• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
autor
to mi problém nedělá :grinning:
25. únor 2009 ve 13:46  •  2 děti  • Odpověz
autor
kači ... na to že finišuješ, je to bříško malé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. únor 2009 ve 13:47  •  2 děti  • Odpověz
no, malé ve srovnání s ostatníma možná jo. doufám, že mimi je ale v pořádku a spokojené.

to tvoje špinění...chjo, co na to říct :unamused:
25. únor 2009 ve 14:13  • Odpověz
přemejšlim co si dam k obědu a už jsem to vymyslela - uvařim si dušenou mrkev s bramborem. neměla jsem to ani nepamatuju, martin to nemusí, tak když vařím pro sebe, udělám si to na dva dny :slight_smile:
25. únor 2009 ve 14:17  • Odpověz
autor
kači .. nechápu to ... teplota nahoře a dojde mrcha? jsem asi začarovaná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. únor 2009 ve 14:21  •  2 děti  • Odpověz
jsem zpět z vycházky, dali jsme hodku a pul :slight_smile:)) je tam naaadherne

bukco to me mrzi :(
25. únor 2009 v 15:11  • Odpověz
tak fotky jsme zkoukla, Sofinka je krááásná a vlasatá a celá tatínek

a Kači tobě moc sluší, doufám že uvidím i další :wink:

teď si tady s malým povídám, je to samé uááá, euuu, eeee,hmmm, aaa
25. únor 2009 v 15:13  • Odpověz
bukco já to taky nechápu....nemůže to být špinění z uhnizdování? nebo myslíš, že je to vážně mrcha?

oběd je hotový, najedla jsem se a u toho sledovala DVD Lidské tělo o zázraku zrození, vše tam je popsané, jak život vzniká, jak je to celý hrozně složitý a je to prostě zázrak
taky tam byl porod, to jsem asi vidět nemusela...ale už jsem to viděla. a to nebyl nijak strašnej...si neumím představit, jak vytlačím tak velké miminko takovým malým otvorem...
25. únor 2009 v 15:15  • Odpověz
autor
kači, fakt nevím .. je to prostě špinění, ale teď už zase nic ... uvidíme, třeba si to rozmyslí :slight_smile:
25. únor 2009 v 15:18  •  2 děti  • Odpověz
autor
tak já se pro dnešek loučím a pokud se mrcha nerozjede a teplota bude zítra zase nahoře, tak testuji ... tzn. že sraz v 7:30 tady .... pa pa pa
25. únor 2009 v 15:45  •  2 děti  • Odpověz
jsem zpět od zubaře a po jídle. nemám žádný kaz a zuby v pořádku!!! hurá!
beat: jojo je moooc roztomilá a hodná co?:wink:
kaca: to mimčo není tak velký jak to v TV vypadá neboj. když i já jsem uznala, že to nemůže být tak strašný a že tím otvorem skutečně může projít :wink:
bukca: nooo ještě uvidíme co z toho nakonec bude, teplota je vysoká tak uvidíme. jak dlouho před ms ti klesá teplota?
25. únor 2009 v 15:56  • Odpověz
Bukca: to mě teda vážně mrzí :frowning2: , ale třeba to ještě není ztracený...
Mám na vás dotaz ohledně těhu testů- jsem si dělala a ta druhá čárka je úúúúplně slaboučká, jenom stínek, to znamená, že to není ovu, že jo? Ta bude, až budou stejně silný? :confused:
25. únor 2009 v 16:13  • Odpověz
betty ahoj?
dotaz ohledně těhu testů nebo ovu testů? pokud na těhu testu je stínek,můžeš být těhu. pokud na ovu slabá, tak neporadím, ale je tam napsáno, že by mělý být obě stejně silné a pak během dne dvou bude ovulka. Nestihla jsem to vychytat, jak to vlastně je, takže nevím..

bukca...snad se nerozjede a zítra bude další testování :wink:
25. únor 2009 v 16:18  • Odpověz
Kaca: ovulační testy :wink: . Dík. Zkusím zítra, nebo možná až pozítří, bo jsou děsně drahý, tak abych je nepromrhala ještě než to přijde :slight_smile:
25. únor 2009 v 16:37  • Odpověz
jojo betty, jsou drahý, myslím 6O kč dva kousky ne? je to fakt pálka proti těhu testíkům...
25. únor 2009 v 17:10  • Odpověz
autor
zatím hlásím, že se mrcha nerozjela a špinění ustálo ....

betty ... na ovu testíku by měly být // obě stejné a jak píše kačka, běhen dne nebo dvou by měla nastat ovulka ... raději si je objednej na netu, jsou levnější
25. únor 2009 v 18:51  •  2 děti  • Odpověz
no bukco,tak uvidíme zítra!
25. únor 2009 v 19:02  • Odpověz
autor
jj, přesně tak ... špinila jsem jenom v práci a jenom trošku
25. únor 2009 v 19:06  •  2 děti  • Odpověz
bukco...tak to jsem zvedava
25. únor 2009 v 19:12  • Odpověz
Bukca: to je jasný :dizzy_face: :dizzy_face: a Adel bude asi taky těhu...
25. únor 2009 v 19:38  • Odpověz
Jasně, Bukča těhu, Adél těhu a Bety bude mít ovulku a pozitivní těhu testík za 14 dní :wink: Sakra ať už jsme všechny na stejné lodi :slight_smile:
25. únor 2009 v 19:41  •  1 dítě  • Odpověz
beat...co dělá Sofinka? spinká??
25. únor 2009 v 19:46  • Odpověz
Bukci držím pěsti ať jsou zítra //. Já snad stihnu testík koupit ráno jak půjdu do práce tak snad teda to bude.
25. únor 2009 v 19:54  • Odpověz
Jo jo, Sofi spinká. Vykoupali jsme, to se jí líbí, ale pak ten řev, když vyleze...máme napapáno a spíme. A jak u vás? Dnesk jsme byli poprvé s tatínkem kočárkovat - vše super - Sofi i kočárek, jen to oblékání a než to člověk všechno přichystá na ven a taky vymyslí co na sebe, aby jí nebyla zima...
25. únor 2009 v 19:56  •  1 dítě  • Odpověz
juj tady se bude zitra testovat hromadneee

holky ale musim byt v 11 u mudry tak to koukejte stihnout rano jooo
25. únor 2009 v 19:56  • Odpověz
tak zítra jsem tu jak na koni, akorát po obede mě čeká KO, tak snad vše bude OK
před hodkou nám domontovali polici do pokojíčku, tak už jen složit přebalovák a je připraveno:slight_smile:

beat co kočárek, jsi spokojená?
25. únor 2009 ve 22:56  • Odpověz
nemuzu nak usnout :(
vsem testilkam drzim palce :slight_smile:
zitra jdem do nemocnice na pruplach slznejch kanalku... :frowning2: uz ted se mi svira srdce z toho jak bude flekinek plakat :frowning2: no snad mu to aspon napoprve pomuze a bude uz klid... ach jo
25. únor 2009 ve 23:01  • Odpověz
bre rano holky, dnes vstavam brzo v 6.15 abych se stihla nasnidat, umejt hlavu, namalovat, nakojit prcka, prebalit, obliknout a byt v 8 v motole.... drzte palce at to vsichni zvladnem a a t uz mu pak ocka netecou...
26. únor 2009 v 06:47  • Odpověz
autor
dobré ránko ... dnesk ajsme netestovala, protože teplota šla hodně dolů http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nummer=5/userid=64285 :frowning2: :frowning2: :frowning2:
26. únor 2009 v 07:26  •  2 děti  • Odpověz
dobré ránko ...
bukco - to je smůla smůlovitá ....
26. únor 2009 v 07:29  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.