• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
jo jo já už to četla na tvé diskuzi :slight_smile:))

super že ti kdyžtak zavedou tabletu 2x za den, na mě prděli :unamused: A podle info to nebude dlouho trvat, placenta je zralá jak koukám, hlavička naléhá, to by bylo aby nebylo :wink:
9. pro 2009 v 11:26  • Odpověz
autor
jaji ... jj, tak mi to řekla dr. že ani nebudou dělat nějaký zítěžový test, že na ten kašlou a jdou přímo do tablet ... doufám, že Viki v ten pátek ještě stihne !!!
9. pro 2009 ve 14:10  •  2 děti  • Odpověz
autor
já zapomněla jaji .. jsi špión !!!
9. pro 2009 ve 14:11  •  2 děti  • Odpověz
ahoj ...
bukco - super, že se to hnulo, v pátek určo budeš mít malýho u sebe ... mě když zvali na vyvolání, tak mi říkali, že malej bude do 15 hodin odpoledne venku ...
9. pro 2009 ve 14:35  •  2 děti  • Odpověz
Bukco bezva, že už aspoň víš co a jak.Pátek už je za chvíli tak si užij večírek a třeba ho zrovna ten od Tebe vyžene. :slight_smile:
9. pro 2009 v 17:53  • Odpověz
bukco super zprávy, tento týden už budeš mít malýho u sebe. já bych teda neříkala, že už v pátek (možná v noci) ale už to bude za chvilenkuuuuuu. jinak ten večírek si užij a pořádně se nacpi. já se takhle nacpala v pátek na grilovačce a v sobotu ráno mi praskla voda :wink:
9. pro 2009 v 19:21  • Odpověz
ahoj holky!
tak ja si vcera rikam, musim kouknout na konika jak je to s bukcou... a dnes jaji pise ze sla na vyvolani!
42tt!!! to to uteklo! :-O
drzim palce at to jde hladce a ne jako u jaji!

tak jdu neco docist a mrknout na albicka :slight_smile:
11. pro 2009 v 11:22  • Odpověz
Ahoj holky
tak jsem zvědavá na Bukcu snad bude mít Viktorka brzyčko u sebe, držím pěstičky.
11. pro 2009 v 11:23  • Odpověz
a gratulace paje! :slight_smile: paji, na naky doporuceni kojit max 15min se vys... mne to taky rikali, danysek pribiral 350g tydne jen to vrzne, sice mel 7300 ve 3m ale kolik ma ted? v roce bude mit necelych 10, coz odpovida trojnasobku porodni vahy (3500) a nektere deti kdtere byli nejdriv mnohem lehci danyska ted trumfli. Zvlast ty na sunaru a tak. Pokud deti pribiraji z materskyho mlika, je to jedine dobre. Jak chteji, tak at si sosají :slight_smile:
11. pro 2009 v 11:27  • Odpověz
vzhledem k tomu že načuhuju do diskuze Janičky, tak jí ráno zavedli první tabletu ale nic se nedělo, před obědem měla jít za mudrou a měli jí zavést druhou, tak uvidíme :wink:
11. pro 2009 ve 12:00  • Odpověz
info pro zájemce

tak mam po dalsim vysetreni .... Prvni tabletka zabrala .....podle rana bylo hrdlo tvrde a nepripravene .....ted je mekke a pry kdyz to půjde tak dal, tak se to snad vecer rozjede a kdyz ne, tak pry treti tableta zabere urcite .....hlavne se musim zacit otvirat
11. pro 2009 ve 12:42  • Odpověz
Tak kéž by to zabralo.
11. pro 2009 v 15:01  • Odpověz
ahoj holky ...
poslední info od bukci z druhé diskuze:

bukca • 42tt • Dnes ve 14:56
zrovna cekam, az pro me prijdu ....kolem ctvrt dalsi kontrola, ale dneska uz posledni.....bricho prestalo bolet ...stalo se presne to, co se stat nemelo ....

takže to bude asi na dlouho, chuděra ...
11. pro 2009 v 15:20  •  2 děti  • Odpověz
další info
bukca • 42tt • Dnes v 16:23

tak mam po dalsi kontrole....vubec se to nepohlo....je to v prdeli...porodni asistentky tvrdi, ze to vidi tak na nedeli mozna pondeli ....jsem z toho na prasky

O druhem diteti nechci ani slyset, ani omylem

Jani drž se
11. pro 2009 v 16:33  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, ale čtu pravidelně. U nás nic novýho :frowning2: .
Myslím na Bukcu, aby se dlouho netrápili!
11. pro 2009 ve 20:40  • Odpověz
betty...ahooj jak je??

jo jo Janička je určo na nervy, já to znám asi nejlíp ze všech, vím přesně jak se cítí ale dala jsem to já, dá to i ona,je to šikulína :dizzy_face:
11. pro 2009 ve 20:42  • Odpověz
Jaji: jak asi je...to je otázka...já už chci být kurňa těhotná a pořád nic... :angry:
11. pro 2009 ve 21:11  • Odpověz
betty a furt se nedaří? a co nějaký podpůrný prostředky? nějaký bylinky nebo tak? a co na vyšetření? byli jste?

teda bukca si užívá v porodce asi jako já, chudík malá, myslím na ní skoro celej den
12. pro 2009 v 16:15  • Odpověz
ahoj betty :slight_smile: jsem ráda, že ses ukázala :dizzy_face:

jaji - taky na Janču myslím a sleduju její téma ... nemá to holka lehký, tak dlouho se snažili a Vikimu se nakonec moc ven nechce ... snad se to podaří, jedno jak, hlavně aby ji moc dlouho netrápili ...
12. pro 2009 v 16:20  •  2 děti  • Odpověz
Bukčo vydrž, to bude dobrý. Hele před rokem by si pro mimi udělala úplně všechno - si pamatuju, že si říkala, že bys vydržela být i celý těhu v nemocnici, kdyby bylo třeba.... :wink: Já vím, že je to těžký na psychiku, ale ty 2 dny už vydržíš a budete 3. Těš se na mimi a ostatní vnímej jen, že to k tomu prostě patří. Držím palce.
12. pro 2009 v 19:08  •  1 dítě  • Odpověz
bukco: držím mooooooc palce a doufám, že mimi přijde spíš zítra než v pondělí :wink:
12. pro 2009 ve 20:09  • Odpověz
Viky je na světě!!!!!!!!!!!!!!
13. pro 2009 v 15:59  • Odpověz
hurááááááá!!!! mooooc gratuluju!!!!
13. pro 2009 v 16:24  • Odpověz
velká gratulace Bukcoooo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. pro 2009 v 16:51  •  2 děti  • Odpověz
gratulujeme bukco a tesime se na fotku! :slight_smile:
stejne se uzasny ze se vam to vsechno po tech peripetiich podarilo a mate mrnouska u sebe :´)
13. pro 2009 v 18:28  • Odpověz
gratulujeme Bukčo a těšíme se na další zprávičky a fotky.
13. pro 2009 v 18:48  •  1 dítě  • Odpověz
Feb a co malej Flekino? Už mu bude rok!!! Už chodí?
13. pro 2009 v 18:49  •  1 dítě  • Odpověz
jupíííí jupajdáááá gratulaceeeeee
13. pro 2009 v 19:55  • Odpověz
Moc gratulujeme Já i Davídek :slight_smile: je krásnej...Na vánoce budete doma a budete mít krásnej dáreček pod stromeček :grinning: Ať jste brzo doma a jste oba v pořádku..pa
13. pro 2009 v 19:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.