• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
jéé tak to já stíhám a mám doma největší šídlo :grinning:

dokud dítko leží a leze je to pohodička nad pohodičku :grinning:
12. bře 2010 ve 12:18  • Odpověz
AHoj holky
¨
Bukco TVůj Viktorek má ve třech měsících podobné míry jako Denisek ve čtyřech. Jsme trošku drobnější, ale to nám nevadí. Malý očkovaný ještě zatím není. 22.3. jdeme ještě znovu na kontorlu s ramínkem tak snad už to půjde. Zdá se mi, že už to má dobré, no uvidíme.

Dneska jsme byli na vítání občánků. Malý koukal jak vyjevený a byl strašně hodný.
14. bře 2010 ve 21:49  • Odpověz
jaji: nestraš!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. bře 2010 ve 22:16  • Odpověz
Luci...já nestraším, hihi :slight_smile:)) hele když ho ven vypustím aby chodil po svejch, tak jde kam chcem utíká mi, na vše šahá, do toho největšího bordelu většinou spadne, pomalu sahá i na psí hovna :slight_smile:)
doma mi zdrhá jakmile vidí že jdem přebalit :slight_smile:)
15. bře 2010 ve 12:07  • Odpověz
jaji: ježíši!!!!! s tím přebalením to ale máme stejný
16. bře 2010 ve 21:05  • Odpověz
nenecháme to tu zamknout???
20. dub 2010 ve 22:07  • Odpověz
Jaji a proč? Je to škoda, že sem nikdo nechodí, ale tak nemusí se to hned zamykat ne?
22. dub 2010 v 09:10  • Odpověz
no právě že sem nikdo nechodí :( tak je to zbytečné ne?
22. dub 2010 ve 20:55  • Odpověz
No tak já nevím. Ale tak co kdyby sem někdo chtěl nakouknout :slight_smile:
23. dub 2010 v 17:16  • Odpověz
temu nechavam otvorenu, ak by sem niekto nakukol :wink:
27. črc 2010 v 18:42  • Odpověz
autor
ahoj holky, jak se vám vede???
27. črc 2010 ve 20:45  •  2 děti  • Odpověz
AHoj holky

Bukco nám se daří skvěle. Denisek roste jako z body, teď nu maráz rostou tři zuby, plazí se všude kam to jde, no a kdyby to šlo tak už by nejraději chodil. A co Ty a Viky?
5. srp 2010 ve 20:43  • Odpověz
autor
Viki je taky pěkný ďábel ... ze dne na den začal lozit a sem tam se mu povede i sednout si .. musím ho furt hlídat .. je to rychlík . Zoubky nemáme žádné, nějak se jim nechce se vyklubat :frowning2:
7. srp 2010 ve 12:28  •  2 děti  • Odpověz
No Denisek začal všechno taky dělat najednou. Dlouho se neotáčel až jsem měla strach. Najednou se začal otáčet, pak lzit dozadu, pak rychle do předu, teď rychle na kolínka, stoupnout si, sednout si a jede. No je to mazec.
9. srp 2010 ve 21:44  • Odpověz
autor
ahooj holky ... nechcete opět obnovit diskuzi .. je mi po vás smutno :frowning2:
17. pro 2010 v 15:29  •  2 děti  • Odpověz
AHoj Bukco já bych jí klidně obnovila, jak se daří? Všechno nejlepší Viktorkovi k ročku.
17. pro 2010 v 17:36  • Odpověz
@bukca @adellaide03 tak jak to jde holky :slight_smile:
17. pro 2010 v 19:24  •  2 děti  • Odpověz
autor
ahoj Adel ... jj, fajn ...děkujeme :grinning: a my Denískovi dodatečně :slight_smile: ... všimla jsem si, že ma jaja ve statusu, že se snaží otěhotnět :astonished: . Někde tady jsem dneska četla, že na druhé jí budou muset hodně dlouho přemlouvat :confused: tak to asi nebylo tak strašné přemlouvání :slight_smile:

a jak se vede vám?
17. pro 2010 v 19:26  •  2 děti  • Odpověz
autor
ahojík luci .. jak se daří mamčo??? povídej, přeháněj :wink:
17. pro 2010 v 19:27  •  2 děti  • Odpověz
autor
Luci .. ukaž nám bříškooooooooooooooooooooo, prosíííííííííím :slight_smile:
17. pro 2010 v 19:27  •  2 děti  • Odpověz
@bukca Nám se vede dobře. Konečně malý začíná trochu chodit, ale jinak je to torpédo. Já ještě studuju, dnes jsem zrovna udělala zkoušku. A co Ty? nad dalším mimčem neuvažujete?

@lufe tak vidím v profilu, že čekáš holčičku, takže páreček, gratuluju.
17. pro 2010 v 19:31  • Odpověz
@bukca ty seš fakt koníkovej špión :grinning: břicho teď aktuálně vyfocený nemám, ale příjde mi megavelký :pensive:
@adellaide03 vím to od středy, kdy jsme byli na ultrazvuku, celá rodina je nadšená, všichni tipovali holku :slight_smile: mě to bylo jedno, jediná nevýhoda je, že budem muset trošku změnit garderóbu :wink:
17. pro 2010 v 19:36  •  2 děti  • Odpověz
autor
@adellaide03 ani omylem .. zatím o tom neuvažujeme ... jinak my už chodíme .. není si sice jistý, ale chodí. Nejrychlejš je to stejně po čtyřech :slight_smile:

@lufe tak to moc gratuluji k holčičce ... to je super, Martínek bude mít sestřičku :grinning:
17. pro 2010 v 19:40  •  2 děti  • Odpověz
autor
pár foteček z Viktorkové první oslavy .. vypadám tam hrozně, tak se nelekejte !!!
17. pro 2010 v 19:45  •  2 děti  • Odpověz
ahoj :slight_smile:

lufe gratulka a závidím :dizzy_face:

bukco jo jo snažíme ale bohužel mi nefunguje po porodu cyklus :((
17. pro 2010 v 19:46  • Odpověz
@lufe To je jedno. Je prima, že budete mít páreček ne? A co jméno ještě nevíte?

@bukca Neuvažujete? Tak my bychom určitě chtěli, ale uvidíme jak to bude. Zase nechceme moc váhat aby to netrvalo jako u malého.
17. pro 2010 v 19:46  • Odpověz
autor
jupííííííí, jaji se vrátila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

holky, chyběly jste mi, fakt :slight_smile:

@jajinka27 a jak je to možné??? kde je chyba?
17. pro 2010 v 19:47  •  2 děti  • Odpověz
autor
@adellaide03 taky jsem si říkala, že jestli to bude trvat tak jak u Vikouška, tak to už abychom začali :confused:
17. pro 2010 v 19:47  •  2 děti  • Odpověz
@jajinka27 ahojky. tak s cyklem jsem si užila svoje. Já musím zaklepat, že mě se po porodu skvěle upravil, po 31 nebo 32 dnech :slight_smile:

@bukca pěkné fotečky.
17. pro 2010 v 19:48  • Odpověz
autor
@jajinka27 a co že taková změna??? druhém si nechtěla ani slyšet :astonished: :astonished: :astonished:
17. pro 2010 v 19:48  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.