• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
Zachvíli jdu na obídek s jinou těhulkou a tak zase něco podrbeme :slight_smile: Jinak se mi hlava zase rozjíždí a tak půjde dnes určitě dříve...
Taky je mi pořád horko a mám s tím trochu problém, neb koleg.jsou nějaké zimomřivé a nebo jsem fakt divná já, ale je mi tu hrozné horko a tak trpíííím...sedím jen v krátkém rukávu a stejně je mi vedro :frowning2: :frowning2:
20. únor 2009 ve 12:47  • Odpověz
a to zas děláš dobře Jaji...když spí mimčo má spát i mamča :slight_smile:
20. únor 2009 ve 12:48  • Odpověz
hasev - no jo, ale 20 min si moc nedáchne ... já už mám dávno po obědě ... nemáš tu hlavu třeba od páteře, jo ty jsi vlastně psala, že si měla tu nehodu, že?
20. únor 2009 ve 12:49  •  2 děti  • Odpověz
jenže já když jdu s ním spát tak on se vzbudí, mi to dělá schválně
20. únor 2009 ve 12:50  • Odpověz
ahojkyyy tak jsem tu na skok :sunglasses:
hasev: to vedro je normální a bohužel to lepší nebude...mě teda není vedro, bo já byla vždy zimomřivá - ale ta zimomřivost mě přešla.
jaji: no jo je to prostě chlap, nenechá tě ani vyspat :slight_smile:
20. únor 2009 ve 13:08  • Odpověz
no teď mi po kojení ublinknul pěnu, čumím jak blázen, to sem ještě neviděla :confused:
20. únor 2009 ve 13:12  • Odpověz
ahoj holky....tak jsem dnes absolvovala ekg a jsem prej zdravá mamina se zdravým srdíčkem :slight_smile:
taky jsem si dneska sbalila tašku do MOtola, uvědomila jsem si, jak to letí... chjo, jde mi z toho hlava kolem, koukněte mi na to prosím jestli mi něco nechybí (hlavně prosím feb, která v motole rodila...)

tady je obsah:
vložky do podprdy
bepanthen
kalhotky po porodu sítované 5ks + nějaké normální bavlněné co jsem doma našla, cca 3ks (zbytek kdyžtak doveze přítel)
osuška, ručník
boty do sprchy, pantofle na pokoj
vlasntí noční košile
1x podprda - normální, kojící zatím nemám, až koupím dobalím do tašky
toaletní papír
vlhčené ubrousky lactacyd pro mě
1x jednorázová přebalovací podložka, kdybych měla potřebu dát si jí pod sebe
kosmetika (šampon, sprcháč atd.)
4 sáčky kojícího čaje - uvaří mi ho tam někdo????
papírové kapesníčky
přibalím ještě nafuk. kruh, mobil, dobíječku a samozřejmě dokumenty k porodu a to je asi vše, ne? nezapomněla jsem na něco životně důležitého?

pro mimi - 2x overálek - kdyžtak pak martin přiveze další, vlhčené ubrousky, dudlík (ten musím ještě vyvařit - ale do čeho ho mám pak uložit, aby zůstal sterilní??? )

poporodní vložky a pleny pro mimi jsou tam teda k dispozici, takže ty brát nemusím?

díky za rady :wink:
a jako holky, když přijdu do porodky, tam se svleču a oni se mi postarají o civilní oblečení? šli jste z porodnice v tom, v čem jste tam přišly nebo si mám ještě jako sbalit oblečení aby mi ho martin pak přivezl? a co třeba kabelka, ve které budu mít peníze, občanku atd.? kam s tím?
já snad nikdy nebyla v nemocnici tak se omlouvám za blbý otázky....
20. únor 2009 ve 13:57  • Odpověz
Lufe: jo jo asi to bude tentokrát tou páteří :frowning2: dnes jsem si vzala i krční límc, aby si hlavina trochu odpočala...Lufe už jsi uvažovala o nějaké značce kočárku ? Jen jako nějak obecně co se Ti líbí a tak... :slight_smile:
Kača: teda ty jsi připravená :slight_smile: ale hodnotit musí Jaji a Feb...
Def: no já zimomřivá nebyla a tak je mi ted pořád hrozné horko ....je to děs...chodím se vždy na chodbu nadýchat k oknu.. :slight_smile:
20. únor 2009 ve 14:07  • Odpověz
Jo jinak jsem po obídku, probraly jsem s těhulkou vše možné :slight_smile: v úterý by se měla dozvědět pohlaví miminka...Já už chci taky....
20. únor 2009 ve 14:08  • Odpověz
hasev - na nějaký kočárky jsme koukali včera, ale u všech se mi zdála až moc malá korbička ... tak zatím nevím ...
20. únor 2009 ve 14:13  •  2 děti  • Odpověz
holky ke kočárkům - jestli chcete kombinaci musíte počítat s malou korbičkou (až na výjimky, které mají zase ale jiné nevýhody). osobně bych se malé korbičky nebála pokud půjde dát spotr. sedačka do lehu. Já sama (ačkoli bych asi měla) se moc neohlížím na velikost korbičky - jako jestli má 70 nebo 72 cm apod. protože ten 1-2cm mě stejně nevytrhnou. spíš chci ten sporťák do lehu :wink:
jaji: no tak je to jasný, trápí ho plyny a prdíky protože s mlíkem nasává i vzduch - proto ta pěna že?
20. únor 2009 ve 14:30  • Odpověz
Def: já pořád nevím, snad se naispiruji na těch veletrhách v Praze a Brně :slight_smile:
Lufe: no my to budeme mít tak že mimi na zimu už bude větší...a tak taky nevím, ale jak píše Def je to par cm se atam...takže to asi fakt nevytrhne chjooo :slight_smile: to je věda

Hokky odjíždím domů...resp.jsem si objednala jídlo v pizz a jedu si pro něj a pak domů ...gnočky a salátek ňamka :slight_smile:
20. únor 2009 ve 14:54  • Odpověz
hasev: jojo já se taky těším na ty veletrhy - hlavně na ten v brně. jinak na kočárky se jdu kouknout v sobotu, mám vytipovaný asi 3 a ty bych chtěla i předvést jak se skládaj, rozkládaj, všechny vychytávky a tak. abych se mohla rozhodnout. jooo gnocchi bych si taky dala mnam mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. únor 2009 ve 14:59  • Odpověz
hihi korbička, no ještě že máme velkou, páč dítko roste jako z vody :grinning:

kaci...asi máš vše, jinak já ti neřeknu páč já měla věci na pokoji a mě je přinesli na pokoj, na sál sem měla jen igelitku, tam fakt nic než ručník, vodu a luj na rty nepotrebujes, jo boty
20. únor 2009 v 17:16  • Odpověz
díky jáji, snad je to vše. kdyby ne, tak martin doveze :slight_smile:
jo a tu vodu si musím přibalitt!
20. únor 2009 v 17:33  • Odpověz
no co toto! to je morálka teda :wink: už skoro 24 hodin tu nikdo nebyyyyyl...
21. únor 2009 v 15:33  • Odpověz
Hoj...no teda koukám Kača fakt, tady nikde nikdo :frowning2:
Def: tak pak poreferuješ joooooooo
21. únor 2009 v 15:46  • Odpověz
teda holky, my přijdeme z porodnice - a tady nikdo :angry: :grinning:
21. únor 2009 v 18:43  •  1 dítě  • Odpověz
já tu jseeeeem
21. únor 2009 v 18:53  • Odpověz
fotečkyyy máááš a dáááš???
21. únor 2009 v 18:54  • Odpověz
Fotečky nějaké mám, ale dám asi až zítra, protože mám nové pc a program na úpravu fotek, tak by mi to zabralo asi dlouhý čas.... ale budou :wink:
21. únor 2009 v 19:04  •  1 dítě  • Odpověz
no a jak ti je???
21. únor 2009 v 19:21  • Odpověz
Zatim jsem docela slabá, pořád nemůžu sedět, bolej mě nalitý prsa a rozkousaný bradavky :grinning: Ale jinak funguju docela v pohodě a na malou si fakt zatím nemůžu stěžovat. Uvidíme jak to půjde dál :wink: A co u vás? nějaké změny? Užn tolik nepláče?
21. únor 2009 v 19:37  •  1 dítě  • Odpověz
beat: čaaaaaau jsem na tebe zrovna dneska myslela zda už náhodou není čas jet domu a ty už jsi doma!!! jak se máš? co malá? a jakej byl porod? popíšeš? těším se na fotečkyyyyyy :grinning:
21. únor 2009 ve 20:06  • Odpověz
beat...nooo jakmile začne natahovat, vezmu ho do ruky a nenecham ten plac rozjet, takze asi tak....jinak to není tak zlé

rozkousaný bradavky jsem měla taky, bolelo mě ze začátku každý přisání, au au, pak to snad samo přešlo

nejlepší na to je, kapka mateřského mléka, rozmáznout, nechat zaschnout a pak bepanthen
21. únor 2009 ve 20:16  • Odpověz
jaji: hele jako po kojení tu bradavku natřeš mlékem a až zaschne tak bepanthenem, nebo buď jedno nebo druhý? :confused: to víš pomalu zjišťuju praktický informoace :grinning:
21. únor 2009 ve 20:22  • Odpověz
nejdřív mlíkem a pak na to bepanthen
21. únor 2009 ve 21:54  • Odpověz
aha tak to by mě nenapadlo - dobře že to vím dík :wink: jinak dobře že už tomášek tak nepláče, že by se z něj stával hodnej kluk? :grinning:
21. únor 2009 ve 22:27  • Odpověz
delfi...no snaaad jo ale dneska v noci moc dobře nespal

ale ráno se mi v posteli u mě přetočil ze zad na břicho :grinning:

beat jaká byla první noc doma??
22. únor 2009 v 11:04  • Odpověz
jaji: jůůůů tak už se přetáčí jo? to je ale šikovnej kluk :wink:
22. únor 2009 v 11:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.