• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
no, v tomhle slabym stavu rodit...nevim nevim.
snad to brzo přejde.
jinak se furt pozoruju, fakt se mi zdá, že se hýbe nějak méně a ne tak intenzivně jako vždy, tak snad je to tím, že i já celej den polehávám..
6. bře 2009 ve 20:28  • Odpověz
autor
Lufe ... kdepak jsi? čekáme na zprávy a ty nikde .. nás pěkně napínáš !!!!
6. bře 2009 ve 20:35  •  2 děti  • Odpověz
no jo bukco, lufe měla být dneska v tom brně na vyšetření, ne? tak snad je vše v pořádku a šli to s manžou oslavit nějakou dobrou večeří...
feb jakej děláš salát?
6. bře 2009 ve 20:38  • Odpověz
autor
kači, jj, šli dneska, ale měli jít na 19 hod a pak mi slíbila, že mi hned napíše sms a ještě pořád nic ... to přece nemůže trvat tak dlouho !!!
6. bře 2009 ve 20:44  •  2 děti  • Odpověz
kaci,.,,prosim te nesil, proste je dneska linejsi, dulezite je ze se hybe :wink:
6. bře 2009 ve 20:57  • Odpověz
kaci pocitej s tim, ze mimi se bude hybat ke konci tehu min, neb ma min mista, dulezity je ze se obcas mrskne :slight_smile:

salat jsme delala z ledovyho salatu, rajce, paprika, okurka, italske bylinky, balsamiko, oliv. olej a balkan. aůe jenom pro honzu, ja bych se mohla nafouknout. tak jsem si dala jenom okurku :slight_smile:

jinak h. sel dnes na pslavu narozenin naky kolegyne, tak jsme zvedava v kolik raci pritahnout domu, doufam ze driv nez minule co se vratil v 5 rano :angry: zitra slavime segriny 18iny, takze usi fungovat :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jestli prijde pozde tak mu to nedaruju a rano nemilosrdne bude vstavat az se prcek vzbudi. kdyz prijde do 2h coz je podle me rpzumny tak budu hodna :grinning: a necham ho spat do pul 12 (nasi se segrou prijdou v 1)
6. bře 2009 ve 21:30  • Odpověz
kamoska co mi rano v 9 psala ze jedou do porodnice ze ji praskla voda se jeste neozvala :rolling_eyes:
6. bře 2009 ve 21:30  • Odpověz
feb tak to je peknej plán na honzu :slight_smile: mnam na ten salátek mám chut, já mam ovocnou mísu - vitaminovou bombu.
snažím se nešílet holky, díky za podporu, ale víte, že když to hlodá, tak to hlodá

bukco, tak snad bude vše s lufe ok, i když se neozvala...
6. bře 2009 ve 21:38  • Odpověz
autor
kači .. já doufám ... pořád hypnotizuji telefon :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. bře 2009 ve 21:40  •  2 děti  • Odpověz
autor
Lufe napsala, že miminko je ok a bude to určitě kluk .... a že koupili s manžou první tři bodyčka :grinning: .... ufff
6. bře 2009 ve 21:57  •  2 děti  • Odpověz
jééé další klučík :grinning:
6. bře 2009 ve 22:07  • Odpověz
super zprávy, gratuluju lufe a bukco díky za zprávu
6. bře 2009 ve 22:15  • Odpověz
no nic holky, brou noc , o víkendu asi moc nebudu :grinning:
6. bře 2009 ve 22:24  • Odpověz
ahoj holky, ještě jednou se omlouvám, hlavně Bukce, ale nechala jsem doma mobil a po UTZ jsme jeli ještě na nákup, tak jsem se nemohla ozvat .... jak jsme dojeli dom, tak se slavilo s tchánovcema, jsou nadšení, že budou mít vnuka a že je vše ok, pan doktor ho opravdu prohlídnul, i srdíčko jsme slyšeli, tak dobrou ...
6. bře 2009 ve 23:37  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky Lufe...gratulji, já včera byla mimo domov a tak jsem nemohla k PC...to je super, že je mimísek ok a že už víš, že to bude kluk :slight_smile: se máš, já už chci čtvrtek a chci to taky vědět ....už se nemůžu dočkat...
Jdu si ted umýt hlavu a jedeme do Letnan na ten veletrh a tak pak zase písnu dojkmy jooo i s chlapským názorem chi...Krásný víkend všem
7. bře 2009 v 09:06  • Odpověz
lufe :slight_smile: to je super :slight_smile: gratuluju :slight_smile:

jinyk holky ja nemam slov, honza vcera prisel zase ve 4.45, to proste jiny nebude a ja si muzu rikat co chci. samozrejme jak me to nasr... tak jsem pak nemohla usnout. aspon ze ten kluk je tak hodnej, spal od 23h do 6 do rana a ted se pomalu probouzi... spis tlaci, potrebuje se vykadit.v 10 nejpozdeji nekompromisne honza bude vstavat :rolling_eyes: :angry: ma jediny stesti ze jeste danecek spi
7. bře 2009 v 09:07  • Odpověz
autor
ahoj holky ... feb, plně tě chápu

Radek jde dneka zapíjet Natálku od kamaráda, tak jsem zvědavá, jak ho dostanu domů ... po 22 hodině mám pro něho přijet, tak to jsem zvědavá ....
7. bře 2009 v 16:10  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky, hlásí se vám z postele zpráskanej pes
od rána bojuju s teplotou, je to jak na houpačce, pohybuje se od 37,5 do 38,2 aktuálne
včera už jsem cejtila, že na mě něco leze,mám kašel a rýmu...chjo. ale ta teplota mě zneklidnuje.
zatím jsem nic neřešila, vždycky to paralen srazí, ale pak se to vrátí.holt s něčím bojuju. uvidím zítra.
pohyby cítím tak jsem klidnější

uvažovala jsem jetli nejet do motola na ambulanci, aby mi natočili monitor, ale bůhvi jestli by mi ho natočili. možná by mi jen řekli, že mám jíst paralen. nebo by si mě tam nechali...jsem srab, toho se bojím nejvíc, i když samozřejmě pro zdraví miminka udělám všecko.
zatím to snad není ale tak kritický. jet můžeme vždycky ne? třeba i v noci

uvažuju, že bych si šla dát vlažnou sprchu, to by mohlo taky pomoct

chjo, ani jsem toho dneska moc nesnědla -jen hov. vývar mi martin uvařil a
oloupal pomerančík, nemám na nic chut... stará se o mě vzorně, taky jsem to chytla určo od něj, s chřipkou bojuje už tejden

jinak feb...ten tvůj honza je teda pařmen...ale koukám, že daneček je s ním a nechává ho spát. to si užiješ s těma tvejma chlapama

bukco... no, tak jestli radek pojede po desáté s tebou domu, tak to je borec teda...desátá je docela brzo i na můj vkus :wink:
7. bře 2009 v 19:37  • Odpověz
ahoj holky,

Kaci...lez a ber paralen, oni by s tebou asi nic neudelali....

jinak já dneska měla nakupovací mánii, Tomík má místo svátku vánoce :grinning:
7. bře 2009 v 19:54  • Odpověz
díky jáji :slight_smile: tomík si to určitě zaslouží :slight_smile: co jsi nakoupila?
7. bře 2009 v 19:55  • Odpověz
jdu zase spát...snad noc přežiju
7. bře 2009 ve 20:01  • Odpověz
kaci....v sekáči dvoje kalhoty s laclem na léto, 2 tepláčky, svetr, mikinku, tricko, 3 disney overálky v tescu, 3 body v Globusu, Huggies plenky a ubrousky, nooo to je asi vše :grinning:
7. bře 2009 ve 20:05  • Odpověz
autor
jupíííí, jsem první

JAJINKO, VŠECHNO NEJLEPŠÍ K TVÝM DNEŠNÍM NAROZENINÁM :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2009 v 00:02  •  2 děti  • Odpověz
bukco....děkujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :dizzy_face: :astonished: mlask
8. bře 2009 v 11:13  • Odpověz
Jaji - taky přeji všechno nejlepší k narozeninám :slight_smile: :grinning: :dizzy_face:
8. bře 2009 v 11:56  •  2 děti  • Odpověz
jaji vsechno nejlepsiiii :slight_smile: hlavne at vam doma tomik dela jen radost a tvuj tomik velkej at ti taky dela radost :grinning:

kaci drz se :slight_smile:

jinak honza vcera sekal dobrotu, vzirne se staral, uklizel a hostil navstevu, takze bylo odpusteno :slight_smile: no jo, honza je extremne spolecenskej clovek, on kolem sebe cas od casu potrebuje mit hodne lidi, jinak strada :slight_smile:)) to ja jsem v tomhle uplne jina- kdyz jsem stredem pozornosti tak trpim, honza je v 7. nebi :slight_smile:)))
8. bře 2009 ve 13:09  • Odpověz
holky děkujiii :dizzy_face:
8. bře 2009 ve 13:54  • Odpověz
jáji vše nej tobě k narozká a tomíkům k svátkům !
malej tomík teda dostal dárečků fakt jak od ježíška :slight_smile:

jinak můj stav-od včerejška od půlnoci teplota klesala, ted se pohybuje do max 37,5 a to jsem měla poslední paralen o půlnoci a před cca hodkou jsem si dala půlku.
do motola jsem volala, pro jistotu-řekli mi, že pokud cítím pohyby, nemám kontrakce, neodtekla plodovka, tak k nim nemusím., pohyby cítím, řekla bych že víc než včera, kdy byly ty horečky mnohem vyšší.
kdyby horečky neustupovali, mám jet na pohotovost. tak teplotu furt mám, ale pokud tělo s něčím bojuje, tak je to asi normální....
dneska me začalo k tomu bolet v krku, ale spíš mám pocit, že ho mám odřenej od toho hnusnýho kašle co mě trápí. tak zatím jsem se na pohotovost nevypravila.
zítra jdu do poradny, na monitor, tak budu klidnější, že se mi na mimi podívaj.

hele holky, já vůbec nevím, jestli bych poznala kontrakce...

feb, to je podobný jak u nás, martin je taky hodně společenskej. já teda docela taky, ale on je víc. u mě třeba někdy zvítězí pohodlí, když je třeba venku hnusně, tak si nechám nějakou akci ujít, ale jeho to tam i tak táhne... :wink:
8. bře 2009 v 15:11  • Odpověz
Děkuju holkám za upozornění. Jaji, taky se připojuji a přeji všechno nejlepší k narozkám!!!
Kaca: já myslím, že kontrakce poznáš :wink: , protože přece to asi žena vycítí, že už je to ono a když tak se online zeptáš tady na koníkovi holek, co už rodily. Ale hlavně ti budu držet palce, aby ses stihla do porodu uzdravit.
Jinak jsem včera koupila rybu pangasius, tak mám prosbu, jestli někdo nemáte dobrý tip, jak ji udělat. Budu vám moc vděčná. (Jsou to zmražené filety).
8. bře 2009 v 16:42  • Odpověz
betty tak mi děláme pangase docela často, ale žádný osvědčený recept nemám, dělali jsme ho pokaždé jinak a pokaždé byl výbornej. většinou najdu recept na internetu nebo v Apetitu (i na jejich stránkách).
8. bře 2009 v 17:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.