• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
ahoj holky...beat teda to fakt letí....10dní a bude to Sofi :slight_smile:

jinak já dneska byla u zubaře na prevenci...no nepotěšil mě, osmička musí ven,je tam prasklá plomba a kaz, tak je lepší ji vyndat... chjo...ted jen naplánovat kdy. radši to necháme po porodu, snad do tý doby nezačne zlobit :frowning2:
11. únor 2009 ve 12:19  • Odpověz
tak tu byla kolegyně z práce pro věci co mi dala a přinesla Tomíkovi dáreček, lahvičku na pití, manžestráky, bodýčko a ponožky, bude fešák až bude větší :dizzy_face:

aspoň jsem si pokecala, paráááda :slight_smile:))
11. únor 2009 ve 13:36  • Odpověz
autor
tak sis apoň pokecala jaji .... já se těžce nudím v práci :frowning2:
11. únor 2009 ve 13:43  •  2 děti  • Odpověz
ja bych sla do prace :sweat_smile: na jeden en klidne
11. únor 2009 ve 13:51  • Odpověz
Tak se zase musim učit a nechce se mi do toho :angry:
11. únor 2009 ve 14:05  • Odpověz
autor
jaji .. tak si to vyměníme, jo?
11. únor 2009 ve 14:21  •  2 děti  • Odpověz
bukca..nooo ja ti pujcim toho sveho uplakanka :grinning: rychle mi ho vratis :grinning:
11. únor 2009 ve 14:35  • Odpověz
tak už jsem zas trochu na příjmu - dala jsem se do úklidu koupelny a pak přijel Míra - není mu nějak dobře, což chytil ode mě, tak jsem ho tu obskakovala :wink:

Jáji a když jsi měla návštěvu, tak byl malej hodnej? Aby se ukázal jako hodný mimi a maminka, že si vymýšlí? :grinning:

Káči ten zub bych si možná nechala udělat teď, dokud máš čas - ale oni by ti možná nemohli píchnout oblbováka co? Nebo jak to je?

Bukčo, alespoň nějaké snaženíčko bylo.... ono to stačí, spermijky přežijí - ale chápu tě. Nám když jsme se snažili, tak 2 dny dobrý a v den ovulky ho těsně před tím vyndal jak byl zvyklej a pak řekl, že zapomněl, že se snažíme... tak to jsem taky těžko rozdýchávala :wink: No vidíš a zrovna se zadařilo :wink:
11. únor 2009 ve 14:41  •  1 dítě  • Odpověz
autor
jaji .. myslím, že bych ti ho už nevrátila :stuck_out_tongue_closed_eyes:

beat ... to bych ho asi zabila :angry:
11. únor 2009 ve 14:49  •  2 děti  • Odpověz
beat oblbováka by mi píchnout mohli, jde o to, kdyby se to blbě hojilo nebo to pak bolelo, nemohla bych si vzít lék na bolest.... to je blbý....

jáji...tak to je dobře, že tě kolegyňka vytrhla ze stereotypu a že jsi pokecala :slight_smile:
11. únor 2009 ve 14:52  • Odpověz
beat..kdepak začal fňukat i před kolegyní :slight_smile:)

bukca...ale vrátila :slight_smile:))

no mě vypadl kus plomby takže musím k zubákovi :frowning2: asi v pondělí s manžou a malým
11. únor 2009 ve 14:59  • Odpověz
beat no jo!!! pane boze to snad neni pravda jak to letiiii :confused:
jaji proc nenechas doma manzu s prckem :slight_smile: ja se chystam v po a ve ct k mudrovi tak do ty doby musim zkusit odstrikat a nakrmit z lahve
11. únor 2009 v 15:43  • Odpověz
feb..a kdo by ho nakojil??? on to z lahve neumi
11. únor 2009 v 15:45  • Odpověz
a hlavne ja mam zubarku tak hodinu cesty tam, hodinu zpet a k tomu cekani tam a na bus
11. únor 2009 v 15:46  • Odpověz
poslušně hlásím novej břich v albu :wink: a taky postýlkaaaaaa
11. únor 2009 v 16:08  • Odpověz
uz jste to jaji zkouseli?ja jsem zvedava jestli to u nas pujde :sweat_smile: :unamused:
11. únor 2009 v 16:09  • Odpověz
kaca: pekny brisko a pekne uz to mas doma nachystany :dizzy_face:
11. únor 2009 v 16:10  • Odpověz
feb je to hotový tak z 1/3, ještě hafo věcí je třeba dopřipravit....
jsem si ted uplně uvědomila, že jsem malou už dlouho necítila, naposledy snad ráno, se musím začít soustředit a přemluvit jí, at mě pořádně nakopne...at se o ní nebojím....... aaaaaaaa už se mi tam asi mele.... :dizzy_face:
11. únor 2009 v 16:13  • Odpověz
feb...jo zkousela sem to a ani tuk
11. únor 2009 v 16:17  • Odpověz
Beat: kdy už to vyklopíš? :grinning: :grinning: Jsi na řadě!!! :wink:
11. únor 2009 v 16:31  • Odpověz
Ty jo, vy asi všichni kojíte, nebo jedete z práce domů :angry: , to budu muset psát ty seminárky :frowning2:
11. únor 2009 v 16:41  • Odpověz
Tak si asi koupim ovulační testy, to jen značí, jak moc jsem zoufalá, protože jsem si ještě do nedávna myslela, že měření BT stačí... No jo, si tady povídám sama.
11. únor 2009 v 16:48  • Odpověz
ja nekojim, ja nahazuju dudlika :grinning:
11. únor 2009 v 16:53  • Odpověz
ahoj Betty - nejsi zoufalá, jen to budeš mít víc pod kontrolou ...
jsem vás dneska četla, ale nějak jsem nestíhala psát, člověk je doma a na koníka nemá čas ...
11. únor 2009 v 16:54  •  2 děti  • Odpověz
tak jsem ted odstrikala neco.. a zkusime vecer jestli bude sat z flasky...
11. únor 2009 v 17:05  • Odpověz
Nahazování dudlíka nebo kojení- vždyď je to stejný :grinning:
11. únor 2009 v 17:38  • Odpověz
čus holkyyyy, tak jsem dnes pro jistotu zůstala doma a myslím, že mi to pomohlo. ráno jsem vůbec nemohla vstát jak jsem byla utahaná. už je mi líp - uvidíme co bude zítra, to už musím do práce :unamused:
koukám jaji že to máš těžký a obdivuju tě že to tak zvládáš - třeba ty teploty. já si nedokážu předtsavit, že bych v tomto stavu se měla starat o malýho :sweat_smile: . zkus ten šátek fakt, nic za to téměř nedáš. klidně si ho můžeš jen půjčit a zkusit, zda to bude tomíkovi vyhovovat.
feb: držím palečky na to krmení z láhve :wink:
betty: nejsi zoufalá, to já bych byla na tom hůř, po tak "dlouhý" době snažení
11. únor 2009 v 19:04  • Odpověz
no tak máme za sebou skoro hodinový záchvat ale doslova, tak nevím přišlo mi to jako hladovej pláč :frowning2: zítra se musím zeptat mudry co to je
11. únor 2009 ve 20:40  • Odpověz
Jaji: to se zeptej, abys něco nezanedbala :unamused:
11. únor 2009 ve 20:43  • Odpověz
už jsme byli s manžou oba zoufalí, nevěděli jak mu pomoct :frowning2: pokud tohle bude denně tak si jdu pro léky na nervy a jeho odstavuju na umělou
11. únor 2009 ve 20:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.