• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
autor
ahojky holky .... jsem zpět z porodky :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

přijeli jsme tam na 10 hodin a teď jsme dorazili .. moje nervy ... autem jsme přijeli až přímo před porodku

na řadu jsme přišli až po 11hodině .. natočili mi monitor 20min. ... prý ukázkový , ale bez kontrakcí ... pak jsme šla na vyšetření ... čípek ještě dost velký , hlavička dost vysoko .. na porod to nevypadá, ale voda může odtéct prý kdykoliv ... další kontrola v pátek .... 1den po TP

ale jedna pozitivní zpráva je, že jsem si vyžádala zvážení Vikiho a dr. mě ujistil, že není tak velký, jak říkal můj gynekolog ... má cca 3000g +-300g, takže je to v pohodě ...

porodnice pořád STOPSTAV :cry:
30. lis 2009 ve 12:36  •  2 děti  • Odpověz
bukco..,držím palce ať se to hlavně rozjede samo a nemusíš na vyvolání, ale ještě máš času dost :slight_smile:) do konce týdne se určo něco bude dít :wink:
30. lis 2009 ve 13:42  • Odpověz
Bucka : 5 dní plus - nus...Já rodila 5 dní po TP...on se TP nedá určit na den, takhle to ber hm :slight_smile: a to se ještě nic neděje :slight_smile: taky jsem si pořád říkala ať už jde malej ven chi...( ale já už jsem byla hodně bolvá a tak jsem se na to svým zpúsobem těšila ) ale stejně to přijde až bude příroda chtít...Ještě se pořádně vyspi...pokud ti to teda jde...Pak je to už jeden velkej maraton...nabírej sílu holka .... :grinning:
Jinak čekáme určitě všichni, kdy to bude :slight_smile: :grinning:
30. lis 2009 ve 20:01  • Odpověz
bukca: jojo souhlas s hasev - hlavně spi! po porodu (teda pokud nebudeš mít extra hodný mimčo) se minimálně 6 měsíců nevyspíš. to je teda moje zbožný přání, že až mu začnu dávat na noc kaši tak se vyspím :grinning: . Už taky čekám kdy nám zahlásíš, že jedeš do porodky :wink:
holky normálně se začínám bát, že nemám pro malýho dost mlíka. on už teďka chce fakt hodně a několikrát denně pak musím kojit z obou prsou a jsme pořád na cca 2 hodinách intervalu (vždy jsem kojila jen z jednoho). No a pak samo že večer už ty prsa nejsou tak nalitý, aby se pořádně napil a vydržel dlouho - teď vydrží tak 4 - 4.5 hodky. Jako ne že by tam mlíko už nebylo (když se mi od prsa odtáhne tak zkouším a vždy ještě mlíko stříkne, ale teda jen 1 proudem), ale spíš mám pocit, že se mu nechce tahat. Měly ste to taky podobný?? nebo to mám nějak řešit? jinak v noci mám prsa fakt hodně nalitý a to mi vydrží až tak do oběda...
1. pro 2009 ve 21:32  • Odpověz
autor
ani nevíte, jak bych to už chtěla mít za sebou, ale Vikimu se prostě na svět nechce. Zítra ke úplněk, tak by si to už mohl konečně rozmyslet.
1. pro 2009 ve 23:08  •  2 děti  • Odpověz
bukca: ale víme víme, akorát až to budeš mít za sebou tak si pak budeš říkat - kdyby tak byl zase v bříšku :grinning:
2. pro 2009 ve 22:11  • Odpověz
autor
holky, dneska je úplněk, tak snad to bude mít co do sebe :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. pro 2009 ve 22:19  •  2 děti  • Odpověz
|Bucka : stále 2 v1 co :slight_smile: tak uvidíme dnes :grinning:
Def:taky mám někdy pocit že odpol.mám prsa méněnalitá a míň to teče,taky jen 1 proudem, ale zatím to snad stačí ...kojím den po 3 hod.Odpol někdy spíš už po 2,5 hod.Noc je zatím dobrá po koupání spí 5 hod a pak chce zase po 3hod. Ale zatím kojim jen vždy z 1 prsa. Já myslím že by ti víc brečel,pokud by měl hlad Ale zeptej seDr. Já pozoruji meně naita prsa,když nepiju.
3. pro 2009 v 08:18  • Odpověz
Bukco tak co úplněk nezabral?
4. pro 2009 v 11:13  • Odpověz
autor
ahoj holky ...

kontrola v porodce dopadla úplně stejně jako v pondělí .. žádná zněma ... čípek pořád velký a malý je pořád dost vysoko ... tlak v pohodě, moč taky ... jedinné pozitivum bylo to, že na monitoru byla zvýšená aktivita dělohy ...

nechají mě přenášet 7-10 dní .. v pondělí jdu znovu na kontrolu, tak snad se to aspoň trochu pohne ... doktor je super ... chtěla jsem, aby mi porod vyvolali, ale říkal, že to nedělají na přání, jedině, že bych to měla domluvené už několik měsíců dopředu a musel by být k tomu důvod .... nechce do mě prát hormony, prý si to prcek snad rozmyslí sám ... ale opět mi řekl, že voda může prasknout kdykoliv a pak už to půjde ráz na ráz ...

adel .. jj, úplněk k ničemu .... horká perličková koupel k ničemu ... sex k ničemu ... prostě na Vikiho nic nezabírá :frowning2:
4. pro 2009 ve 14:43  •  2 děti  • Odpověz
bukco...užívej poslední dny, on vyleze neboj :wink:
4. pro 2009 v 15:14  • Odpověz
Bukčo neboj, to uteče ani nevíš jak :slight_smile: Asi to bude Mikuláš :grinning: Tak držíme palce a jsme napnutný jak kšandy. Jája ví co mluví - Tomášek nakonec taky vylezl, ale z Jáji si příklad neber, to by pak taky mohla vylézt Viktorka :grinning:
Delfi - ad mlíčko - já myslím, že ho máš dost. Mě se prsa přestaly nalévat asi tak po 3-4 měsících a malou kojím do dnes a myslím, že si nenaříká :wink: A když prso zmáčknu, tak ztěží ukápne kapka..... ono se to asi nějak samo upravuje.
Feb - co Daník - za chvíli mu šikulovi bude rok - naše první koníkovský miminko :grinning:
4. pro 2009 v 16:56  •  1 dítě  • Odpověz
beat: a jak kojíš? jako třeba po každým jídle, nebo jen ráno, večer, v noci, nebo prostě kdy si řekne - jako třeba na žízeň. a když jseš třeba pryč (ve městě, v práci apod.) tak jí nevadí, že místo prsa má čaj?
4. pro 2009 ve 22:45  • Odpověz
autor
beat .. jste napnuté asi víc jak já ... nejhorší je to čekání :unamused:
5. pro 2009 v 16:16  •  2 děti  • Odpověz
Delfi já jsem asi nestandartní máma nebo mám nestandartní dítě - ale já od narození kojím pokaždé, když mám pocit, že chce. A tak jsme krmili i co hodinu. Teď taky víc kojím než přikrmuju, protože jí nic moc nechutná a vždy všechno dorazí mlíčkem. Pak také jak odmítá dudák, tak prostě nepije z lahve. Takže když jí dám čaj, převařenou vodu a tak, tak si s tím jen pohraje, možná polkne pár kapek, které z toho vytečou, ale prostě nesaje. A tak má na žízeň zase mlíko. Už to neřeším - kojím i v Tescu za pochodu :grinning: V noci už mi asi půl roku nespí jak spávala, nejvíc spí s náma v posteli a to je pak u prsa přicucnutá tak 4 x za noc. No nevim jak ji budu odstavovat, mlíčňáka našeho :grinning:
Bukco já vím, že už je ti to dloouhý, ale už je to fakt za dveřmi :wink: A co manžel, bude u porodu a jak se těší?
5. pro 2009 v 18:34  •  1 dítě  • Odpověz
bukco - však už se snad brzo dočkáš :dizzy_face: :wink:

delfi, hasev - taky mám pocit, že prsa nejsou to co bývaly, ale malýmu to stačí, zatím hlady neřve :dizzy_face: ale já teda kojím od začátku z obou prs ... intervaly mezi kojením jsou 3-4 hoďky, v noci už párkrát zvládl i víc, ale to výjimečně

beat - teda koukám, já myslela, že jak se začne s přikrmama, tak zájem o mlíko není tak velký, ale zas pokud jak píšeš, jiný tekutiny nechce, tak se nedá nic dělat ....
5. pro 2009 v 19:33  •  2 děti  • Odpověz
autor
jj beat .. chce být u porodu ... doufám, že nebude někde mimo Ostravu .. teď už má zakázano brát zakázky mimo Ostravu ...

před 14 dny jel do Prahy, tak jsem trnula, aby mě to nechytlo .. to bych se asi zbláznila a jak vidíte, tak jsem plašila zbytečně

lufe .. jj, já vím, ale kdy ??????????
5. pro 2009 ve 23:06  •  2 děti  • Odpověz
Bucko tak co ještě stále si celá?
Holky musím se pochlubit malý spal z pátka na sobotu od devíti do 5.39 a dneska od osmi od 5:21 je to zlatícko. Asi je to i tím, že jsme mu zavázali ručičky, on nešermuje a tak krásně spinká. Jsem zvědavá jak to bude přes týden když musí tatínek vstávat do práce.
6. pro 2009 v 10:31  • Odpověz
autor
adel .. jasně, jsem ještě 2v1 .. zítra jdu na kontrolu, tak dofám, že se to aspoň trochu hlo :wink:
6. pro 2009 v 18:35  •  2 děti  • Odpověz
Tak co bukco hlo se to?
7. pro 2009 v 09:18  • Odpověz
autor
ahojky holky ...

tak jsem zpět doma ... opět se nic neděje .. čípek stále ještě cca 1cm

monitor mi dneska točili víc jak hodinu ... Viktorek spinkal a né a né se probudit ... pak se nakonec umoudřil a na 10 minut se probral .. zítra pro jistotu znovu na monitor hned ráno ... další kontrola ve středu a snad se už bude něco dít ... doktor úplně na hovno .. byl to nějaký starý ch.j, kterému jsem vůbec nerozuměla, nějaký polák či co ... takže v podstatě nevím nic víc .. jenom co jsem postřehla, tak Viktorek za ten týden přibral cca 300g, takže porodní váha kolem 3500g, hlavička pořád dolů, dále jsem pochytila, že ve středu bychom se snad mohli domluvit na vyvolání nebo dalším postupu ... děložní aktivta zase klesla ... stejná jako min. v pondělí ...

abych pravdu řekla, jsem z toho v prdeli ... brečím, nevím, co mám dělat ... půjdu si lehnout a třeba to zaspím ...
7. pro 2009 v 10:18  •  2 děti  • Odpověz
Bukco to mě moc mrzí, že se Viktorkovi nechce na svět a tak maminku trápí, ale snad už se bzry dočkáš moc držím pěstičky ať se to pohne a pokud ne samo tak ať Ti porod vyvolají určitě by to pro Tebe bylo už nejlepší co? Drž se holka.
7. pro 2009 v 10:28  • Odpověz
bukco nebul, to nepomůže, věř že vím o čem mluvím, mám to v živé paměti...

těš se na Viktorka a kdyby ti měli porod vyvolávat? no a? je to blbý ale dá se to vydržet v porodnici i o pár dní navíc a věř že já v životě v nemocnici neležela...Neboj to zvládneš a dočkáš se :wink: Udělej si hezkej den, dej si něco dobrého a odpočívej :wink:
7. pro 2009 v 17:37  • Odpověz
autor
jaji .. já vím, že si to prožila to samé ... několik dní v porodce a nic ... pamatuji si to, ale kdo si to neprožil, tak neví, čím procházím .. je to hrozné ..
7. pro 2009 ve 21:29  •  2 děti  • Odpověz
ja vim ze to je hrozne ale fakt si nepomuzes kdyz se budes takhle trapit :wink: ja brecela vecer pred nastupem do porodky, brecela kazdej vecer v porodce, protoze je to na psychiku, ale neházej flintu do žita ju?
7. pro 2009 ve 22:27  • Odpověz
bukco nebooooj brzo to tu bude :wink: ať je to kdy chce, hlavně aŤ JE to v pohodě
beat: tak to já jsem taky nestandartní máma, taky kojim někdy i co hoďku a půl :wink: takže ty se bez sofi pořád ani nehneš kvůli tomu kojení?
8. pro 2009 v 18:20  • Odpověz
Bucka : tak jak ? Co dnešek jak bylo a tak....hele nemá cenu se trápit, on se TP nedá určit přesně,opravdu o nic nejde, uvidíš, že to přijde samo až to nebudeš čekat :slight_smile: Já si taky říkala že nechci na vyvolání a atd. A pak to 5 dní po TP přišlo v noci samo...a já si říkala sakra ted ještě né :slight_smile: Doělej si co potřebuješ, zaměstnej se, odpočívej ,spinkej a Viktorek už brzo bude tady, než se naděješ hm...
8. pro 2009 v 19:33  • Odpověz
teda holky já vás obdivuju, jsem ráda že už dávno nekojím a chodím cvičit a tak :grinning:

já myslím že utěšování stylu přijde to samo a porodíš zítra nemá cenu :wink: ono se to hezky čte ale je to prd platné a myslím že Janča je prostě nervózní a bude...
Jani však jsem ti psala i do ICQ, holt když to nepůjde samo, oni tomu pomůžou a půjde to jako po másle, jsi na tom líp než já :wink:

Adel...uz tu mam par veci co vyrazuju, tak to nafotim ju? ale jeste vydrz, ted ma Tomik horecku :cry:
8. pro 2009 ve 20:27  • Odpověz
Jaji OK až to bude tak dej vědět.Děkuju.Ať je Tomík brzy v pohodě zdravoučký
8. pro 2009 ve 21:50  • Odpověz
autor
ahojky holky ...

tak jsme doma z kontroly .. nález opět stejný .. placenta je ale připravená na porod, takže dneska máme z práce vánoční večírek, tak tam jdu a budu si ho plně užívat a třeba to příjde samo....

pozitivní zpráva ... V PÁTEK NASTUPUJI NA VYVOLÁNÍ ... v 6hod. tam mám být, v 7hod. se zavede první tableta, pokud to nezabere, tak v 15hod. znovu a když ani ta, tak mě nechají vyspat a druhý den znovu .... jupíííí, konečně se začíná něco dít ... dr. říkala, že většinou to bývá u těch, co přenášejí víc jak 5dní po první tabletě, ale může se stát, že zrovna já budu mít problém ... tak doufám, že mě to mine ... ale s mojí smůlou :unamused:
9. pro 2009 v 10:22  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.