• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
tak jako na druhé straně jsem vás našla :frowning2:
5. bře 2009 v 16:42  • Odpověz
tak a ted na třetí stránce. dneska to tu prostě žije :unamused:
5. bře 2009 ve 20:00  • Odpověz
caues holky, dneska vubec nestiham. Mrnous dnes od 10h nezabral asi do 15i h, pak byl pretazenej a knoural. Byla tu kamaradka, taky jsem cvicila a pracuju na tom slovniku, takze fakt casu nezbyva moc, stihla jsme toho ale dost od 9i h vyzehlit, vytrit, uvarit, uklidit, prochazka, navsteva, cviceni, sprcha + umyti vlasu, kojit, prebalovat, napsat seznam na nakup a sepsat par hesel do slovniku. jo a taky se najist :slight_smile: ufff

zitra to nebudu o nic lepsi, prijede jedna mimoprazska kamaradka nekdy odpo a vecer ma honza nakou akci, takze tu budu na vsechno sama, no aspon odpada vareni vecere
5. bře 2009 ve 20:06  • Odpověz
feb: ty brdo jak to můžeš stihnout!? hlavně se nepřetáhni, musíš taky odpočívat :wink:
5. bře 2009 ve 22:26  • Odpověz
delfi- no uvidis ze to taky budes vsechno sstihat, cloveku totiz nic jinyho nezbyde :grinning:

ty jo holky, danecek dnes trhnul rekorrd, spal lehce pres 7h v kuse, takze se mi uz ani nechce spat :grinning: :grinning: neuveritelny :grinning: no mozna si jeste po snidani zrdimnu. Kdyby mu to zustalo vubec bych se nezlobila ;)
6. bře 2009 v 07:11  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: koukám, že feb je značně akční ...
já jsem byla včera poprvé na cvičení pro těhule a měla jsem tam nejmenší bříško, je to na dvě hoďky, jednu se povídá s porodní asistentkou a druhou cvičí s fyzioterapeutkou, a ta porodní asistentka celkem koukala, že tam jsem, když slyšela můj termín, ale nemyslím, že by na to bylo něco zvláštního ... ten kurz je sice 8 týdenní, ale kldině se dá absolvovat víckrát, dá se chodit jen na to cvičení ... ale rozhodně to cvíčo bylo super...
dneska jedem večer na ten UTZ, včera jsem hledala ještě nějaký info a zjistila jsem, že třeba v Olomouci bysme byli s tou naší hladinou naprosto v normě ....
6. bře 2009 v 07:53  •  2 děti  • Odpověz
Hezké ránko....dneska je tu jenom Lufe...
J8 si také musím nějaké těhu cvíčo najít ...abych nezlenivěla...To co jsi byla ty už je asi předpor.kurz ne? Ale proč nejít, pokud je tam fajn cvíčo :slight_smile:
Jinak Manžovi se také ABC kočárek líbil - na obrázku, říkal, že ho chce vidět :slight_smile: Ještě jsem se po cestě domů stavila jinde a nechala si ho rozložit a tak...říkali mi, že budou na veletrhu v Brně a že je to tam fakt veliký a maj tam i slevy a dá se to tam rovnou koupit a tak...No už se na Brno těším...zajímavý je, že do Prahy na veletrh nejdou a do Brna jedou,asi to tam fakt bude o dost lepší.,..
No pokud mě nic jiného hodně nezaujme, tak asi tento kočík bude...
6. bře 2009 v 09:21  • Odpověz
hasev - no pořádá to tělovýchovná jednota ve spolupráci s nemocnicí Boskovice, dřív to byvalo jen cvičení a teď k tomu přidali i ty přednášky ... je tam dokonce i návštěva porodnice ...
6. bře 2009 v 09:26  •  2 děti  • Odpověz
hasev jak jenom lufe? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: ja tu jsem prece taky :slight_smile:

ted mi psala kamaradka z predporodniho kurzu ze jedou do porodnice :slight_smile: meli tp 28.2. :slight_smile:
6. bře 2009 v 10:01  • Odpověz
Feb: ahojky...já myslela že se neukážeš, že zase budeš pracovat a tak :slight_smile: :grinning: takže přijmi mou omluvu chi
6. bře 2009 v 10:11  • Odpověz
ahoj holky,

jen zdravím, tak za 30min půjdeme na prochajdu s kamarádkou a její holčičkou :grinning: Jinak to naše dítě se naučilo strkat si ruce do pusy a mám pocit že si tu ruku sežere :grinning:

jinak já přes den moc nedělám, věnuju se malému a pospáváme spolu, uklizeno máme vždy z víkendu a vaříme s manžou spolu, takže docela pohoda
6. bře 2009 v 10:47  • Odpověz
my zas nic nedelame o vikendu :grinning: kdybych tu 5 dni nevytrela tak chodime v chuchvalcich prachu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a nastesti pres den spat nemusim, dostatecne se vyspim v noci, takze jakmile malej usne, muzu delat cokoliv :slight_smile: ted hlavne to cviceni :dizzy_face:
6. bře 2009 v 11:11  • Odpověz
dneska prcek pekne zlobi, jako vcera :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. bře 2009 v 11:16  • Odpověz
no my mame koberce, takze to je jiný :slight_smile: no a v noci, mě ke štěstí 6 hodin spánku s pauzou teda nestačí :unamused:

cviceni, no zatim necvicim, hlavne mam prej byt opatrna a zacit jen pozvolna
6. bře 2009 v 11:17  • Odpověz
no jo, 6h je malo :( ja vetsinou usinam tak v pul 12 a vstavam v 9 se dvema pauzama, to uz je schudny..

my mame doma ten eliptical, takovy to behatko, to je super, da se na tom zacit opravdu zlehka, je to vlastne neco mezi chuzi, behem a bezkama :slight_smile: je jasny ze po cisari se nesmi nic uspechat
6. bře 2009 v 11:30  • Odpověz
feb - Daneček se dožaduje pozornosti?
jaji - 6 hodin je opravdu málo ...
6. bře 2009 v 11:31  •  2 děti  • Odpověz
lufe, je unavenej ale nemuze zabrat... :(
6. bře 2009 v 11:31  • Odpověz
feb - tak to je pak těžký ...
6. bře 2009 v 11:33  •  2 děti  • Odpověz
Holky nějak pracuji...celkem jsem se dostala zase do režimu...ale po uzávěrce bude pohoda...pomalu začnu archivovat staré roky a taky ty hromádky"založi" poměrně se zvětšují :grinning:
Feb: to znám od synovce :unamused:
Jaji: to je dobře, že je pohoda:slight_smile:
6. bře 2009 v 11:44  • Odpověz
uchlacholila jsem ho v satku a pak presunula do kojo polstare :slight_smile:
6. bře 2009 v 11:46  • Odpověz
autor
ahoj holky...

feb, chci se zeptat, byla jsem ve středu s tím čípkem a bral mi vzorek na histolku, v ten den jsem trochu krvácela, to je jasné, včera skoro nic a dneska ze mě jdou takové hnědé kousky .... je to v pořádku nebo mám raději zajít k MUDrovi?
6. bře 2009 ve 12:40  •  2 děti  • Odpověz
to je normal, kdyz je to hnede, jde o starou krev, ktera v pochve zustala a srazila se a ted jde ven, tak nemej strach :slight_smile:
6. bře 2009 ve 12:59  • Odpověz
autor
feb děkuji ... hned jsem klidnější :grinning:
6. bře 2009 ve 13:10  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky,
dneka jsem vylezla z postele kolem druhý až. ne že bych spala, ale pokouší se o mě nějaká chřipka, měla jsem i miniteplotku 37,1, tak jsem si vzala půlku paralenu a poehávala.
ted už jsem vylezla, mám pocit, že mě naše mimi nechalo spát a neozývalo se, tak jsem dostala strach, jestli je vše v pořádku. sedím u pc a čekám, až se zamele, abych se uklidnila...

holky...může se ted něco ještě stát blbě? jakože třeba omotat si pupečník kolem krku nebo tak něco. mno, musím to sledovat, doufám, že mě brzy pořádně nakopne. mám pocit, že jsem jí cítila naposledy ráno, trošičku. jinak je fakt, že v noci, když spím, tak jí většinou necítím, jen když usínám, ale pak mě nebudí.
chjo, furt nějaký strachy.

bukco, jak píse feb, pokud to není červené, jde o starou krev, takže v pohodě

jinak feb, ty jsi teda pilná, ale ono to asi jinak nejde, musí se využít každá chvilka
6. bře 2009 ve 14:29  • Odpověz
kaci...prosim tebe nestras jo??? zbytecne se desis, tak ji dloubni

jinak my byli venku 2,5 hodky se známou, paráda :slight_smile:)) noo a začla jsem špinit, tak jako nevím co to je :confused:
6. bře 2009 ve 14:31  • Odpověz
jáji, že by MS????

dloubu dloubu...já už chci at mě nakopneee
6. bře 2009 v 15:06  • Odpověz
no ja doufam ze jeste neeeeee, vzdyt kojiiiim, nechciiiiiiii

a kdyz lehnes na bok??nebo zatres brichem
6. bře 2009 v 15:20  • Odpověz
jáji, už něco malinko cítím, tak to budu hlídat dál a snad to bude v poho
jdu poslat do žaludku horkou polévku...
6. bře 2009 v 16:54  • Odpověz
no tak vidis :wink:
6. bře 2009 v 17:43  • Odpověz
kaci tak se koukej vykuryrovat at mas silu na porod :slight_smile: neboj se, mimisovi se nic nestane. sama vis ze stat se muze porad neco, ale to bys nemohla vylezt ani ven, co kdyby na tebe spadnul meteorit :grinning: prdolka je v poradku a bude v poradku :slight_smile:

jaji no ms to byt muze, cetla jsme ze i pri plnym kojeni nekomu cyklus naskoci... vopruz no

jsem si ted pekne zacvicila, dokonce me mimis i nechal protahnout a este dal spi tak muzu udelat salat :slight_smile:
6. bře 2009 v 17:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.