• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
feb...no my to zkouseli asi 3x a prostě nevzal, ke svým doktorům chodím buď s manžou a nebo to mám tak že to je mezi kojením
2. bře 2009 ve 14:00  • Odpověz
tak to bych zatim teda co jsem byla u doktoru nestihala... :rolling_eyes: a kdyz se nekde u mudra necekane zaseknes tak co?:(
2. bře 2009 ve 14:16  • Odpověz
jaji: a myslíš že by si fakt nevzal kdyby měl prostě hlad a prso by v blízkosti nebylo? protože jestli mu z tý láhve dáváš ty tak je jasný že asi "cítí" prso, ale kdybys tam vůbec nebyla.....nevím jen spekuluju. si to asi představuju jak hurvínek válku že :grinning:
2. bře 2009 ve 14:17  • Odpověz
feb...tak nevim, zatim sem se nikde nezasekla a mudry mam blizko

delfi...nevim, zkousel to i manza a nic
2. bře 2009 ve 14:19  • Odpověz
Lufe: máš pravdu nějak to bude...ne že bych to nějak řešila, ale dneska mito řekli 3 lidi a tak Ti to pak vrtá hlavou :grinning: :grinning: ale na ULTR se také těším :slight_smile: ale nevím nvím, zda něco uvidí...
2. bře 2009 v 15:56  • Odpověz
Hele koukám ted na kočárek od ABC Design...zdá se teda alespon na obrázku celkem dobrej....nemáte někdo o něm nějaké info nebo vlastní recenze? Líbí se mi, že je cenově celkem přijatelný..: -)Díky
2. bře 2009 v 15:58  • Odpověz
hasev: kdy jdeš na UTZ? pokud to bude chlapeček tak by ti to už mohli říct (tak na 60-80%), pokud to ale bude holčička tak ti ještě nic neřeknou..... jinak co se týká kočárku - jukni se do sekce výbava tam se celkem řeší kočárky jednotlivých značek takže by ti mohli říct víc :wink:
2. bře 2009 v 16:18  • Odpověz
Def: jo jo tam už jsem byla ale chtěla jsem se zeptat i Vá s :slight_smile:
2. bře 2009 v 17:28  • Odpověz
Def: jo na KO jdu 12.3....na svoje 30tiny :slight_smile: chi už budu stará babka :grinning: ...tak mi to třeba řeknou k narozeninám :slight_smile: ...no taky se mimís nemusí ukázat ... :unamused:
2. bře 2009 v 17:29  • Odpověz
Ahoj, tak hlásím, že je ovu test pozitivní :dizzy_face: , takže na to zítra hupsnem a to by bylo, aby to nevyšlo :grinning:
2. bře 2009 v 17:45  • Odpověz
Jejda Jaji ty máš novou fotku :wink: a já si říkala, koho to máme na diskuzi nového!
2. bře 2009 v 17:47  • Odpověz
hasev...no joo my budem mit narozky :sweat_smile:
2. bře 2009 v 17:57  • Odpověz
Hasev: ještě k šátku- hlídala jsem 12kg synovce a ten neusnul jinak než v šátku, takže jsem s ním šla kolikrát i na procházku v šátku a ani třeba po třech hodinách nošení mě prostě záda nabolely, a to s nima mám docela problémy. Do klokanky bych asi ani malý mimi nedala kvůli kyčlím.
2. bře 2009 v 17:58  • Odpověz
hasev: hihi dobrej dárek k narozkám....já teda musím říct, že malej se ukázal zatím pokaždé úplně v pohodě, takže spíš si myslím, že se ukáže i tobě :wink: akorát že se pindík poznává podstatně líp něž pipka :grinning:
betty: super hlavně si to pořádně užij :sunglasses: jinak dík za podporu s šátkem - mám stejný názor. ale cenově to teda vyjde úúplně nastejno - šátek/klokanka :unamused:
2. bře 2009 v 19:33  • Odpověz
delfi...no jak kdo pozná pindíka žeee :grinning:
2. bře 2009 ve 20:00  • Odpověz
jaji: heh sem zapomněla :grinning:
2. bře 2009 ve 20:01  • Odpověz
hoj holky, tak to vypada ze jsem sehnala praci na doma, resp. praci z domova :slight_smile: takze misto traveni casu na konikovi, na facebooku a na skypu bude delat neco uzitecneho ;) :confused:
no ale jak se znam, nezanedbam nic ;) a budu se snazit zvladnout vsechno
2. bře 2009 ve 20:15  • Odpověz
co to je za práci??
2. bře 2009 ve 20:18  • Odpověz
Feb: tak povídej, přeháněj...
Ty jo, četly jste tu diskuzi "Nabízím svého muže jako oplodňovatele"? To je legrace :grinning: , jen se obávám, jestli to zakladatelka nemyslela vážně :confused:
2. bře 2009 ve 20:30  • Odpověz
budu vytvaret vyklad ruznych hesel do internetoveho lekarskoho slovniku :slight_smile:
2. bře 2009 ve 21:25  • Odpověz
ahoj holky, koníkový závislák je tu. víte jak se to pozná? první co udělám, když pustím počítač je, že pouštím internet a koníka a jdu vás dočíst...
koukám včera se moc nekecalo, tak ani není moc co dočítat. divadlo včera super, trochu rockovější, malá měla v bříšku pozdvižení ale asi se jí to líbilo :slight_smile:

feb..gratuluju k jobu z domova. za sebe můžu říct, že se zvládá pracovat, koníkovat, facebookovat atd. a přitom ještě pracovat, telefonovat, zařizovat. to tady ale ještě nemám toho sviště malýho, takže jestli se to dá skloubit ještě s tím uvidím, ale věřím že jo.
ale je to fajn, když je ta možnost, každá kačka dobrá a nezakrní ti mozek u plínek a krmení :slight_smile:

jak jsi tu práci našla?
3. bře 2009 v 08:39  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
kaci - já když pustím pc v práci, tak taky první, co čtu je koník :grinning:
feb - gratulace k domácí práci, aspoň se člověk zabaví a vydělá nějakou tu kačku navíc ...
3. bře 2009 v 09:09  •  2 děti  • Odpověz
muj spoluzak z gymplu dal na me kontakt nakymu svymu kamaradovi kterej na tu praci nekoho shanel, nejlepe nekoho na matersky... no a ja, mudr na matersky jsem byla idealni :slight_smile:

kaci s deckem je to uz trochu horsi, cim je starsi tim vic pozornosti vyzaduje, chce si "povidat" a ja zas nechci prtouska zanedbavat. a kdyz spi, tak stihnu akorat domaci prace nebo si trochu odpocinu- na netu treba ;) musis pocitat s tim ze minimalne 2h pres den prokojis a u toho se neda delat skoro nic krom cteni nebo koukani na TV, pak stravis nakej cas prebalovanim, tak 2 zabere prochazka kdyz k tomu pripoctes pripravy na odchod a prichod s uklidem kocarku a oblecku ... pak uvarit pro manzela no a ejhle, den je u konce :grinning:

a to jeste neleze a nechodi :grinning:
3. bře 2009 v 09:14  • Odpověz
Hezké ráno holky, tak to jsem další závislák...neb dělám to samé :slight_smile: Jinak jsem dneska měla první blbej sen...zdálo se mi, že mi mimi začalo lést z břicha ven, ale břichem a moc plakalo a tak mi ho tam doktoři tlačili nazpátek no fůůůj....sem se vzbudila a hned si šahala na břicho :slight_smile:
Ale včera jsem se nechala ostříhat a dnes jsem se ráno namalovala a vyfešákovala :slight_smile: takže se cítím tak nějak teď dobře, nic mě nebolí, žaludek je ok....až na to počasí to bude asi fajn den :slight_smile: Taky jdu dnes na obídek s koleg.těhulkou a tak to zase podrbeme...jinka mi za poslední týdny pěkně vyskočilo bříško, až jsem koukala
:slight_smile: Jinak se ve čtvrtek chystám na tu výstavu v Letňanech....
3. bře 2009 v 09:30  • Odpověz
autor
ahojk holky ...
3. bře 2009 v 09:38  •  2 děti  • Odpověz
hasev - já jsem dneska celou noc chodila po bytech a vybírali jsme s manželem byt, několikrát jsme se vzbudila, ale toho snu jsem se nemohla zbavit ... bříško vy taky vyskočilo, už mám zpravený ty těhurifle a tam je to nějak víc vidět, než v normálních riflích ....
nazdar bukco :slight_smile:
3. bře 2009 v 09:42  •  2 děti  • Odpověz
feb tak to je super, tyhle práce, který si člověka najdou samy jsou nejlepší !
já sama uvidím, jak to bude s děckem, každopádně ted jsem ráda, za možnost práce z domova. zabere mi to sice skoro celej jakoby pracovní den - jako ne intenzivní práce, ale kontroluju maily, mezitím je potřeba něco vyřídit, čekám na odpověd...atd. v tom mezičase se dá dělat spousta věcí - jako třeba nakojit, hrát si s miminkem, poklidit, uvařit a vyřizování nechat na dobu, kdy mimi spí
ale jak říkám, uvidím, ono se to samo nějak nastaví :slight_smile: v žádným případě nechci prcka zanedbávat
na druhou stranu, když budu aspon trochu pracovat, můžu mu dopřát pak třeba i něco, co bych mu na mateřský dopřát nemohla.
uvidíme...

zatím, když tu mimi není, zvládám v pohodě. jednu práci jsem dokončila min. týden a už tu mám další požadavek.
takže se fakt nenudím :slight_smile:
a i mě to takhle z domova baví, jsem ráda, že nemusím do toho hnusnýho počasí.

asi hnízdím :slight_smile:, starám se o přítele, ten jen kouká :wink: dneska měl k snídani míchaný vajíčka se slaninkou, jarní cibulkou, posypaný čerstvým strouhaným parmazánem. dokonce jsem mu na grilu opekla bagetku... no koukal na mě jak zjara, že prej aby si na tohle nezvyknul :dizzy_face: . chichi, já to ráda udělám, mám na to ted čas a i prostě chut to udělat, tak proč ne :slight_smile: je mi jasný, že až bude mimi, bude režim jinej

hasev...to je vždycky fajn, když má člověk ze sebe dobrý pocit, hned je sebevědomí jinde, vid? :slight_smile:. užívej si to! mě ted ke spokojenosti stačí umýt si vlasy a namalovat se a hned si připadám, jako kočka. sice s pupkem, ale jako kočka. a včera jsem měla v divadle i sukni :dizzy_face: jsem se taky v rámci možností "vyfešákovala".
jj, drby s kamarádkou jsou fajn. já tu mám sousedku, která má termín na den přesně jako já, ale když povídáme, tak je to spíš už jen o porodu, čípku, poslíčkách a tak :slight_smile:. témata se mění.
ale pokecat je fajn, když jsme se scházívaly s holkama, tak pro mě byly hrozně cenný jejich zkušenosti a bylo to fajn, pořádně si pokecat.
zase na to navážeme co holky? s kočárkama na jaře na zahrádce to bude fajn :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

bukco ahojky!
3. bře 2009 v 10:03  • Odpověz
to jo kaci, treba 1. mesic prcek skoro furt spal takze to bych byvala mela casu more, ted uz je vzhuru mnohem vic takze ze to s casem cimdaltim horsi :slight_smile: a to jeste do programu musim zakomponovat kazdodenni cviceni :slight_smile: to uz pak fakt moc casu nezbyde. Poradi priorit- prcek, cviceni a pak to ostatni. takze pokud nebudu dostatcne uspokojena z techto 2 veci tak ty ostatni dam stranou. uvidim :slight_smile: kazdopadne jsem moc rada ze jsem nakou praci z domova nasla tak doufam ze to pujde
3. bře 2009 v 10:06  • Odpověz
přesně tak feb...je potreba mít jasno v prioritách, je jasný, že zdravé a spokojené mimi je na prvním místě. pro mě je ale v těsném závěsu i partner, taková ta vzájemná souhra, tolerance, vycházení si vstříc, pohoda, prostě pocit, že kopeme za jeden tým... mimnko je naše, tak si ho budeme užívat spolu, všechny radosti i starosti.
je jasný, že doma s ním budu já, ale předpokládám, že když si půjdu zacvičit, tak že pohlídá a že on když půjde na volejbal, tak já taky nebudu proti.čas od času si každej z nás zajde pokecat do hospůdky atd. ale je tam potřeba, aby to nepřerostlo určitou míru.
já myslím, že u nás to funguje docela dobře, aniž bychom se nějak omezovali, oba dva cítíme, co už by bylo moc.
takže třeba když je martin pracovně dva večery pryč, pak jeden na volejbale a pak by mohl jít ještě do hospody, tak bud se přímo zeptá, jestli by mi to vadilo ( a mě většinou nevadí), nebo naplánujeme společný program pro nás oba (což jde teda ted už velmi omezeně). ale nebere to prostě automaticky, že by mi jako oznámil např. po, ut večer jsem v práci (i když práce je jasná, to někdy je pracovně pryč i celý týden, jinak to někdy nejde), středa hospoda, čt volejbal, pátek hospoda...tak to není a já jsem za to ráda.
nebo třeba hory, oba dva rádi lyžujeme.naposledy jsme byli o těch vánocích - martin si zalyžoval, ale zároven jsme byli hodně spolu, i když já už jsem nelyžovala, oba jsme si to užili...krásně se nám podařilo můj stav skloubit s jeho lyžováním.
a ted, treba by i rád jel na lyže ale ví, že by mi to asi bylo líto, kdybych byla doma sama-ted už bych tam postávat nevydžela, tak ani žádný víkend na horách nevyhledává, bereme to tak, že si to vynahradíme příští rok. moc si toho všeho cením,protože kdyby řekl, že chce jet na hory, nezakázala bych mu to... .
doufám, že to takhle harmonicky půjde i až bude mimčo, nechci ho odstrčit na druhou kolej, jak se to tak píše v chytrých časopisech, že se to stává, chtěla bych si užívat miminko i s ním a doufám, že se nám to podaří... :dizzy_face:
jsem se nějak rozkecala a odbočila od priorit...takže mimi, partner, domácí pohoda, práce...asi tak nějak. zdraví celé rodiny tam ani nepíšu, protože to je priorita číslo jedna a základní předpoklad všeho.
3. bře 2009 v 10:39  • Odpověz
ahoj holky,

ahoj bukco, od kdy mas dovcu? jedes nekam?
3. bře 2009 v 10:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.