• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
autor
feb a kdy budeš mít fotky???? už se na ně těším :wink:
28. únor 2009 ve 21:25  •  2 děti  • Odpověz
tak za tyden :slight_smile: je neuveritelny jak v tom atelieru vsechno vypada pekne :slight_smile: z domacich otek nejsem se sebou spokojena a tam dokonce jo :slight_smile: ono je to asi tim, ze jsem se pul hodiny upravovala... na to jinak doma cas moc neni :grinning:
28. únor 2009 ve 21:58  • Odpověz
jaji: hele a nestačila by jen ta hrací deka místo toho lehátka? .....
jo s tím olejem se omlouvám sem si spletla olivový a slunečnicový :sweat_smile: jsem ještě začátečník.
ad pleny myslím, že je dobré mít jich hodně, bo je použiješ třebi i při přebalování (jako pod mimíse), ale 20ks za 400 se mi zdá moooooc nebo ne? :sweat_smile:
holky vy fakt myslíte, že to houpací lehátko je nutný? já bych totiž mimíse radši nosila v šátku než ho pokládala do lehátka a pokud bude spát tak bych ho v lehátku stejně nenechala a dala do postýlky ....
tý brďo blbej kolotoč za 1200!!! tak to je masakr :angry:
28. únor 2009 ve 22:01  • Odpověz
ahoj holky,jdu pro radu,zkouším od čtvrtka ovu testíky a teď už mě začíná hodně pobolívat břicho,ale na ovu testech říkají,že mají být obě čárky stejně silné,aby proběhla ovu,a po pozitivním testu proběhne ovu do 24 hodin,myslíte,že mi zítra ještě zesílí,nebo že už je to konečná? děkuji http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2455295&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
28. únor 2009 ve 22:04  • Odpověz
myslíte,že když mě začíná teď bolet břicho,že může ovu test zítra ještě zesílit a ovu proběhne v pondělí nebo že už nezesílí a ovu bude zítra? :astonished:
28. únor 2009 ve 22:05  • Odpověz
lehatko je delfi dobry ne na spani ale kdyz je dite aktivni a chce si "hrat". mame stejny lehatko jako jaja, daneckovi se libi ze to vibruje a houpe. uzivame ho az v posl. dobe driv jak nedrzel hlavu tak se mi v tom zdal moc zborcenej. ted uz i houpem a moc se mu to libi a ruckama triska do hracek. deka je zas lepsi na paseni koni a az bude mimi vic vnimat hracky a na hrani do budoucna. satek na domaci pouziti je dobrej hlavne ze zacatku a na spani, ale uvidis ze se v tom celkem pronasi takze ho rada jeste das i nekam jinam kde se mu bude libit :slight_smile: Kdybych mela volit mezi dekou a lehatkem volim lehatko. Vidim to cim dal vic jak je danecek starsi a starsi tak si chce vic hrat a v satku se doma "nudi"
28. únor 2009 ve 23:22  • Odpověz
Ahojky holky: díky za názory...
Def: lehátko určitě chci,jak píše jajai je to super...a hrací deka není na ted ale pak se určo hodí, neříkám, že jí budu kopovat hned, ale pak asi ano..:slight_smile: ale tu asi opravdu dostanu jako darem...ale pokud ne kopupím jí...segry kluk jí měl moc rád :slight_smile:
Jinak látk.pleny nechci na přebalování, takže opět souhlásím s matkou jajinkou, že se mi zdá dostačující 20 ks...
KOsmetiku a hračky jsem střelila od boku, to jo :slight_smile: takže tím lépe, že toho není tolik potřeba,co se týče kosmetiky :slight_smile: díky Feb...
Co se týče přispěvků asi něco přispějou, ale psala jsem to celkově na co to vyjde a pokud přispějou jen dobře :slight_smile: ale stojí to to cam píšu...
No a chůvičku chci jednoznačně...jak říká zase jaji: taky si třeba večer sednu vedle a budu slyšet, když zapláče a nebo v létě se půjdu vykoupat do bazénu a nebo večer posedět s kamarádama na zahrádce :slight_smile: takže tu jednoznačně kupuji hned....
No a dudlíky, jsem taky jen tak střelila asi jsem dala zbytečně vysokou částku...
Ty ceny berte jako odhad a jak jsem psala, neříkám, že budu vše kupovat a že to tak stojí, jen jsem tam hodila vše co mě napadlo..-Každopádně díky za názory a rady holky :grinning: to se cení....Nejvíce se stotožňuji s Jájinkou :sweat_smile:
1. bře 2009 v 07:54  • Odpověz
DeF: šátek je dobrej, já chci kvůli zádům klokanku, ale myslím si, že ho nebudeš chtít tahat pořád a taky by si pak hodně na to zvyklo a lehátko je fajn...vidíš na něj při práci a může si tam hodit šlofíka...No kolotoč je pálak..ještě uvidím, zda ho koupím...
1. bře 2009 v 07:56  • Odpověz
Lufe: no já mám také ted takové pohodlné podprdy a je fakt že se mají kozenky dobře :grinning: :grinning:
1. bře 2009 v 08:00  • Odpověz
Feb: s oblečky souhlasím, jak jsem psala Lufe...něco už jsem koupila z druhé ruky a krásné jako nové od nextu a td. a určo něco dostaneme :slight_smile:
1. bře 2009 v 08:02  • Odpověz
hasev a jak teda budes prebalovat?
1. bře 2009 v 11:26  • Odpověz
FeB: zatím to vidím na jednorázovky...hodně jsem se ptala na zkušenosti okolo kamarádek a 90 % z nich je na jednorázovkách...pokud je mimi bude snášet tak budu na nich..opravdu se mi do látkovech nechce...
Ty používáš látkovky?
1. bře 2009 ve 12:58  • Odpověz
delfi...látkové pleny jsou drahé, já měla 10ks za 200, takže ta cena tak je....jinak já na přebalovací podložce mám jednorázové přebalovací podložky, jsem s nima spokojená

noo a jinak mládě mi zkrátilo spaní v noci na 3 hodky, fuj :sweat_smile: možná to je kvůli té rýmě co má chuděrka můj malej
1. bře 2009 ve 12:59  • Odpověz
Jaji: ty jednorázové podložky ma segra a jsou fakt fajn :slight_smile: takže opět souhlasím....Jinak používáš také jednorázovky ?
1. bře 2009 ve 13:00  • Odpověz
jako plenky??
1. bře 2009 ve 13:01  • Odpověz
jo jo jaji plenky
1. bře 2009 ve 13:07  • Odpověz
hasev aha nene, to jsme si nerozumeli, ja pouzivam normalne jednorazvky ale mam polozenou plinu na prebalovaci podlozce, protoze ta je jinak studena, no a samozrejme tu tak 1x denne pokaci nebo pocura jen co ho rozbalim... dalsi plenu pokladam nad pindika kdyz ho odhalim pro pripadnou nehodu- lepsi pocurana plina nez oblecky :slight_smile: Dalsi plenu ma pod hlavikou v postylce v zavinovacce kdyz si ublinkne abych nemusela hned prat zavinovacku, dalsi plenu pouzivam pri kojeni pod prso neb prcek cinta samozrejme :slight_smile: Na kontroly k mudrovi nosim tak 3 pleny- na vahu, na prebalovaci pult... tak se pravidelne pocura... tuhle se pocurat 3x a ve finale se pokadil. Takze jak vidis, plen je desna spotreba. mam i takovy ty jednorazovy preb,. podlozky, jenze to jedna vyjde na 10kc takze pouzivat je porad by se strasne prodrazilo.Zařvala by tak jedna denne urcite. Takze ty beru kdyz jedem nekam jinam- treba vcera na foceni, na navstevy a tak... Ja mam latkovych plen asi 35-40, z toho tak pulka starejch po me a po segre- Jo taky jsem jeste zapomnela ze plenu pouzivam misto osusky naky, bavlnena plena saje bezvadne.
1. bře 2009 ve 13:11  • Odpověz
takze investice do latkovych plen je samozrejme "levnejsi" nez jednorazovy podlozky z dlouhodobeho hlediska.
1. bře 2009 ve 13:13  • Odpověz
tak já mám jednorázovku na přebalováku třeba týden a i dýl.....ale je fakt že mě jí prcek ani nepokadí a většinou ani nepočůrá :slight_smile:))

já těch látkových používám tak 10max
1. bře 2009 ve 13:15  • Odpověz
Feb: díky...no já myslela na ty jedn.podložky, ale pokud jsou tak drahé, tak to je asi fakt lepší ta plena...No a jako osuška je to taky určitě fajný i do púostylky pod hlavičku..no tak možná bude lepší koupit tak těch 30 ks.......a ty jednorázovky jen na cestování...Já mám dojem, že je segra i prala, ale tim si teda nejsem až tak jístá, už si to nepamatuju...
Teda ale fakt díky za užitečné rady...
hasev...jo jo používám jednorázovky, dojeli jsme pampers dvojky a teď máme Huggies a jsem s nima spokojená
jinak bavlnene pleny jako na curani misto jednorazovek planujem casem, jesteze jsem maly nekupovali, protoze rychle vyrostl, ted uz nosi jednorazovky "trojky" 6-9kgm zbyly nam doma 3 baliky dvojek, tak to mozna uz ted nak zacnu resit a poohlizet se... snad uz tak rychle pribejvat nebude- i kdyz si nedelam iluze, v ut jdem na kontrolu, to zas bude mit k 7kg hehe :slight_smile:)) aspon ze roste i do dylky, pridam sem pak fotky, sak uvidite :slight_smile: ze vcerejska budou fotky nadherny :dizzy_face: :dizzy_face:
1. bře 2009 ve 13:16  • Odpověz
Jaji: tak asi teda záleží jak mimi čůrá a tak že...a kde se ty jednorázové podložky kupujou, v drogerce a nebo lekárně ?
1. bře 2009 ve 13:17  • Odpověz
my pouzivame to ce dostanem, meli jsme naky fixies, z jednim typem jsme spokojeny nebyli, ted pouzivame bella happy, ty se zatim osvedcili nejvic a jsou taky cenove rozumny, taky je pouzivaj v porodnicich- co vim tak v motole a bulovce. cetla jsem ody na tesco fialove, tak je zkusime, maminky si je moc chvalily a cenove supr
1. bře 2009 ve 13:18  • Odpověz
Feb: teda ten roste jak z vody :slight_smile: taky si myslím, že když je mimi malé je lepší jednorázovky, to praní a sušení, třeba v zimě :frowning2: si neumím to množství přestavit :grinning:
1. bře 2009 ve 13:18  • Odpověz
v drogerce, já je kupovala v DM a občas na ně jsou akce

kamarádka má taky 20ks plen látkových a taky stačí a dává látkovku na přebalovák
1. bře 2009 ve 13:20  • Odpověz
happy mi protekly, tak ty já neberu :grinning: ale vyhovují mi ještě Rossmann a ty jsou taky levný ale mě je to jedno, kolik to stojí :wink:
1. bře 2009 ve 13:22  • Odpověz
No ono je asi dost druhů že ...asi to chce vyzkoušet...no já jezdím i do makra, tak okouknu ceny, ale na ty Tesco jsem také už od někoho slyšela chválu ...
1. bře 2009 ve 13:26  • Odpověz
happy ti protekly? tak jsi je asi spatne nandala :slight_smile: nam protejkaj ty fixies. happy jsme meli i mini i ted ty trojkya super.
Vic latkovek je lepsi v tom, ze jich muzete dat vic do pracky a tim se setri voda a energie. 20 by bylo pro nas malo, pralo by se co chvili a prat po 15i plenach je trochu ulet.
1. bře 2009 ve 13:50  • Odpověz
no já peru vše se vším, takže naše oblečení společně s prckovejma a pleny k tomu
1. bře 2009 ve 14:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.