• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
jo ty jsem tam viděla, ale to nic pro mě :slight_smile:)
19. únor 2009 v 17:15  • Odpověz
jaji: no pro tebe asi nee :sweat_smile: :grinning: ale pro nás s kacou by to možná šlo
19. únor 2009 v 17:25  • Odpověz
to asi jo, ale to je tak na doma :slight_smile:
19. únor 2009 v 17:29  • Odpověz
delfi tak já se na to podívám, neumím si to ale představit
teda holky, mě začíná ten zub nebo dásen nebo co to je fakt bolet, se bojim, že do porodu se tomu trhání nevyhnu :frowning2:
19. únor 2009 v 17:53  • Odpověz
jaji: no ta kámoška to nosila normálně, ne jen na doma. fakt je, že na léto to bude asi v pohodě (jako pro mě) a v zimě...no ale zase je to tílko, takže přesto přehodíš košily nebo něco rozepínacího a máš to jako podprdu i s tílkem v jednom :wink:
kaca: tak to radši šupej k zubákovi, lepší teď než potom
19. únor 2009 v 18:48  • Odpověz
delfi...no ono si nevyberu, kdy je to lepší.. :unamused: ted mi nemůže udělat rentgen a nemůžu jíst prášky na bolest....
pak zase budu mít doma mimouše a s těma práškama při kojení je to podobný...

feb hele ty používáš odsávačku? jakou? a do čeho mrazíš? jen tak sonduju co je na trhu, abych kdybych to potřebovala až porodím, abych už šla najisto. na nějaký recenze nebude čas.

jo a holky měli jste doma koupenou předem nějakou lahvičku. aspon jednu? já koukam na ty od aventu 125ml nebo 260 ml a nevím kterou případně objednat....
19. únor 2009 ve 21:38  • Odpověz
kaca: no potom ty prášky stejně nebudeš moci používat a ještě se budeš muset starat o malou - takže žádný oddech. já myslím, že lepší je to fakt radši teď. nehledě na to, že je lepší to udělat co nejdřív než to nechat vygradovat do nesnesitelný bolesti. ale jinak je mi tě moc líto - zuby jsou hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jo jinak feb žádnou odsavačku nepoužívá prý odstříkává ručne. jinak nejlepší odsávačky jsou dle zkušeností od Medely....jo a feb mrazí do sáčků na mlíko.
jinak s tou odsávačkou a lahvičkama by mě to taky zajímalo zda to mám pořídit (samo jen něco) předem - např. kvůli retenci mlíka či rozjetí laktace....
19. únor 2009 ve 21:53  • Odpověz
kaci..jo mam Avent ale jak říkám naše mimi prostě z flašky pít neumí :unamused:

já si koupila odsávačku ale nepotřebovala jsem, mám obyč, ze začátku mi prsa tekly ale teď se to upravilo dle potřeb malého, pokud se vám mimčo přisaje v porodnici tak vam to rozjede a odsavacka neni treba, me rikala sestra ze nej odsavacka je miminko
19. únor 2009 ve 22:01  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile:
tak včerejší nákup byl úspěšný :slight_smile: mám jedny těhu rifle z CA, ale ten výběr teda nic moc, v HM měli všehovšudy asi 3 modely z toho ani jeden moje velikost, v CA byl výběr větší, akorát nechápu, proč je těhumoda hned vedle velikostí XXL :angry: každopádně mě přišly na 1000, jen v nich ještě nemůžu chodit, musím počkat až přijede tchýně z hor, aby mi je zkrátila ...
kromě riflí jsem si ještě koupila jednu knížku o těhu a byli jsme se podívat v Chiccu, no takovejch věcí, jsme koukali s manželem jak puci na ten výběr, ale i na ceny :frowning2:
20. únor 2009 v 08:04  •  2 děti  • Odpověz
Hezké ránko....
Lufe : tak to jsem ráda, že jsi koupila...je fakt, že CA má výběr větší. No my taky byli s MM v obchodech a je to teda mazec...ale začnu nakupovat až bude hotovej pokojík a bude lepší počasí...tak v 6 měsíci...:slight_smile: aale bude to asi mazec :slight_smile:
Kača: podprda za 300,- :grinning: :grinning: Ti držím palce, ale za tu cenu možná tak jeden košíček na jedno prso :slight_smile: Kojo jsou asi dražší... :frowning2:
Def: ty tílečka jsou mkoc hezký :slight_smile: ale já je taky se svojema 4 mít nemůžu :angry: :frowning2: budtě rádi, že jste na tom jak jste, já jsem si musela už ted koupit větší podprdu, od Belindy...ale je fakt že stála jen 350,- což je teda hodně málo...já měla vždy za 1000,- - 1500,- ale tato je nevystužená a má široké ramínka...no je děsně erotiská chi, ale pohodlná :slight_smile:
Jaji: asi je lepší odsavačku koupit až když je potřeba co ...
20. únor 2009 v 09:47  • Odpověz
hasev - mě z původních podprd zbyly jen 3 nositelný, ne že by ty ostatní byly malý, ale jak mi jde šev přes prso, tak tam mám pak otlaky a to není dobrý ... myslím si, že na erotičnosti až tak nezáleží, hlavně aby ses v ní cítila dobře :wink: před manžela už předstupuj bez :wink:
20. únor 2009 v 09:56  •  2 děti  • Odpověz
Lufe: díky za rady...:slight_smile: teď mi bylo púořád blbě a tak jsem ho trochu zanedbávala...budu to muset napravit :slight_smile: ale je to tak jak píšeš, že to přežezává prso...je fakt,že je mi v ní pohodlně...jen doufám, že už mi nevyrostou...ted jsou takové plnější.... :astonished: a už nevím co s nima :grinning:
20. únor 2009 v 10:16  • Odpověz
hasev - taky doufám, že moc neporostou ... manžel je ale spokojenej :wink:
20. únor 2009 v 10:22  •  2 děti  • Odpověz
Lufe : :grinning:
20. únor 2009 v 10:43  • Odpověz
hasev...jo jo až když je potřeba

jinak ahojky všem :slight_smile:)
20. únor 2009 v 10:45  • Odpověz
hasev ja ma teda zkusenost, ze nez odsavacka je lepsi vlastni ruka. odsavackou me to boli a jde to mizerne. kamaradka ma mlika desne moc, po kazdym kojeni 20 min odstrikava a nosi mliko do banky, litr tydne a odstrikava rukou, ze odsavacka ji nicila bradavky...
20. únor 2009 v 10:46  • Odpověz
Feb: díky...no jen doufám, že nebudu jako tvoje kamarádka :slight_smile:
20. únor 2009 v 11:06  • Odpověz
Holky já bych dneska spala...jsem unavená až hrůza...
20. únor 2009 v 11:07  • Odpověz
hasev - jako myslíš kojná i pro další miminka? já byla mrtvá včera po těch nákupech, zas nevím, kdo je vrah :frowning2:
20. únor 2009 v 11:16  •  2 děti  • Odpověz
Lufe: jo jo kojná :grinning: ne že bych nechtěla dopřát jinejm, ale nechtěla bych ještě odstříkávat...
No já jsem včera zalehla ve 20 hod chi....poslední dobou pořád nevím kdo je vrah :grinning:
20. únor 2009 v 11:27  • Odpověz
já bych taky spala
20. únor 2009 v 11:37  • Odpověz
hasev - velký prsa naštěstí neznamenají vždy zvýšené množství laktace ... moje máma měla větší prsa a kojila chvíli, ale její kámoška měla prsa po tatínkovi a zvládala hravě nakrmit ještě jedno dítě ...
20. únor 2009 v 11:38  •  2 děti  • Odpověz
To já vím, že to není velikostí, ale s mou smulou je budu mít oooobrovskéééé a ještě budu mít vys. laktaci chi
20. únor 2009 v 11:42  • Odpověz
Dneska to vůbec neutíká.... :frowning2: a vůbec mě to nebaví :unamused:
20. únor 2009 v 11:43  • Odpověz
20. únor 2009 v 11:45  •  2 děti  • Odpověz
Hm...to teda jelo jako po másle ...ale nechtěla bych to... :slight_smile:
20. únor 2009 ve 12:12  • Odpověz
musí to být mazec, představila jsem si tam ty tři policajty, jak čučí, jak mamina rodí, no potěš koště ...
20. únor 2009 ve 12:21  •  2 děti  • Odpověz
Lufe: to teda a bez žádné přípravy...a co kdyby byly komplice...je je...raději trčet den v porodce než tohle že...
Tady to dneska zase žije co :grinning:
20. únor 2009 ve 12:36  • Odpověz
hasev - jj, vedem velice plodný dialog :grinning:
20. únor 2009 ve 12:42  •  2 děti  • Odpověz
noo ja se snažila spát, páč spalo mrně a on se vzbudil po 20min , sakraaaa
20. únor 2009 ve 12:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.