• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
no já úplně zírala :grinning: ted tady chrape na sedačce napláclej ke straně sedačky, to je sranda
22. únor 2009 v 11:56  • Odpověz
jaji: zrovna dneska poprobuzení jsem přemýšlela nad tím, jak se těším až budu mít miimíse u sebe. hele jak to máte vyřešený se spaním v obýváku. resp. máte postýlku v pokoji a tam ho dáváte jen na noc? a co pak přes den, když je s tebou v obýváku či kuchyni (předpokládám, že si ho bereš s sebou) tak na čem leží, na zemi na dece nebo jak?
22. únor 2009 ve 12:21  • Odpověz
v postýlce teď leží už jen v noci, ze začátku když spal hodně přes den tak spal tam, jinak ho mám v lehátku většinou a tam usne
22. únor 2009 ve 12:59  • Odpověz
ahoj holky, jen nakukuju - dneska mám hodně práce. Přijedou první návštěvy - rodiče moje i Míry a ještě jeho ségra a mladší dcera.... tak tady skáču kolem malý, úklidu a tak....
Jinak první noc doma super - nemůžu si vynachválit :wink: Malou jsem kojila večer v 9 a pak se mi vzbudila až ve 2, to usne u kojení, tak jí jen přenesu do postýlky. Pak asi kolem půl pátý plakala - bolelo jí bříško, tak jsem jí tu houpala a nechtěla ani jíst ani spát. Jen tak pokukovala, nakojila jsem ji asi o půl sedmý a pak zas 4 hoďky chrněla :wink: No je to zatím fakt zlatíčko.
22. únor 2009 ve 13:43  •  1 dítě  • Odpověz
beat...takhle malá a už ti vydrží tak dlouho spááát??? tyyy jo, normálka zááávidíííím
22. únor 2009 ve 13:51  • Odpověz
Beat: vítejte doma :slight_smile: a přeju at to malé takto vydrží...
22. únor 2009 ve 14:53  • Odpověz
beat: teeeda pořád čekám na popis tvýho porodu :dizzy_face: jsem celá natěšená. takový hodný miminko ta sofinka :wink:
22. únor 2009 ve 20:22  • Odpověz
jooo některá miminka jsou zlatíčka, hlavně holčičky
:grinning:
22. únor 2009 ve 20:24  • Odpověz
jůůůů beat...zrovna dneska jsem na tebe myslela, že ti musím poslat sms a ty už jsi teda doma.
tak to je super, že malá je takový zlatíčko, je z tebe cítit hrozně moc radosti a pozitivní nálady. to je moc dobře.
užívej si a nezapomen, jak jsme napjatý na fotečky :slight_smile:
ty brďo, je na čase si to přiznat - jsem na řadě!
22. únor 2009 ve 20:30  • Odpověz
kaci...jo joooo :slight_smile:)) jsem zvedava na tvou holcicku :dizzy_face:
22. únor 2009 ve 20:33  • Odpověz
Káča je na řadě... :wink: to je hezký. Holky já písnu hned zítra ráno popis porodu a dodám fotečky. Dnešek jsem nestíhala - měli jsme návštěvy a bylo toho docela dost.... ráno budu určitě vzhůru - jak jsem zvyklá z porodky, kde nás už buzerovali od půl šestý a malá se určitě ozve :slight_smile:
Teď jsem uspala malou, moc se jí tentokrát nechtělo, ale nebrečela (jen teda v postýlce) :wink: Tak jdu taky zalehnout, ještě juknu na telku a ráno jsem tu a vykecám i to co nevim :grinning:
22. únor 2009 ve 20:45  •  1 dítě  • Odpověz
jáji, beat....si nedělejte prču jako ted, u mě jde do tuhýho :wink: po boji je každej generál, trošku vám závidím, že už máte mímátka u sebe.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. únor 2009 ve 20:48  • Odpověz
kaci...neboooj , zvladnes to taky a za chvilku budes mit taky mimiska :wink:

beat...tak to ja se hned rano pripojim, vetsinou vstavame v 6:30 :grinning: nebo si muzeme dat nocni dostavenicko u kojeni :grinning: :grinning:
22. únor 2009 ve 21:10  • Odpověz
autor
dobré ránko ..... beat vítej doma :grinning:
23. únor 2009 v 07:31  •  2 děti  • Odpověz
dobré ránko. Omlouvám se, že jsem nekomunikovala, ale řekla jsem si, že tento cyklus nebudu nic řešit, čekat a stresovat......... :slight_smile: aktualizovala jsem album :wink:
23. únor 2009 v 07:36  • Odpověz
autor
ahoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj paji .... jsme na tebe vzpomínaly a chyběla si nám :frowning2:
23. únor 2009 v 07:39  •  2 děti  • Odpověz
autor
aktualizovala? nic nevidím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. únor 2009 v 07:39  •  2 děti  • Odpověz
já vím, ale nějak i zradila technika....doma nám bouchl pc a v práci nebyl čas
23. únor 2009 v 07:41  • Odpověz
A vítám na světě Sofinku, ať je jeeeeeeen zdravá a šťastná :slight_smile:
23. únor 2009 v 07:42  • Odpověz
autor
ty vole, tak to je velikánská gratulace ... jupííííí další těhule .... jééééééééééééé, já mám takovou radost
23. únor 2009 v 07:45  •  2 děti  • Odpověz
počkaaaaat, paja je těhu???
23. únor 2009 v 07:46  • Odpověz
bukca a jak jsi na tom ty?
23. únor 2009 v 07:46  • Odpověz
juuuu gratulaceeeeeee a držíme všechny palce co s Tomíkem máme :dizzy_face:
23. únor 2009 v 07:47  • Odpověz
autor
paji ... já nic .... bohužel
23. únor 2009 v 07:48  •  2 děti  • Odpověz
autor
paji ... a to se povedlo po tom clostylu?
23. únor 2009 v 07:54  •  2 děti  • Odpověz
holky díky, v tu sobotu mě to překvapilo. A to jsme šli na ples, tak jsem tam seděla s jednou skleničkou vína celý večer..........pořád jsem si to dolívala vodou, takže neměli do čeho přilívat :wink:
23. únor 2009 v 07:54  • Odpověz
autor
a když jsem vám holky říkala, že zůstanu jako poslední, tak jste mi nikdo nevěřily :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. únor 2009 v 07:55  •  2 děti  • Odpověz
bukca, já myslím, že jo a ještě mi tento cyklus dala utrogestan (podporuje zabydlení oplodněného vajíčka v děloze).......
23. únor 2009 v 07:55  • Odpověz
dobré pondělní ráno :slight_smile: to jsou krásné zprávy po víkendu :slight_smile:
vítám doma beat se Sofinkou :slight_smile:
a samozřejmě mooooooocccccccc gratuluju paje ke //, hurááááá další těhule je tadyyyyy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. únor 2009 v 07:56  •  2 děti  • Odpověz
bukca, nech to taky předepsat........já jsem zbytek svého clostylu poradovala kamarádce, jinak bych ti ho poslala :dizzy_face:
23. únor 2009 v 07:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.