• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
No, to se vám ani nedivim! Ti dává asi vypít, že sis o něm myslela, že bude holka :angry: !
Ale podle mě to pak bude hrozně hodný dítě. :dizzy_face:
11. únor 2009 ve 21:33  • Odpověz
jaji ten tomik vas teda ale zlobi :(
danecek byl teda dneska taky celkem zlobivej, poard se chtel chovat.ale z lahve mliko vymlask raz dva :grinning: huraaaa! ale teda odsat nebo odstrikat je des... trva to desne dlouho mi prijde a to jsem jen cvicne odstrikala 50ml, podle me vypije za jedno kojeni aspon 150...
11. únor 2009 ve 21:36  • Odpověz
u nás ani chování nepomáhalo, prostě nic :frowning2: možná to fakt dělají ty atb co beru
11. únor 2009 ve 21:47  • Odpověz
autor
dobré ránko ...
12. únor 2009 v 08:36  •  2 děti  • Odpověz
Aho Bukco
12. únor 2009 v 08:39  • Odpověz
autor
ahojky adél, co nového? Jsme to včera pojistili :grinning:
12. únor 2009 v 08:45  •  2 děti  • Odpověz
Tak snad se zadaří Bukci moc Ti to přeju.
U mě nového nic MS nikde, prsa bolí test asi zkusím zítra. Jinak jsem teď docela vytočená v práci :angry:
12. únor 2009 v 08:48  • Odpověz
autor
a jak vypadá teplota? a copak se děje v práci?
12. únor 2009 v 08:52  •  2 děti  • Odpověz
Teplota je pořát vysoká dnes 37,1
Ale je to tady fajn, ale dnes mě kolegyně docela vytočila. Pracuju v Azylovém domě v Novém Jičíně. Máme pod sebou ještě jeden dům které je v jedné vesničce tady poblíž. Já navíc každou středu pracuju s dětmi co jsou tady v AD. No a moje kolegyně každý čtvrtek jezdí do tohu druhého azyláku a dnes mi řekla jestli bych nejela s ní a že ať si tam vezmu nějaké věci z té herny a že bych si mohla i tam s dětmi hrát. Jo o to mi nejde. Sice jsou to miminka, ale hrát si s nimi budu proč ne. Problém je v tom, co si jako na hraní pro ně tam mám vzít když pro tak malé děti tam toho moc nemáme. Asi vezmu nějakou knížku pak nějakého plyšáka jinak fak nevím :angry:
12. únor 2009 v 08:56  • Odpověz
autor
adél, tak jim budeš číst pohádky :grinning: , to snad platí na každé dítě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. únor 2009 v 08:57  •  2 děti  • Odpověz
No snad ano, ale víš jak třeba se budou bát a nebudou chtít se mnou být. V tom vidím problém. Jí se bude líp pracovat protože dítě nebude s nánou a mě se zatím třeba dítě uřve.
12. únor 2009 v 08:59  • Odpověz
autor
adél, nemáš to lehké :unamused:
12. únor 2009 v 09:02  •  2 děti  • Odpověz
No jo nemám, ale je to tady lepší než v té práci na úřadě. nevím jestli si pamatuješ jak jsem tady psávala dlouhé story o tom jaké to tam je hrozé. Tady je to miliónkrát lepší. Prosředí, zaměstnanci, lidi prostě všechno, ale asi to nemůže být všechno pořát na jedničku.
12. únor 2009 v 09:03  • Odpověz
AHOJ HOLKY
pozitivni zprava je, ze danecek poprve historicky vydrzel 6h v kuse v noci spat.
negativni je,ze silne uvazuju ze pojedu nekam na gyn aby se na me koukli, to krvaceni se mi prestava libit a rano ze me vysly naky cucky, ktery mi pripadaly jako zbytky plodovych obalu (takove sede blanky)... a pohmatove jak vypada cipek o tom ani nemluvim... takovy strapaty blato :( ta moje deloha me jednou privede k silenstvi fakt :((((
co mam delat?
12. únor 2009 v 09:12  • Odpověz
autor
feb ... tak to moc gratuluji, že je Daneček takové zlaté dítko, fakt si to užívej

a s tím krvácením, to fakt nevím, ale asi by si měla zajet někde na gyndu, aby se na tebe podívali? A ty ten čípek cítíš takový, když si ho nahmatáš?
12. únor 2009 v 09:15  •  2 děti  • Odpověz
bukco. no asi fakt nekam pojedu protoze me to stresuje desne.Muj mudr je na druhe strane phy, tak pojedu do motola, ten mam blizko, sice sestinedeli mi skoncilo v utery ale prece me vzit musej. asi tam ani nebudu volat a proste prijedu. nejdriv se musim dostat pres sestricky, to zas bude namahavy... ale dokud me nekdo nevysetri neodjedu. Akorat je trochu problem cestovat s daneckem no :(
12. únor 2009 v 09:18  • Odpověz
Feb já bych rozhodně někam zajela. Moje kamarádka to s tím krvácením měla taky, zanedbala to a nakonec musela být 14 dnů v nemocnici takže určo raději zajdi.
12. únor 2009 v 09:19  • Odpověz
adel a co ji nakonec bylo? :confused:
12. únor 2009 v 09:20  • Odpověz
autor
feb .... a to jako krvácíš od porodu?
12. únor 2009 v 09:22  •  2 děti  • Odpověz
Zůstalo v ní kousek placenty nebo něčeho takového už přesně nevím tak něco a skoro už měla zánět. A máš i nějaké bolesti? Ona tam totiž jela až už měla děsné bolesti, že už se ani nezvládala starat o malou.
12. únor 2009 v 09:22  • Odpověz
autor
feb .. neváhej a vyraž
12. únor 2009 v 09:24  •  2 děti  • Odpověz
Feb určo fakt to není žádná sranda. Navíc Ty jsi doktorka a když se to nezdá Tobě samé tak tam určo nepojedeš zbytečně.
12. únor 2009 v 09:26  • Odpověz
adel bolesti nemam, max jako pri MS a to jenom obcas, spis jenom rano trochu. Tak ja pockam do dalsiho kojeni a pak vyrazim... :( chjooo
no holky, tohle je ta horsi stranka materstvi..
12. únor 2009 v 09:27  • Odpověz
To jo Feb, ale raději teď než by pak bylo něco špatně.
12. únor 2009 v 09:28  • Odpověz
autor
feb ... tak zavolej manžovi a jeď autem, aby si to měla rychleji za sebou .... cesta s Danečkem přes Prahu? no to musí být zábava v davu tolika lidí
12. únor 2009 v 09:29  •  2 děti  • Odpověz
bukco- do motola je to stejny autem/busem, neb tam jsou desny obstrukce s parkovanim, takze pojedu budem, je to 15min
12. únor 2009 v 09:30  • Odpověz
autor
aha, tak to potom jo ... tak to nám potom musíš dát hned vědět .. a jak to teda je s tím krvácením? Krvácíš od porodu?
12. únor 2009 v 09:31  •  2 děti  • Odpověz
Feb držím pěsti ať to dobře dopadne
12. únor 2009 v 09:34  • Odpověz
pojedu ve 12.04, kojit budu tak v 11, takze to tak akorat vyjde, musim vycihnout bus pro invalidy ;) busem jsem jeste nejela s malym, jen metrem. bukco po porodu jsem krvacela hodne tak tyden, pak asi tyden jako MS a pak porad trosku spineni cele sestinedeli, a ted v nedeli to zase zacalo byt cervene, ale porad jenom trosku, ted je to zas vic jako stredni MS.
12. únor 2009 v 09:37  • Odpověz
autor
aha feb ... tak to je nějak dlouho, ne? nebo to tak má být?
12. únor 2009 v 09:38  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.