• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
holky tak malá spala za celý den 2 hodiny, jinak ji pořád tahám... teď přiijel Míra a ona usnula - to pak vypadám, jak když si vymýšlím :grinning:
4. bře 2009 v 16:43  •  1 dítě  • Odpověz
beat to některý děti dělaj :grinning: náš to má naopak, je celej den v pohodě a když přijde Tom tak brečí a brečí :grinning:
4. bře 2009 v 16:49  • Odpověz
ahoj holky, tak hlásím 1 cm fazolku, která je tentokrát tam kde má být :wink: hurá hurá :slight_smile: na další kontrolu jdu 31., to už by mělo být vidět srdíčko a snad i průkazka :slight_smile:
bukca, taky mi dnes vzala stěry z čípku a za 14 dnů uvidíme, říkala že vypadá zdravě
4. bře 2009 v 17:31  • Odpověz
a teď tu sedím a hledím na kočárky :sunglasses: to jsem zvědavá co vybereme. A dobrá zpráva, kočárek budou platit manžovi rodiče, takže jsem zatím vybrala tyto:
http://www.hartan.de/produkte/kinderwagen.php?modell=topline-x&spr=eng
http://www.hartan.de/produkte/kinderwagen.php?modell=racer-xls&spr=eng
4. bře 2009 v 17:36  • Odpověz
páájo moc gratuluju! je dobře, že je fazolka tam, kde má být!první krok je splněn :slight_smile:
beat tak ten splasklej visící balon si fakt neumím představit...
4. bře 2009 v 18:07  • Odpověz
mnam jsem si ted uvařila krupicovou kaši k večeři...
4. bře 2009 v 18:13  • Odpověz
jaji jak jiny je obvod bricha po cisari nez po spont. porodu prosim te?to je mi naka novinka :slight_smile:
4. bře 2009 v 18:16  • Odpověz
paji to je bezvadna zprava :slight_smile: pocej, za chvili z 1cm bude peknej obrik :slight_smile:

jsem si ted konecne zacvicila a citim se bajecne :dizzy_face: kdyz uz doma mame ten eliptical a danecek byl moc hodny, probudil se az na strecink, kterej jsme musela teda trochu zkratit ;)
4. bře 2009 v 18:18  • Odpověz
mozna 1. tyden po porodu ze se deloha hur smrskava ale jinak...?ja se rada poucim jestlis to nekde nacetla
4. bře 2009 v 18:19  • Odpověz
beat to je klasika :slight_smile: pak slycham... co ty tady celej den delas kdyz je malej TAK hodnej :grinning: dyt furt spi :grinning: haha :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2009 v 18:24  • Odpověz
beat teda ty jsi akční, já doufám, že začnu taky po šestinedělí cvičit...nesmí se ale úplně do únavy, někde jsem četla, že se pak kys. mléčná ze svalů uvolnuje i do mléka...
4. bře 2009 v 18:26  • Odpověz
autor
ahojky .... paji moc a moc gratuluji, že je to tak, jak to má být a koukám, že už i tt máš .... super

ještě já a betty a hotovo
4. bře 2009 v 18:39  •  2 děti  • Odpověz
tak tak, ještě bukča a betty a máme to všecko...
dala jsem novej pupek do alba, teda pondělní pupek
4. bře 2009 v 18:51  • Odpověz
paji - moc gratuluju :slight_smile:
kaci - ty seš pořád štíhlá ....
4. bře 2009 v 19:02  •  2 děti  • Odpověz
lufe...já nikdy štíhlá nebyla, takže ted ani náhodou :wink:
4. bře 2009 v 19:03  • Odpověz
autor
kači, lufe má pravdu ... štíhlá jako laň, jenom to břížko, které už dlouho mít nebudeš :grinning:
4. bře 2009 v 19:19  •  2 děti  • Odpověz
holky dejte pokoj, se tady červenám... fakt mám snad jen břicho (někdo říká, že i zadek trošku) ale štíhlá nejsem, to fakt ne...chudák laň :unamused:
4. bře 2009 v 19:31  • Odpověz
Páji gratulujeme, tak ať se tak hezky fazolek vyvíjí i nadále. Jo jo, ještě Bukča s Bety a jsme komplet.
Káči fotečky super - bříško už je sice vidět dobře, ale na to, že rodíš za 3 týdny, tam žádné nemáš :wink: Jinak ten "splasklý balon" určitě po porodu uvidíš :grinning: Teda doufám, že to tak mají všechny a ne jenom já. Doteď je bříško kulatý a pevný a pak najednou prázdný a dole visí vytahaná kůže a děloha co roluje zpátky. No byla jsem z toho v šoku, ale dostává se to pomalu do normálu :slight_smile: Ono taky záleží ais jak kdo - podle mě, kdo měl vycvičený břicho, tak to jde rychleji. Já poslední dobou moc necvičila, takže asi tak...

Jinak Káči a Feb těším se na fotečky z atelieru - ať se pokochám.
4. bře 2009 v 19:37  •  1 dítě  • Odpověz
kaci ty mas fakt takovy maly brisko na to v jakym jsi tydnu :slight_smile: to je tam prcek asi pekne poskladanej :slight_smile:
Ad cviceni- jsem si rikala ze zitra zavolam naky laktacni poradkyni, jak moc muzu cvicit, je mi jasny ze to nesmim prehanet, jela jsem 25 min na lehkou zatez, pak jsem na zemi trochu posilovala, mam sporttester takze si muzu hlidat srdecni frekvenci abych byla v aerobnim pasmu a nedochazelo prave k tvorbe toho laktatu. ale stejne bych se o tom poradila radsi.

beat ja jsem taky par dnu mela "vyfouklej balon" ale tak tyden, pak byl fuc. Ale stejne mam na brise na moje pomery spek :angry: ten se mi vzdycky na brise zacal delat kdyz jsem treba 14dni necvicila, no holt spek z bricha se da dostat jenom posilovanim bricha, takze doufam ze brzo zmizi :dizzy_face:
4. bře 2009 v 19:42  • Odpověz
holky nestraště mě s tím "malým" břichem ty jo...doufám, že mimi je OK...
4. bře 2009 v 19:47  • Odpověz
beat sofinka spí v pokojíčku nebo máš postýlku ještě v ložnici? já to furt řeším, že bych nechala postýlku v pokojíčku. mám to za rohem a měla by tam klid jak malá, já na kojení a přebalování a nebudili bychom pracujícího tatínka...

ještě mi řekni beat, kde jsi koupila ten super koberec s kytičkama, co má sofi v pokojíčku?

já furt přemýšlím, jak ten náš pokoj zůtulnit, asi se nevyhnu malování. dokud tam budou bílé zdi, tak to bude furt nijaký. jenže jakou barvou? aby tam nebylo přežlutíno, když skřín je žlutobéžová, policový díl taky, postýlka žlutomodrá...chjo...baby raďte
4. bře 2009 v 19:51  • Odpověz
autor
kači, jasné že je mimi ok ... ale stejně máš břížko takové malinké .... ale krásné :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2009 v 19:53  •  2 děti  • Odpověz
zítra nebudu na příjmu, tak se tu mějte hezky
4. bře 2009 ve 20:10  • Odpověz
Káči klid, to víš, že je prcek v pořádku i v malém bříšku :wink: Jinak já mám postýlku v ložnici a pokojíček je vedle ložnice, myslela jsem, že tam budu chodit v noci kojit a uspávat, ale ještě jsme tam nebyly ani jednou :wink: Zkrátka se vše odehrává v ložnici a v posteli - myslím, že to nedáš spát v ložnici a mimi mít vedel :wink: Já měla taky předsevzetí....jsem zvědavá, kdy bude malá ve svém pokoji. Asi až budeme mít novej barák :grinning: Jo a ten koberec jsem koupila v Polsku. Koukala jsem na ně tady v Čechách, ale byla to bída s nouzí a když byl hezkej, tak stál ranec. Tenhle byl asi za 700,-
4. bře 2009 ve 20:45  •  1 dítě  • Odpověz
beat no to si taky říkám, jak dlouho mi to předsevzetí vydrží :slight_smile: uvidíme.
koberec je fajn, ale do polska pro něj nepojedu, musím se porozhlédnout časem někde tady...

jáji...tak OK, zítra to tu musíme zvládnout bez tebe...
4. bře 2009 ve 20:50  • Odpověz
kaci...prosím tě, myslím že byste si ani nevšimly že tu nejsem :grinning:
4. bře 2009 ve 20:56  • Odpověz
ale joooo, všimly. já určitě :wink:
4. bře 2009 ve 21:09  • Odpověz
Ahoj holky,
Páji gratuluju ke kontrole. Já jdu v pondělí a samozřejmě mám strach. Dnes mi teda celý den nebylo nic moc, na jídlo skoro celý den ani pomyšlení, občas píchne v bříšku, ale i tak se člověk strachuje jestli je vše OK. Už ať vím na čem sem.
4. bře 2009 ve 21:19  • Odpověz
autor
ahojky adel ... všechno bude ok ... teď už musí
4. bře 2009 ve 21:21  •  2 děti  • Odpověz
adel klid, bude to v pohodě!
4. bře 2009 ve 21:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.