• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
hasev - neboj, však budeš taky :wink:
26. únor 2009 ve 12:30  •  2 děti  • Odpověz
Lufe: já víííím :slight_smile:
Holky poraďte kdy jít na D...mě Dr.řekl že tak 26 tt, ale vím že se spíš chodí 22-24tt....Jak to vidíte Vy ?
26. únor 2009 ve 12:38  • Odpověz
hasev - já se ptala včera mudra na ten 3D a on na mě koukal, jakože to není takovej UTZ vůbec důležitej, že je to spíš teď komerční záležitost, že pokud jsou výsledky tripplů a NT ok a není zjištěná nějaká vada, tak i zbytečnej, ale pokud na něm trvám, že se mám objednat v Brně, nejlíp je to prý vidět kolem 22tt
26. únor 2009 ve 12:41  •  2 děti  • Odpověz
Lufe: ten ten doktor je nějakej divněj :slight_smile: ale jo není potřeba, ale je to prej krásnej zážitek ho takhle vidět a dívat se na něj i pro tebe i pro MM. :slight_smile: já se na to těším ...
Hele už se na něco cítíš, jako jestli na kluka a nebo holku? Já pořád nic...ale hodně mi lidi říkaj, že to bude kluk,nevím teda podle čeho....já bych chtěla holčičku :slight_smile: třeba mi už na té další kontrole bude něco vidět to budu 18 tt, to by mohlo už bejt...
26. únor 2009 ve 12:46  • Odpověz
hasev - to už by mohlo být vidět, mě říkala akorát kožní, že by to tipla na kluka, že se mi zlepšila pleť, kosmetička v nechtěla hádat, že jí to nevychází, ale jinak zatím nikdo nic ...
26. únor 2009 ve 12:51  •  2 děti  • Odpověz
autor
holky, hlásím, že mrcha hodila dvojku a jede ... :grinning:
26. únor 2009 ve 12:52  •  2 děti  • Odpověz
bukco - no tak ať se s tím moc neloudá a je brzo pryč a je tu další snažení ...
26. únor 2009 ve 13:01  •  2 děti  • Odpověz
autor
jj a navíc tak i stihnu ve středu toho mudra :grinning:
26. únor 2009 ve 13:08  •  2 děti  • Odpověz
Bucka: tak zařaď trojku a ať už je v čudu...
Lufe: no doufám, že nebude mít mimi nohy u sebe :grinning: ...nevím jestli jsem se ptala, ale ty si to necháš říct ? Mě přijde , že rodí ted jen kluci :confounded:
26. únor 2009 ve 13:45  • Odpověz
hasev - to já taky - hlavně aby mimi nebylo stydlivé, chci totiž po UTZ jít už konečně nakupovat nějaký ty věcičky, tak abych věděla barvu, necháme si to říct, už se nás ptají i ostatní, kdy to budem vědět ...
26. únor 2009 ve 13:51  •  2 děti  • Odpověz
hasev: ja byla ve 28. tydnu jak to doporucujou v podoli. to zalezi co chces aby bylo videt- kdyz driv tak cele nebo skoro cele mimi ale bez vetsich detailu, nebo pozdeji a bude videt krasne oblicejik (danecek si je opravdu podobnej se svym zaznamem 3D) :slight_smile:, rucka, nozka, pohlavi... mrkni na youtube, tam je plno 3D z ruznejch tydnu a rozhodni se jak chces aby vas zaznam vypadal.
26. únor 2009 ve 13:58  • Odpověz
bukca: :frowning2: chjooo
hasev v lednovkach se narodilo vic holek a to ze tam rodilo asi 40 zenskejch :slight_smile:
26. únor 2009 ve 14:02  • Odpověz
Lufe: no na to se taky těším, až budu nakupovat do barev :slight_smile:

FeB: díky za radu, už tam koukám, sice se tam moc neorientuji, ale něco jsem našla :slight_smile: no já se jen bojim, aby pak nebylo zabořené a nalepené do placenty a tak...když je moc velké mimi může se to stát, ale je fakt, že segra ma D asi 26 TT a malej si je taky úplně podobnej...
Fakt joooo....já kolem sebe i v realu mám samé klučiny chi...
26. únor 2009 ve 14:36  • Odpověz
hasev kolem nas se taky ted narodili sami kluci...ale myslim ze je to 50:50
26. únor 2009 ve 14:50  • Odpověz
Tak se mi celkem líbí 25tt :slight_smile:
26. únor 2009 ve 14:53  • Odpověz
No kde jste kdo ?
26. únor 2009 v 15:29  • Odpověz
tak jsem zpet od mudr., mimi v pořádku, natočili mi i monitor a v poho. akorát při vyšetření jsem začala krvácet. vždycky když mi dělali cytologii, tak jsem trošku krvácela, ale tohle vyšetření nebyla cyto, jen do mě mudr. sáhla a vyšetřila a spoustilo se to...
fakt to nechápu, včera jsme měli sexík a ani náznak zašpinění, bolesti apod. je ale možný, že sáhla mudr dá a jinam, než přítel...

ted jsem tam na koze začala krvácet, jakože červená krev (už se mi to stalo při prvních stěrech v těhu, že jsem zašpinila a hned to přešlo)
tak mě prohlédla, udělala i stěry, tím to rozdráždila ještě víc, že tam mám nějaký polyp, ze kterého to teče.
čekala jsem pak asi čtvrt hodky v čekárně, jestli krvácení bude slábnout a naštěstí teda slábne.
kdyby ne nebo se to znovu rozjelo, což ale mudr nepředpokládá, mám jet do motola...jako ne rodit, na porod se to sice prý dole krásně připravuje, to jako jo, ale na pozorování.
tak ted jsem doma, budu jen tak posedávat polehávat a doufat, že se krvácení zastaví (jak říkala, není to nic, co by ohrožovalo mě nebo mimi, placenta naprosto v pořádku, prostě krvácí to někde mezi...)
modlím se, at to přestane. vzala jsem si čistou vložku a zatím je čistá...

uf holky, tak jsem pěkně vyjukaná, z ničeho nic takovej šok...

každopádně zítra ráno jdu na KO, chce to vidět, čím to mohlo být, prý to může být cokoliv, tak by ještě nasadila léčbu -čípky apod.

tak mi držte pěstičky holky, at nemusím na pozorování.......
26. únor 2009 v 15:33  • Odpověz
jinak 3D je opravdu spíš komerční záležitost, ale krásná, já byla tuším 25 nebo 26tt, takže já doporučuju
26. únor 2009 v 15:36  • Odpověz
teda Kaci, tak snad to bude ok, drzim palecky
26. únor 2009 v 15:44  • Odpověz
Kaca: teda to je divné, ale věřila bych jí...to už krvácet nebudeš, ale chápu, že to vyděsí...tak odpočívej hmm..
Jo jo D je jen tak na pokoukání a těším se na to :slight_smile:
26. únor 2009 v 15:45  • Odpověz
Mastím domů :slight_smile: pa
26. únor 2009 v 15:49  • Odpověz
snad ano, jak říkám, vložka je zatím čistá ( a jak říkám, doted žádný špinění, krvácení, nic, placenta v pohodě, ozvy taky, tak doufám, to je fakt jen nějaká miniranka)
tak uvidím, co mi zítra na KO poví
jen se neděste holky, zítra na MK moc nebudu, chtěli jsme se jet podívat na chatu, tak když budu v poho, pojedeme rovnou od mudr.
kdyby se něco dělo akutního, což nepředpokládám, písnu jáje sms a ona vám to sem hodí
26. únor 2009 v 15:51  • Odpověz
Ahoj holky

Bukčo :angry: - tak honem k mudrovi pro nějakou podporu a znovu hurá to toho.

Adel - ty nás nenapínej a koukej testovat

Káči - snad to bude dobrý. Já teda po kontrole nekrvácela, ale vždycky mě ke konci těhu potom bolelo břicho. Oni to tam trochu rozdráždí a je to hned. Hlavně, že malá je v pořádku a za 3-5 týdnů už bude u tebe :wink:

Jinak holky žofka měla dneska svůj den....Nespala od jedné v noci, dostala napapáno u toho trochu vždycky vytuhne, tak jí chci přenést do postele a oči jak lampiony a že jako v postýlce spát nebude. Když je u mě tak nebrečí, ale chce nosit, chvíli se svíjí bolestí bříška, tak cvičíme nožičkama, přebalujeme, pak zas dostala napapáno a zase že spát nebude....a tak to šlo až do rána. Míra odjížěl v 7, dal mi jí do houpací autosedačky, přivázal k ní provaz a já ji z postele houpala :grinning: No vydrželo to chvíli, pořád jako natahovala. Pak tam usnula, to bylo 9:30, tak jsem taky zavřela oko a v 10 zase řev. Tak znovu kojo, houpando, přebalovando....zkrátka tohle všechno se opakovalo až do 14:15 kdy mi konečně tvrdě usnula a spí do teď. Uffffffffffffffff. Tak jsem se před chvílí teprve najedla a napila. Ale stejně je to sluníčko moje milovaný :grinning:
26. únor 2009 v 16:03  •  1 dítě  • Odpověz
beat...aaa takze sis poprve uzila coo?? :grinning:
26. únor 2009 v 16:10  • Odpověz
Kaca - tak jsme včera vyzkoušeli kočárek a zdá se být super. Dokonce většinou vozil tatínek :grinning: Ještě si musím pořídit ten maxibag.
26. únor 2009 v 16:12  •  1 dítě  • Odpověz
beat jestli pojedeš pro maxibag do malvíka, kup si Maminku - je v ní kupon na 8% slevu :wink:
koukám, že malá začíná trošku zlobit, no je v ní kus čertíka po tatínkovi asi :slight_smile:
26. únor 2009 v 16:23  • Odpověz
tak to koukam ze ja mam uplne zlate dite oproti vam :slight_smile: danecek v noci nikdy neplakal jen tak (akorat na silvestra v porodnici ;) asi mu byly neprijemny ty rachejtle... vzdycky zaknoura,pokud vcas nereaguju tak nabira na intenzite ;) pak se naji a spi zas dal :slight_smile:
26. únor 2009 v 16:26  • Odpověz
já si na noci nestěžujuuu, vlastně ted už ani na dny :grinning:
26. únor 2009 v 16:27  • Odpověz
feb...zlatý miminko
26. únor 2009 v 16:44  • Odpověz
kaca. v ty porodnici na silvestra to bylo vtipny- danecek i holcicka co byla s nama na pokoji skoro celou noc proplakali- resp tak do 3 do rana a my si s druhou maminkou rikaly, ze jestli "jak na Novy rok tak po cely rok...." tak teda potěš... :grinning: ale nastesti to bylo poprve a zatim naposled :slight_smile:
26. únor 2009 v 17:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.