• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
autor
feb .. nikde nás neposlali ... ale do GC už asi nepůjdu ... teď beru infa z Polanky, tak uvidíme, co se tam bude dít .... březen ještě přetrpím a v dubnu budu chtít jít už tam ..
10. únor 2009 v 10:21  •  2 děti  • Odpověz
Bukco třeba už to nebude nutné.
Lufe jo to máš pravdu ta doktorka mi řekla, že pokud dostanu MS tak se nic neděje já si ale myslím, že na otěhotnění má cyklus dost velký vliv.
10. únor 2009 v 10:34  • Odpověz
autor
třeba ano ... v albu mám dva testíky .... ale je to foceno telefonem, tak kvalita o ničem
10. únor 2009 v 10:50  •  2 děti  • Odpověz
feb krásný fotečky...kluci vypadaj jak dvojčata, i kočárky maj snad stejný, ne?

bukca... tvoje // jsou ukázkový, to musí vyjít!!!
10. únor 2009 v 11:05  • Odpověz
co já bych dala za to kdyby Tomík spat 5 hodin v kuse, to prostě v noci nejde :frowning2: hlavně druhou noc spí jen tak 2,5 hodky v kuse víc ne a pak ho nejde uspat :pensive:
10. únor 2009 v 11:08  • Odpověz
autor
oznámeno, že musí na mě počkat, až příjduz práce a souhlasil .... se teda divím ... že by si uvědomil, že sex je levnější nez IVF? :grinning:
10. únor 2009 v 11:17  •  2 děti  • Odpověz
bukca asi joo, a je to pravda že levnější to je.
teda tenhle sex na povel ale nezávidím ani jednomu z vás, to musí být hooodně psychicky náročné. obdivuju vás, že to vůbec zvládáte. vaše cesta k mimi je vážně těžká, snad už to musí vyjít! moc ti to přeju.

jáji ahoooj! koukám, že Tomík je pěkný zlobidlo :wink:
10. únor 2009 v 11:44  • Odpověz
kaci ja ti dam dvojcata ;) danecek je mnohem krasnejsi ;)
kocarky stejny maj, to je fakt :slight_smile:
jaji dyt je taky jeste tomik malej, myslis ze pred 3t danecek spal 5h v kuse? ani omylem. ale je fakt ze se budil a budi akorat na kojeni v noci a pak zas usne a vubec v noci neplace, coz je fakt super. Akoerat ho rano kolem osmy trapej prdy. asi budem muset nasadit naky kapicky.
no nic holkly, jdem na prochajdu, mame sraz s frantiskem :slight_smile:
10. únor 2009 v 11:59  • Odpověz
bukca :grinning:
10. únor 2009 v 11:59  • Odpověz
feb..no jooo, daneček je krásnější :slight_smile:

holky mě se tohle téma blbě hledá, než si zvyknu na novej název...
10. únor 2009 ve 12:09  • Odpověz
autor
kači, orientuj se podle (duben 2008) :grinning:
10. únor 2009 ve 12:10  •  2 děti  • Odpověz
feb...no on mi ten plac v noci predvadi posledni dva dny, nevim co se deje :frowning2:

prijde mi ze si furt jen stezuju na to nase dite :pensive:
10. únor 2009 ve 12:20  • Odpověz
jaji a myslis ze to jsou prdy? pouziovas naky kapicky? ja o nich premyslim, danecek se krouti rano vzdycky... a nema hlad? jestli nema rustovy spurt
10. únor 2009 ve 14:39  • Odpověz
jaji: juuuj tak zase nespinkal jo? to je blbý, ale snad se to za pár dnů upraví....
feb: čupr fotky, daneček je roztomilej - a jak se tatínkové staraj :sunglasses:
holky asi jsem nemocná, mám rýmu, bolí mě hlava a jsem šíleně unavená :confounded: přemýšlím, že půjdu z práce domů už teď abych to vyležela, ale nevím zda to pomůže :frowning2:
10. únor 2009 ve 14:46  • Odpověz
delfi jasne, bez domu a lehni si, mozna ti to nepomuze ale rozhodne nemuze ublizit narozdil od pobytu v praci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. únor 2009 ve 14:53  • Odpověz
delfi co ty růžový kočárky v albíčku, ty už nejsou aktuální, že ne :wink: ?
10. únor 2009 v 15:32  • Odpověz
kaca: no barva už aktuální není, ale ty kočárky ano :sunglasses:
feb: jojo musím se donutit zvednout a jít dom
10. únor 2009 v 15:44  • Odpověz
feb...prdy asi ne, dneska mi knoura a breci cely den :(((( ze by po tech atb?? nebo ztacim mliko???
10. únor 2009 v 15:54  • Odpověz
jaji: mlíko určo neztrácíš tím se nestresuj!. chjoooo tomík je fakt brečounek :unamused: , ale zase je moooooooc roztomilej a krásnej :wink:
10. únor 2009 v 16:25  • Odpověz
no on už byl v pohodě, dneska mi poprve probrecel skoro celej den :frowning2:
10. únor 2009 v 16:27  • Odpověz
odpo jsem volala po uradech a ptala se na zadost o rodicovsky prispevek jak to mam udelat a kdy a co na to potrebuju... to je zas otres. nesnasim urady :rolling_eyes:
10. únor 2009 v 18:26  • Odpověz
Super!!! Nové téma :grinning:
10. únor 2009 v 19:45  • Odpověz
Delfi: koukala jsem na tvé album, zaujal mě ten maxi cosi- taky je to můj favorit :wink: , ale nelíbí se mi ten podvozek- že to vypadá, jak kdyby to byla změněná trojkolka.
Feb: úřady jsou děsný!!!
Jaji: jasně, že si na Tomáška postěžuj, kde jinde by sis mohla postěžovat, než tady u nás :wink:
10. únor 2009 v 19:50  • Odpověz
tak jsem se rozbrečela, protože se malej vzbudil, nakrmila jsem ho a opět hysterák jak blázen a to už sem nevydejchala :frowning2: manžel šel na volejbal takže ani teď nemám klid, tak sem ho dala do postýlky a nechala ho řvát a usnul
10. únor 2009 ve 20:15  • Odpověz
Ahoj holky, Jáji nesmutni - bude líp. Říká se, že se to mění v půl roce - když do půl roku zlobí, tak potom je to ten nejhodnější brouček a naopak. Tak snad si to vyžereš teď a pak už bude jen pohoda a klídek. Já vím, že mě se to zatím kecá... :wink:

Jinak dnešní KO docela dobrá. Prý už se to dole trochu připravuje, na monitoru byla i jedna velká kontrakce a pár malých - ale prý to vidí tak akorát na termín, tak uvidíme. 12 dní :grinning:
10. únor 2009 ve 20:30  •  1 dítě  • Odpověz
beat...to se ti rekne ale kazdej den hysteraky a celodenni plac nezvladnu, to je dost tezky
10. únor 2009 ve 20:34  • Odpověz
No já vím, ale co ti zbyde :unamused: Buď pořád chovat, nebo ho nechat vyplakat....ono se to musí nějak časem sklidnit, vždyť by to sám nevydržel pořád jenom plakat....a zkoušela jsi ho doma uhoupat v kočárku?
10. únor 2009 ve 21:03  •  1 dítě  • Odpověz
mame malej byt, mame tu jen korbicku, tady se neda jezdit
ja vubec netusim co to ma znamenat, proc takhle vyvadi kdyz uz byl docela v pohode :unamused:
10. únor 2009 ve 21:09  • Odpověz
beat nestras me :-P
jaji porid si ten satek, fakt... danecek se v nem uklidni vzdycky raz 2 3, doporucuju
10. únor 2009 ve 21:28  • Odpověz
a to mam chodit nonstop x hodin??
10. únor 2009 ve 21:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.