• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
autor
jaji ... určitě bych měla zájem .. pošli mi když tak na mail seznámek, co by si všechno chtěla prodat a já si když tak vyberu ... určitě si ale něco vezmu ... čas letí a já nemám skoro nic
24. srp 2009 v 09:36  •  2 děti  • Odpověz
bukco...já ti to klidně nafotím když budeš chtít?? budou to určo bodýnka, overálky, nějaká ta mikča a tak :slight_smile:) budeš mít taky zimní mimčo tak to by bylo dobrý :slight_smile:)
24. srp 2009 ve 12:13  • Odpověz
autor
Lucinko .. malý je moc kásný.... úplně k sežrání !!!

doufám, že budu mít taky tak roztomilého prcka :slight_smile:
24. srp 2009 v 15:27  •  2 děti  • Odpověz
jejda to je bubísek malinkatej a kráááásnej :dizzy_face: a bude ještě víc foteček?
24. srp 2009 v 16:09  • Odpověz
jé malej lufáček je krásnej:slight_smile:
24. srp 2009 ve 22:31  • Odpověz
Lufe malý je nádherný.
Jaji já bych si taky něco od Tebe pořídila, ale ty menší věcičky už mám tak potom třeba nějaké ty větší.
25. srp 2009 v 08:04  • Odpověz
autor
holky, copak máme s Hasevkou??? už by měla být s Davčou určitě doma !!!!
25. srp 2009 v 10:27  •  2 děti  • Odpověz
Zdravím naše čerstvé maminky a moc gratuluju k chlapečkům.

My jsme byly teď na menší dovče v Českém Krumlově - počasí vyšlo - nádhera!!!! Také jsme s malou absolvovali celodenní výlet na jachtě po Orlíku. Měla jsem strach, ale vše jsme zvládli na jedničku.

Židličku už také začínám řešit, takže díky za recenze, fabula vypadá slušně za ty peníze a Chipolino je zase krásnější :slight_smile: No taky už jsem rezignovala na drahé hezké věci, když vidím, jak rychle z toho děti rostou a pak to nikdo nechce. Už prodávám Casualplay - hoooodně zachovalej a nikdo ho nechce....zatím mám zájemce jen o autosedačku, ale tu ještě chvíli budu používat a prodám ji jen kdyby někdo vzal celou sestavu kočárku....Jinak začnu prodávat i oblečení a ostatní věci, taky moc schovávat nebudu....

Jinak dovča v Řecku asi nebude - minulý týden mi ukradli z kočárku všechny moje doklady! Takže i pas, měla jsem ho sebou, protože jsem si tam dala akorát zapsat Sofinku.... no nic. Teď vyřizuju všechny nové doklady :angry: a do toho stavíme ten barák a stále váznou stavební firmy a my potřebujeme do zimy stihnout hrubou stavbu..... no nevim nevim nevim
25. srp 2009 v 10:41  •  1 dítě  • Odpověz
adel...budu prodávat i 68, 74 :slight_smile:) tak já vám to holky nafotím a pošlu

beat..ty jo to nasere co?? který hovado ukradne věci z kočárku, to nepochopim :angry:
25. srp 2009 v 11:10  • Odpověz
ahoj holky, dík za pochvalu :wink:
jaji - možná někdy výjimečně ještě nějakou fotečku přihodím, jak bude růst ... mohla bys mi prosím taky poslat svoji nabídku oblečků?
beat - to je smůla s těma dokladama? jak se ti to stalo?
25. srp 2009 ve 12:06  •  2 děti  • Odpověz
tak jsem vám to sepsala, jak to bylo u nás ...

v pátek 0.15 mi praskla voda, tak jsmy vyrazili do porodky, tam mě sestřička přivítala tím, že už jsem třetí během chvilky, natočili mi monitor, na něm kontrakce žádné, tak jsem měla fakt radost, na utz mi mudr řekl, že malej má 3550g a do 12 určo porodím, ubytovali nás s manžou na porodní box a že mám odpočívat, od 4 začaly kontrakce, ale celkem se daly, ale spát se u nich nedalo, navíc to byly křížový bolesti, tak manža musel masírovat. Hodně mi pomáhala sprcha, ale pořád jsem se moc neotvírala, tak jsem si nechala dát čípky, pak proběhl klystýr, ale pořád to bylo jen na 4 prsty. Byla jsem už celkem ko, tak jsme se s asistentkou dohodly, že si nechám dát epidurál. Holky to vám byla nejhodina celýho dne. Konečně jsem si trošku odpočala. No ale na vývoj otvírání to nemělo vliv. Tak mi nasadily oxytocin, to už se kontrakce začaly stupňovat, byla jsem otevřená na 8 cm. O půl třtí říká paní doktorka, že do čtyř je malej venku – byla to pro mě úleva něco takovýho slyšet. Jenže čtvrtá hodina minula a ono pořád nic, otevřená už jsem byla dost, ale pak se mudře začalo nelíbit, jak tam jde malej hlavou a že je pořád hodně vysoko. Já kontrakce jak prase, bolelo mě to ale jakože v pánvi a to se dost těžko vydýchávalo. No nakonec zavolali na poradu další mudr a rozhodly se, že to bude císař. Díky tomu, že jsem měla už napíchlej ten epidurál, tak se hodně věcí uspíšilo a mohli mě hned chystat na sál. To už se mi moc ulevilo. Manža byl se mnou i na sále, byl si malýho vyfotit a držel mě pak za ruku, když mě šily.
Pak mě zavezli zpět na můj porodní box, kde jsem dostala nějaký kapačky a měřili mi pravidelně tlak. Stavila se tam i mudr a říkala, že bylo dobře, že udělali ten císař. Že by to bylo hodně náročný, když nakonec měl malej daleko větší váhu než byl odhad. Navíc ve zprávě je uvedeno, že mám malou pánev, takže by stejně asi neprolezl a kdoví, jak by to dopadlo. Takhle jsme oba v pořádku …
Když se k tomu tak zpětně vracím, tak mi příjde, že ten porodní den strašně utekl, ale v těch chvílích mi to určo nepřipadalo.
Ještě jedna perlička na závěr. Malej byl na světě sotva hodinu a už ho viděli babička a dědečkové a prateta s prastrýcem. Byli tak nervní, že nás přijeli podpořit.
25. srp 2009 ve 12:21  •  2 děti  • Odpověz
autor
luci .. to sis teda užila, ale jste oba ok a to je důležité
25. srp 2009 ve 12:47  •  2 děti  • Odpověz
ahoooj
maly lufecek je krasnej opravdu :slight_smile:
kaci- vybranou mame taky fabulu, zatim ale krmime v lehatku/sedatku
beat s tema dokladama je to des! :angry: tak snad to jeste nejak vymyslite abyste odjeli

my byli dnes na 8im kontrole, danysek ma 9300g, 73cm, je to proste uz kluk ne mimino :slight_smile: má 4 zuby, neleze ale válí sudy, péruje na 4, pořád je takovej děsně usměvavej, miloučkej a rošťačí :slight_smile: stále kojím, zatím má jen k obědu příkrm, zeleninovy nebo masozeleninovy, teprv vcera snedl celou 100g lůahvicku, do to doby jedl tak pulku.

ted mel chudak nakej prujem, asi po kvetaku, tak ma opruzenej zadek a vetrame o 106, vcera cely den bez plenky vesmes takze porad jen uklizim :slight_smile:)))

jdu docist jak probihal porod u lufe :slight_smile:
25. srp 2009 v 15:22  • Odpověz
Lufe asi to bylo náročné, ale mudři se rozhodli správně a ro je dobře, že to nakonec tak dopadlo.
Jaji jo určitě pošli budu ráda.
Feb 8 měsíců? To ani není možné že?Je to už šikula. Ten čas fakt strašně letí.
25. srp 2009 v 17:44  • Odpověz
lufe, tak nakonec jste to zvládli!

beat...teda ty doklady to naštve s těma dokladama

židličku doporučuju, je vážně super, emi se v ní moc líbí :slight_smile:
25. srp 2009 v 18:25  • Odpověz
Luci...myslím že se doktoři rozhodli dobře, hlavně že jste v pořádku :wink: a co jizva?jak to snášíš??

jinak holky nafotím a pošlu, ale nafotím asi o víkendu až bude i manža doma, páč s tím rošťákem to nende :sweat_smile:
25. srp 2009 v 19:12  • Odpověz
beat s těma věcičkama máš pravdu, taky se mi to ted blbě prodává.
mám už ale jednu zájemkyni na korbu, tak uvidíme,j ak to dopadne. ta tvoje MAKO je asi na prodej před zimou horší, protože je dost malá a pokud maminy počítaj i s fusakem, tak mají strach, aby se jim tam mimča vešla...
25. srp 2009 v 19:46  • Odpověz
holky dala jsem do albíčka emi v jídelní židličce...

jáji, taky už prodávám:slight_smile: nechceš něco pro gábinku ? :wink:
25. srp 2009 v 19:47  • Odpověz
Jaji v pohodě až jak Ti to vyjde.
Kaci Krásné fotky.
26. srp 2009 v 09:59  • Odpověz
kaci...pro Gábinku?? vzhledem k tomu že to určo bude Honzík tak radši ne :grinning:
26. srp 2009 v 11:22  • Odpověz
Ahojky všem...konečně jsem se na chvilenku utrhla...podařilo se mi dát do alba fotečky :slight_smile:
Jinak v rychlosti, máme se celkem dobře...Davča je moc fajn, jen ty prdíky nás hrozně trápí :frowning2: .....je to schýza když pláče až se zaliká a já zkouším vše možné, aby se mu ulevilo. Jinak plně kojíme, už jsme se to naučili :slight_smile:
Já jsem ok , k porodu zkusím napsat něco později. Jen ve zkratce, čekala jsem , že to bude asi drsné, ale takhle :fearful: musím říci, že asi jen tak nezapomenu....Jsem dole sešitá, dělali mi nástřih, Davča je kus chlapa :slight_smile: celkem to bolí,ale dá se to... :zipper_mouth:
Ale Davča za to samozřejmě stál..je to celej táta, ale úplně ze mě nemá vůbec nic....mě to neva, je to prostě celej tatínek :grinning: :grinning: a ten je právem hrdý :grinning: :grinning:
Martin mi byl velkou oporou u porodu, asi bych to bez něj nedaala, měla jsem i super asistentky, takže fajn. Kolín na mě zapůsobil jen v dobrém .celkově celý pobyt :slight_smile: Mohu doporučit,jen pár drobností bych změnila, ale fakt jen drobností......Ve čtvrtek co jsem rodila,byl pěknej fofr ,porodilo semnou 11 holek. Byly pak včude na pokojích ii ne na 6nědělí....
A malej se mi začíná budit na kojo...takže se zase pokusím přihlásit pak...Mějte se krásně
Lufe : moc moc tě zdravím....
27. srp 2009 v 11:23  • Odpověz
autor
Evičko ... moc velká gratulace .. Davídek je sladký, krásné fotečky
27. srp 2009 ve 13:34  •  2 děti  • Odpověz
jůůů Davídek je fakt fešák :dizzy_face:

hele zkus ty probio kapky, kape se to dítku a hodně holkám to pomohlo :wink:
27. srp 2009 v 19:42  • Odpověz
Hasev Davídek je fakt krásné miminko a jaké dlouhé prstíky má. Že by to byl klavírysta? :slight_smile:
28. srp 2009 v 09:23  • Odpověz
Ahojky: holky ta žádost o porodné se posílá poštou na sociálku,tam kam spadám? Mám tu vyplněný formulář. Díky moc. Jinak se máme celkem fajn, až na ty prdy...to je schýza :frowning2: mám fofr a tak se omlouvám že zatím nic moc nenápišu....
30. srp 2009 v 18:06  • Odpověz
Ahoj,

Bukco,Lufe,Adel...máte v IP odkaz kde jsou fotky oblečení, když budete něco chtít vědět jako cenu a tak dejte vědět :wink:
30. srp 2009 ve 20:41  • Odpověz
autor
ahojky ..

jaji, už máš v IP i na ICQ odpověď :slight_smile:
31. srp 2009 v 08:11  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem dneska byla v poradně a místo pana doktora tam byla paní doktorka (jeho dcera), ale je skvělá. Dělala nám i ultrazvuk protože v nemocnici jí zapoměli popsat rozměry. Mimišek už má dvě kila.Čípek vůbec nemám zkrácený tak nevím co v té nemocnici viděli (no jo mladý doktor kdoví co viděl). Ale byla to síla čekala jsem tam od osmi do deseti protože před tím měli dovolenou. Taky už jsem dostala papír na mateřskou, no letí to šíleně.
Jaji mě to nejde zobrazit.
31. srp 2009 ve 14:08  • Odpověz
Ahoj holky,

tak jsem si udělala konečně čas a prolistovala vaše albíka. Trošku mě přepadla nostalgie, když jsem viděla naše 2 nový přírustky :dizzy_face: Lufe, Hasev - kluci jsou úžasní. Jen si je užívejte, porostou jak z vody. Když jsem tak viděla Eminku, jak už baští z jídelní židličky..... Sofi už je taky veliká. Dneska dám do albíčka nějaké aktuální foto, ať můžete porovnat.
Jinak minulý týden jsem si vyřizovala ty nové doklady, tak jsem stále jen běhala po úřadech. Musim říct, že někde to teda byla síla. Na řidičáku jsem se až rozbrečela, když jsem viděla to ouřadování a lidskou neochotu. Když jsem s dítětem vystála 1,5 hodinovou frontu a oni mi pak nechtěli vzít žádost, protože sebou nemám žádný dokument s fotkou a náhradní občanku a rodný list jsem prý mohla někde ukrást!!!! A přitom občanku vám udělají na základě rodného listu.... kdybych si tedy podle nich nechala nejdřív udělat falešnou občanku na základě toho rodného listu a pak tam s ní přišla, tak je vše v pohodě... když jsem tam udělala scénu, tak mi někdo poradil, ať si vedle v ulici nechám udělat za 20 tramvajenku s fotkou, vrátila jsem se tam a žádost mi na takovej cár dokladu milostivě vzali....(teda až na podruhé, protože paní, ke které jsem přišla k okénku, se řvoucím dítětem v náručí, jestli by mi tu žádost nevzala, protože slečna, která mě vyřizovala odešla právě na oběd, tak mi oznámila, to máte smůlu, já jdu taky na oběd!!!) No hnus, ale snad to budu mít všechno. Za 3 týdny si to jdu všechno vyzvednout.

Takže holky bacha na doklady či peněženky v taškách na kočáru - já se pravděpodobně jen sehla do kočárku z druhé strany a taška na rukojeti byla chvíli bez dozoru - podotýkám zapnutá a ne snadno se rozepíná, ale i to pro zloděje nebyl problém....
31. srp 2009 v 15:21  •  1 dítě  • Odpověz
Beat: to je síla!!! Asi bych je tam všechny zmlátila!!! :angry:
31. srp 2009 v 15:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.