• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
Tady zase nikde nikdo ....no půjdu tedy něco dělat...
27. únor 2009 v 09:59  • Odpověz
hasev - jj, ale stejně tě budou hlídat i teď ...
27. únor 2009 v 10:00  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky, smažím, vařím, uklízím, dnes mám dovolenku :wink: takže vás dočtu později, jen jsem chtěla vložit dnešní testík :slight_smile:
27. únor 2009 v 10:15  • Odpověz
paji - krásný kolejnice a moc to s tou aktivitou nepřeháněj, musíš se šetřit :wink:
27. únor 2009 v 10:20  •  2 děti  • Odpověz
snad budou mít za chvíli takové kolejnice i ostatní čekatelky :wink:
bukca, to je super, že ti to předepsal na 2 měsíce, a ten vitamín E máš? to by kurňa bylo, aby to nebylo :slight_smile:
hasev, já při tom mimoděložním měla to samé, mám Rh faktor negativní a ten plod byl asi pozitivní, tak mi něco píchli a teď po půl roce jsem byla na kontrolu a je vše v pořádku, krev mám zase jen Rh negativní :slight_smile:
neboj, budou to sledovat :wink:
27. únor 2009 v 10:23  • Odpověz
Ahoj holky,

Hasev - také jsem RH- a tatínek RH +
Chápeš to dobře, že neplechu to dělá při dalším těhu, ale může se stát, že se to zblázní i při prvním těhu, jako mě. Já tvořila proti mimi taky protilátky, ale byla jsem často sledovaná, odběry krvě cca po 3 týdnech a nestoupalo to, takže jsme to ustály. Malá má RH + po tatínkovi, takže mě po porodu píchli tu injekci a další těhu by mělo být taky v pohodě.
Tak zatím žádný strach, budeš pod kontrolou a kdyby se něco dělo, že by protilátky hodně stoupaly, tak to pak budou řešit dál, ale neboj, u prvního těhu to fakt nebývá!!!!
27. únor 2009 v 10:25  •  1 dítě  • Odpověz
hoj holky
hasev: zvýšený protilátky měla beat, já mám jen RH-, ale protilátky při posledním odběru negativní. až přijde beat tak ti řekne víc. vím akorát, že se to musí hlídat aby se nezvyšovali (nepřekročili určitou mez) a pokud je to jen mííírně zvýšení tak že se asi kromě kontroly nic nedělá :wink: neboj to bude v pohodě
paja: tak tobě po potratu něco píchli jo? a kdy? mě totiž nic nepíchali (aspoň o ničem nevím) a ani mi nic neříkali zda plod byl RH+ nebo RH- :unamused: no snad to bude v pohodě, když doteď nemám protilátky. (vím určo, že mi to kontrolovali 1x při těch počátečních odběrech, pak mi brali krev ještě na ty triple testy, ale tam výsledek nevím bo jdu k mudr až příští týden, ale prý kdyby něco bylo tak že mi zavolaj - nevolali) - nevíte někdo jestli mi ty protilátky budou kontrolovat při každém odběru (byť prioritně ten odběr je na něco jiného)?
27. únor 2009 v 10:30  • Odpověz
ahoj holky,

tak snad Kačka dopadla dobře u mudra, doufám....

těhule jak se máte?

hasev...neboj budeš kontrolovaná ale bude to ok
27. únor 2009 v 10:37  • Odpověz
Holky díky moc za rady....jsem celkem v klídku :slight_smile: vím, že se to dá dnes dobře hlídat....a když jsi to taky zmákla Beat tak....to bude snad v poho....
27. únor 2009 v 10:38  • Odpověz
určitě to bude v poho, mě nejdřív vystresovali, že jsem musela přejít k jinému doktorovi a ještě že tak - on mi vše vysvětlil, kontroloval a nakonec nás v pořádku odrodil :wink:

Delfi ty protilátky se většinou nabírají zvlášť. Ale pokud je máš negativní, tak ti je budou nabírat asi jen 1 x za trimestr, takže v pohodě.

Taky doufám, že Kačka je v pohodě, ale nevidím důvod, že by nebyla. Snad to bylo jen podrážděné. Držím palce.
27. únor 2009 v 10:54  •  1 dítě  • Odpověz
autor
jají .. já jsem tady taky :frowning2:
27. únor 2009 v 10:55  •  2 děti  • Odpověz
bukca: kdy začneš ty prášky brát? dej vit. E i manžílkoví :dizzy_face: ať pro mimi taky něco dělá
27. únor 2009 v 10:57  • Odpověz
autor
už mám i vitamínky pro Radka ... pujíííí
27. únor 2009 v 10:59  •  2 děti  • Odpověz
autor
brát začnu v pondělí ... už se těším :grinning:
27. únor 2009 v 11:00  •  2 děti  • Odpověz
bukco já vííím, já tě nepřehlídla nebooooj :wink: všechno poctivě dočítám, snad ty prášky pomůžou a už konečně budeš taky těhulka, páč jinak tomu vajíčku a spermiim pojedu domluvit :grinning:
27. únor 2009 v 11:00  • Odpověz
Já mám super Dr. tkže se nebojim...ohlídá to...sestra mi říkala, že mi to vše vysvětlí...
27. únor 2009 v 11:04  • Odpověz
autor
jaji .. klidně přijeď .... dala jsem to do alba :wink:
27. únor 2009 v 11:31  •  2 děti  • Odpověz
bukco,,,nooo se mě leknou a bude zaděláno :grinning:
27. únor 2009 v 11:46  • Odpověz
ahoj holky, to jsem se zas dnes pekne vyspala :slight_smile:))) do 10h :grinning:
hasev. jestli ti vysly +protilatky,budou to vic kontrolovat, u 1. tehu to opravdu vetsinou vubec problemy nedela, kdyz tak u 2., ale neboj, ma to kde kdo a nejak vylozene dramaticky se to resi u 50i zen za rok :-P takze zadnes stres. U me se to taky kontrolovalo, jsem taky rh- a danecek rh+ po tatinkovi, po porodu mi dali pigaro do zadku abych u dalsiho tehu prob. nemela. Maminka co byla se mnou na pokoji mela totez, takze klid, ma to kde kdo :slight_smile:
27. únor 2009 v 11:52  • Odpověz
feb...jak to děláš že spí do 10? v kolik chodí večer spát?
27. únor 2009 v 11:59  • Odpověz
Feb: ahojky a díky :slight_smile:
27. únor 2009 ve 12:18  • Odpověz
vcera asi ve 23h jako vzdycky, tak nejak vychazi posledni kojeni, chodime tak spat vsichni. Bohuzel od 21h do 23 je aktivni :slight_smile: to mu zustalo i z nitrodelozniho rezimu, to vzdycky kopal nejvic z celyho dne.
27. únor 2009 ve 12:35  • Odpověz
feb...aha no tak to se nesmim divit, mě usíná nejpozději ve 20 hod, jinak by taky asi chrněl dýl
27. únor 2009 ve 12:39  • Odpověz
ale je fakt ze my proste mame uz zajetej rezim
27. únor 2009 ve 12:39  • Odpověz
holky když už se bavíte o tom nitroděložním režimu tak hlásím, že mě nekope...jen večer když se soustředím tak dá max. 2 minikopnutí (jestli to teda kopnutí vůbec je) a víc nic. takže asi není vůbec aktivní nebo jak si to mám vykládat, že ráno, přes den a ani večer nic necítím..... :unamused:
27. únor 2009 ve 13:43  • Odpověz
Def: asi spinká no :slight_smile: je lenivej ...ale myslím si, že si to ještě užiješ až bude větší hmm... :slight_smile:
27. únor 2009 ve 13:50  • Odpověz
my mame taky rezim, kdyz jednou kojeni nahodou yvjde sejdrem, tak se vrati spatky ke "svym" hodinam. No on usne tak kolem 19h do tech deviti, pak je ale vzhuru. ale neplace, jen vykukuje a chce si povidat :slight_smile: ale teda doufam ze nekdy bude spat i od tech 9, abysme s tatinkem na sebe meli taky cas ;)
je fakt jinak zlatej, place jen kdyz ma hlad, je posranej a nekdy se chce chovat. Hysteraky "proniczanic" vubec nema. Vcera se mi konecne pdarilo zachytit pro foceni jak se smeje :slight_smile: je to desne vtipny kdyz se chechta, zvlast kdyz se smeje nahlas to je fakt sranda :slight_smile:))) ma takovej vtipnej hlasek :grinning:
no nic, jdem na prochazku tak paaa
27. únor 2009 ve 14:02  • Odpověz
ahoj holky, tak já hlásím, že KO celkem dobrý, mudr mě prohlédla, ale nesahala, jen si do mě "posvítila". říkala, že nová krev tam není, jen zbytek už tmavé ze včera a že přesně vidí místo odkud to teklo na tom čípku.
předepsala mi nějaký bobule na zavádění pro vyloučení případné infekce, která by mohla tu citlivost zvyšovat. na ko jdu 9.3.
ty stěry mi bude muset ale nabrat příště znovu, tak rovnou říkala, že se to krvácení může příště opakovat :unamused:
každopádně to ale bude řešit, aby se to zlepšilo

jinak co vám budu povídat, bála jsem se jako šíleně. když ráno byla vložka čistá, trošku se mi ulevilo.
ted jsem objevila zase tečku, ale už ne červenou, to říkala mudr. že se může ještě objevit zbytek té včerejší krve, čerstvá že už tam není
tak snad už čerstvá nebude, nebo mě klepne

fakt mi to dělalo starosti, nedokázala jsem si srovnat v hlavě, že přestože mi teče krev, miminko je v pořádku a nic se neděje. tomu jsem prostě nevěřila a nevěřím... přece čípek s těhotenstvím souvisí, ne?????
mudr říkala at nemám o mimi strach, že moje těhotenství je ukázkové....
27. únor 2009 v 15:54  • Odpověz
tak to je super kaci, vidis, vsechno je ok :slight_smile:
27. únor 2009 v 16:29  • Odpověz
tak jsem zacala trochu cvicit, ac mi moje prodlouzene sestinedeli konci az za tyden. uz me to neba cekat a myslim ze kdyz nebudu namahat bricho tak se prd stane... no ne?
27. únor 2009 v 16:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.