• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
autor
jsem zpět ...

Luci, to je teda síla, ale uvidíš, bude to ok ... na UTZ,kdyby se něco dělo, by to určitě viděl
4. bře 2009 ve 12:26  •  2 děti  • Odpověz
bukco - a jak jsi popadla? no říkal doktor, že v podstatě bysme do toho Brna ani nemuseli, že tam opravdu nic špatného nevidí, ale můj říká, že to není problém tam zajet, tak že to bude jistější a budem víc v klidu, i když asi moc ne, stejně tam bude hlodat červíček až do konce těhu ...
4. bře 2009 ve 12:35  •  2 děti  • Odpověz
autor
za 14 dní budou výsledky .. vzal mi vzorek čípku a uvidíme ... doufám, že to bude ok

lufe ... v pátek se ukáže, že je vše ok a bude to ... nemyslí na to ...
4. bře 2009 ve 12:38  •  2 děti  • Odpověz
lufe: teda to tě ale vystrašili - no hlavně že to rovnou zkouknul a zhodnotil, že tam nic není. ale do toho brna si klidně pro klid duše zajeďte - jo a jinak gratuluju ke klukovi :dizzy_face:
jaji+feb: jojo to vám věřím, že to po porodu bude moje "supernoc" :sweat_smile:
kaca: tak tvoje těhu demence je taky dobrá - aspoň v tom nejsem sama....
bukco: tak ať hlavně to je v pořádku!!!!
4. bře 2009 ve 12:45  • Odpověz
a bukco co rikali na to jak cipek vypada

lufe neboj, to bude v poho, triply vyjdou kdekomu "spatne" je to orientacni metoda a musi se skloubit spolu s UZ jinak skoro o nicem nevypovidaj :slight_smile: ale stres to je., to je jasny.
4. bře 2009 ve 12:50  • Odpověz
delfi - dík za gratulaci, pohlaví bude ofiko potvrzený až v tom 20. týdnu, určo budem po tom pátku ještě klidnější ...
4. bře 2009 ve 12:51  •  2 děti  • Odpověz
feb - no právě, u někoho je ani po dobrém NT screeningu nedělají a taky je ... někoho zas ženou po všech vyšetřeních, navíc se mi líbí ta poslední věta na té zprávě, že jsou ty výsledky pouze orientační a nejsou 100%, ale co ti udělají se životem, je děs ...
4. bře 2009 ve 12:53  •  2 děti  • Odpověz
lufe..ty jo drzim palce

jinak me ani tripple testy nedělali a jsem ráda
4. bře 2009 ve 12:57  • Odpověz
autor
feb ... neříkal nic
4. bře 2009 ve 13:00  •  2 děti  • Odpověz
lufe: hele neber si to tak, vem si, že "špatný" výsledky znamenaj třeba 1:1500 nebo takhle nějak moc (abych nekecala) což v běžným životě znamená, že je téměř nemožný....neboooj to bude v pohodě. navíc AFP jsou míň spolehlivější než ty NT screening, takž pokud máš NT negativní tak to bude v pořádku :wink:
4. bře 2009 ve 13:02  • Odpověz
delfi - my máme riziko 1:260, ale četla jsem, že jedna holčina měla na downa 1:19 a dítko naprosto v pořádku ...
4. bře 2009 ve 13:04  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky

Jáji-dnešní noc ti závidím. My se budily max po 3 hodinách a od 6 zase nespí. Teď jí tady přikrmuju u koníka :slight_smile: Ještě jsem dnes nic doma neudělala. Stihla jsem se akorát osprchovat a udělat si čaj.

Lufe-snad bude vše v pořádku.držím palce.
Bukčo-taky držim palce ať jsi zdravá, to je nejdůležitější.

Delfi-těhu demenci znám, ale přijde mi, že se to po porodu nijak nezměnilo :grinning:
4. bře 2009 ve 13:16  •  1 dítě  • Odpověz
ahoj beat - a jak bys tu demenci po porodu nazvala, jako poporodní :wink:

holky moc dík za podporu :slight_smile:
4. bře 2009 ve 13:19  •  2 děti  • Odpověz
mateřská demence :grinning:
4. bře 2009 ve 13:20  •  1 dítě  • Odpověz
ano mateřská demence, potvrzuji :grinning:
4. bře 2009 ve 13:22  • Odpověz
jinak Sofinka je ještě malá, má nárok se budit po 3 hodkách :wink:
4. bře 2009 ve 13:23  • Odpověz
holky - a dostane se se člověk vůbec do normálu? no jedna moje známá zapomněla v těhu v obchodě tašku s obědem :grinning:
4. bře 2009 ve 13:26  •  2 děti  • Odpověz
No ale ona ty intervaly zkracuje místo aby je prodlužovala :slight_smile: Ale jde to-ještě tak, aby teď už pořádně zabrala. Mám tady bordel, koše prádla na praní a žehlení....a místo toho tady sedím a houpu, kojím, přebaluju :grinning: Včera spala odpoledne 4 hoiny, když tu byla návštěva, pak jsem ji nakrmila, přebalila a spala dál asi 3 hodiny. Okouněcí hodiny má celé dopoledne a pak večer, když se chceme dívat na telku :grinning:
4. bře 2009 ve 13:29  •  1 dítě  • Odpověz
jé holky usnulo mi dítě :grinning: Jdu rychle něco poklidit. Doufám, že se v postýlce nevzbudí. tak zatím pa, jsem zpět ASAP.
4. bře 2009 ve 13:37  •  1 dítě  • Odpověz
beat sofinka začíná objevovat svět :slight_smile:
co kilča? když máš takovej fofr, tak to asi letí dolů samo ne?
feb už je určo na své váze a jája se jí blíží, že?
4. bře 2009 ve 13:56  • Odpověz
kaci ja byla pod svou vahou 6. den po porodu :grinning: a pekne ve svejch normalnich dzinach ;) a to jsme v tehu pribrala 16kg, ale asi vsechno to byl flekinek a jeho propriety a voda. tak jsem se zacla cpat neb jsem byla z toho vseho unavena a ted mam stejne
4. bře 2009 ve 14:08  • Odpověz
Lufe: a to ti zjistili z té krve, co jsme ted byly v 16 tt ? Nebo z čeho se to pozná ?
Raději si tam zajeď budeš klidnější...jinak blahopřeji k vypadajícímu chlapečkovi...ty jsi chtěla chlapečka?
4. bře 2009 ve 14:41  • Odpověz
Já totiž o Tripl testech nic nevím,to je z té krve a nebo jak ? Holky teda sem z toho jelen. Když jaji říká, že na nich nebyla...to se jako normálně nechodí nebo jak ?
4. bře 2009 ve 14:44  • Odpověz
lufe 1:290 to vám vyšlo na NT nebo na těch tripplech? triplům bych taky nevěřila, NT je spolehlivější...

ad mateřská demence) jsem se nedávno pobavila, když jsem četla článek o mamince manažerce, která se vrátila do práce po mateřské...při poradách posouvala kolegům pití více do středu stolu, aby nepřevrhli skleničky a nepolili se, ale vrcholem bylo, když jela s ředitelem firmy na služební cestu, kolem nich jel vlak a ona ho upozrnovala: hele hele, koukej, jede mašinka :grinning: :grinning: :grinning: tak to mě fakt rozstřelilo
4. bře 2009 ve 14:57  • Odpověz
hasev, já jsem na triplech taky nebyla, vyšlo mi NT v pořádku, pak se na triply většinou nechodí, protože na triplech častěji vychází falešně pozitivní výsledky a zbytečně to maminky stresuje... ale asi záleží doktor od doktora.
4. bře 2009 ve 14:58  • Odpověz
Kaca : aha...moje dr.je suprová, takže jí věřím a o tomto mi nic neříkala...takže to vypouštím :slight_smile:
Každopádně Lufe držím palečky...
Teda hele hele jede mašinka ,si děláš srandu :grinning: demence hadr :grinning:
4. bře 2009 v 15:10  • Odpověz
no nedělám hasev...mateřská demence...bůhví co nás ještě čeká :slight_smile:
4. bře 2009 v 15:42  • Odpověz
já na své váze ještě nejsem, žeru jak mlátička a hlavně sladké ale je mi to fuk :slight_smile:)) až začnu chodit cvičit půjde to samo :slight_smile:)

do kalhot se tak nějak vejdu až teď ale to je díky tomu císaři, páč to břicho je prostě jiné než po porodu
4. bře 2009 v 16:12  • Odpověz
hasev - jo to zjistili z těch tripl (kripl) testů, někteý doktor se řídí hlavně NT screeningem a pak mamču nikam na testy neposílá, ten můj řekl, že když to pojišťovna platí, tak proč to neudělat, asi mu šlo trochu o prachy, mě to bylo celkem jedno, páč jsem si říkala, že NT v klidu, takže žádná křeč a takhle to dopadlo, věřím ale tomu, že to mudr dneska viděl dobře, že je vše ok a ten v pátek nám to jen potvrdí, ale opravdu klidná budu až v pátek ...
4. bře 2009 v 16:39  •  2 děti  • Odpověz
tak já jsem váhově zatím + necelé 2 kg. Bříško je ale ještě hodně povolený. Takovej splasklej balon, visící :grinning: Ale to bude dobrý - lepší se to den ode dne. jinak také stále ujíždím na sladkým a nijak dietu nedržim....
4. bře 2009 v 16:42  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.