• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
já taky myslím feb, v šestinedělí se i břicho lehce může, ne? aspon teda šikmé břišní svaly.
jinak díky za podporu včera tobě i jáje....fakt to bylo těžký a doufám, že ted už to bude v pořádku....se prostě nemůžu zbavit pocitu, že krvácet se v těhu nemá...
27. únor 2009 v 16:43  • Odpověz
kaci...to je dobre ze je to ok :wink:

feb..tak to mě usíná v 19-20 a spí skoro do půlnoci a pak tak 4 hodky cca, takže večery máme s Tomem pro sebe
27. únor 2009 v 16:46  • Odpověz
jojo, primy by se moc nemely, jinak jo :slight_smile:
kaci krvecet se nesmi "zevnitr" ale tobe to teklo vlastne zevne- z povrchu cipku. to nema s mimcem nic spolecnyho, to je tam pekne zaspuntovany :slight_smile: ale verim ze to musi opravdu vydesit videt krev jako takovou at to kdo chce cochce vysvetluje. Jak se mi den pred porodem na kontrole mudr postourala v cipku tak jsem pak taky lehce krvacela- fakt maloucko a i 5 dnu pred terminem me to desilo.
27. únor 2009 v 16:49  • Odpověz
Káči - žádné katastrofické scénáře, vše jde jak má :wink: Já vím,že se to řekne, všechny jsme byly stejné :wink: mimi je v pořádku. Do měsíce je u vás - a jak to uteče. Já teď každý den nakukuju do postýlky a nemůžu věřit, ještě před chvílí jsem měla bříško a najednou jako když utne a prďolka je v postýlce. Ani mi nepřijde, že jsem rodila, jak rychle to uteklo. Já jsem asi fakt divná, ale mě ten porod tak utekl, jako by nebyl. Asi je to tím, že při tom člověk myslí na to miminko a že za chvíli to bude za ním a těší se..... ta bolest se fakt vnímá jinak. Nebo mě to alespoň tak přišlo.
Horší mi přijde to šestinedělí - když je teda člověk šitej.... připadám si pořád taková nečistá, jsem furt ve sprše, spotřeba vložek...ale i to je každým dnem lepší. Už můžu trochu i sedět :grinning:
27. únor 2009 v 17:01  •  1 dítě  • Odpověz
holky, ještě že vás mám...si neumím představit, jak bych se tím užírala, kdybych to nemohla nikomu -jako vám tady na konovi - říct... díky moc :grinning:

je to vážně divný, že i když mudr. říká, že to je ok, ten červíček hlodá a hlodá a pokaždý když jdu na wc se bojím, abych zase neviděla červenou.brrrrrr
feb, takhle nějak mi to říkala, že to vlastně teklo z povrchu čípku a že placentu přece včera kontrolovala, a vše bylo ok. a taky že mimi nakreslilo krásnej graf (jako na monitoru), že vše je naprosto ukázkové. dneska se už ani na mimi nedívala, jen do mě a jak jsem psala, prý už je to zacelené a nekrvácí...

beat ty statečnice obecná! ty mě vážně tak pozitivně nabíjíš, ani nevíš jak. normálně se začínám na ten porod těšit...
hele jaká je spotřeba vložek? furt používáš ty poporodní a jednorázový kalhotky? a furt to tam dole bolí, jo?
27. únor 2009 v 17:28  • Odpověz
kaci..tes se, krome meho tady byli ty porody fajn :wink:

jsem asi divná ale já bych si porod nezopakovala :sweat_smile:
27. únor 2009 v 18:20  • Odpověz
beat mne to taky desne uteklo... dokonce uz jsem "zapomnela" i na ty hruzny pocity kdyz jsem musela na tu revizi :( to bylo pro me horsi nez celej porod.Prijde mi to vsechno strasne davno :sweat_smile:

se zitra tesim na to foceni, to bude legrace :slight_smile: a budem mit zase poradny fotky, to bylo jako v tom tehu, naky domaci foceni bricha neni nic moc, holt atelier je atelier :slight_smile: Si s sebou povezem plno propriet, doufam ze bude prcek spolupracovat, nebude plakat a vsechno to tam nepocura a nepokadi :slight_smile:
27. únor 2009 v 18:40  • Odpověz
a jeste k sestinedeli- pro me to bylo naprosto supr obdobi krom chvilkovych vykyvu pri retenci mlika, vypadnutych stezich 4. den a kdyz jel honza na hory. Zadny deprese, zadna extra unava, hodne jsem poslouchala hudbu a cetla a uzivala si miminka :slight_smile: vubec nechapu proc se dela ze sestinedeli takovej demon, pokud je teda vsichni zdravi samozrejme. Pro me teror zacal az po sestinedeli- revize, kontroly,pohotovost...:-P
27. únor 2009 v 18:44  • Odpověz
pritom jsem si myslela ze budu mit vykyvy nalad, neb jsem spis takovej litostinek ;) ale kupodivu v pohode :slight_smile:
27. únor 2009 v 18:44  • Odpověz
feb...se taky těším na nový fotky, doufám, že se pochlubíš co nejdřív!
27. únor 2009 v 18:46  • Odpověz
feb...protože pro většinu ženskejch je 6N prostě nápor na psychiku, já jsem toho příkadem, ale ono možná kdybys měla ze začátku ubrečený a hystericky dítě tak si na tom asi taky jinak :sweat_smile:
27. únor 2009 v 18:50  • Odpověz
no tak na psychiku je to napor na kazdou zenskou, dyt je to uplna zmena! samozrejme ze danecek taky plakal, i kdyz nebyl takovej hysterka- to jenom vecer pred usnutim a ze jsem byla vyplasena z kazdy blbosti, ale proste jsem to zvladla nad moje ocekavani. A taky urco diky tomu ze 1 tyden byl s nama doma honza a mohla jsem dospat ten deficit z porodnice a ze mi pomohl kyz jsem mela porad hvezdicky pred ocima z nizkyho tlaku z ty ktevni ztraty :( Jesteze to nebylo na transfuzi, k tommu nak podvedome nemam duveru
27. únor 2009 v 19:35  • Odpověz
holky já myslím, že nakonec jste to zvládly všechny a zvládneme to i my, co nás to ještě čeká :slight_smile:
27. únor 2009 v 19:40  • Odpověz
kaci si pis ze to zvaldnete, proste to takova hruza neni :slight_smile: zakld je to zdravi... je fakt ze jakmile neco nebylo uplne ok tak to hazi strasne dolu... a staci "blby " pupinky na obliceji nebo zhnisanej pupinek po ockovani TBC, kvasinky v pusince, 3/4 dne bez kakani, hnisavy ocka-btw porad mu tecou, ach jo :(..a td.
27. únor 2009 ve 20:54  • Odpověz
Ahoj maminky a těhulky jak se máte?
Chci vám zpříjemnit sobotní ráno mojí krásnou novinkou. Dnes jsem si konečně udělala test a byly tam krásné //. :slight_smile:
28. únor 2009 v 07:57  • Odpověz
adel tak to gratuluji konečně jsem to říkala :grinning:
28. únor 2009 v 07:58  • Odpověz
Nensy díky.
28. únor 2009 v 09:20  • Odpověz
Adel: mo moc gratuluji a ať je vše jak má :slight_smile:
28. únor 2009 v 09:36  • Odpověz
Adel: Jinak já jdu poklidit a žehlit a si se vrhnu na vyklízení pokojíku pro mimi...jelikož tam ted máme vše možné...no znáte to a potřebujeme tam položit podlahu a tak musím probrat věci ve skříních a tak....nic moc zábava, ale pro mimi .... :slight_smile: Co máš v plánu ty ?
28. únor 2009 v 09:38  • Odpověz
Hasev děkuju doufejme, že teď už bude vše tak jak má. Já bych měla pokračovat v psaní diplomové práce, ale vůbec se na to dnes nemůžu soustředit :slight_smile:
28. únor 2009 v 09:41  • Odpověz
autor
ahojky holky .....

adel .. moc gratuluji ... super zpráva
28. únor 2009 v 10:05  •  2 děti  • Odpověz
Bukci moc děkuju. Mrzí mě, že se nemůžeme radovat společně. Snad se to příští měsíc povede i Tobě.
28. únor 2009 v 10:13  • Odpověz
Ahoj Bucka...
No učit by se mi také nechtělo :slight_smile: já udělala nádobí a teď asi půjdu žehlit, ale jsem nějaká líná :grinning: ,to počasí mě už taky nebaví...už bych si nejraději dala snídaňku na zahrádce a přivítala sluníčko :sweat_smile:
28. únor 2009 v 10:20  • Odpověz
autor
adel, mi to bohužel není souzeno, ale snad se taky někdy dočkám :slight_smile:
28. únor 2009 v 10:20  •  2 děti  • Odpověz
adel no supeeeer :slight_smile:to je bajecna novinka :grinning: gratuluju moc!

ja jsem ted smutna, jak jsme se meli jit fotit tak asi zas nepudem, flekinek se probudil s oteklym ockem :(
28. únor 2009 v 10:27  • Odpověz
Hasev já už se taky těším na jaro. :slight_smile: Učit se naštěstí teď nemusím jen musím psát diplomku ale to je možná někdy horší než učení.
Bukci já věřím, že se to povede když už se to jednou povedlo to přece není možná.
28. únor 2009 v 10:27  • Odpověz
adel jako tehotna jsem chodila na sedmou do nemocncie na chiru (musela jsem vstavat v 5,20) a ucit se na statnici. Byla jsem desne unavena, takze to slo ztuha. hlavne to pitomy vstavani byl des. Diplomklu napises jako prd neboooj :slight_smile:
28. únor 2009 v 10:32  • Odpověz
Feb díky. A dáš mu do toho očka nějaké kapičky nebo jak to uděláš? Já už teoretickou část mám jen teď mi zbývá praktická, Mám výzkum a ten musím dát do tabulek a grafů a to je pěkný hnus. Jinak vím, že se to dá.
28. únor 2009 v 10:41  • Odpověz
FeB: ahojky...ale to je smůla, a vypadá to, že nesplaskne ?
adel: no budeš to mít ted asi náročné., ale zmákneš to hmmm...mě zase bylo do 3 a 1/2 měsíce špatně od žaludku a ty únavy..taky to za nic nestálo,ale ted jsem ok :grinning:
28. únor 2009 v 10:54  • Odpověz
Holky: myslíte, že je vhodná cestovní postýlka i na delší denní ležení? Uvažuji co si dát do obýváku, až tam budu mimi přes den mít a tak. ale nevím, zda to není nějak nevhodné? Ty košíky a kolébky jsou zachvilku malé a drahé a cestovní postýlku bych využila i na cestovánín. Co myslíte? Feb ? Díky moc...:slight_smile:
28. únor 2009 v 10:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.