• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
paji - počkej, všechno máš ještě před sebou :slight_smile:
2. bře 2009 v 09:20  •  2 děti  • Odpověz
hoj holky :slight_smile: dnes jsem se moc nevyspala, vcera jsem vecer koukala na 4 dily LOST a pak na Dablovu lest a nak jsme z tho vseho mela strasidelny sny :grinning:
2. bře 2009 v 09:25  • Odpověz
autor
ahojky holky .. mám toli práce, protože si beru dovolenou a musím to mít všechno ok .....
2. bře 2009 v 09:26  •  2 děti  • Odpověz
feb - jo, já radši koukala na Výměnu manželek, to je občas taky pěknej nervák ...
2. bře 2009 v 09:30  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky, zdravím při pondělku a přeju hodně sil do nového týdne

feb prosím koukni na předchozí stránku, ptala jsem se tě tam na ty barvičky

jo a ještě feb a jáji, jaký máte ty odsávačky rýmiček?
2. bře 2009 v 09:31  • Odpověz
kaci tak to nevim, myslis nezavadne pro tebe nebo pro deti? U deti bych to neriskovala vubec, kdyz zajdes do nakejch vytvarnejch potreb tak ti urco poradej. naprosto suprovy jsou u karlaku ve Vaclavske ulici, takovy velky a maj tam plno vecicek :slight_smile:

ad odsavacka- mam baby vac tu na vysavac a jsem moc spokojena. saje efektivne a rychle ze se danecek nestihne ani rozbrecet leckdy :slight_smile:
2. bře 2009 v 09:45  • Odpověz
baby vac, tak na tu jsem koukala. máte to z lékárny nebo z netu?
2. bře 2009 v 09:46  • Odpověz
jo to je ona :slight_smile: z netu. Objednavali jsme lekarensky veci na netu vsechny najednou- byl to dost velkej balik :slight_smile: ale i veci pro nas..
2. bře 2009 v 10:09  • Odpověz
dííííky
2. bře 2009 v 10:17  • Odpověz
kaci...ja ji mam taky, jen ma jinej obal ale je super, malej ma zrovna rymu a vubec neplace, nevadi mu to
2. bře 2009 v 10:19  • Odpověz
tak jsem ze sebe byla udělat člověka-sprcha, umýt vlasy, udělat manikůru - to je největší fuška s tím pupíkem...
večer jdeme do divadla - asi jedna z posledních kulturních akcích na delší dobu :slight_smile:, tak at vypadám k světu ...hihi
2. bře 2009 v 11:07  • Odpověz
ty jo divadlo zaaaavidim, ja nepujdu asi nikam dokud budu kojit takze tak jeste půl roku
2. bře 2009 v 11:12  • Odpověz
no právě, to já pak taky ne....no i když vlastně dá se to vyřešit odstříkáním, ne?
2. bře 2009 v 11:19  • Odpověz
to se dá vyřešit ale Tom flašku nevezme, neumí z ní pít, takže asi tak :grinning: a hlavně nevím kdo by mi ho pohlídal
2. bře 2009 v 11:20  • Odpověz
tak třeba se to ještě naučí....pohlídala by tchýně, na hlídání mají vaše bydliště ideální polohu, ne? :grinning: to k nám když pojede tchyně večer hlídat, tak musím počítat s tím, že tu asi přespí, že se jí večer nebude chtít na bus..nebo jí budeme muset odvézt...
2. bře 2009 v 11:24  • Odpověz
no jooo ale oni chodí leda s kočárkem ale hlídat probuzené mimčo kterému se musíš věnovat??? kdepaaak
2. bře 2009 v 11:27  • Odpověz
Ahojky holky,

tak jsem byla na tom odběru krve, na tom kontrolní na RH faktor...cca za 14 dní uvidíme. Jo a jinak mi každej říká, že to bude kluk a i mamča, která pořád tvrdila a chtěla holčičku, že měla ted takovej pocit z ničeho nic, že to bude kluk...No takže asi holka nebude :frowning2: Ne že bych tomu uplně věřila, se to jen tak nepozná...ale holky já mám už snad taky ten pocit , že to ta holčička nebude :frowning2: ....
Ale co tak to bude kluk no :slight_smile: ještě není však nic daného že...aby nakonec všichni nekoukali chi...
Jaji: krásné fotečky :slight_smile:
2. bře 2009 v 11:30  • Odpověz
hasev..no joo tak to bude kdyžtak kluk, ty jsou fajn :wink: jsem si sice musela ze začátku zyvknout že Gábinka je Tomášek ale už bych ho nedala :dizzy_face:
2. bře 2009 v 11:32  • Odpověz
hasev a byla jsi na utz, kde by koukali na pohlaví?
ale ono je to skoro fuk, koukni na jáju...gábinka je tomášek :wink:

jáji, tak teda tvý prarodiče moc hlídací nejsou,jo? já právě myslela, že pohlídaj rádi... :unamused:
2. bře 2009 v 11:34  • Odpověz
kaci...no to jo ale ne miminko si myslim...a hlavně oni jsou toho názoru nechat vyřvat a to teda neee, jako já už poznám kdy si to můžu dovolit, jako že když je unavenej večer a potřebuje to ke spánku ale jinak neeee
2. bře 2009 v 11:37  • Odpověz
Kaca : jestě ne...jdu na KO 12.3. a to budu 18tt no možná už by mohla Dr.něco vidět...zkusíme to ....
Jaji: já vím ono je to jedno...jen jsem chtěla o něco více holčičku...
2. bře 2009 ve 12:03  • Odpověz
hasev neříkej co chceš víc, páč většinou je to tak, že nosíš pod srdíčkem opačné pohlaví :slight_smile:
ale je to fakt fuk, hlanví je zdravé mimi.
2. bře 2009 ve 12:40  • Odpověz
Kača: no ono tak bude....že to bude právě přesně to opačné :slight_smile: ale zase bude happy manža :slight_smile: ...
2. bře 2009 ve 12:52  • Odpověz
čus holkyyyyy
jaji: pěěěkný fotečky. holky musím vám říct, že malej už kope víc a dokonce to cítím aniž bych se soustředila - hurá!!!
hasev: no jestli se cítíš na chlapečka tak to chlapeček fakt asi bude. neboj já chtěla taky holčičku a teď jak to bude kluk jsem si na to tak zvykla, že bych asi holčičku nechtěla. je to o zvyku :wink: jinak s tím nošením a zádama a klokankou - tak šátek je naopak pro záda mnohem lepší než klokanka (bavíme se o šátku ne o babyvaku). kámoška co má doma klokanku a zkusila manducu (což teda není šátek, ale je na stejném principu, akorát že není pro malinký mimi, ale až tak od 4-6 měsíců) tak říká, že je to neporovnatelný. z klokanky jí totiž po 10min bolely záda (a to má malej 6 kg).
jinak jsme se konečně dohodli na jménu - bude to matýsek :dizzy_face:
2. bře 2009 ve 12:58  • Odpověz
kaci ja jsme si na pedikuru dosla nak v 8. mesici, to bylo fajn :slight_smile:
jaji neter taky neumela pit z flasky, resp ji flasku vubec nezkouseli davat a pak kdyz v pulroce se mela napit caje, meli strach ze se snad ennauci pit... ale naucila :slight_smile: tak neboj. ale kazdopadne je to blby, jsem rada, ze danecka nemusim tahat po doktorech svejch nebo na urad treba a ze budu moct chodit aspon 1x tydne si treba zacvicit nebo proste se "vyvetrat" :slight_smile: Daneckovi je fuk jestli prso nebo lahev, hlavne ze to tece :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2009 ve 12:58  • Odpověz
Def: gratujuli ke jménu :slight_smile: Jsupééér....á se zatím na nic moc necítím...asi je to tím jak mi to říkají ostatní, tak si tzo spíš začínám myslet,ale je to asi ovlivněné co mi ostatní říkají....neb vnitřní pocity nemám...
No mě zase kamarádka vychvalovala klokanku a šátek ne...a pak se v tom vyznej :grinning:
2. bře 2009 ve 13:02  • Odpověz
Def. no vidíš jak kope chi...
2. bře 2009 ve 13:02  • Odpověz
delfi - vidíš, že mimís o sobě dává vědět ....
hasev - já se necítím taky konkrétně na žádný pohlaví a vlastně si tipla jen jedna ženská, takže to neřeším a těším se na UTZ ...
2. bře 2009 ve 13:05  •  2 děti  • Odpověz
hasev: no jo ono je to hodně ovlivněný i tím co tvrdí ostatní. já musím říct, že já to fakt cítila, že to bude kluk :wink: . Ono je otázkou jakéj šátek a jak velký mimi na zkoušku měla. jak uměla (neuměla) vázat atd. rozdíl mezi klokankou a šátkem (kromě toho že v klokance mimi visí za rozkrok, ale v šátku či manduce opravdu sedí na zadečku) je v těžišti. Když máš mimi v klokance, tak má mimi těžiště zvlášť a ty zvlášť (byť jsou fakticky blízko u sebe), ale v šátku máte jedno společný těžiště, protože mimi je na tebe "napláclý" a opřený o tebe. hele až budeš na tom veletrhu tak si schválně zkus klokanku a do toho si strč něco těžkýho a pak si zkus šátek nebo tu manducu a uvidíš sama :wink:
2. bře 2009 ve 13:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.