• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
Lufe jo na něco je to dobrý, že si tam člověk může zajít kdy potřebuje.
Ach jo tak už mi začíná i rýma :frowning2:
10. bře 2009 v 10:06  • Odpověz
a láduješ se těma vitamínama?
10. bře 2009 v 10:12  •  2 děti  • Odpověz
Jo Lufe láduju včera jsem si jich v obchodě nakoupila hromady :slight_smile: a hned jak jsem přijela jsem snědla dva pomeranče a jedno kivi :slight_smile:
10. bře 2009 v 10:14  • Odpověz
Lufe : no právě , moc práce a chci Martinovi ještě pomoci,samo s lehkejma věcma a tak...než bude pupek chi...
No a jakmile začne bejt hezky,máme práci venku a tak teď je na to ten pravej čas, když je venku ještě hnusně...Samozřejmě, že vybavení budeme nakupovat později, ale pokojík bude v základu připravený :slight_smile:
Adel: to znám, já byla taky na začátku těhu marod cca 3 týdny :frowning2: a sranda to není, raději zůstaň doma
Ahojky Bucka :slight_smile:
10. bře 2009 v 10:19  • Odpověz
hasev - o pupku mi ani nemluv, jak mám ty těhu gatě, tak mi příjde, že mi břicho nějak poskočilo vpřed, o víkendu bych měla vstoupit do 5. měsíce, tak budem fotit a porovnávat :wink:
10. bře 2009 v 10:25  •  2 děti  • Odpověz
No Lufe: taky mám ten pocit, že břucho sakra leze :slight_smile: dnes jsme si vzala tílko víc obtažené a je to sakra vidět .... :grinning:
10. bře 2009 v 10:28  • Odpověz
jo tak trička, některý už asi za chvíli nepřetáhnu až dolů, asi budu muset na nákup ...
10. bře 2009 v 10:37  •  2 děti  • Odpověz
Lufe: já už pár nakoupila delších, aby se právě daly natáhnout až přes pupík :grinning: no a některá tílka co mám, tak taky jsou nosit zatíím chi
10. bře 2009 v 10:54  • Odpověz
brý den děvčata :grinning:

jsem se před chvílí probudila :grinning:

bukco...jsi v práci ode dneška??? jinak všimla sis? jsem ti poslala pusu za to přáníčko :wink:
10. bře 2009 v 10:56  • Odpověz
dobré poledne jaji :wink: já jdu za chvíli na oběd :grinning: a ty už vstáváš? byla náročná noc nebo co?
10. bře 2009 v 10:59  •  2 děti  • Odpověz
lufe,,,noc byla pro mě parádní, jako včera, vzbudila jsem ho ve 23:45 a spal až do 5:30 a pak do 7:30 :slight_smile:))
10. bře 2009 v 11:13  • Odpověz
joo přidala jsem asi 4 nové fotos :wink:
10. bře 2009 v 11:22  • Odpověz
jaji - tak to je super ... fotečky moc pěkný :slight_smile: :dizzy_face: mám dotaz, co ty máš zas kočárek?
10. bře 2009 v 11:29  •  2 děti  • Odpověz
mám obyč roan marita a sem s nim spokojena, je dost velkej, houpe a ma velky nafukovaci kolecka, zvladl i dost nerovny teren
10. bře 2009 v 11:33  • Odpověz
no mě se právě zdálo, že je pěkně velkej, tak proto se tě ptám :slight_smile:
10. bře 2009 v 11:35  •  2 děti  • Odpověz
jojo je velkej, ja nechtela malej aby tam prcek byl stisnenej
10. bře 2009 v 11:48  • Odpověz
Holky já dělám inventuru, teda jako že v programu v účtu a je to děs...zjistila jsem že máme hrozně velké rozdíly PC/real...no hodně toho chybí chjooo...
10. bře 2009 v 11:59  • Odpověz
ahoj holky - tak dneska jsem poprvé vylezla z postele a oblékla se do domácího, po třech dnech strávených v posteli v pyžamu docela úspěch...
dneska se mi furt honila hlavou ta váha malé...ve 32 týdnu měla 1770 g, což je v pořádku a ted na 37+0 měla 2600g.... kolik mají mimi přibírat týdně?
chjo, mě to fakt leží v hlavě, že do 32 tt přírustky ok a ted jsou menší proti tabulkám. si vyčítám, že jsem nejedla víc sladkostí třeba.. mám strach, aby metabolismus malé byl v pořádku... :frowning2: snad je moje milovaná zdravá...
10. bře 2009 ve 12:05  • Odpověz
kaci...prosim te klid, na tabulky nedej, na konci dítka přibírají nejvíc se říká, takže do těch 3kg to dožene, hlavně se nestresuj prosím tě jo?? přijde mi že poslední dobou se stresuješ až moc, už aby byla venku cooo??

holka všechno je v pořádku a Amálka-Emička je ok :wink:
10. bře 2009 ve 12:07  • Odpověz
kaci - neboj, vše je určo ok a aspoň nebudeš mít s malou moc práce :wink:
hasev - to je inventura za loňský rok?
10. bře 2009 ve 12:08  •  2 děti  • Odpověz
autor
jaji .. všimla jsem si, děkuji

jinak dneska teplota klesla, ale ovu testík se slabou /, tak budu testovat ještě dva dny a uvidíme ... Radek je připraven
10. bře 2009 ve 12:22  •  2 děti  • Odpověz
jj, jáji, máš pravdu, jsem nějaká ustrašená. ono je to jedno s druhým, celý těhu bez problémů, pak ke konci problémy s tím čípkem,opakování monitoru, páč spinkala a do toho ten váhovej odhad....k tomu ta šílená chřipka co mám a bolest v krku že nemůžu polknout... těhotenský hormony k tomu.....no, nemám daleko k slzám... :cry:
pak si začnu vyčítat, co jsem mohla udělat jinak, líp atd. a už se vezu...
tak se omlouvám, že si vám tady vylívám srdíčko.
10. bře 2009 ve 12:29  • Odpověz
bukco ahoj :slight_smile: to je srandovní, jak píšeš Radek je připraven :slight_smile:
10. bře 2009 ve 12:30  • Odpověz
bukco - aby mu elán dlouho vydržel :wink:
kaci - asi to s tebou pořádně mává, ale k obavám není důvod ...
10. bře 2009 ve 12:40  •  2 děti  • Odpověz
autor
lufe .. nevydrží, znám ho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. bře 2009 ve 12:56  •  2 děti  • Odpověz
Lufe : jo jo za 2008...:frowning2:
Kaca: opravdu se ted nejak stresuješ...mala ještě přibere a váhu má i ted peknou, nestresuj !
10. bře 2009 ve 13:02  • Odpověz
Tak jsem musela požádat šéfika o schůzku, neb ty rozdíly jsou fakt velké a tak...ted je na horách a v po jsem ho požádala o sch.tak to budeme muset probrat...se na to fakt těším :frowning2: chjooo
Holky: už aby byl čtvrtek, je to fakt divný, když víte, že máte mimi v bříšku, ale nic necítíte...pak ani nevíte, zda je mimi ok...divná doba :frowning2: už ho chci vidět :slight_smile:
10. bře 2009 ve 13:05  • Odpověz
hasev - v klidu, za chvíli ty pohyby určo přijdou, už jsme blízko :wink:
10. bře 2009 ve 13:10  •  2 děti  • Odpověz
kaci..sim tě se neomlouvej, je jasný že sem píšeš a vylejváš si srdíčko a my jsme tady od toho abychom tě uklidnily, juuu???
10. bře 2009 ve 13:24  • Odpověz
Lufe : :slight_smile: já vím...jen je to divný :slight_smile:
10. bře 2009 ve 14:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.