• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
paji - mě to neva

bukco - :cry:
25. únor 2009 ve 12:00  •  2 děti  • Odpověz
bukco :frowning2: , ale nezoufej, pokud MS nedorazí, zkus zítra. třeba je HCG ještě málo....
25. únor 2009 ve 12:03  • Odpověz
bukco a kolik dní jsi po ovulce??
25. únor 2009 ve 12:06  • Odpověz
autor
16DPO
25. únor 2009 ve 12:09  •  2 děti  • Odpověz
Teda Bukčo, ty máš prostě špatný testy! :frowning2: Ale dokud nedorazí ms, tak nezoufat.

Jo Káči úřady po porodu jsou masakr.

Jinak, když se ještě vrátím k tomu porodu, tak to holky fakt není tak hrozný. Osobně si myslím, že třeba Káča bude mít porod úplně v pohodě. Když nejsou zdravotní komplikace a vše jde přírodně jak má a také je dobré, když má ženská dobrou fyzičku. Káča má poho těhu, fyzičku dobrou, nic ji nebolí, tak to podle mého vyklopí a za pár dní o tom nebude ani vědět :slight_smile: Když se kouknu zpět, jak jsem vlastně měla porod nakonec docela těžkej, tak bych se ho teda teď znova nebála. Je to až s podivem.
Jo a ještě k té porodnici - Vinohrady na porod tedy nic moc, co se týká péče, ale na druhou stranu být třeba v tom Vrchlabí, tak nevím, zda by tam ty mé komplikace co nastaly zvládly tak dobře.... ale jinak souhlasím, že na bezproblémový porod si myslím, že Vrchlabí musí být balzám na duši :dizzy_face:
25. únor 2009 ve 12:10  •  1 dítě  • Odpověz
beat...ty optimisto! já ti ráda budu věřit :slight_smile:, kéž by to bylo u mě tak v poho, jak popisuješ :wink: si pak povíme :wink:

jinak tě vážně obdivuju, jak jsi pozitivní, úplně to z tebe "stříká" :slight_smile:, docela těžkej porod, vydržela jsi vše v pohodě a prostě mi připadáš v pohodě i nadále :slight_smile: prostě pohodová mamina :slight_smile: a malá ti to všecko vynahrazuje tím, jaký je zlatíčko :dizzy_face:
25. únor 2009 ve 12:15  • Odpověz
nebojte holky, myslim si ze takovej porod jako ja tady nikdo mit nebude, ja si to vyzrala za vsechny :grinning: ale ja to vedela od zacatku ze to nebude jednoduchy :sweat_smile:
25. únor 2009 ve 12:20  • Odpověz
jáji, ty čarodějnice, jestli ty sis to nepřivolala :slight_smile:
25. únor 2009 ve 12:26  • Odpověz
autor
ach jo holky :frowning2:
25. únor 2009 ve 12:26  •  2 děti  • Odpověz
bukco - nesmutni ...
beat - z tebe ten pozitivní přístup jen sálá a je to dobře, že to tak bereš ...
25. únor 2009 ve 12:38  •  2 děti  • Odpověz
bukca: nesmutni co ten test???
beat: tak to seš teda dobrá, že ty úřady zvládáš i takhle "sešitá" bolí to i teď? jinak co se týče porod a komplikací, tak tyhle komplikace samo musí zvládnout každá porodnice (je otázkou jak :sweat_smile: ) takže i ve vrchlabí, co tam asi nezvládnou, resp. zvládnou hůř je porod předčasněj (nemaj novorozeneckou JIP). Jinak je super že si po takovýmhle porod tak v pohodě a plná optimismu :dizzy_face:
25. únor 2009 ve 12:39  • Odpověz
autor
delfi .. nic :frowning2:
25. únor 2009 ve 12:40  •  2 děti  • Odpověz
autor
kači ... ty nemáš skoro žádné bříško :frowning2:
25. únor 2009 ve 12:51  •  2 děti  • Odpověz
bukca nesmutni, ještě není vše ztraceno...

jinak holky dala jsem do alba jednu fotku ze včerejšího focení. už se nemůžu dočkat, až mi přijde CD s dalšíma fotkama... chvilku jí v albu nechám, ale pak jí zase smáznu, není mi to moc příjemné, viset na webu takhle odhalená :slight_smile:
25. únor 2009 ve 12:52  • Odpověz
bukca...no na tý fotce to tak opravdu vypadá....jsem zvědavá na fotky ve stoje :slight_smile:
ale bříško mám, to jako jo :wink:
25. únor 2009 ve 12:56  • Odpověz
No holky zatím jsem fakt v pohodě - je to asi i tím, že je malá tak hodná a zdravá. Ale já jsem třeba takovej spáč a měla jsem strach, že jakmile se nevyspím, tak budu zlá.... ale ono to všechno funguje tak nějak zázračně. V noci vyskočím a trpělivě kojim, houpu, povídám :grinning:, ráno v 5 se jdu sprachovat atd...no a pak si to zas vynahradíme, že jdeme spát spolu a spíme třeba do 10. Neříkám, že pak nepříjdou depky, když budu unavená, ale zatím nejsou - a nebyly ani v těhu, takže proto je malá třeba tak hodná :wink:

Jen počkejte, až budete mít ty mimíse vedle sebe...povíme si to :wink: Doufám, že se brzy dočká i ta Bukča, moc moc jí to přeju a každý měsíc držím palce a pak mě mrzí, když to zas nevyjde. :frowning2: A při tom jsi Bukči tak trpělivá a ještě tady musíš snášet ty naše povídání a rozplývání se z těhu a miminek - ale ty budeš brzy taky, nebóóój
25. únor 2009 ve 12:58  •  1 dítě  • Odpověz
autor
beat ... to je jasné, že se dočkám :wink:
25. únor 2009 ve 13:06  •  2 děti  • Odpověz
holky poprvý co jsem doma mám puštěnou telku s pořadem Sama doma...jen tak to mám jako kulisu. no teda...ehm...ten pořad mi přijde zvláštní, zrovna tam mluvěj o předlužení, exekuci apod.
řeknu vám, nevím, jestli tam kdy řekli něco užitečného,v tom případě se tvůrům omlouvám... jako možná pro ženskou, která je sama doma pátým rokem je to přínosný, ale mě to přijde směšný. ten formát toho pořadu je jak pro blbce.
např. otázka: co nemůže exekutor zabavit. odpověD : věci osobní potřeby a věci potřebné k výkonu povolání. otázka: a co když něco z toho zabaví? odpověD. pokud zabaví některé z těchto věcí, můžete si požádat o navrácení těchto věcí...
No to jsou mi rady nad zlato...

jestli tam tímto stylem mluvily o chůvičkách a dalších věcech, tak už mě nemrzí, že to vidím poprvé...nic mi neuniklo. at žije pan google!
25. únor 2009 ve 13:09  • Odpověz
:frowning2: bukca :frowning2: to mě s..e To snad není možné, dokud není ms, tak naděje žije :wink:
25. únor 2009 ve 13:13  • Odpověz
kaci - nad tím se nepozastavuj, oni se prostě tak ptát musí, páč ne všichni to vědí, to je jak jsem se dívala nedávno na Loskutáka a taky se tam ptali na nějaký pro mě naprosto jasný věci ...
25. únor 2009 ve 13:14  •  2 děti  • Odpověz
autor
lufe .. loskutáka vůbec nemusím, hlavně ty dva pitomce ... otvírá se mi kudla v kapse, když je vidím :angry:
25. únor 2009 ve 13:17  •  2 děti  • Odpověz
autor
paji ... bohužel :frowning2:
25. únor 2009 ve 13:18  •  2 děti  • Odpověz
autor
beat .. je fakt kouzelná ....
25. únor 2009 ve 13:20  •  2 děti  • Odpověz
bukco - koukala se cíleně tchýně, já u toho večeřela ...
25. únor 2009 ve 13:24  •  2 děti  • Odpověz
jéééé to je myška krásná!jaký má kukadla, kouká na svět tak rozumně :slight_smile: a to se měla za tři dny narodit:slight_smile:
25. únor 2009 ve 13:25  • Odpověz
beat - je to kočka, akorát nevím, proč jsem čekala, že budeš mít drobounkou blondýnečku, no holt je po tatínkovi :grinning:
25. únor 2009 ve 13:29  •  2 děti  • Odpověz
autor
holky .. tak naděje se definitivně rozpustila .. začala jsem špinit ... ku.va :frowning2:
25. únor 2009 ve 13:30  •  2 děti  • Odpověz
bukco - kurnik :cry: :cry: :cry:
25. únor 2009 ve 13:32  •  2 děti  • Odpověz
autor
lufe .. to je hodně slabé slovo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. únor 2009 ve 13:35  •  2 děti  • Odpověz
bukco - já jsem nerada vulgární ...
25. únor 2009 ve 13:38  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.