• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
Beat to je fakt síla
31. srp 2009 v 17:08  • Odpověz
beat to je hrozný, hlavně že už to máš za sebou
kokala jsem na sofinku, to je fakt už kočka, a začíná ti být podobná, pusinku má po tobě

teda ani mi neříkej, jak to letí... taky jsem z toho občas smutná, ale budme rády, že naše mimča rostou jak mají
my jdeme dneska na první plavání, snad to emi zvládne

a já taky...jako na potvoru jsem to dneska dostala, takže tampon to jistí. to je pech, v bazénu jsem nebyla asi 5 let a zrovna když vyrážím, tak tohle... :unamused:
1. zář 2009 ve 12:13  • Odpověz
holky poradíte prosím jestli už máte větší autosedačku nebo stále vajíčko? do kdy vydrží vajíčko?
a jakou jste koupili druhou autosedajdu?
díky
1. zář 2009 ve 12:22  • Odpověz
Káči větší autosedačky jsou podle mě většinou od 9 kg - cca 9 měsíců, takže si na ní asi ještě počkáme, ale já už se nemůžu dočkat. Třeba tam to naše dítko vydrží déle, než ve vajíčku.
Jinak já ještě žádnou vybranou nemám - asi budu vybírat se Sofi a podle sedadel v autě. Zatím jen tak okukuju na internetu.
Taky bych chtěla nový kočárek, až prodám Casual - pravděpodobně Bumbleride flyer. Něco lehčího do města. Ale ještě jsem ho neviděla v reaálu, takže uvidíme.

A co holky těhulky, jak se máte? Adel, Bukčo už se to blíží :wink:
A jak nám rostou nový mimískové? Delfi - copak Matýsek?
1. zář 2009 ve 12:39  •  1 dítě  • Odpověz
kaci...my koupili Romer king plus a určo tam Tom ještě nebude, je na něj dost velká :sweat_smile:
1. zář 2009 ve 13:10  • Odpověz
Beat díky za optání máme se dobře. Máme už dvě kila a máš pravdu letí to všechno strašně rychle.
1. zář 2009 v 17:35  • Odpověz
autor
ahojky holky .... my se s Vikim máme taky dobře ... 11.9. se jdeme měřit a vážit, tak jsem zvědavá, jak je ten prcek velký ...

utíká to strašně rychle, to máš pravdu, ale porod je ještě za dlouho .. zatím ho neřeším :wink:
2. zář 2009 v 07:40  •  2 děti  • Odpověz
autor
teď spíš řeším tatínka :frowning2:
2. zář 2009 v 07:41  •  2 děti  • Odpověz
co provádí tatínek??
2. zář 2009 v 10:43  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
nějak koníka nestíhám, vždycky jen počtu a pak už nestíhám reagovat ...
pěkně nám ti mimoušci rostou, jen co je pravda, i na tom našem je vidět, jak se mění ...
hasev - jak vyválčíte? my celkem dobře, jen dnešní noc nic moc, jsem spala všehovšudy asi 6 hodin, budu muset o víkendu zaúkolovat na noční uspávání manžu, nebo budu za chvíli ko ...
bukco - copak tatínek provádí?
beat - ty úřednice teda mazec ...
2. zář 2009 v 10:53  •  2 děti  • Odpověz
tak my máme za sebou 2.hexu, zatím bez reakce. uf uf
vážíme 7700 g, takže emi statečně dohnala dětičky s větší porodní váhou

včera jsme byli na plavání a super, emi se to líbilo

bukca...co tatínek, zlobí?

díky za info o těch sedačkách
2. zář 2009 ve 22:02  • Odpověz
autor
jj holky, zlobí ... mám ho plné zuby :frowning2:
3. zář 2009 v 07:58  •  2 děti  • Odpověz
bukco a co ti provádí? ho zbijeme :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak ty věcičky nevím zda stihnu poslat, snad jo, Tom měl totiž k ránu horečku a nevím co to zase je :frowning2:
3. zář 2009 v 08:24  • Odpověz
Bukco tatínci jsou někdy na zabití. Já však musím říct, že bych nikdy neřekla jak bude Martin všechno zvládat když mám zlomenou tu nohu. Jo pomůžeme i mamka to je jasné, ale on je prostě šikulka.
Jaji mě to nešlo zobrazit. Nevadí mám od Tebe věcičky menší i větší takže to neva. Švagrová (s kterou teda moc nevycházím) jen zírala jak pěkné věcičky mám. Zrovna jsme je prali když se objevila.
3. zář 2009 v 10:28  • Odpověz
adel...kdybys chtěla pošlu ti něco do meilu :slight_smile:) a jsem ráda že se líbí :dizzy_face:
3. zář 2009 v 10:34  • Odpověz
Jo tak jaji pošli.
3. zář 2009 v 11:41  • Odpověz
ještě dofotím zbytek co tu mám, ale dneska asi ne, kvůli tomu mýmu bobískovi :pensive:
3. zář 2009 ve 12:07  • Odpověz
Jaji to je jasný až bude bobišek v pořádku a budeš mít trochu času dofoť a pošli. A co mu je? Má jen tu horečku nebo ho trápí i něco víč?
3. zář 2009 ve 12:37  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
kaci my mame maxi cosi tobi, 9-18kg, danysek uz v ni je, je moc spokojenej, neb krasne vidi a sedi tam jak na trunu :slight_smile: ale vajicko mu jeste bylo. Ale tato je polohovatelna, takze uz ok.
pri vyberu bacha na to, ze ne vsechny znacky v danem aute sedi dobre. Napr romer nam v aute vubec nesedi, neb mondeo mam vic vetsi sklon operadel nez treba skodovky, takze tam ta sedacka uplne plave a neopira se o sedadlo. V prodejnach by s vama prodavacka mela jit ochotne k autu a sedacku tam zkusit pripevnit nebo vymenou za obcanku nebo tak...

bukco co tatinek provadi???
3. zář 2009 ve 13:40  • Odpověz
ahoj holky,

teda Kači, to už nás Eminka předběhla - my byly včera u paní doktorky na 3. hexu a půlroční prohlídku - máme
7 220g a 68 cm. Pořád mám strach, aby nebyla tlouštík, ale byla tam s náma paní se stejně starým chlapečkem a ten měl 9 270g a 69 cm, tak to jsme žabaři :grinning:
Jinak už baštíme v poledne zeleninku, ale jen tak aby se neřeklo, mlíčko je prostě mlíčko.

O plavání také přemýšlím - Sofi má vodu moc ráda, ale já jsem lenoch a nemusím moc veřejné bazény, tak s nějakým kurzem pořád váhám.

Feb, kolik Daneček váží, že už je ve velké sedačce? Já už se jí totiž taky nemůžu dočkat. Asi vyrazím do Malvíka na obhlídku - Káči nepojedeš taky?
3. zář 2009 ve 14:21  •  1 dítě  • Odpověz
autor
myslí si, že se všechno musí točit jenom kolem něho, ale že jsem těhotná a taky chci mít svůj klid, přijít z práce a natáhnout se, tak nemůžu, protože pořád musím někde chodit po zahrádkách .. už mi to leze na nervy ... a jít musím, protože kdybych tam s ním nebyla, tak by se ožral do němoty, tak jak to dopadlo v úterý, byla mi zima, tak jsem sedla do auta a jela domů a jak to dopadlo? ano, přesně tak, jak jsem očekávala ... přitáhl ve 2:30 a nemohl pomalu chodit a jako bonus mi ještě volal, že se ztratil a neví kde je :angry: .. to bylo něco na mě .. plno peněz u sebe, telefon, zlato atd. a co jsem udělala, debil, jsem sedla do auta a jela pro něho, protože jsem si myslela, kde bloudí a taky ho našla ...v autě mi usnul, pak jsem ho nemohla vzbudit, ale nakonec jsem ho vzbudila a šli jsme domů a aby toho nebylo málo, tak se mále vyvrátil na vchodové dveře a to by byla rána, že by vzbudila celý barák .. naštěstí jsem ho chytla ... opravdu mám jenom jedny nervy !!!!!!!!!!

a když jsem si s ním chtěla o tom promluvit, tak mi řekl, že se o tom bavit nebude .. že ho ani na pivo nepustím, že jenom já jsem taková, že nikdo takovou stíhačku nemá, že bych se měla jít léčit, tak jsem se snažila mu vysvětlit, že kdyby se choval, tak jak má, tak by se nic takového nedělo a já bych mohla s klidu spát a on si mohl chodit kam chce, ale o tom nechtěl ani slyšet ...

včera večer se mi teda omluvil a omluvil se i Vikimu, ale co z toho? opravdu mi pomalu ale jistě dochází trpělivost !!!!!!!!!!!

kdo nezažije, nepochopí .... cambina(pamatujete - švagrová) to má doma to samé .. brácha je jeho vzorová kopie
3. zář 2009 ve 14:52  •  2 děti  • Odpověz
teda bukco nezávidím, já bych ho nakopala, ať si zkusí bejt těhotnej a pak porodit a vychovávat dítě :angry: Ty chlapi si snad myslej že je to sranda :angry: Měl by sekat latinu a ne dělat problémy!!! Každýmu chlapovi bych to jednou v životě přála, ať si to zkusí a pak maj kecy!!!!!

adel...nevím co mu je ale teploty nejdou moc srazit :frowning2:
3. zář 2009 v 15:14  • Odpověz
Nukco teda to máš teda fakt těžký. Já teda taky nesnáším pití a to si Martin vypije jen někdy o víkendu a já už z toho šílím. Chudáčku nemáš to lehký. Fkt jsou ti chlapi někdy strašně nezodpovědní.
Jaji a jdeš k doktorovi nebo zatím jen vyčkáváš?
3. zář 2009 v 15:21  • Odpověz
adel..půjdem zítra ráno, pokud teda nějak razantně nevyskočí teplota nepojedem na pohotovost :pensive:
3. zář 2009 v 15:30  • Odpověz
Teda Bukči, ty si užíváš....když nejhorší je, že se to jen tak nezmění, nebo spíš až on sám bude chtít. No třeba ho změní až bude mimčo na světě a nebo taky ne a to si teda užiješ. Uvidíme. Každej chlap je občas na přetržení :grinning:

Jáji, Sofi má dnes taky takový protivný den, poplakává, ale horečku nemá. Tak posílám Tomíkovi pusánka, ať se rychle uzdraví a netrápí maminku. Jinak jsem četla o hyperaktivních dětech, jak brzo vyspívají a jde jim všechno dřív než ostatním, tak jsem si na vás vzpomněla :grinning:
3. zář 2009 v 16:33  •  1 dítě  • Odpověz
beat...děkujem :wink: jinak není zas tak kupředu, cca 3 ledňáčci se už staví, mimochodem i Sluninky Natálka :slight_smile:) naše dítko ještě ne, páč má nožky jak párátka, se na nich neudrží :grinning:
3. zář 2009 v 16:37  • Odpověz
beat jojo, do malvíka ráda pojedu, můžem si tam dát srazík a spojit to s nějakým kafčem, co ty na to?
už jste zpátky v hostivicích nebo stále na chatě?

bukco...teda ten tvuj chlap, to je strašný. můj bejvalej byl taky takovej, neuměl se ovládnout, když pil tak pil. jsem ráda, že jsem ho vyměnila... ale ty to máž těžší, čekáš s ním dítě. přeju hodně sil at se to upraví

jáji...at je už tomíkovi líp!!!
3. zář 2009 ve 22:38  • Odpověz
líp ...byli jsme na pohotovosti, horečka 39,7
3. zář 2009 ve 22:58  • Odpověz
autor
ahojky ... tak jsme si promluvili a uvidíme, co se z toho vyvrbí ... svatosvatě slíbil, že se bude ovládat, že o nás nechce přijít jeho blbostí, kterou můžu ukočírovat .. uvidíme ...
4. zář 2009 v 07:34  •  2 děti  • Odpověz
Jaji a co je Tomíkovi?
Bukco tak snad si uvědomí a pochopí, držím pěstičky.
4. zář 2009 v 09:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.