• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
kaci - ty nám tady teda píšeš romány, ale pěkně to píšeš :wink:
3. bře 2009 v 10:48  •  2 děti  • Odpověz
ahoj jáji! jste dneska nějak dobře spinkali, ne?

lufe...mám dneska nějakou kecavou a nikdo jinej než vy tady se mnou není :wink:
3. bře 2009 v 10:49  • Odpověz
kaci jasne, partner taky. ja mluvila o organizaci casu kdyz jsem s prckem sama doma. Od 18i h kdyz se vrati honza je samozrejme v dulezitosti hned v zavesu za prckem :slight_smile: a o vikendech jsme nejradsi kdyz jsme jen my 3 sami, navstevy me stvou, pokud jich je moc nebo moc dlouho.
jinak ted o vikendu jsem od honzy dostala za ukol si jit nekam vyrazit :slight_smile: tak jsem se domluvila s kamaradkou ze pujdem cvicit a po cvicu pokecat :slight_smile: hlidani a krmeni uz ma natrenovany, pred 14i dny jsem sla na "babinec" a on pak pro me s prckem prijel. Takhle je to bezvadny musim rict, je fakt dulezity obcas nekam vyrazit.
3. bře 2009 v 10:52  • Odpověz
autor
ahoj .... dovču mám od čtvrtka do pondělka a bude se válet a nic nedělat .. mám v plánu umýt okna a pořádně jerrymu vydrhnout klec, jinak budu odpočívat
3. bře 2009 v 10:56  •  2 děti  • Odpověz
feb naprosto souhlasím
3. bře 2009 v 10:56  • Odpověz
feb - taky si myslím, že je dobrý, aby i matka mohla občas vypadnout z toho kolotoče kolem miminka a že se tatínek postará ..., ale znám i případy, kdy to tak nefunguje, myslím, že chlap se má zapojit do péče o malý hned od začátku, aby i ta máma si mohla odpočnout ...
3. bře 2009 v 11:03  •  2 děti  • Odpověz
kaci...spal do 7:15 a pak jsme si dáchli od 9 do 10, já sem ráno moc nechodím

jinak já teda zatim nikam sama nechodim, max s manzou na nakup a prcek se venci s dedou a to jsem pryc max dve hodky a uz je mi po nem smutno, mozna az bude vetsi

jinak manza je zapojen od zacatku, takze prebaluje, koupe, uspává atd
3. bře 2009 v 11:20  • Odpověz
jaji ja jsem taky byla na nervy kdyz jsem jela za holkama,ne ze by se honza nepostaral dobre, ale prave ze jsem bez nej, vlastne se mi tam ani moc nechtelo, honza me rekl ze proste pojedu a basta, nakonec jsem byla samozrejme rada, je to fakt dulezity umet se na chvilku odpoutat a odreagovat se a ne ze pak nekam pujdem na vecu nebo do kina s manzou a ja budu porad koukat na telefon a nemyslet na nic jinyho cos e asi doma deje a co dela prcek...
3. bře 2009 v 11:26  • Odpověz
kazdopadne se prcka zamerne nezbavuju, jen kdyz jdu ja na urady nebo k doktorum a te jednou za tema kamaradkama. Toze prijde tchyne a chtela by hlidat ze pujde s malym cven top nechci, ja si prece od nej nepotrebuju odpocivat, ja jsem s nim moc rada! kdyz chtej ostatni pomahat, tak jinak ;)
3. bře 2009 v 11:27  • Odpověz
koukam ze sekam preklepu :slight_smile:)))
holky jdem seoblikat a razime k mudr, doufam ze jim tam danecek nestrhne vahu ;) a me neklepne kolik zas bude vazit a merit :grinning:
3. bře 2009 v 11:28  • Odpověz
ted jsem si otevřela kompot mango v lehkém sirupu...to je dobrota. země původu Thajsko, vyrobeno v Thajsku....tak tomu věřím, že je to fakt mango :slight_smile: působí to na mě líp, než kdyby tam bylo třeba napsáno vyrobeno v Polsku...to už vidím to mango, jak cestuje přes půlku světa, aby ho kdesi v evropě zakonzervovali...
bůhví jak to je, ale prostě pocit mám z toho dobrej :slight_smile:

feb tak dej vědět, jak je na tom daník s váhou:slight_smile:

přesně jak píšeš o tom, že ti chce někdo pomáhat, aby sis od něj odpočinula...toho se bojím, já taky budu chtít být s mimčem, takže větší pomoc pro mě bude, kdyby mi tchýně vyžehlila, přinesla uvařené jídlo apod., ale to se obávám, že nebude. že právě bude chtít jen hlídat...samozřejmě jí ho taky půjčím, ale tím,že to sem má kousek, musím to nějak korigovat hned od začátku

co se týče našich, ty jsou daleko, takže když k nám přijedou, vím že mi mamka ráda pomůže, ale to mám pocit, že naše naopak budu posílat ven s kočárkem, at si vnouče užijou...a to nemluvím, když přijedeme k nim, tak to tam máme full-service už ted, nikdo neočekává, že budu vařit, mýt nádobí apod, i když samozřejmě ráda pomůžu... naši jsou v tomhle zlatí...
3. bře 2009 ve 12:04  • Odpověz
dlouho tu nebyla beat, co holky? asi má hodně práce s mimouškem :slight_smile:
beat až dorazíš...prosím tě říkáš SOfince někdy Ellinko? nebo používáš jen to jedno jméno. já pořád řeším, jestli napsat pro holčičku obě jména AMelie Emma nebo jen Amelie nebo jen Emma. Furt se nemůžeme definitivně rozhodnout
3. bře 2009 ve 12:15  • Odpověz
kaci...no já teda byla hlavně ze začátku ráda když si malého vzali tchánovci ven a já se mohla vyspat, ale pokud budeš mít mimčo co spí v noci třeba 6 hodin v kuse tak je jasný že to nebude potřeba
3. bře 2009 ve 12:31  • Odpověz
Hoj...já byla u hl.účetní vychytat nějaké chyby do uzávěrky...ted papkám obídek, neb těhu kamarádka musela k DR.trápí jí bolesti bříška,ale mimi je ok, prý by to mohlo být od operace slepáku, jaks e to tam roztahuje...takže obídek bude až zítra...
Lufe: je fakt, že v těhu gatích je vidět fest, a přijde mi , že to den ode dne je vidět víc a víc :slight_smile: už se těším na kopání :slight_smile:
Kaca: ty jsi se nám rozpovídala :slight_smile: ale souhlasím a i s Feb...je dobré že se ti manžel postará...je to důležitý a fakný :slight_smile:
3. bře 2009 ve 12:51  • Odpověz
hasev..rozpovídala, ale není s kým tady kecat... no až porodím, taky tu tak často asi nebudu, chápu to :wink:
3. bře 2009 ve 14:17  • Odpověz
Kaca: no je fakt, že maminy mají moc práce a snažilky sem nechodíí, neb je to neba mezi mamiminama a nastavájícíma maminama :frowning2:
3. bře 2009 ve 14:26  • Odpověz
co kecáte, já tu jsem často :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. bře 2009 ve 14:28  • Odpověz
Ahoj holky, jsem na příjmu, ale teď nějak moc nestíhám :grinning: O víkendu jsme tu měli Barču (Mírovu mladší dceru),tak bylo pozdvižení. Včera jsme byli se Sofi v poradně - jezdíme až na Kladno, tak je to taky kus cesty. Ještě vždy cestou nakoupíme atd. Sofi je zdravá a hezky přibírá :slight_smile: Už máme 3,56 kg. Taky už tolik nespinká (o to víc jí) tak jsem víc v pohotovosti a méně vyspalá. Ale pořád mi to tak nějak nevadí. Kdyžtak si spolu vždycky schrupneme přes den. Dnes jsme byla u doktora já - tak mi dělal ultrazvuk a zkontroloval šití, tak se naštěstí hojíme dobře. Den ode dne se cítím líp - také už můžu konečně sedět :grinning: Ale říkal, že je to šité fakt dost, tak ať to šetřím... no šetřím to jak se dá! O sexu zatím fakt nechci ani slyšet, ale doufám, že po šestinedělí se chuť vrátí, jinak by to bylo špatné....to si jako ani nedovedu představit :grinning: Jinak mi doktor vysvětloval, jak to s tím naším porodem bylo a říkal, že jsme to zvládli dobře. že jsem dobře spolupracovala a že prcka vytáhli kleštěma včas, než by začal kolabovat atd. Byla tam nakonec zkrátka narotovaná temenem. Říkal, že císař by se už ani v té chvíli udělat nedal, že se pro kleště rozhodl dobře akorát že mě musel hodně nastříhnout, aby tam měl dost místa. Ale už jsme skoro zahojený.
Teď šel Míra se Sofi nakoupit, tak tady připravuju pohoštění - přijede opět návštěva. Zkrátka člověk nemá chvíli klidu na koníka :slight_smile:

Jinak Káči ohledně toho jména - my jí fakt říkáme nejvíc Žofina :grinning: Ale jasně že jsem zkusila i Elinku, ale myslím, že se to nechytne. Je to Sofi a Žofi....A jak jste rozhodnutý vy? Dáte obě jména?
3. bře 2009 ve 14:52  •  1 dítě  • Odpověz
kaci presne... pro me pomoc je kdyz nekdo priveze jidlo (kdyz se vari u nas uz to takova pomoc neni- za prve se navsteva protahne, za 2) je z toho bordel...) nebo kdyz treba vyzehli honzovi kosile, to ja nerada, nebo ze dojede nekdo na nakup dle MEHO seznamu. tomu rikam pomoc, ostatni domaci prace udelam sama- nesnasim kdyz se mi tu nekdo hrabe a co se tyce danecka tak je pro me akorat pomoc pohlidat kdyz jdu na zminenej urad nebo k mudrovi.Cse ostatni je spis pro me pritizeni nez pomoc.

tak u mudra:
sampion konecne ubral na tempu, ted za posl. mesic pribral v prumeru 220g tydne (driv 350), takze ted ve 2m (10tydnu presne)ma 6600g, 60cm a obvod hlavy 41cm, coz je oboji o 1cm vic nez v 6i tydnech.takze jsem spokojena- jsem se bala jaky cisla zase na me vyskocej :slight_smile:)) TBC zahojeno pekne a neurologicky taky ok, takze za mesic hexavakcina. mudr rikal ze je s nama spokojenej :slight_smile:
3. bře 2009 ve 14:54  • Odpověz
my zas daneckovi nejvic rikame "flekinku" :slight_smile:
3. bře 2009 ve 14:55  • Odpověz
beat...a to spinkani bude horsi :grinning: me pres den spi cca 4 hodky rozkouskovane, uz si povida a vyzaduje pozornost :grinning: jinak krásně přibírá a jak ti spí v noci??
3. bře 2009 ve 14:56  • Odpověz
holkyyyyy nestíhám, mám pocit že toho mám čím dál víc (nebo prostě už míň stíhám? :sweat_smile: ) ráno jsem byla na velkým UTZ - byl tam jinej MUDr. takovej rychlovka a málomluvnej. manža byl se mnou, ale vzhledem k tomu, že nic nepopisoval tak z toho asi moc neměl. i když říkal, že krásně viděl srdíčko. no nic, ani foto nemám....neva. teď se za měsíc chystáme na ten 3D - musím to ještě objednat, nakonec jsem se rozhodla pro to podolí.
poctivě vás pročítám, jen nemám sílu ani čas adekvátně ke všemu reagovat :rolling_eyes: děs..... tak zatím
3. bře 2009 v 15:05  • Odpověz
beat...já furt nevím, my pořád k bříšku mluvíme jako na emíka nebo emy
amely řeknu málokdy, jen když si vzpomenu
ale u emmy se mi prostě nelíbí "emičko", tak nevím jak bych jí říkala zdrobněle. to se mi zase líbí amelko, melinko, amísku, amálko...

tak nevím, bud se přeorientujeme a místo emíku a emy budeme říkat amíku a amy, nebo teda dáme obě jména, abychom mohli říkat emy, emíku

jsme si pěkně naběhli těma dvěma jménama :slight_smile:

feb...tak to je super, že daneček dostal pochvalu od mudra :slight_smile:))))
k tomu jak píšeš, je potřeba to fakt nastavit od začátku, vaření u nás nějkým jiným bych taky nesnesla, to práci neušetří a aby se mi tu někdo hrabal...hm, to taky nemusím. takže v podstatě jsme se shodly - vyžehlit, přinést navařeno, popř. něco nakoupit, či zařídit to, kam nemusím osobně

delfi... neboj, na 3D si to vynahradíte :slight_smile:
3. bře 2009 v 16:01  • Odpověz
tak já jsem asi divná ale nám nikdo ani nevařil ani neuklízel ani nežehlil, všechno jsme s manžou zvládli spolu :confused:
3. bře 2009 v 16:22  • Odpověz
jaji to nejde o to, ze bysme to nezvladli. tchyne tu zehlila jednou a nikdo se ji o to neprosil- btw prezehlila znova tricka ktery jsem uz vyzehlila... :rolling_eyes: a protoze chtela neco delat trak jsme ji donesla kosile, aspon jsem mohla prchnout do jinyho pokoje nez ona zehlila a chvili jsme si odpocinula :slight_smile:)) od ni ;)
a co se vareni tyce- kdyz prijedou nasi nebo tchyne na navstevu tak nam proste privezou neco k jidlu- bud rovnou na konzumaci nebo do mrazaku neco do zasoby. Furt chtej pomahat a neco je nechat udelat musim.. jo a jeste je dobra pomoc kdyzostatni nakupujou oblecky :slight_smile: tim se aspon usetri :grinning: Prarodice proste nepochopi ze pomahat nepotrebujem- tchyne proto, ze svagrova potrebovala furt neco tak ma pocit ze i ja tim padem a nasi proto ze jsem jejich holcicka prece :slight_smile:
3. bře 2009 v 16:35  • Odpověz
feb...jo tak to jo, když už to rovnou přivezou nebo tak :grinning:

mě se tchýně nabízela že mi vyžehlí ale já prostě byla proti tomu, si to radši udělám sama a v klidu :grinning:
3. bře 2009 v 16:43  • Odpověz
presne, ja jsem taky typ cloveka co si raci udela vsechno sam. protrpela jsem to v tehu jak jsme musela lezet a nesmela jsem uklizet ani dlouho drepet na zadku takze ani zehlit... ze to delal nekdo jinej :rolling_eyes:
jaji tobe se aspon nabizi- ja si odskocila na 15 min do knhovny a kdyz jsem se vratila uz mela zehlicku v ruce
3. bře 2009 v 16:45  • Odpověz
noo tak to by mě trefil šlak :grinning: ale o samotě tady byli jen když hlídali malého a my jeli na tu pohotovost a to se nic nedělo :grinning: teď jsou s malým venku, tak jsem přebrala věci od kámošky na malého konečně :grinning:
3. bře 2009 v 16:47  • Odpověz
Ahoj!!!
Bukca: tak už nám to veselý téma smazali :angry: a já jsem se chtěla dneska taky pobavit.
Myslíš, že by do toho vážně někdo šel?
3. bře 2009 v 18:00  • Odpověz
autor
Bety, pochybuji. Snad nikdo neni takový pitomec!
3. bře 2009 v 18:23  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.