• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
beat...teda četla sem to skoro jednim dechem, v půlce mě vyrušilo dítko :grinning: docela sis to užila, ale zvládla si to na jedničku :dizzy_face:
24. únor 2009 v 09:18  • Odpověz
jo holky, jak jsem byla u mudra tak mi nabizel nakou ATK,se kterou se da normalne kojit, ze prej supr spolehliva... jsem rikala ze spis ji nebudu chtit, ze to zvladnem nak jinak... a ze teda ale uvidim, stejne ted jeste nemuzem po ty revizi a pak kdovijaky budou vysledky cytologie ze jo...
doma jsem se o tom zminila no a co myslite! honza hnedka ze teda ATK urcite ANO :stuck_out_tongue_closed_eyes: vam rikam, to zas bude ho presvedcit k dalsimu miminu, teda doufam ze to bude jednodusi nez u toho 1. ;)
ale sejne si myslim ze na 95% atk brat nebudu..
24. únor 2009 v 09:19  • Odpověz
tak to ja se na antiko tesim, dalsi dite chcem nejdriv za 3 roky, teda já na něj nemám pomyšlení ale Tom druhé chce určitě
24. únor 2009 v 09:20  • Odpověz
jaji honza chce druhe taky urcite ale zas to rozhodovani KDY :grinning: kdybych mnela celej cipek, taky bych druhe chtela tak za 3 roky. no takhle ale idealne otehotnet za rok... no uvidime jak to vubec cele bude ... myslim ze honzu ted trapi financni situace, chce si najit jinou praci, tak proto ted o druhem nechce slyset...

atk mi stejne prijde jako svinstvo, ja ji nebrala i predtim uz dost dlouho
24. únor 2009 v 09:36  • Odpověz
prej kdybych mnela :grinning: :grinning: :grinning: pardooon :grinning:
24. únor 2009 v 09:37  • Odpověz
no já stejně otěhotnět nemůžu po císaři takže mám klid :slight_smile:))
24. únor 2009 v 09:37  • Odpověz
no to je fakt, u vas je to samozrejme nutnost neotehotnet to by byl pruser
24. únor 2009 v 09:55  • Odpověz
feb a jak dlouho?? vím že min rok ale asi je lepší 2 roky ne??
24. únor 2009 v 10:47  • Odpověz
Ahojky holky...včera jsem měla volno a endostala se k PC...
Beat: také jsem tvůj popis jen a jen hltala :slight_smile:...teda ale klobouk dolů :astonished: :grinning:
paja: zatím jen tiše blahobřeji...ať je vše jak má ...
Bucka : zítra ráno sice jedu k Dr.ale budu na tebe také myslet a kouknu se na koníka později...
Lufe: zítra jdu na krev a co ty už po KO ?
Holky já si ted tak nějak nepřipadám těhotně :grinning: už je mi dobře od žaludku...a povím Vám mám někdy tak žravou :grinning: :grinning: a tak nějak krom bříška nemám nic...a tak si říkám jestli pak tam mimi je :grinning: :grinning: no magor co :slight_smile:
24. únor 2009 v 10:55  • Odpověz
ahoj hasev - taky jdu zítra na odběry a na kontrolu ... je dobře, že už se cítíš v pohodě, žravou mám skoro pořád :wink:
24. únor 2009 v 11:01  •  2 děti  • Odpověz
A jak jsi na tom váhově? Já jsem zatím přibrala asi málo, teda při poslední návštěvě, ale ted to asi rychle doženu :grinning: :grinning: se musím hlídat nebo mě Dr. příště pokárá :grinning: :grinning:
24. únor 2009 v 11:11  • Odpověz
jaji rok je ok, pokud ti rana nehnisala a nehojilo se to blbe jako ze ne :slight_smile:
24. únor 2009 v 11:15  • Odpověz
dobré ranko - ehm dopoledne
beat: tý brďo ten porod to byl masakr, ale hlavně že jste obě s malou v pořádku a že vše nakonec dopadlo ok :wink: ale teda vědet že to tak dopadne před porodem tak bych asi byla vystrašená. holky v práci že prej to nemám číst :sweat_smile:
bukca: no uvidíš s tou teplotou jak zítra....hele sorry že se na to ptám, ale co ti mudr. řek že máte s manžou za problém že nemůžete přirozeně otěhotnět?
jaji: supeer tomík se začíná konečně měnit na super hodné miminko :dizzy_face:
hasev: z toho pocitu netěhu si nic nedělej, je to úplně normální, já se cítíla stejně (už asi od 12-13tt a cítím se tak skoro pořád)
jinak holky mám novinky - dneska ráno jsem asi (tak na 70%) cítila pohyby a jak mě kopal!!!! hurá, i když teda nijak odvařená z toho nejsem, bo mi to pořád přijde jako když pracujou střeva, takže vlastně nic novýho ani světobornýho to není :sweat_smile: jsem asi divná
24. únor 2009 v 11:26  • Odpověz
hasev - od minulé kontroly před 4 týdnama jsem přibrala 1kg
feb, jaji - tééééda vy už plánujete druhý potomky :grinning:
24. únor 2009 v 11:27  •  2 děti  • Odpověz
autor
delfi ... nic nám neřekli, výsledky jsou ok ... prostě se nedaří
24. únor 2009 v 11:46  •  2 děti  • Odpověz
bukca: to je faaaakt divný. zas na druhou stranu alespoň víš, že tam žádná fyzická překážka není, takže má cenu se snažit i přirozeně. Hele a jak s tím IVF, otevřela jsi tu otázku opět? jste to měli nějak řešit že v březnu ne?
24. únor 2009 v 11:54  • Odpověz
autor
delfi ... ivf je v nedohlednu ... zase podle čípku, pokud bude zase ok, tak to oddalujeme
24. únor 2009 v 11:55  •  2 děti  • Odpověz
bukca: no jo vlastně ten čípek! kdy budeš mít výsledky, resp. kdy jdeš k mudr?
24. únor 2009 v 11:57  • Odpověz
autor
jdu příští týden ve středu a doufám, že budu mít po MS, jinak se budu muset přeobjednat
24. únor 2009 ve 12:01  •  2 děti  • Odpověz
bukca: no joooo vždyť si to tady říkala, že možná budeš zrovna mít ms - jsem blond :sweat_smile: jsem celá napjatá na tvé zítřejší měření a teplotku :dizzy_face:
holky plánujete některá látkovat?
24. únor 2009 ve 12:20  • Odpověz
delfi - látkovat - jako dávat látkový plínky?
24. únor 2009 ve 12:25  •  2 děti  • Odpověz
lufe jojo
24. únor 2009 ve 12:37  • Odpověz
delfi - uvažuju o tom, mám v plánu se poptat kámošky, která je pro dcerku používá na doma, co a jak a pak se podle toho zařídit ...
24. únor 2009 ve 12:38  •  2 děti  • Odpověz
lufe: a kámoška používá norm. čtvercovky nebo ty moderní? mě ty moderní právě dost nadchly a chci se na ně pořádně poptat na těch veletrzích v praze a brně
24. únor 2009 ve 12:46  • Odpověz
delfi - to já právě nevím, nějak jsme ještě neměly čas to probrat ... to bereš s těma veletrhama nějak poctivě, mě by do Prahy nikdo nedostal ... Brno je přece jen blíž :wink:
24. únor 2009 ve 13:01  •  2 děti  • Odpověz
autor
dlefi ... tepota půjde dolů ... už je přesně její čas
24. únor 2009 ve 13:06  •  2 děti  • Odpověz
Tak jsem si skočila pro obídek...říkala jsem si, že se musím alespoň kousek každý den projít...z toho sezení jsem bolavá
Lufe: já měla 1,5 kg nahoře naposledy a to bylo před 2 týdny...
Def: no tak to je super ne...alespoň nějaká změna... :grinning:
24. únor 2009 ve 13:18  • Odpověz
Já také plánujii veletrh Praha Brno...v Brně toho má být víc ....třeba se tam holky potkáme :grinning: ale asi se nepoznáme co...Lufe já ani nevím , jak vypadáš ??? :grinning:
24. únor 2009 ve 13:21  • Odpověz
Klasika, já přijdu a tady mrtvo :frowning2:
24. únor 2009 ve 13:21  • Odpověz
Jinak k látkovkám...nějak se mi do nich moc nechce no...ale asi se na ně na veletrhu zeptám a třeba mě to dostane :grinning: :grinning:
24. únor 2009 ve 13:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.