• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
hasev - no jo, jsem pořád inkognito, včera jsem dokonce dostala od manžela zákaz dávat se nějaký fota :frowning2:
24. únor 2009 ve 13:26  •  2 děti  • Odpověz
Lufe: tedaááááá...a co nějak tajně :grinning:
24. únor 2009 ve 13:37  • Odpověz
Lufe: a popsat se nám , to taky nesmíš :grinning: jen pro představu chi
24. únor 2009 ve 13:39  • Odpověz
nefungoval mi net

lufe...já teda neplánuju druhýho potomka jen tak, ještě jsem nezapomněla na svůj porod

delfi...supppeeeer gratulace k pohybům

a kéž by to Tomíkovi vydrželo to spinkání
24. únor 2009 ve 13:41  • Odpověz
hasev - bruneta, polodlouhé tmavé vlasy, modrozelené oči, výška cca 160 cm, když mi napíšeš do IP mail, tak ti pak z domu pošlu foto, teda pokud si vzpomenu ...
24. únor 2009 ve 13:42  •  2 děti  • Odpověz
lufe: no já jsem z prahy takže veletrh v praze mě vlastně neobtěžuje, alespoň si udělám hezká plán na jeden den a v brně - ten bude větší tak tam chci určo, navíc to spojíme s návštěvou švagrový (ta co jsem jí byla u porodu) - malá bude mít v tý době cca 2.5 měsíce.
hasev: hele jukni se na www.branakdetem.cz a až uvidíš ty super krásný plínuše tak možná taky podlehneš - s ohledem na fakt, že už můžeš koupit i plíny, který jsou stejný jako jednorázovky (tudíž žádný skládání, žehlení) a po použití je akorát vypereš.....
jaji: díky :wink:
jojo holky v tom brně - já tam pojedu určo na víkend (asi sobota), takže pokud byste některá chtěla a vyšel by čas tak se na veletrhu můžem sejít a na chvilku pokecat :dizzy_face:
24. únor 2009 ve 13:48  • Odpověz
se tu holky mějte, valím na kosmetiku :slight_smile:
delfi - bysme se ještě domluvily .... mě právě překvapuje, že chceš jet i do toho Brna ... když máte veletrh i v Praze ...
24. únor 2009 ve 13:53  •  2 děti  • Odpověz
lufe: užij si kosmetiku. jinak v praze to bude podle mě malý. minulej rok jsme tam byli a je to veletrh spojenej i s bydlením a ještě seniorama nebo co, takže většinu veletrhu zabíralo právě to bydlení (pohovy, postele a tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a dětskýho tam právě tak moc nebylo a když tak samý blbosti - jako hračky apod. takže vesměs bych to zhodnotila jako podívat se dobrý, ale užitečnejch informací se moc nedozvíš. V tom brně to bude samostatnej veletrh o dost větší a spolíhám na to, že tam se konečně něco užitečnýho dozvím a okoukám věci, který skutečně budu chtít mít.
24. únor 2009 ve 14:15  • Odpověz
Lufe: v Praze ten veletrh bude malej a nejen pro děti, Brno vypadá, že bude o mooooc lepší :slight_smile: já tam jedu určo...bude to fajn....
24. únor 2009 v 15:27  • Odpověz
Lufe: díky za popis chi :grinning:
Def: no my asi pojedeme buď v pátek a nebo v sobotu...ještě nevím...
24. únor 2009 v 15:29  • Odpověz
hasev: no ono je to ještě daleko tak bůhví jak to bude :wink:
24. únor 2009 v 15:42  • Odpověz
Def: no právě :slight_smile: tak dnešek v práci došel ušel,začíná mi bejt lépe a tak to i lépe zvládám :slight_smile: a co ty ?
24. únor 2009 v 15:47  • Odpověz
24. únor 2009 v 15:55  • Odpověz
ahoj Betty
24. únor 2009 v 15:55  • Odpověz
Pádím domů holčiny...zítra budu až odpolko....
Bucka: držím palce...
24. únor 2009 v 16:02  • Odpověz
hasev: no já dnes vůbec nepracovala (pokud nepočítám pár emailů, telefonů a porad s kolegyněma) takže v poho. dnes jsem debatovala na diskuzi o látkovejch plínách co a jak takže bych to uzavřela jako plodný den :sunglasses: co ty? tak se měj a zítra ať ti KO dopadne dobře
betty: ahojky
24. únor 2009 v 16:07  • Odpověz
holky ja jsem dneska uplne hotova... asi tim pocasim nebo co, hlava me boli, unavena jsem, pali me zaha, uz jsem 2x nezastavitelne skytala, des
24. únor 2009 v 16:10  • Odpověz
feb: teda co to s tebou je? malej tě utahal nebo jako normálně?
betty: jak je?
24. únor 2009 v 16:13  • Odpověz
Beat: teda, popis krásný, ale já snad nechci radši vůbec rodit :stuck_out_tongue_closed_eyes: , jasně že na to zapomeneš a tak, ale představa, že mě nechají v tmavý chodbě samotnou se záchodem bez toaleťáku a nepříjemný sestry k tomu, brrrr. Já chci prostě rodit někde, kde u mě může manžel být úplně po celou dobu, ani na minutu by nebyl jinde (- nanejvýš, kdybych šla na WC :wink: ). Ale existuje vůbec taková porodnice?
Bukca: ten pokles se mi nezdá tak velký, ještě pořád není teplota pod krycí čárou, tak naděje ještě je.
Delfi: studijně je. Bohužel! Se mi nechce se učit, za chvíli ale zase musím do školy.
Ten veletrh v Praze je už tenhle víkend?
24. únor 2009 v 16:21  • Odpověz
betty: jojo taková porodnice existuje min. jedna - Vrchlabí :wink: ono jich asi bude víc, ale já osobně propaguju tuto a zatím se mi (bohužel vzhledem k ostatním) zdá co se mého ideálního porodu týče nepřekonaná. I když bůhví jaký to tam je, zatím znám vše jen z doslechu.... jinak s tím studijem ti nezávidím :stuck_out_tongue_closed_eyes: veletrh je až příští víkend
24. únor 2009 v 17:06  • Odpověz
delfi no asi nastradana unava, vcera jak jsem se sla ostrihat tak jsem musela vstavat v 6.30 misto v 9 jak norm vstavam a dnes prcek mel v noci 2x hlad misto 1x, a do toho to pocasi... od porodu mam nizkej tlak a panaka ani kafe si dat nemuzu ;)
24. únor 2009 v 17:17  • Odpověz
feb: aha tak to musíš pořádně dospat. a panáka nebo kafe bych si klidně dala těsně po kojo - ono to vyprchá do dalšího kojo, zvlášť u tebe když kojíš po 4 hod nebo víc
24. únor 2009 v 17:21  • Odpověz
delfi kdepaaak, pres den max 3h, v noci jednou po 5i h, to ale neplati posledni 2 noci :rolling_eyes: kafe bych si klidne dala, jenze nesmim pit mliko a bez mlika mi kafe nechutna vubec, bleeee
24. únor 2009 v 17:51  • Odpověz
ahoj holky, tak o únavě mi ani nemluvte :unamused: dneska jsem vstávala v 6:45, chtěla jsem strávit den s martinem - jel darovat krev a pak jsme jeli na focení. to bylo fajn, jak nechtěl, tak si to tam pak docela užíval a blbnul, tak doufám, že z toho budou pěkný fotky. se nemůžu dočkat...akorát jsem blbka, jsem si sebou vzala džínyc, pak ještě černý kahloty, dvě košile a dvě tílka a ještě brýle na výměnu a na černý kalhoty a brýle jsem zapomněla. takže všechny fotky budou v džínách a v jedněch brýlých ....no jo no, doma jsem si za to vynadala.
fotila nás kamaárdka,ráda fotí a má doma miniateliér, tak doufám, že první ochutnávku pošle ještě večera a pak říkala že CD snad do konce týdne.
no, hlavně že nějaký fotky jsou, že jsme to stihli :slight_smile:
ale furt mi říkala, at se otočím víc z boku, at je vidět pořádně břicho...no jo, nejsem žádnej extra obr bříškovec :slight_smile:

pak jsme se stavili cestou u mě v práci a fakt už jsem toho měla dost...

no, přijeli jsme asi ve tři, rychle jsem uvařila a vytuhli jsme na gauči. martin se zmobilizoval a šel s kámošema na pivko, já jsem tu jak mátoha, pomalu se probírám

dočetla jsem vás, ale vykouřilo se mi, k čemu jsem komu chtěla gratulovat.... :unamused: asi se osprchnu a půjdu zase spát....
24. únor 2009 v 18:38  • Odpověz
já chci taky spááááát, prcek vytuhl o hodinu dřív než obvykle, nechci vidět tu noc, chjo, dneska to máme rozhozený
24. únor 2009 v 19:04  • Odpověz
feb: a proč nesmíš mlíko?
kaca: jůůů už se těším na fotečky :sunglasses: jen si hezky odpočiň
já jsem holky nějak plná elánu, dokonce se mi nechtělo z práce domu, ale chtěla jsem i někam jít. to je obr obrat, předtím jsem byla ráda, že jdu z práce domu a teď...
24. únor 2009 v 19:14  • Odpověz
delfi- silnej alergen
24. únor 2009 v 19:43  • Odpověz
ty jo ještě že můžu všechno
24. únor 2009 v 19:48  • Odpověz
feb: a jako proto nechceš pít mlíko? ty jseš na něj alergická?
24. únor 2009 v 19:50  • Odpověz
tak manža mi odešel na volejbal, pak mi oznamil jak pujde pristi tyden do hospody, joo ja bych chtela bejt chlap

jinak prcek se mi vzbudil po 20min spánku, dodlábl se a usnul v obvyklou svou hodinu, tak snad bude noc jako obvykle
24. únor 2009 v 19:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.