimišky u sebe.
Já byla včera ve Zlíně na očním a můžu rodit normálně i když teď nevím jak to bude. Včera jsem spadla a zlomila si nohu. mimišek je v porádku ale já na tu nohu nesmím vůbec došlápnout takže žádná legrace.
11. srp 2009 v 11:02  • Odpověz
kaci my mame nakej divnej isofix, h to obvolalval a prej ze nase auto isofix nema, jenze pak jsme tam ocka nasli, nacvaknout to tam jde, ale ty ocka jsou pridelany k sedackam a ne ke karpserii takze jsme isofix zavrhli. Budem mit maxi cosi tobi. Romer nam nesedi v aute, mondeo ma moc "polozeny" sedacky, takze autosedacka se operadlem vubec neopirala o sedacku auta. Maxi cosi tam sedi krasne. Chce to vyzkouset, prodavacka sla s nama k autu.

adel prosim te cos vyvadela?? :( a kterou kost sis zlomila? a na jak dlouho mas sadru? tak hlavne ze se ti to nestalo pred porodem, to by pak bylo mnohem horsi...
ty mas hodne dioptrii zes musela na kontrolu na ocni?
11. srp 2009 v 11:09  • Odpověz
Feb při narození jsem měla šedý zákal takže jsem až do svých 17 let měla 10 a 11 dioptrií. V těch 17 mi voperovali umělé čočky a tak s tím musím každý rok jezdit na kotrolu. Taky jsem se ptala na porod.
Co jsem dělala šli jsme k autu na parkoviště s tím, že si schováme do auta nějaké věci a půjdeme na nákupy. Vzali jsme to skratkou pře trávu, kameny, byl to teda mírný kopeček a já si ještě říkala jak si musím dávat pozor ale tak nějak jsem si myslela, že už jsem dole blbě jsem došlápla a naštěstí spadla jen na koleno, břicho vylo v pohodě, ale bolelo to pořádně parkrát jsem si i sprostě zanadávala. Pak teda že už půjdeme no ale nemohla jsem na to došlápnout takže místo nákupů na miminko jsme jeli domů a při cestě se raději stavili do nemocnice kde teda zjistili, že je to zlomené. Mám zlomenou holení kost těsně pod kolenem takže jsem si ze začátku myslela, že mám něco s kolenem. Sádru nemám jen ortézu. Na nohu nesmím samozřejmě vůbec došlápnout a na kontrolu jdu za 14 dnů. Jen se mi někdy zdá, že to mám by to mohlo být víc stáhnuté. Nevíš jestli si to i přes ´tu ortézu můžu stáhnout obvazem?
11. srp 2009 ve 21:09  • Odpověz
hasev + lufe: teda holky doufám, že nás budete informovat když něco bude - já vás tipuju že budete rodit jeden den jedna a druhej den druhá :wink:
adel: teda to je ale smůla, musíš na sebe dávat pořádnej pozor!!!! a ne si lámat nohu. no snad to budeš mít do porodu v pořádku. aspoň že břicho je v pořádku.
beat: no s matýskem se každým dnem víc sžíváme, ale ještě pořád nemůžu říct, že by to bylo v pohodě. MUDr. včera říkala, že mám neklidné mimčo - on dost často brečí, resp. má hysteráky a vzteká se...tak ve čt. jdeme na nějaký kurz masáží, který by ho snad měli trochu zklidnit. jinak na srazík se těším, ale až tak za 3-4 týdny, aby byl větší. jinak jsme cvalíci-máme už 4.2 kg :sweat_smile:
holky kolik měli vaši mimísové v 1 měsíci
11. srp 2009 ve 22:00  • Odpověz
Ahojky, hlíseme se 2v1.. :slight_smile: ....
Adel: teda ty jsi kaskader....no tak odpočívej, je fakt, že na porod by to bylo horří...slabá útěcha, ale lepší než žádná že :slight_smile:
Def: jasan budu informovat, já to vidím na víkend...TP mám 15.8. takže se domnívám, že by to i mohlo vyjít... :slight_smile: čekání je blbé, raději bych aby to vyšlo...
12. srp 2009 v 08:11  • Odpověz
adel no jo uz si vzpominam, tak super ze muzes rodit normalne
delfi, no jo no a co v satku? pomaha to? danysek mel v mesici 5020 :grinning:
12. srp 2009 v 08:40  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: hlásím stále 2v1 ... a nic se určo nechystá, teda aspoň na sobě nic nepozoruju, včera jsme podnikali nějaké vypuzovací akce, ale náš malej je značně imunní a paličatej po tatínkovi ...
adel - to je fakt pech s tou nohou, dávej na sebe pozor, přece jen už těch tt tam máš taky dost :wink: je fajn, že tě nechají rodit normálně bez omezení ....
12. srp 2009 v 09:30  •  2 děti  • Odpověz
adel teda ty jsi kaskadér...hlavně at se to rychle hojí

hasev, lufe...tak už už.

holky já balím ,až se ze mě kouří, to je krámů na dovču. večer vyrážíme, myslete na mě, at emi zvládne cestu.
mějte se tu krásně a až přijedu, at jsou tu dvě miminka navíc :slight_smile:
12. srp 2009 v 09:41  • Odpověz
Holky děkuju za povzbuzení jo dnes už jsem s tím tak nějak víc vyrovnaná je to lepší, ráno jsem na to dala led, teď to zavázala hodila ortézu a snad to bude OK.Ze začátku mě doktorka strašila že když to bude zlomené tak si mě nechají v nemocnici, ale protože ta zlomenina je zavřená a já jí slíbila, že fakt na sebe budu opatrná (což taky budu) navíc že mám doma přítele který má dvočku a mamču která marodí tak mě budou obskakovat tak uznala, že to asi pro mě bude lepší. Já bych se v nemocnici asi zblábnila.
Lufe HAsev už se moc těším na vaše miminečka.
Kaci ať se dovča vyvede.
Delfi toto ale letí co Matýsek už má měsíc :slight_smile:
12. srp 2009 v 10:34  • Odpověz
ahojky,

adel...teda co to čtu? tak snad se to brzo zahojí a budeš ok

holky Lufe a Hasev...držím palečky a budu jukat jak jste na tom :wink:

kaci..hezkou dovču

my jsme po dovče, Tom zvládnul v pohodě :slight_smile:) novinka...péruje na kolínkách a začínaj se mu drát na svět další dva zuby,,,tzn bude jich mít už 6 :sweat_smile:
12. srp 2009 v 10:48  • Odpověz
Teda Jaji to je šikulka toto ale letí. A kde jste byli na dovče? No děkuju za přání už je to lepší snad se to dobře zahojí a do narození mimiška budu zase lítat jako o závod.
12. srp 2009 v 17:08  • Odpověz
jáji: díky

holky jdu dobalit, donosíme to do auta, odpočinem a po osmý vyrážíme. mějte se a papa
12. srp 2009 v 18:04  • Odpověz
adel...neboj, do porodu budeš v pohodě :wink: byli jsme v jižních čechách :slight_smile:

joo beat..ty jsi docela cvok že vozíš malou na klíně :pensive: to bych jí radši nechala řvát ale vím že když se něco stane tak je v bezpečí
12. srp 2009 v 19:27  • Odpověz
feb: no v šátku teď už vůbec nechtěl být, navíc máme široký balení od pondělí, takže ho do šátku do kolíbky dávat nemůžu a "posadit" ho v tom šátku nebudu, protože to nejde pořádně dotáhnout, tak by mu ta hlavička dobře nedržela....jinak Daník byl teda cvalíček :grinning:
:grinning: kaca: tak držím palce a užijte si dovču!!!!
jaji: teda 6 zubů?! to je trochu moc ne - jak kojíš (au au au)?
12. srp 2009 ve 22:16  • Odpověz
Tak jak to vypadá Lufe Hasev miminak ještě stále v bříšku nebo už jsou u maminek?
13. srp 2009 v 10:11  • Odpověz
delfi...nekojim už dva přes dva měsíce :slight_smile:
13. srp 2009 v 10:49  • Odpověz
autor
ahojky holky ...

Lufe psala, že na kontrole dobrý, prý si jí tam nenechali :slight_smile:, malý je krásně připravený na cestu ven .... dělali jí Hemiltona,v pondělí má další kontrolu, má koupený obrovský ananas, tak je možné, že malý příjde na svět hodně ale hodně brzy .... jo a odešla jí hlenová zátka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jinak my se máme dobře .. malý pěkně kope, asi bude fotbalista

příští týden jdeme ve středu na 3D a v pátek na KO ...
13. srp 2009 ve 12:42  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: než přijedu domů z kontroly, tak bukca už vás pěkně informovala, jen doplním, že pokud do středy neporodím, tak mám ve středu nástup na vyvolávačku a paní doktorka sebevědomě prohlásila, že by malej měl být mezi 12 a 15 hodinou venku, tvrdila to i mamině předemnou, která jde na vyvolávačku v pondělí, asi mají v Bohunicí nějaký spešl vyvolávačky ... jo a malej na monitoru opět spal nezabralo na něj ani dvakrát zatřesení břichem ani ten jejích budík, terpv až zazvonil normální telefon, tak se uráčil se pohnout :grinning:
13. srp 2009 ve 14:16  •  2 děti  • Odpověz
lufe tak to už budeš mít malého brzyčko u sebe. Držím pěstičky ať je vše v pohodě.
Bukco bezva, že se s malým máš dobře. Já už teď poměrně taky, ale ta noha mě štve. No co se dá dělat musím to nějak vydržet. Já teď na tom velkém ultrazvuku ani nebyla a asi se už ani nedostanu :frowning2:
13. srp 2009 ve 14:36  • Odpověz
lufe,,,ty jo tak držím palce a budu nakukovat :wink:

a holky těhulky jsem ráda že jste ok
13. srp 2009 v 16:58  • Odpověz
jaji: jakto že už 2 měsíce nekojíš? :fearful: asi kvůli těm zubům co....
lufe: jejej to už je fakt každou hodinu na spadnutí. ad sdělení doktorky, že bude mezi 12-15 venku - ale neřekla kterej den ne? :sweat_smile: :grinning: ne ne samozřejmě ti přeju aby to bylo ten samej den...
adel: neboj to vydržíš.
13. srp 2009 v 19:17  • Odpověz
delfi...ne ne moje mlíko mu nestačilo a pak už jsem kojila jen ráno a pak už nechtěl vůbec :unamused: Máš nové fotky Matýska? nekoukala jsem do albíčka
13. srp 2009 v 19:43  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: stále stejný stav ...
adel - proč by ses na ten velký utz nedostala? kvůli té noze?
delfi - myslela tu středu, právě to mě zarazilo, kámošce vyvolávali pět dní a další známé 4, to Brno asi bude fakt rarita :grinning:
14. srp 2009 v 09:47  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky ...tak se hlásím také 2v1...já se mám už objednat na KO do Kolína, aby mě hlídali tam, ale dneska jsem se tam nedovolala. Takže pokud o víkendu neporodím, v po se hlásím v Kolíně.
Lufe: jak jsi poznala, že ti odešla zátka ?? Díky
Jinak spona bolí jako prase. Ale malej je pořád v bříšku, Dr.mi říkala že dobře připravenej na cestu ven..ale v úterý to na nic ještě nevypadalo. Já se bojím, abych nepřenášela, nechci na vyvolání a nebo být v nemocnici :frowning2:
Takže pokud neporodíš, tak už ve středu na vyvolání jo...kdy že to máš přesně ten TP...já 15.8. zítra, ty o den dříve a nebo déle?
14. srp 2009 v 16:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.