• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
hasev - pak zas budem depkařit, že se hejbe málo, každý období má něco :grinning:
10. bře 2009 ve 14:07  •  2 děti  • Odpověz
holky mě nepouštět do krámu nromálně :grinning:
10. bře 2009 v 15:05  • Odpověz
dobré ráno, zase jsem spala...chjo
horší je, že skoro nejim a to bych ted mela. nemám ale vůbec na nic chut...potřebovala bych nějakou kalorickou bombu, kterou bych snědla a pak už bych nic nemusela...nejlépe v tekuté formě. ale coooo???
10. bře 2009 v 17:14  • Odpověz
co jsi zase pokoupila jáji? to se nedá odolat, co? :wink:
10. bře 2009 v 17:14  • Odpověz
kaci koupila jsem hrací opici od fisher price za 550,- a takovej hrací domeček plyšovej, zatáhneš za hrocha a hraje to za 170,- uffff, no a doma už mám kolotoč nad postýlku za 1100,-
10. bře 2009 v 17:37  • Odpověz
ahoj holky, dnes mi nesel pocitac, rano se zahadne zasekl... hruza celej den bez internetu!!! :grinning:
10. bře 2009 v 18:25  • Odpověz
jáji téda, pěknej nákup. no jo, tomík roste jako z vody, podle fotek :slight_smile:, tak už budou potřeba hračky a ne ledajaký co? čim víc barviček, melodií, vibrací apod., tím je to víc baví.
my si asi budeme říkat právě o tyto hračky, když se nás někdo zeptá, co chceme pro mimi....

feb...jaká hrůza prosímtě? stejnak sem moc nechodíš, tak se to ten den vydržet dalo ne? hlavně že už ti to ale jde, tak ted si to můžeš vynahradit :slight_smile:
10. bře 2009 v 18:59  • Odpověz
ja si teda myslim, ze hracek staci par...a pak stejne ty nejobycejnejsi budou ty nejlepsi :grinning: navic deti budou hracky bavit par minut, den, dva... a pak prd :grinning: Flekinek sice na hracky reaguje pekne, ale nejlepsi "hracka" je stejne muj oblicej, zpivat, povidat si, tleskat...

uz ted mame doma hracek zbytecne moc a pritom jich moc nemame.Premyslim jak to zarazit...

kaci jak ze sem moc nechodim? to neni pravda ;) je fakt ze vic vysedavam na facebooku :slight_smile:
10. bře 2009 v 19:11  • Odpověz
feb...no pripadá mi to tak... tvoje odborné rady se občas hodily a ted se jich tady člověk nedočká :wink:
10. bře 2009 v 19:20  • Odpověz
no kaci, chodim kazdy den ven tak aspon na hodku (i dnes kdyz prselo), hodinu cvicim, zacala jsem trochu z domova pracovat, uvarit,hrat si s flekinkem a tak... jeste si ctu a do toho naka navsteva a den je fuč :slight_smile:
10. bře 2009 v 19:22  • Odpověz
kaci...jo jo já mu kupuju hračky ráda, jeho to baví a baví ho stejná hračka několik dní, takže s Feb nesouhlasím :grinning: ale záleží na každém
10. bře 2009 v 19:52  • Odpověz
Teda Feb - ty toho ale stíháš. To já teda zatím neeee. Když malá nespí, tak se jí věnuju a když na chvíli usne, tak odpočívám s ní, nebo jdu rychle něco udělat. Prát, žehlit, vařit, najíst se, osprchovat - taky si pustím Koníka, ale stačím jen tak tak dočíst :o) Pak stahuju nové fotečky - to je vždycky doba...něco jsem přidala i do albíčka.

Káči - tak už je ti snad lépe. Já měla před porodem to samé, naštěstí jsem to stihla vyléčit včas. A jak už se těšíš na Eminku? Nebo Aminku? Už tu bude co by dup :grinning:

Jáji - mě do obchodů taky nepouštět :grinning: Teď zas uvažuju nad takovou tou pevnou zavinovačkou na noc. Klasická už je malá a takové ty moderní jsou dost volné. Nemáte s ní někdo zkušenost? Nevím, zda by v tom spala.
10. bře 2009 v 19:54  •  1 dítě  • Odpověz
beat...jakou pevnou zavinovačku??? já ho normálně zabalím do deky napevno a tak mi spinká
10. bře 2009 v 19:58  • Odpověz
ta je sladká a jakej má kukuč a je celej taťka a tobě to tam mooooc sluší :wink:
10. bře 2009 ve 20:01  • Odpověz
No já na sebe teď teda nemám moc čas a ani chuť se sebou něco dělat :slight_smile: Malá je hodně po tátovi, ale já se v ní taky hodně vidím - já totiž byla taky takhle černovlasá a boubelatá a vykulená :grinning:
I tobě to sluší s kočárkem. Koukám, jak Tomík taky pěkně roste. A kolik má místa v kočárku - a to je tam ještě se zimním fusakem... to my jsme stísněný, ale prý to mají děti rádi a zatím si malá nestěžuje - a až povyroste, tak snad už bude teplo :unamused:
Jinak koukám, že to tu bude samej chlapeček - to bude mít Žofka nápadníků a zatím jen jednu kámošku, jestli Káče vyjde ta holčička :wink:
Holky v únorovkách doporučujou nějakou pevnou zázračnou zavinku od Red Castle. Prý když ji dají mimču na noc, tak spí jak šípková Růženka.
10. bře 2009 ve 20:10  •  1 dítě  • Odpověz
beat....joo ja vim, koukala jsem na ni, no na nas uz je pozde, preci jen mu budou 2 měsíce, ale jinak bych jí brala :slight_smile:) vypadá to fakt dobře a hlavně mimču nekoukaj nohy, což našemu jo a díky nim v noci cestuje po postýlce :grinning:
10. bře 2009 ve 20:16  • Odpověz
A bude hůř - se div, že mu koukaj nohy, když má tak dlouhý rodiče :grinning:
10. bře 2009 ve 20:18  •  1 dítě  • Odpověz
jsem málem dostala infarkt, přes chůvičku jsem slyšela takový pazvuky jako kdyby se dusil a on asi jen kašlal, já tam letěla tak rychle...fuj úplně se klepu
10. bře 2009 ve 20:23  • Odpověz
No to je nejhorší... si představ, že já ani nemám chůvičky - ty co jsem dostala použité mi jaksi nefungují a ještě jsem se nedostala k tomu nějaké koupit. Zatím vybírám a nevím jaké. Možná koupím obousměrné od Aventu, ale jsou dost drahé, tak nevím, jestli je v tom takový rozdíl. Malá teď spí vedle a taky jsem něco zaslechla, tak jsem tam letěla a zrovna si ublinkla. Ještě že je tam alespoň monitor dechu, to mě uklidňuje, ale kdyby spustil, tak se asi pos..
10. bře 2009 ve 20:35  •  1 dítě  • Odpověz
nooo mě jednou spustil o půlnoci, jsem myslela že se po.... já měla tep snad 220, možná i víc :frowning2:

ted jsem tam letěla znova, kníkal tam a já nevěděla co se děje, mám o něj strach jako blázen
10. bře 2009 ve 20:39  • Odpověz
To ti věřím, já zase když ji nosím po bytě si představuju, kdybych zakopla nebo něco a upustila ji - třeba na dlažbě. To se mi pak udělá úplně zle a držím ji jako klíště. Člověk fakt blázní a už to asi nikdy nepřestane. Je to od první chvíle, co objevíš na testu // a pořád jsou ty obavy větší a větší.
10. bře 2009 ve 20:50  •  1 dítě  • Odpověz
jo jo přesně tak, je to furt něco, já mu tam dala novej kolotoč nad postýlku a úplně mě napadlo co když na něj spadne?? no fakt blázen :sweat_smile:
10. bře 2009 ve 20:58  • Odpověz
jak teď v noci spíte??
10. bře 2009 ve 20:58  • Odpověz
Já dneska taky sestavila kolotoč a napadlo mě to samé :grinning: No noci jsou teď u nás různé. Většinou se budí po 3 hodinách na kojo. To se probere, vezmu si ji do postele a kojím. U toho usne, počkám až pořádně zabere a pak ji přenesu do svý postýlky. Dost si zvykla spát mimo, tak v postýlce začíná brečet. Někdy spí u mě až do dalšího koja - když se vrtí a spí lehce. Třeba vím, že potřebuje přebalit, ale pokud nebrečí, tak ji většinou nechám, protože jak začnu přebalovat, tak se totálně probere a pak mám zkušenost, že jsme od 3 do 11 nespali. Zkrátka měla den. Zkouším tomu teď dát nějaký řád, tak uvidíme. A co u vás? Četla jsem, že už je to o dost lepší.
10. bře 2009 ve 21:08  •  1 dítě  • Odpověz
Tak už se prcek probírá, jdeme kojit.
10. bře 2009 ve 21:13  •  1 dítě  • Odpověz
to s tím kolotočem si mě pobavila, koukám maminy přemýšlí stejně, co máš za kolotoč??

jinak my si tak nějak režim udělali, přes den kojo po 2-3 hodkách a večer koupání kolem 19té, pak kojo a pak spinkání, ale občas to je fakt s brekem až je mi ho líto

já musela jednou v noci přebalit po kojení protože se posral a tím se samo probral, takže ve 3:30 zasáhl manža a uspal ho :grinning:
10. bře 2009 ve 21:18  • Odpověz
jé tady se povídáááá :slight_smile:
to je super, ahoj beat. koukala jsem na nový fotky žofky a zdá se mi že hodně vyrostla, je to krásná holčička. už se těším, až se budou poznávat s tou naší :slight_smile: jak na sebe budou čučet..chichi a tomíka a další klučiny určo vezmou mezi sebe, aspon bude výběr :slight_smile:
jinak pěkná fotka v profilu, je to hezký, když to takhle máte s jájou už i s miminkama...

jinak kolotoč už mám a koupila jsem jako nový na MMB za 150 kč....dobrej kup - mám ho myslím vidět v albíčku.
jinak chůvičky ještě nemáme a potřebujeme i cestovní postýlku - tyhle dvě věci nechávám pro rodiče, až se budou ptát, co by se nám tak hodilo...tak abych mohla říct něco konkrétního a ne, že už všecko máme. protože jinak fakt snad všecko máme.

nedávno jsem přemejšlela, kdy jsme se poprvé poznaly, tenkrát u koně (ještě bez beat)...bylo to někdy v květnu...chápete tooo???????? za chvíli to bude rok!!!!!

jinak beat tys měla taky tak hroznou chřipku? já kašlu tak, že se o tu myšku malou normálně bojím...
10. bře 2009 ve 21:36  • Odpověz
no uff, chudák holka

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=231928&vReferer=

Kaci...ahooooj, no joo už to bude rok, fíííha, já byla v 6tt myslím, takže to bylo někdy v první půlce května cca
10. bře 2009 ve 21:41  • Odpověz
a já řešila dovolenou na madeiře... ty bláho to fakt letí
měli bysme to roční výročí oslavit :slight_smile:
stejně je to super, vlastně máme v pražské "staré" partě už 4 miminka (feb, jája, slunika, beat), dvě na cestě (já a delfi). takže zbývá akorát betty a je to:slight_smile:
no a tím samozřejmě nevylučuju z party další pražandy i mimopražandy z této diskuse....jen jsem si tak zavzpomínala :slight_smile:

cos to dala za odkaz jáji? nějakou hrůzu? mám to vůbec číst? :wink:
10. bře 2009 ve 21:53  • Odpověz
no jooo madeira, tu jsme taky měli v plánu hihi, no tys ji stihla za nás :grinning:

musím napsat slunince, jak se maj :wink:

noo odkaz, jako klobouk dolu, je to silná ženská :pensive:
10. bře 2009 ve 21:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.