• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
bukco - tak někak hluboko do skříně ....
18. únor 2009 ve 12:14  •  2 děti  • Odpověz
čaues holkyyy koukám, že zde jsou samé dobré zprávy....
beat má dobré zprávy, až na šití teda :unamused: . nevíte někdo jak je sofinka velká a kolik vážila? by mě to moooc zajímalo :dizzy_face:
feb: super zprávy, děloha je čistá a ty už se tímto nemusíš stresovat.
jaji: konečně ses vyspala. jinak já bych dorazila kdybych nebyla v práci a taky nachcípaná. no ale možná příště :wink:
betty: gratuluju ke zkoušce
bukca: teda ty chceš čekat do zítřka a pak tetsnout nebo kdy chceš testit?
adel: co u toho mudra, co bude s tou ms????
18. únor 2009 ve 12:21  • Odpověz
no jasně mě to písla takže Sofinka měla 3,35kg a 50cm :dizzy_face: a na svět přišla ve 3:58
18. únor 2009 ve 12:23  • Odpověz
Dlefi MS mudr vůbec neřešil což mě teda taky překvapilo Zatím řešil spermijky a mě ne :angry:
18. únor 2009 ve 12:26  • Odpověz
Ahojky....tak jsem si ráno zašla na masáž, hlava porad bolí, ale už to tak netáhne do zad...v pondělí jdu zase...
Jo a ted jsem si dala smažák s bramborem :grinning: to mi těch 1,5 kg co jsem měla navíc na poslední KO dlouho nevydrží a budu asi tloustnout ... :slight_smile: ale měla jsem na něj chuť....
Bucka: grafík dobrej, tak ty testy dej kamarádce at si je nechá u sebe :wink:
Lufe : tak kam vyrazíš, já si koupila předchozí týden 2 gatě v CA cca za 800 -900 jedny...Jedny džínový a druhý černý sportovnější ...a jsou moc fajný...:slight_smile: už chodím jen v nich...
18. únor 2009 ve 12:27  • Odpověz
hasev...smazak ja jedla v tehu moooc rada :slight_smile:)) a vubec nezdrava jidla :grinning:

si to užívejte to jídlo, pak si hodně věcí nedáte....i když já si dám kromě fakt nadýmavých věcí všechno i čokošku :grinning:
18. únor 2009 ve 12:29  • Odpověz
jdu oběd tak jsem tu za chvíly :dizzy_face:
18. únor 2009 ve 12:31  • Odpověz
ahoj hasev - zatím moc nevím, v Brně je hodně těhuobchodů v centru, tak možná mrknu tam a taky zkusím CA a HM, rozhodně to vypadá, že tam mají lepší ceny ...
smažák bych si taky dala ...
adel - on ti na tu délku cyklu nic neřekl, to je zajímavý ...
jaji - mě bude asi nejvíc chybět čerstvé pečivo ...
18. únor 2009 ve 12:32  •  2 děti  • Odpověz
lufe...noo já si dala i měkkej chleba a nemělo to žádnej velkej vliv, jinak jím pečivo tak den staré ale třeba dneska tady žádné pečivo není tak budu muset koupit a holt si dat cerstve
18. únor 2009 ve 12:35  • Odpověz
Lufe řekl jen to, že je asi dost těžké otěhotnět s takovými cykly a jinak nic. Taky to možná bylo tím, že jsem tam byla už poslední pacientka tak se mě chtěl možná zbavit, ale je to dost na palici. I když já dřív měla delší ckyly ale nikdy ne přes čtyrice dnů to až po tom potratu. Předtím maximální 33 - 35. :frowning2:
18. únor 2009 ve 12:36  • Odpověz
jaji - no ono to někdy jinak nejde ...
adel - no uvidíš, co bude dál po tom spermiu a kdy se tam chystáte?
18. únor 2009 ve 12:39  •  2 děti  • Odpověz
Jaji: já jsem šťastná, že jsem na něco dostala chut...:slight_smile: jinak jsem byla zatím bez chuti...
Lufe: tak dobře nakup...ale je fakt že spešl obchůdky na těhu jsou většinu dražší...
18. únor 2009 ve 12:40  • Odpověz
Sestřička říkala, že tam můžeme kterýkoliv čtvrtek problém je že nám to do Vsetína trvá hoďku a v tomhle počasí nevím jestli bychom to do hoďky a půl zvládli. Martin teda říkal, že tam chce jít až v březnu když bude mít dovolenou že co by jako teď říkal v práci. No třeba ho ještě ukecám na zítra i když zas nevím jak s tím počasím by to vyšlo.
18. únor 2009 ve 12:41  • Odpověz
autor
jaji .. nechci testovat a když jo, tak až 26, kdy má dorazit mrcha
18. únor 2009 ve 12:44  •  2 děti  • Odpověz
hasev - no už se moc těším :slight_smile: konečně bude mít pupík pohodlí
adel - teď je to s tím počasím blbý, ale uvidíte ...
18. únor 2009 ve 12:44  •  2 děti  • Odpověz
holky dala jsem zase fotečky do albíka
18. únor 2009 ve 12:44  • Odpověz
Jaji já už koukala krásný Tomík. Jo a máte stejný koberec jako my :slight_smile:
Lufe cestování teď děs a u nás obzvlášť bez řetězu ani ránu.
18. únor 2009 ve 12:46  • Odpověz
Lufe: je to pohoda...mimi bude taky spokojený :grinning:
18. únor 2009 ve 12:46  • Odpověz
adel...faakt? my ho mame i v loznici :grinning:
18. únor 2009 ve 12:47  • Odpověz
My v obyváku :slight_smile:
18. únor 2009 ve 12:48  • Odpověz
jaji - moc pěkný fotečky :dizzy_face:
18. únor 2009 ve 12:48  •  2 děti  • Odpověz
Jaji: vypadá na všech tak spokojeně :slight_smile:
18. únor 2009 ve 12:48  • Odpověz
hasev...noo to joo, ale včera celej den řval jak tur, sem ho měla vyfotit jak je rudej :grinning:
18. únor 2009 ve 12:49  • Odpověz
jáji to bys měla nám se nechce věřit, že tak roztomilé miminko může být tak ukřičené
18. únor 2009 ve 12:50  • Odpověz
jaji koukam ze je chudinka porad pekne osypanej :( daneckovi ty pupinky zacaly mizet tak po mesici veku, tak snad u vas to pujde brzo taky na ustup :slight_smile:
18. únor 2009 ve 12:51  • Odpověz
autor
jaji a co břicho, už se ti zatáhlo úplně nebo ještě né?
18. únor 2009 ve 12:51  •  2 děti  • Odpověz
Jaji: já věřííím... :slight_smile:
18. únor 2009 ve 13:03  • Odpověz
Bucka: tak přiznej..už jsi mu odpustila, když jsme do tebe tak včera šily :slight_smile:
feb..no ono to už světlá a dneska si jdu vyzvednout mastičku Robátko, holky lednovky mi ji doporucily že pomáhá

bukco...ale jo jde to, jizva je pěkná ale mám tam zas bublinku s vodou tak jí doma manža píchne

adel...neboj příště fotnu

dneska mam pocit ze mi to dite nekdo vymenil, on je hodneeej :confused:
jaji ja bycvh osobne na to nedavala nic, ale jak myslis.ja to oplachovala vyvarem z repiku.
taky jsem prihodila naky fotky :slight_smile:

jdem asi na prochajdu, sice tak pekne spinka, no ale vyvetrat se musime ;)
18. únor 2009 ve 13:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.