• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
jo jo letí, teď má chudák rýmu takže ho večer zase čeká odsávání vysavačem
26. únor 2009 v 10:40  • Odpověz
jaji - a jak to snáší to odsávání vysavačem?
26. únor 2009 v 10:40  •  2 děti  • Odpověz
No mě ten vysavač taky přijde takhle jako když se to řekne drastickej :grinning:
26. únor 2009 v 10:42  • Odpověz
no, švagrovka zapomněla dát vysavač při odsávání na minimum a malému málem mozek vycucla, chudáčkovi.....
26. únor 2009 v 10:43  • Odpověz
autor
paji .... to nemyslíš vážně?
26. únor 2009 v 10:48  •  2 děti  • Odpověz
no slyšela jsem, že některým dětem to vadí, ale musí to být pro ně daleko rychlejší úleva než když jim to sají rodiče ...
26. únor 2009 v 10:48  •  2 děti  • Odpověz
jaji to se mas, ja jeste po sestinedeli nemam... jeste tyden :rolling_eyes:
jinak kanalky jsme zvladli, byla jsem u toho, vypada to teda dost desne, narvou tam takovou dlouhou jehlu.... ale jakmile skoncili tak neplakal... jinak ricel jako tur
26. únor 2009 v 11:00  • Odpověz
odsavani luxem super, je to rychly takze danecek ani nestihne brecet :grinning:

bukco... :frowning2: ty to holka fakt nemas jednoduchy...
26. únor 2009 v 11:01  • Odpověz
feb - se mu chudákovi ani nedivím .... teď už ale žádný problémy po tom zákroku nemáš, ne?
26. únor 2009 v 11:01  •  2 děti  • Odpověz
bukco tak to je mi líto :frowning2:

holky jaký máte ty odsávačky, dejte tip. to je asi potřeba koupit, nebudu si namlouvat, že naše mimi nikdy nebude mít rýmu...

jinak dneska jsem spala asi do čtvrt na jedenáct, teda vstala jsem s martinem v půl sedmý, dneska odjžděl brzo, ale pak jsem ještě zalehla a spala a spala. no není divu, venku je hnusně, snad i mrholí či co. jo a probudila jsem se v poloze na boku, spíš teda na straně břicha, tak doufám, že jsem mimi moc neutlačovala...chudinka malinká, ale nechala mě tak, neprobudila kopáním, tak snad jí bylo taky dobře...bojim bojim

jinak dnes jdu na druhou k mudr., doufám, že vše bude OK, od minulé kontroly, což je 14 dní jsem nepřibrala ani kilo, jako ani nezhubla, ale nepřibrala. Tak snad miminko prospívá dobře, nic mu nechybí, vše co potřebuje bere ze mě.... chjo, mám strach, aby to bylo OK.
26. únor 2009 v 11:16  • Odpověz
tak já dorazím a povídám si sama...dobře mi tak, mám hodit brzy ráno
26. únor 2009 v 11:29  • Odpověz
ahoj kaci - jsem byla na obědě :slight_smile: ty seš s těma kilama nějak zázračně dole, jak to děláš?
26. únor 2009 v 11:39  •  2 děti  • Odpověz
lufe...to nevím, právě proto se bojím, aby vše bylo ok, mám nahoře cca 8 kg...
26. únor 2009 v 11:43  • Odpověz
kaci - myslím, že malá je určo v pohodě ...
26. únor 2009 v 11:45  •  2 děti  • Odpověz
kaci drzim palce, bud v klidu, nemusis pribejvat... moje spoluzacka v tehu strasne zhubla, je asi o 10kg ted hubenejsi nez pri otehotneni a mlika ma jak mlikarna, vozi do banky... prcek se narodil o mesic driv a mel 3kg a 52 cm (kvuli sve delce se narodil driv,. drazdil moc delohu) takze vidis jak pekne prospival ;)
26. únor 2009 v 11:49  • Odpověz
jsem zpěěěět
26. únor 2009 ve 12:09  • Odpověz
autor
já takyyyyy
26. únor 2009 ve 12:13  •  2 děti  • Odpověz
takže malej má 58,5cm a 4415g, přibral 435g za dva týdny, takže super :grinning: chválila ho a mě taky že jsem nepřestala kojit, taky že prej je šikovnej že když je na zádech tak si pěkne koriguje kam dá hlavu a nohy, ale má ekzém pod bradičkou :frowning2: dostali jsme mast a pokud se to nezlepší tak budu muset vyřadit veškeré mléčné výrobky z jídelníčku páč to prý je možná alergie , chjooooo

jinak já debil tam měla jít až zítra, jsem si to nějak popletla :grinning:
26. únor 2009 ve 12:17  • Odpověz
Kaca já když sem dorazim, tak tu taky nikdo vždycky není :grinning: obídkuju :slight_smile: namka...
26. únor 2009 ve 12:19  • Odpověz
jaji to je teda pekne dlouhej taky :slight_smile: ale proti daneckovi drobecek :grinning: ale super ze ti zacal vic pribirat ze nebudete muset dokrmovat :slight_smile: my jdem v ut, ze zas desim jaky cisla na me vyskocej :slight_smile:)))
Danecek ma taky na krcku pupinky, ale vypada to na potnicky, on jak tam ma ty spicky tak mu to tam nevetra vubec.
26. únor 2009 ve 12:20  • Odpověz
Kaca: neznamená že když bu´deš mít nahoře 20 kg, že bude vše ok...tělo si samo řekne a malá si vezme co potřebuje hmm :slight_smile:
26. únor 2009 ve 12:21  • Odpověz
co jste měli k obědu holky? já mám na dnešek dušenou mrkev s brambůrkem, udělala jsem to včera i na dnešek, neměla jsem to ani nepamatuju
26. únor 2009 ve 12:22  • Odpověz
Jaji: ty jsi ale popleta chi
26. únor 2009 ve 12:22  • Odpověz
Já mám zase gnoči se špenátem chi...nějak na ně mám pořád chuť
26. únor 2009 ve 12:23  • Odpověz
jinak holky, vyvařuju dudlíky a taky pouzdro na dudlíky - no pouzdro se tomu říct asi nedá, je to krabička od krému, důkladně vymytá samozřejmě, ted jí ještě vyvářím, tak snad se mi v tý horký vodě nerozpustí. já jsem nikde nesehnala pouzdro, teda asi bych sehnala, ale nechce se mi kvůli jedné věci do drogerky...mám DMko docela z ruky. tak to dočasně pořeším takto a pak pouzdro dokoupím.

musím se jít oblíct a hodit do gala, za chvíli vyrazím k té mudře. naštěstí mi tu martin nechal auto...zlatíčko
26. únor 2009 ve 12:24  • Odpověz
jaji - tak to je dobře, že prospívá, snad to s tou vyrážkou nebude tak hrozný ...
feb - na čísla nehleď, hlavně aby byl Daneček spokojenej ...
kaci - měla jsem kuřecí řízek s bramborem ...
26. únor 2009 ve 12:24  •  2 děti  • Odpověz
hasev...tý jo nedělej chutě, normálně bych si je ted taky dala.
26. únor 2009 ve 12:24  • Odpověz
feb...jo jo dlouhej je, sice 62 je mu akorát ale budiž....jo jo přibírá, takže to že jsem kojila dál jsem udělala dobře, ale ten exzem ach jooo
26. únor 2009 ve 12:25  • Odpověz
Ty jo Kača ale je to pohoda ne, ráno chrupkat a nechodit makat....užíváš si to co
26. únor 2009 ve 12:27  • Odpověz
Kača: mrkvička taky dobrá :grinning: :grinning:
26. únor 2009 ve 12:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.