• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
Ahoj holky,

teda kluci už jsou všichni velký, to letí to je děs :sweat_smile: Tomíkovi už je přes 9 měsíců, fíííha :sweat_smile: A už je to pěknej raubíř, jemu to kouká z očí, rarach jako blázen :grinning: Už si jen a jen stoupá a všude dosáhne, to je děsný :confounded:
Konečně začal spát celou noc po kaši, tak snad už mu to vydží :sweat_smile:
no a myslím že to nebude dlouho trvat a bude chtít chodit za ruce

Adélko co ty?

Bukco uteklo to vid? uzivej si mimíska v bříšku :dizzy_face:

a holky vy si užívejte že dítka leží :grinning:
23. říj 2009 v 18:42  • Odpověz
autor
ahoj,

ani nemluvte, uteklo to jak voda a teď mám strach z porodu, že to nezvládnu :frowning2:
24. říj 2009 v 10:21  •  2 děti  • Odpověz
bukco ale to víš že to zvládneš, ale chápu že máš obavy, to má každá ženská :wink:
24. říj 2009 v 19:35  • Odpověz
jáji ty sis smazala album? a proč?
co ta adel?

hasev...taky mám kilo, teda spíš dvě než před těhu, ale připadám si taky blééééééééé :angry:
24. říj 2009 ve 22:02  • Odpověz
autor
jaji ... musím, nic jiného mi nezbývá ... tak dlouho jsem čekala, tak to musím zvládnout a pak už si jenom užívat prcka :grinning:

adel ... sakra, copak je?
25. říj 2009 v 08:09  •  2 děti  • Odpověz
kaci už dááááávno, na koníkovi ho mít nechci :unamused: Kdyby se mi ještě moje druhá diskuze přestěhovala jinam, tak už sem nechodím

je tu moc šmíráku atd :rolling_eyes:
25. říj 2009 v 08:42  • Odpověz
Holky kuk sem :dizzy_face:

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=175222&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D20%26vOrderBy%3D1

Adélce samo mooooc gratuluju a přeju jen a jen štěstíčko a zdravíčko Deniskovi, chlapákovi do party :dizzy_face:
27. říj 2009 v 10:09  • Odpověz
autor
ahojky ...

Adélko ... moc a moc ti s Viktorkem gratulujeme ... Denisek je krásný a teď ti bude dělat jenom a jenom samou radost ...

VÍTÁME TĚ DENISKU NA SVĚTĚ !!!!!!!!!!!!!!!!!
27. říj 2009 v 10:36  •  2 děti  • Odpověz
ahoj :slight_smile:
adel - velká gratulace !!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: další kluk do party, jsme ty holky tady úplně převálcovali :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2009 v 10:45  •  2 děti  • Odpověz
Teda Adél gratulujeme a přejeme hodně zdravíčka. Malej je moc krásnej a podobnej mamince :wink: Tak už to máte také za sebou. Už se těšíme na tvé první dojmy.

Lufe, to jste nás teda opravdu převálcovali! Tuším, že je to teď 6 (skoro 7): 3 ???? Jestli jsem na někoho nerada nezapomněla....

Febris - Daneček
Jája - Tomík
Sluninka - Natálka
Beat - Sofinka
Káča - Eminka
Delfi - Matýsek
Lufa - Martínek
Hasevka - Davídek
Adel - Denísek
a brzo Bukča - Viktorek
27. říj 2009 v 11:44  •  1 dítě  • Odpověz
adel: mooooooooooooooc gratuluju, krásný miminko, doufám že bude dělat jen radost ( to samo bude :grinning: ) a že prdíky budeš znát jen z vyprávění :wink:
jinak holky hlásím, že nám se prdíky vrátily :frowning2: je to hrozný, pořád se kroutí a prdí a strašně to smrdí - fakt zabijáci, takže kamkoliv přijdeme tam to zamoříme. jo a už 3. den pořádně nekakal. včera jsem mu koupila ty probio kapky tak se to snad zlepší - holky za jak dlouho by měly ty kapky zabrat?
jinak jsem doplnila své album :wink:
27. říj 2009 ve 12:36  • Odpověz
adel.mooooooooooc gratuluju a těším se až písneš dojmy :slight_smile:
teda ale to skore! kluci nás převálcovali...
28. říj 2009 ve 20:52  • Odpověz
AdeL: velká gratulace :slight_smile: vítej do party chlapáku....at jste brzo doma ...
Defi: když jsem kapky nasadila já, tak cca za 3-4 dny jsem poznala rozdíl,já je teda dávám Davídkovi denně od 3 týdnů,ted se mi podařilo je koupit v SK, teda kamarádka je kupila a dovezla za 300 ,- jedny :slight_smile: takže mám ted zásobu. Taky jsem mu začala ted dávát granulovaný feniklový čajík...dnes druhý den a mám pocit, že se mu daří mnohem lépe prdět a nekroutí se tak....takže doufám v ještě lepší zlepšení...Ale probio kapky si opravdu chválíme.....
Bucka : neboj, není to tak hrozný, bolí to to jo, ale zvládneš to hmm....uteče to ani nebudeš vědět jak a mimi bude u tebe...:slight_smile:
Kaca: no to kilo mi přijde, že je vidět snad všude v pětinásobku... :frowning2: a nejhorší je, že mě chytá večer mlsná na sladké, takhle to asi nezhubnu chjoo....
30. říj 2009 v 18:06  • Odpověz
Ahoj holky
děkuju za gratulace. Teprve včera nás pustili domů. Malý bohužel nesestupoval, navíc jsem byla málo otevřená, měla vyšší tlak a tu zlomenou nohu tak mě po dvanácti hodinách vzali na císaře. Jak to všechno probíhalo napíšu později. Jinak malý je hodňoučké zlatíčko, občas máme prdíky, ale celkově si nemůžu stěžovat. Kromě kojení taky přikrmujeme protože se mlíčko tvoří pomalu, ale hlavně, že nějaké je.
Tak teď je na řaadě Bukca.
30. říj 2009 ve 20:46  • Odpověz
juuu dalsi prcek! adel gratuluju!! :slight_smile:

jinak vsechny zdravim, danyskovi uz je 10 mesicu, neni 5 vterin v klidu, furt nekde leze, stoupa si, vsechno prozkoumava, pres den toho moc nenaspi- nevim kde bere tu energii :rolling_eyes: :grinning:
Ma 9560g, 74-75cm, takze nakonec z tlustinka celkem drobecek :slight_smile: za posledni 2 mesice nabral jen 260g, takze dnes dostal prvne kasi (zatim mel jen obed a svacu, jinak mliko) tak uvidime jestli ho to zasyti na celou noc :slight_smile:
1. lis 2009 ve 23:30  • Odpověz
Feb děkuju.
4. lis 2009 ve 12:21  • Odpověz
adel zkouskla jsem fotky, denisek je krasnej, jak spinka, uplnej andilek, takovej nepomackanej, hladouckej :slight_smile: si to uzivej je to nadhera :slight_smile:
4. lis 2009 ve 12:52  • Odpověz
hasevka: ahoj, psala jsem ti na koníka zprávu, ale nevím zda jsi si jí přečetla. Četla jsem někde že jsi z újezda nad lesy, a tak jsem se chtěla zeptat, zda ano.
Já jsem z újezda a chybí mi tady nějaká maminka na pokec. Mám Měsíc a kus starého malého Dominika.
Jestli se tu objevíš, prosím ozvi se mi, jestli tedy budeš chtít, můj email: strnadovakris@seznam.cz, nebo mám tady založený účet na koníku. Ahoj Kristýna
6. lis 2009 v 08:43  • Odpověz
autor
ahojky holky ...

dneska jsme byli na kontrole, žádná změna ... natočili mi jenom monitor a další KO za 14dní ...
z minula mi dělal stěry na streptokoka a nemáme ho, tak jsme rádi :slight_smile:

adel .. malý je k sežrání :wink:
6. lis 2009 ve 20:12  •  2 děti  • Odpověz
Feb Bukco děkuju za pochvalu jo je krásnej, dokonce i moje švagrová která ledaco nepochválí ho chválila a je z něj unešená.
Feb a pomačkaný není proto, že jsem měla císaře ani jsem si neuvědomila, že jsem vám to tady nenapsala. Měla jsem docela vysoký tlak, navíc malý po dvanácti hodinách byl stále hodně vysoko, neotevírala jsem si a taky kvůli té noze mi navrhli císaře tak jsem ho vzala, protože by mi stejně prý museli skákat po bříše a asi by ho museli tahat i kleštěma tak jsem byla ráda, že m to navrhli a všichni tam se divili, že hlavně kvůli té noze mi císaře nenavrhla moje paní doktorka sama. No nenavrhla, ale tak hlavně, že jsme to zvládli. Dneska (musám to zaklepat) se konečně cítím líp (jinak jsem stále měla problémy s tlakem) tak snad už mi bude jen a jen líp. Jo a zapoměla jsem vám napsat jaká sranda to byla jet do porodnice protože u nás tehdy byla spousta sněhu a já se zlomenou nohou :slight_smile: tak mě k autu vezli na bobách :slight_smile: teď se tomu člověk směje, ale v ten moment to zas taková sranda nebyla.
7. lis 2009 ve 20:07  • Odpověz
autor
adel .. jak to čtu, tak se musím smát, ale věřím, že v té chvíli to asi sranda moc nebyla :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale hlavně že to dopadlo dobře a vy oba jste v pořádku :wink:
8. lis 2009 v 08:29  •  2 děti  • Odpověz
adel: tak to je fakt vtipný, to je jako když jsem já do porodnice jela s ručníkem mezi nohama (prasklá voda a tekla a tekla) takže jsem přes parkoviště, celej příjem nemocnice běžela s tím ručníkem jak naprcanej kačer a nechávala zřejmě trošku loužičky :grinning: ale v ten moment mi to tak vtipný nepřišlo. hlavně že už je ti fajn. jakk to zvládáš s tím císařem a zlomenou nohou? tě obdivuju, to já bych asi nedala...
bukca: jojo super že stretokok není a hlavně už se ti to blíží mílovými kroky :wink:
8. lis 2009 v 15:00  • Odpověz
Bukco no jo teď už se směju, ale v ten moment mi teda moc do smíchu nebylo. Ještě, že v ten moment se ještě bolesti daly vydržet.
Delfi no mě naštěstí praskla voda až v porodce. Kdyby mi ještě praskla voda tak se asi zblábním. Jak to zvládám no musím co nadělám. Minulý týden byl doma přítel tak to bylo super, ale dnes už šel do práce. Měla být doma mamka, ale nedali jí dovolenou takže musíme bojovat sami, ale zatím to dne. Noha už je naštěstí lepší ale ještě stále mám francouzské hole takže jsem pomalejší. Ještě že to naše díte je docela trpělivé a počká na trošku pomalejší maminku.
9. lis 2009 v 08:58  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
adel - to musel být masakr ta jízda do porodky :slight_smile: ale seš moc šikovná a i teď to zvládáš super ...

bukco - super, že jste v pořádku, za chvíli už to budeš mít za sebou :wink:

delfi - já ručník v autě nepotřebovala, zládla jsem to jen s vložkou, mě se spustil proud v čekárně v porodce, nestihla jsem doběhnout ani na wc, a protože nás tam bylo víc mamin najednou, tak jsem seděla s mokrýma kalhotama, seděl tam s náma ještě jeden tatínek a jeho otec, v tu chvíli mi to ale bylo úplně ukradený ...

no už to budou teď v neděli tři měsíce, letí to dost :confused: malej je víc akční, kecá, směje se, koně pase ukázkově :dizzy_face:
9. lis 2009 v 11:05  •  2 děti  • Odpověz
Lufe teda toto fakt strašně letí malý zase bude mít tři týdny a zdá se mi to jako včera když jsem na testu objevila //.
9. lis 2009 ve 12:10  • Odpověz
autor
holky .. co je vůbec s pajou???
10. lis 2009 ve 12:47  •  2 děti  • Odpověz
Bukco nevím ona se tu pak už vůbec neukazovala, ale mimi už by taky měla mít u sebe. Myslím, že měla termín tak nějak podobně jako já.
10. lis 2009 ve 21:32  • Odpověz
autor
jsem si to myslela, že jste to měli tak nějak podobně ...

jaji ... jestli když tak jí napiš, ať se někdy ukáže :wink:
11. lis 2009 v 09:58  •  2 děti  • Odpověz
bukco já jí psala jen přes IP, mobil na ní nemám :(
11. lis 2009 v 11:36  • Odpověz
autor
aha jaji, to jsem nevěděla .. škoda :frowning2:
11. lis 2009 v 17:47  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.