• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
adel...prošly jsme si tím strachem všechny, takže tě chápu ale neboj, vše bude tak jak má být :wink:
4. bře 2009 ve 21:37  • Odpověz
beat my taky spime vsichni v loznici. Kojim samozrejme v posteli, obcas spolu pri kojeni usnem. Rano kdyz kojim kolem 6-7h tak si ho v posteli nechavam. Myslim ze detsky pokojicek zprovoznime tak za rok :slight_smile: vstavat v noci a chodit po byte by se mi nechtelo a hlavne bych se bala ho nechat jinde

adel neboj, vse je ok :slight_smile:

kaci velikost bricha prece nema se zdravim prcka co delat :slight_smile: proste to mas v brise vsechno lip poskladany... :slight_smile:
4. bře 2009 ve 21:54  • Odpověz
dobré ránko holky :slight_smile:
adel - neboj, bude to všechno v pohodě :slight_smile:
mě se dneska zdál sen o tom, jak jsem byla na praxi u své kámošky učitelky, které učí biologii a že jsem měla studentům říct něco o nějakých miňonkách a pak o kurdějích, no sen to byl jak blázen, vůbec se mi ta hodina nepovedla, asi se vracím do dob svých pedagogických praxí :wink: :grinning:
5. bře 2009 v 08:27  •  2 děti  • Odpověz
dobré ránko, tak mě dneska vzbudil telefon z práce, tak jsem v jednom kole... musím něco akutně vyřešit, maily už jsou rozeslané...
dneska se mi zdálo o sexu... zase :zipper_mouth:

tak já jdu do sprchy a zkulturnit se a čekat na odpovědi na pracovní mail
5. bře 2009 v 08:34  • Odpověz
kaci - a vy ho neprovozujete, že se ti o něm zdá? moc to s tou prací nepřeháněj ...
5. bře 2009 v 08:36  •  2 děti  • Odpověz
lufe...ale jo, ale už velmi omezeně. ono s hrošicí to moc dobře nejde :unamused:
5. bře 2009 v 10:02  • Odpověz
Hezké ránko....sem měla nejk moc práce...
Kaci: ty a hrosice jooo...ty vypadáš jako když jsi se jen přejedla chi.... :grinning: dělám si legraci
Adel,Paja : držím palečky ať roste
Lufe : ahojky....tak koleg.těhule mi říkala, že tu udělali zbrusu nový obchod s kočárky, a tak se tam dnes zkusíme po obídku jít podívat, doufám, že to nebude něco pidi a bude na co koukat :slight_smile: pak písnu dojmy pojmy joo...
5. bře 2009 v 10:52  • Odpověz
hasev - jasný, jsem jedno velký ucho :wink:
5. bře 2009 v 10:54  •  2 děti  • Odpověz
Kaca : to červeno,oran.,pruhované povlečení co máš za sebou na fotkách mám taky z ikeii :grinning: akorát v něm spíme chi...
Lufe : :slight_smile: se už těším...co uvidim a chystám se na ten veletr do LetňAN, dnes a¨nebo zítra
5. bře 2009 v 10:57  • Odpověz
autor
ahojte holky ... hlásím se z dovolené ...

kači, ty a hrošice ..... hi hi hi, to si mě ale pobavila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2009 v 11:23  •  2 děti  • Odpověz
Klasika, zase když se dovallim, tady nikdo... :unamused:
5. bře 2009 v 11:57  • Odpověz
bukco - jak se dovolenkuje?
hasev - je čas oběda, tak se nediv ...
5. bře 2009 ve 12:14  •  2 děti  • Odpověz
Lufe : no jo vlastně, já papkám dneska tady a tak... :slight_smile: koukám na net na kočíky chi
5. bře 2009 ve 12:31  • Odpověz
hasev - já ti nevím, mě se zdají všechny kočárky moc malý, navíc jsem teď slyšlela od jedné známé, že se jim do sporťáku od trojkombinace dítko v sedě nevleze pod tu stříšku, no doufám, že to pochopíš, jak to myslím ...
5. bře 2009 ve 12:39  •  2 děti  • Odpověz
Jo jo o tom jsem taky četla, že se na výšku do sporťáku někdy nevejdou...takže to beru jako v potaz,pořádně jsem nic moc v reálu ještě neviděla ...největší korbičku má asi maxicosi 77 cm na délku jo a pak ten ABC design 78 cm a ten se mi začíná líbit hlavně cenově, dá se koupit 3 kombinace za 14.000,- což by pro mě byla rozumná cena. Tady ho mají a tak se na něj chci kouknout v reálu...a to oproti ostatním co stojí 20 a výše se mi začíná líbit, snad mě nezklame v reálu.
5. bře 2009 ve 13:01  • Odpověz
těch 14.000 je celkem rozumná cena ... nedávno jsem u Globusu viděla jednu paní dávat do kufru kočárek, no mazec to byl, musela odšroubovat i kolečka :frowning2: my máme naštěstí velkej kufr u auta, takže můžem jít do větších kočárků ...
5. bře 2009 ve 13:11  •  2 děti  • Odpověz
Jukni na toto http://www.maxi-cosi.com/maxicosi/instructions.aspx?id=55 - to je maxi cosi a vypadá to velmi jednosuše :slight_smile: ale jsem na ten ABC zvědavá....
5. bře 2009 ve 13:13  • Odpověz
hasev - no jo, nákladala to do alfy romeo, to asi není auto pro kočárky :grinning: ten maxi cosi vypadá jednoduše ...
5. bře 2009 ve 13:17  •  2 děti  • Odpověz
holky koukám, že řešíte kočárky...no, je to oříšek se rozhodnout

dala jsem do alba pár fotek z toho focení min. týden, dala bych víc, ale martin mi říkal, že nechce viset někde na webu, tak to respektuju... :wink:
5. bře 2009 ve 13:28  • Odpověz
holky zdravím a hlásím se Vám z práce :unamused:
gratuluju k výsledkům pajaa :wink:
ad kočárky - nemůžete vycházet z ceny co se udává na netu za trojkombinaci, protože k tomu stejně budete muset přikoupit pláštěnku, fusak, nánožník, přebalovací tašku, autosedačku atd. takže konečná cena vyjde stejně o pár tisíc víc. čímž samo neříkám, že ABC nevyjde ve finále levnějš než třeba ta maxi cosi :wink:
ad samotné maxi cosi - kočárek je fajn, je sice z těžších, ale to nemuselo vadit. co mi ovšem velmi vadí (a to byl jedním z favoritů) je ten sporťák. na větší mimi je to ok (až na to madlo mezi nohama :unamused: ), ale pro malý mimčo nevim nevim. je moc otevřenej, nejde do 180° lehu a hlavně nemá spojený boky když je v lehu. prostě bych se tam malý mimi (zvlášť v zimě) bála dát. jinak se s ním ale jezdí super :wink:
bukca: co děláš doma? odpočíváš?
5. bře 2009 ve 13:28  • Odpověz
kaci - super foto :slight_smile:
delfi - no jo, ale jak bude naše mimi v zimě malý ...
5. bře 2009 ve 13:33  •  2 děti  • Odpověz
kaci: super fotečky - fakt máš malý bříško :wink:
lufe: no zima bude min. do března - dubna (jako že mimi budeš dávat do fusaku) a tvůj mimís do tý doby asi z hl. korbičky vyroste (resp. vejde se tam asi do míň měsíců protoře bude mít ještě fusak)
5. bře 2009 ve 13:52  • Odpověz
delfi - no právě proto se dívám po větších kočárcích, aby se mi tam mimi vlezlo i s fusakem ...
5. bře 2009 ve 14:01  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,
vy se díváte po větších kočárcích a já se navíc musím dívat ještě po nějakém teréňákovi na ty naše hory takže trochu větší protože mimi bude na zimu a teréňák ať vůbec někam vyjedu. Ale je fakt, že se zatím bojím dívat takže ještě chvíli mám s tímto čistou hlavu.
5. bře 2009 ve 14:13  • Odpověz
Tak jsem tu z návštěvy obchodu...
Takže mě ABC nezklamal : cena v akci je 13.790,- v ceně je sporťák, hl.korba a autosedačka maxicosi,navíc zdarma adapter na autosedačku,nánožník na hl.korbu, moskitiéra na hl.korbu.
Opravdu mě mile překvapil, že je v realu tak pěknej jako na netu. Sport.váha 14 kg a rozměr hl.korby 78x34...na délku jeden z největších,šíře nic moc, ale je to u všech podobné...jediná nevýhoda, že má děsně malej košík pod kočárkem,ale to snad i oželím...Takže zatím vede
Maxi cosi by se mi i líbil ale sporták nemá nánožník :frowning2: a Quinny mě zklamal...je zase hrozně mělký a celkově mi nepadl do oka ..
Jinak mě nic jiného nového do oka nepadlo...ale ještě budu pokračovat jinde...Jo a dostala jsem 2 vstupenky zdarma na veletrh do Letnan :grinning: :grinning:
Tak to je tak v kostce vše...
5. bře 2009 ve 14:36  • Odpověz
Kaci : hezké fota :slight_smile:
5. bře 2009 ve 14:39  • Odpověz
lufe: právě právě, obecně si myslím, že musíš volit mezi klas. houpací čtyřkolkou nebo mezi těma sportovnějšíma. ale myslím, že každá si vyberem podle svého nejlepšího svědomí :wink:
adel: no jo zatím procházej diskuze a hledej na netu :wink:
hasev: a kde je ten obchod? ta cena s autosedačkou je dobrá. hele uvidíš ještě v těch letňanech, ale důležitý je, že máš favorita :grinning:
holky dala jsem do alba fotku s neteřinkou
5. bře 2009 ve 14:44  • Odpověz
Def: je u mě asi 5 min od práce ve Vysočanech :slight_smile: je tu nově cca 1 měsíc...je to www.detskyraj.cz a tady mají kamenou prodejnu :slight_smile: tam budu chodit místo oběda chi
DeF: fotečku už jsem viděla , parááda
5. bře 2009 ve 14:52  • Odpověz
Dlëlfi to víš, po diskuzích a netu už mám porkouklo dost teď jen abych ten pravý objevila v reálu, ale snad to stihnu :slight_smile:
5. bře 2009 ve 14:53  • Odpověz
adel: neboooj stihneš :wink:
5. bře 2009 v 15:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.