• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
hasev - no zátka nakonec odešla asi na třikrát, byl to vždy takovej velkej chuchvalec hlenu obarvenej zaschlou krví, to ze mě nikdy nešlo, takže co jinýho by to bylo, že ... termín mám jen jeden a to v pondělí, s tou sponou ti to teda nezávidím, mě včera děsně bolely kyčle, po kontrole jsme se stavovali na nákupy a to chození mi neudělalo dobře ... jsem zvědavá, kdo bude první :wink:
14. srp 2009 v 18:53  •  2 děti  • Odpověz
teda holky to je napínavé, hele Hasev ale kdybys to zítra zvládla bylo by to fajn :slight_smile: Naše dítka by byli přesně o 7 měsíců :slight_smile:))
14. srp 2009 v 19:36  • Odpověz
Hoj, jsem ráda, že jsi se stavila Lufe :slight_smile:
No je to divnej pocit vědět, že mám zítra termín chi...ale zátka m teda ještě neodešla. :cry: Myslím si, že ty budeš první...n :pensive: ej :slight_smile: dřív jsem se bála abych neporodila moc brzo a ted se bojím, abch nepřenášela...už jsem celkem napnutá, kdy to přijde.
Doma jsem dnes ještě včistila lednici a dožehlila, dala mejt nádobí a tak chi...se připravuju ....raději bych, aby už to bylo, takové to čekání je na nic.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Nemám ani na nikoho tel.a a Martin sem psát určo za mě nebude. Nedala by jsi mi svůj tel?. Že bych Ti písla.smas , kdyby něco ..Do IP...taky Ti napíši svůj....
No spona je fakt zážitek poslední měsíc to bolí a stupňuje se to, 14 už stojí za prd....2 hodiny na nohou v kuse a jsem pak na odstřel. Takže vše dělám chvilku a pak ležím a když si nelehnu, což taky občas dělám, neb chci něco dodělat, tak pak se mi to odrazí v noci, že mě budí bolest a křeče....Ale pořád si říkám, mohlo by být hůř....Tak zítra písni, ať vím zda jsi ještě celá, taky se tu stavím....

Ahoj Jaji: No tak že jsi to ´ty , tak se pokusím :slight_smile: no napínové to teda je a ještě bude.
14. srp 2009 ve 20:13  • Odpověz
hasev...nechceš číslo na někoho kdo nebude rodit současně s tebou? :slight_smile:)))
14. srp 2009 ve 20:17  • Odpověz
Jaji: taky mě to napadlo :grinning: tak dáš svoje , jestli teda budeš chtít...:slight_smile:
14. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz
Jsem nějaká nesvá a nervozní....raději bych aby už to přišlo....fakt z toho nejsem ve své kůži....co když to samo nepřijde a budu muset do nemocnice na vyvolání, mám z toho nějakou depku :frowning2:
14. srp 2009 ve 20:48  • Odpověz
pošlu ti ho do IP, já na tebe tel mám :slight_smile:)) holka nedepkuj, si to přivoláš jako já :sweat_smile: a i kdybys musela na vyvolání, přežila jsem to já, tak ty určo taky :wink:
14. srp 2009 ve 21:48  • Odpověz
Tak jsem tu stále 2v1.......
Tak tě mám uloženou Jaji....:slight_smile: No já jsem takovej plašan...to čekání je děs :confused: a Lufe už má zátku pryč před termínem a já mám termín dnes a zátka nic :unamused: :frowning2: ....
15. srp 2009 v 06:02  • Odpověz
Ahoj holky

tak Hasev, Lufe, jak jste na tom? :wink: Držím vám moc palce holky. A žádný stres, ven jít přece musej, do týdne je máte u sebe.

Ahoj Jáji - to je taky dost, že se tu ukážeš :slight_smile: Tak Tomík je pěkně aktivní, že? Už se těšíš, jak za ním za chvílí budeš běhat? :grinning: Nám se teprve tento týden prořízly první 2 zoubky, ale jinak je to už taky docela čiperka. No chce to nějaký ten srazík, abysme ty naše koníkový dítka viděly
:wink:
15. srp 2009 v 18:51  •  1 dítě  • Odpověz
beat...no je to akčňák, se děsím až začne lézt :sweat_smile: Jinak se mu klubou další 3 zuby, takže bude mít 7 :sweat_smile:
15. srp 2009 ve 20:46  • Odpověz
autor
ahojky holky

halooo halooo haloooo

sms od mažela Lufe:
Tak už jsem na světě. Vážím 4060g a měřím 53cm. Jmenuji se Martin a narodil jsem se dnes v 18:05 cíasřským řezem. Do porodky jsme přijeli v 1:15 s prasklou vodou, ale bez kontra. Vyzkoušeli všechno možné a malý byl nakonec i špatně natočený !!!!!!!

Telefon nechala doma, ale zítra ho už bude mít .... až budu mít víc info, tak hned napíšu

Lucinko .. moc a moc ti s Viktorkem gratulujeme a Martinka vítám na světě .....
15. srp 2009 ve 21:48  •  2 děti  • Odpověz
Luci,Lufe: moc gratuluji :slight_smile: tak jsi mě trumfnula...Já jsem stále doma 2v1 a nevypadá, že se bude něco dít...ať jste oba v pořádku a brzo doma...máš pěknýho chlapáka :slight_smile:
15. srp 2009 ve 22:40  • Odpověz
Lucinko....moooooooooooooc gratuluju, úplmě mám husinu :dizzy_face:
16. srp 2009 v 10:05  • Odpověz
Luci-Lufe téééda malý byl ale pořádně velký, ale určitě si vše zvládla my Ti s mimiškem přejeme hodně štěstíčka, zdravíčka a síly.
Hasev teď si na řadě Ty tak opět s mimiškem držíme pěsti ať vše dobře dopadne.
No a pak jsem na řadě já :confused: , ale nejdřív se mi musí uzdravit nožka, ale letí to děsně.
16. srp 2009 v 11:16  • Odpověz
Jééé, super!!! Moc gratuluju, Lufe!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Snad sem brzy nakoukne :wink: .
16. srp 2009 v 19:22  • Odpověz
Ahojky...já se stále hlásím 2v1 :frowning2: Davídkovi se ven nechce....
16. srp 2009 ve 20:01  • Odpověz
hasev...klíííííííííd hlavně nedepkuj, i když já byla stejná, užívej si ještě mimíska v bříšku :wink:
16. srp 2009 ve 21:06  • Odpověz
Tak Lufe už je maminkou :sweat_smile: Gratulujeme!!!!! Ať je malý v pořádku, dobře prospívá a máte z něj radost.
No a my se budeme těšit na fotečky!
16. srp 2009 ve 22:11  •  1 dítě  • Odpověz
juuuu hurraaaa! lufe gratuluju moc! teda to byl vykon, takovej obrik! tesim se na fotky :slight_smile:
hasev neboj, uz to bude brzy :slight_smile:
16. srp 2009 ve 22:34  • Odpověz
Luci...doufám že se cítíš po císaři dobře :wink:
17. srp 2009 v 00:01  • Odpověz
autor
ahojky holky ...

včerejší sms od Lucky:
ahojky, tak mám konečně mobil u sebe. Bylo to celkem náročné, ale dnes už je líp, krom bolavé jizvy. Malej blbě sestupoval do porodních cest a nechtěli ho dělat kleštěma. Naštěstí jsem měla předtím epidural, tak mi to jen zesílili a malýho jsem hned viděla. Je to kus chlapa, za chvilku budeme zas kojit (16hod). Doufám, že mě tady nebudou moc dlouho držet .

snad jí do konce týdne budeme mít doma a uvidímě nějaké ty fotečky :slight_smile:
17. srp 2009 v 07:32  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky, stále 2v1...jedu dnes na KO a na monitor do Kolína. Tak uvidíme co mi řeknou....snad si mě tam nenechají :cry: jsem taková rozladěná a pořád pochoduju a nevím co bych...chjooo
Mám tel.na Jaju a tak kdyžtak písnu sms ju....
17. srp 2009 v 09:06  • Odpověz
autor
hasev .. držím pěstičky :wink:
17. srp 2009 v 09:33  •  2 děti  • Odpověz
hasev...držím palečky :slight_smile:)

bukco díky za sms od Lucky, po císaři bude určo 6 dní v porodce
17. srp 2009 v 09:59  • Odpověz
hasev neboj, vse bude ok a prcek se ven dostane tak jako tak! :slight_smile:
17. srp 2009 v 10:22  • Odpověz
Hasev tak snad bude Davídek brzy u Tebe.
17. srp 2009 v 10:38  • Odpověz
Holky díky moc :slight_smile: jste hodný...dnešní KO dopadla dobře,monitor OK, Davídek je ok, doktor mě pěkně prošmatral..schválně, říkal že to trošku rozto....takže teď špiním, ale jinak byl strašně fajnej a milej...Další KO a monitor ve čtvrtek. Brali mi krev a moč, kvůli vyšší bílkovině v moči. Výsledky zítra...
Budeme týden čekat a uvidíme, zda do té doby se bude chtít malému na svět :slight_smile:
Jsem po dnešní KO klidnější a nechávám to na přírodě....Snad jí ten týden bude stačit :slight_smile:
17. srp 2009 v 17:45  • Odpověz
hasev..,třeba tomu mudr pomohl a rozjede se to, držím palce :wink:
17. srp 2009 v 19:40  • Odpověz
hasev ve me se postourali, taky jsem spinila a druhy den rano uz nabehly kontrakce a ve 13.30 uz byl prdola venku ;)
17. srp 2009 ve 20:49  • Odpověz
No uvidíme, je fakt, že mě dole pobolívá, ale to bude tím šmátráním a Davča mi zase jako každej večer rejdí po močáku, píchá to no hrůza...to má ale zábavu rošťák jeden :slight_smile:
17. srp 2009 ve 21:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.