• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
Ahoj holky,
tak co hasev jak to vypadá už je Davídek na světě nebo ještě stále u maminky?
18. srp 2009 v 10:18  • Odpověz
Ahojky, Davídek je stále u maminky v bříšku :slight_smile: a to jsem mu říkala, že 18.8. je dobrej a hezkej den, že by mohl už na svět, ale nějak mě neposlouchá :slight_smile: ....jinak krev a moč mám OK volala jsem do Kolína. Dneska je nízkej tlak a tak jsme celé dopl.prospali....
18. srp 2009 v 11:55  • Odpověz
ahoj holky,
gratuluju lufe a jájince díky za smsku :slight_smile:
jen v rychlosti hlásím, že jsme zpět, vše jsme zvládli v pohodě, teda hlavně eminka. celou cestu skoro prospala. přijeli jsme dneska ráno, celou noc jsme nespali, naštěstí tomu emi rozumí a nechala nás aspon dvě a půl hodky ted prospat.
no nic, suším třetí pračku, jsem zvědavá, kdo to bude žehlit...

jinak holky, dovča nám navazovala na týden u našich, emi si asi zvykla na plnou pozornost. nechce být sama, snad se to srovná, jinak nic neudělám... :confounded:

doufám, že se všechny máte dobře!!!
19. srp 2009 v 15:15  • Odpověz
kaci kde jste vlastne byli? jsem to nak nepochytila?
s tou pozornosti... s danyskem je to totez, zacal si vynucivat pozornost pote, co jsme byli delsi dobu na chate s nasima. Hodne lidi´= hodne pozornosti, stale se mu nekdo venoval tak to taky chtel i doma. Ale po 3 dnech asi si zas zvyknul na normalni rezim ;) neboj
19. srp 2009 v 17:09  • Odpověz
hele hele co Hasevka??? smsku mi neposlala ale dneska se nehlásila??? :confused:
19. srp 2009 v 18:45  • Odpověz
autor
ahojky holky .. dneska jsme byli s Radkem na 3D UTZ, tak pokud chcete, mrkněte do alba na našeho fešáka :slight_smile: ... potvrdili nám Viktorka, tak tatínek má moc velkou radost, že se pindík nepromněnil v kačenku :grinning: :grinning: :grinning: !!!!
19. srp 2009 ve 20:26  •  2 děti  • Odpověz
bukco :slight_smile: to je supr! fotky pekny :slight_smile:
jak mas v albu ten kojo polstar, fakt doporucuju! my mame obycejny, zaklad je nemit polstar moc naducanej, aby sly ty 2 ramena pekne k sobe. neni potreba mit tak drahej jako mas v albu. Pouzivam ho dodnes na kojeni ale hlavne v nem danecek jako mimi pres den porad spinkal, nebo jsem ho do nej proste odkladala :slight_smile:
19. srp 2009 ve 21:52  • Odpověz
jo holky co máte kluky, kdybyste potřebovali nějaké oblečení 56,62 nebo 68 dejte vědět ju? ráda se něčeho zbavím :wink:
19. srp 2009 ve 22:27  • Odpověz
jaji ty neschovavas pro druhy? nebo sazis na holcicku ;)
19. srp 2009 ve 23:04  • Odpověz
feb byli jsme v chorvatsku. itálii mám ráda na lyže, moře jsou lepší jinde.

bukco gratuluju k pindíkovi:slight_smile:
20. srp 2009 v 11:32  • Odpověz
řekla bych, že jája čeká na gábinku :wink:
20. srp 2009 v 11:33  • Odpověz
jeee, tak sup fotky! :slight_smile: hodis je na fb?
20. srp 2009 v 11:38  • Odpověz
Ahoj holky jak se vede?
To já dnes teda zažila trochu stresu, no ale co se dá dělat. Nejdřív jsme byli na kontrole s tou nohou, byl tam nějaký odborník který to strašně chválil, že ta zlomenina není tako hrozná, že je to jenom jakoby vlásečnice nebo co, ale že oproti minulému snímuku je to lepší tak jsem byla ráda. Sice nemůžu stále došllapovat, ale to nevadí , na kontrolu jdu až 17.9. Pak jsme ještě šli na gyndu kde mi to taky domluvila švagrová. Jenže tam jsem si dala. Jsem vždycky strašně vysgtresovaná a tak jsem je upozorňovala, že si měřím doma sama tlak, že ti prostě jinak nejde, že ho vždy u doktorů mám vysoký. No nic samozřejmě opět vysoký, tak doktor, že teda musím dát moč. Jenže mě se na malou nechtělo. Tak mě nechali čekat na příjmu na porodním sále. Tak jsem pila a čekala až se mi začne chtít. Pak jsem opět šla na záchod no a slyšela rodit maminku, takže opět to s mým čuráním nebylo slavné, ale trochu moči jsem jí dala. Doktor mezi tím pořát říkal, že si mě tam budou muset nechat, samozřejmě, že já nechtěla tak pak teda řekl, že uvidíme jak dopadne moč a že mě ještě poslal na interní vyšetření. A taky dobře udělal protože doktor co tam byl říkal, že prášky, které beru na tlak moc v těhu vhodné nejsou (já se teda přiznám, že jsem je nejedla protože jsem pořát měla tlak nízký) tady tyto ale jíst budu. Moč byla v pořátku takže mě pustili domů. Jinak mám trochu zkrácený čípek a trošku nižší krevní obraz tak mi dal železo. Miminko ale už váží 1700g.
20. srp 2009 v 17:08  • Odpověz
Holkyyyy já psala Bukce ale nevim zda ji to doslo

Hasev nám porodilaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
20. srp 2009 v 19:58  • Odpověz
Ahoj, tak jsem na sebe nechal sice cekat a vsechny napinal, ale uz jsem tu, jmenuji se David a narodil jsem se 20.8. v 13:50, vazimk 3,73kg a merim 53 cm. Maminka i tatínek ze mě mají velkou radost :slight_smile:)

gratulujuuuuuu ještě sem :dizzy_face:
20. srp 2009 ve 20:00  • Odpověz
feb...něco si nechám, ale mám toho hafo tak se něčeho ráda zbavím

kačí já doufám že druhé bude Gábule :grinning:
20. srp 2009 ve 20:01  • Odpověz
supeeeeeeer, gratulace hasevce, davídek je pěknej kousek :slight_smile:

jájji, moc ti gábinku přeju :slight_smile:
20. srp 2009 ve 20:33  • Odpověz
autor
ahoj holky ...

jaji, sms mi došla, ale nebyla jsem doma a přijela jsem až teď, tak se moc omlouvám, že jsem to sem nedala hned, jak mi jaja napsala....

hasev ... moc a moc gratuluji a vítám Davídka na světě a ať vám dělá jenom a jenom samou radost !!!

adel a teď si na řadě ty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. srp 2009 ve 20:51  •  2 děti  • Odpověz
no bukco a pak už ty :slight_smile:
20. srp 2009 ve 20:59  • Odpověz
autor
kači ... ani nemluv .. už teď je mi zle, když na to pomyslím
20. srp 2009 ve 21:00  •  2 děti  • Odpověz
bukco,,,to zvládneš levou zadní :wink:

ale stejně to děsně letí :sweat_smile:
20. srp 2009 ve 21:15  • Odpověz
autor
jaji .. ani nemluv, strašně

jinak jsem dneka po další KO a jsme moc a moc šikovní ... malý sebou šije jako hrom

dneska nám ukázal chodidlo, úplně bych ho popusinkovala .. už se na něco moc těšíme, všichni :grinning:

nátup na mateřskou mám 8.10. .. jdu 8 týdnu před, protože v práci se začne přestavovat a v tom prachu tam opravdu nechci pobývat
21. srp 2009 v 09:13  •  2 děti  • Odpověz
bukco to je dobře, že je takovej živej!

holky, hlavně teda jájo, feb a beat, máte jídelní židličky? myslím, že jája psala, že má od švagrové, ale co vy ostatní?
já jsem trošku projela internet, a zatím poměr cena kvalita se mi zdá tato nejlepší:
http://www.detskezbozi.com/inshop/jidelni-zidlicky/babypoint-fabula-2008.html
21. srp 2009 v 09:28  • Odpověz
Ahoj holky,
Hasev velikánská gratulace.
Bukci no jo teď jsem na řadě já a pak Ty. Docela jsem na porod s tou nohou i zapoměla, ale včera když jsme s MArtinem vlastně byli skoro u porodu na to zase začínám myslet víc a víc a opět začínám mít strach.
21. srp 2009 v 09:37  • Odpověz
kaci...fabulu maji holky lednovky a chvali a jedna má takovou pěknou židličku ale vůbec nevim co to je za značku ale je boží :slight_smile:))
21. srp 2009 v 10:14  • Odpověz
21. srp 2009 v 10:17  • Odpověz
jé jáji tak díky za zkušenosti, jsem ráda, že tu fabulu někdo má. ta chipolino je sice hezká, ale nechci za ní dávat tolik, max. 2tis kč. takže proto to bude asi fabula
21. srp 2009 v 10:29  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
díky za gratulace, celkem mě překvapilo, že jsme nakonec hasev takhle předběhli - hasev moc gratuluju !!!
doma jsme od včera, jak se trošku zaběhnem a bude čas, tak hodím foto do alba a sepíšu porod, nebylo to nic super, ale rychle se zapomíná, připomínkou je jen jizva, která občas zabolí ...
21. srp 2009 ve 22:34  •  2 děti  • Odpověz
ahoj Luci,

konečně doma co?? těším se na fotky a doufám že tě jizva brzo přestane bolet :wink:
21. srp 2009 ve 23:40  • Odpověz
Hasev: moc gratuluju!!!
23. srp 2009 v 19:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.