• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
Bukco Viktorek je krásné miminko, tak ať krásně roste a prospívá.
Taky to musím napravit a udělat jen Deniskův album.
27. pro 2009 v 19:13  • Odpověz
28. pro 2009 v 09:33  • Odpověz
autor
jaji .. Tomík je šikulka ... všimla jsem si, že máte přidělané dvířka :stuck_out_tongue_closed_eyes: , to musí být pěkný kramář, co?

jinak jsme dneska byli u dr. protože se mi zdálo, že Viki nějak zežloutl, ale to se mi opravdu jenom zdálo ... dr říkala, že žloutenka je na pstupu, ale pro jistotu vzala krev .. musela jsem ale odejít ... i tak mi to rvalo srdce, jak plakal za těmi zavřenými dveřmi ... zítra po 10hod. máme volat na výsledky ..

a už jsme přibrali ... máme 3310g .. propouštěcí váha z porodky byla 2940g ... je to šikulka
28. pro 2009 v 11:30  •  2 děti  • Odpověz
Bukco...jo jo máme tady vše přelepené a zajištěné, však poznáš sama :slight_smile:))

jinak hezky přibírá šikula a s tou krví chápu, mě to rvalo srdce když mu brali krev ve 2m :frowning2:
28. pro 2009 v 11:32  • Odpověz
autor
jaji .. to bylo hrozné, jsem myslela, že se zblázním, jak jsem ho slyšela ječet
28. pro 2009 v 11:37  •  2 děti  • Odpověz
jo jo a vem si že tak to bude pořád, je to dva měsíce co jsem s ním byla na krvi a bylo mi ho tak líto a měla jsem slzy v očích
28. pro 2009 v 11:39  • Odpověz
autor
já doufám, že tu krev mu nebudou brát často ...
28. pro 2009 v 11:42  •  2 děti  • Odpověz
no tak pokud bude Tom po mě tak to bude dost často :confounded: já byla jako malá furt nemocná a braní krve jsem nenáviděla blééééé
28. pro 2009 v 11:45  • Odpověz
Jé Jáji Tomík je suprovej. To je tak srandovní, jak pěkně chodí :grinning: Je to šikulka. Asi to bude taky takový čertík jak ta naše rošťanda. Ta neposedí, ale ještě neběhá.
28. pro 2009 v 18:33  •  1 dítě  • Odpověz
beat....jo jo rošťák to on je :slight_smile:) je to někdy síla, dneska přešel celej byt v kuse, já jen zírám, už to není žádné batolátko :sweat_smile:
28. pro 2009 v 19:22  • Odpověz
Holky přeju krásnýho Silvestra a hlavně šťastný Nový rok plný dětského smíchu a zdravíčka pro celé rodinky :dizzy_face:
31. pro 2009 v 10:00  • Odpověz
autor
zdravím v Novém roce .. všem přeji hodně, ale hodně zdravíčka a ať nám ty naše ratolesti dělají jenom a jenom radost

jinak my bojujeme s prdíkama, ale šíleně .. nasadili jsme gel na pupík a kapky Sab 4xdenně 10 kapek
1. led 2010 ve 13:57  •  2 děti  • Odpověz
vše nej v novém roce :slight_smile:

bukco - to je mi líto, že malýho trpí prdíky, snad kapky pomůžou a brzo to přejde ...
1. led 2010 v 16:45  •  2 děti  • Odpověz
jaji: tomík je fakt srandovní jak chodí :slight_smile:)) ale hroznej šikula samozřejmě :wink:
bukca: jojo to znám, mě mudr. řekla, že mu ten sab můžu dávat klíďo před každým kojením pokud to pomůže, nebo třeba jen dopoledne a na noc. jinak až bude vikoušovi měsíc a budou ho stále trápit prdíky tak nasaď ty probiotycký kapky pravidelně každej den (neškodí to, není to chemie, je to jako pro dospělí jogurt activia :slight_smile:)¨. jinak hodně dávej na bříško a noc na tygříka, cvič s nožičkama a nechávej ho pořádně prokopat - teda jestli takhle malí mimča už kopou, mi ty měsíce tež už nějak splývaj :sweat_smile: držím palečky ať se to brzo zlepší

jinak holky všem přeju krásný nový rok :sunglasses:
3. led 2010 ve 22:55  • Odpověz
ty jo Matýsek už bude mít půl roku??? to děsně letíííííííííííí
4. led 2010 v 09:04  • Odpověz
jaji: jojo už to tak bude :wink:
4. led 2010 v 10:18  • Odpověz
Ahoj holky všem přejeme s Deniskem krásný nový rok 2010 a jako dáreček jsem mu konečně udělala album tak kdo chce můžete se mrknout http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vReferer=/&vAlbumID=553606
4. led 2010 ve 12:08  • Odpověz
ten je krásnej, ty jo to už je tak dááávno kdy byl Tom takové mimi :sweat_smile:
4. led 2010 ve 12:21  • Odpověz
Jaji děkujeme
4. led 2010 v 15:53  • Odpověz
holky nemáte ještě někdo další profil na facebooku?

tady je to dosti chcíplé
6. led 2010 ve 12:00  • Odpověz
jaji: já mám profil :wink:
6. led 2010 ve 21:02  • Odpověz
jéé a jak si tě najdu, já si asi nevybavím příjmení :sweat_smile:
6. led 2010 ve 22:15  • Odpověz
tak jsme dneska poprvé zkusili příkrm - a snědl asi 1 - 2 lžičky...těžko říct když to všechno vyblemcá zase ven :slight_smile:
7. led 2010 ve 22:01  • Odpověz
Jaji taky mám profil.
9. led 2010 v 10:07  • Odpověz
ahojky, zdravím vás v novém roce a dodatečně přeju vám i dětičkám vše nej v roce dvacet deset!

já profil na fb mám, už se tam s některýma potkáváme:slight_smile:

jinak u nás je taky veselo, emi leze jako ďas, lítá po celým bytě, staví se o všecko, co jí přijde pod ruku. takže když zrovna nespí, tak už nic neudělám.
ale to máte stejný. je to sranda s těma dětičkama.
už kupujeme novou autosedačku, ve vajíčku už jí dooost koukají nožičky. hlavička sice v pohodě, ale když jedeme k našim 170 km, tak už jí jsou ty přečuhující nožky nepohodlný. takže znovu nájezd na malvíka - vloni jsme tam jeli pro výbavičku pro miminko, letos už větší autosedačka, golfky atak. strašně to letí!

holky jak jste oslavily, resp. budete slavit roční narozeniny prcků?

jáji...tomíkovi jde chození krásně, je to šikula.
9. led 2010 v 11:01  • Odpověz
Kačko...no jo ted uz lita jako cvok :grinning: slavit budeme presne za tyden v rodinnem kruhu, bude mit dort a dostane par darku :dizzy_face:

ty jo me nedochazi ze za 6 dni to je presne rok co se narodil
9. led 2010 ve 12:23  • Odpověz
Ahoj holky
musím se pochlubit, dnes jsem byla na zkoušce z psychologie a dostala jsem B. Jednu otázku jsem nevěděla takže proto, ale mě to nevadí, červený diplom nepotřebuju, hlavně, že mám za sebou zkoušku. Akorát malý v noci zlobil, už jsem byla na nervy. Byli jsme vzhůru od čtvrt na jednu do čtvrt na čtyři a pak za hodinu opět kňoural, nevím co mu bylo, jestli vycítil, že se ráno někam chystáme, nevím tohle totiž neznám spinká me krásně.
13. led 2010 ve 13:17  • Odpověz
Adel: gratuluju!!!
13. led 2010 v 15:33  • Odpověz
Betty děkuju. A jak Ty válčíš? A co snažení stále vše při starém?
13. led 2010 v 18:37  • Odpověz
Ahojky všem, nějak nestíhám...Davídek roste a zaměstnává mě. Ale už brečí míň a míň...začíná hodně komunikovat a tak je to super....

Prodávám hodně věcí po Davčovi, pokud chcete jukněte na mimibazar, mám tam album...... http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=552104

Adel: tě obdivuji :slight_smile: a gratuluji
Jaji : gratulace Tomílkovi -to to sakra uteklo....:slight_smile:
Lufe : jak to jde s malým ?
Mějte se krásně holčiny ...
14. led 2010 v 15:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.