• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
ty jo, už jsem to dočetla...je to fakt síla, ta holka má spoustu síly, přeju jí, at jí to už konečně vyjde!!!!
10. bře 2009 ve 22:04  • Odpověz
sakra když tak vidím to na té primě tu kadeřnici, já bych taky potřebovala, hodil by se mi melírek
10. bře 2009 ve 22:06  • Odpověz
já mám puštěnou novu, ale jdu si lehnout k telce. tak pustím primu :slight_smile:
tak pa zatím jáji. zase zítra někdy.
ráno jdu na ten monitor, tak snad bude to naše mazle vzhůru a nakreslí pěknej grafík, jinak mě trefí asi.
páček a dobrou :slight_smile:
10. bře 2009 ve 22:10  • Odpověz
neboj, nakresli, drzim palce a dobrou noc :wink:
10. bře 2009 ve 22:13  • Odpověz
beat 1. mesic jsem prece precetla 11 knizek :grinning:
jaji ja to spis myslela obecne, ted precejenom nase dti nejsou zdaleka ve veku kdy si hrajou s hrackama, ted je zaujme bud mama tata nebo neco hodne barevnyho, ale casem se ti na hracky po chvilce vyprdne, se s tebou klidne vsadim :grinning: dela to tak kazdy dite totiz :grinning: zvlst pokud je zamoreno vsemoznymi hrackami
10. bře 2009 ve 22:23  • Odpověz
dneska tu byla kamaradka s 2r holcickou, holky reknu vam, musime si uzivat dokud nase deti jsou takovy bezmocny a nelezou, nechodej :grinning: to pak teprv zacne mazec :slight_smile:

odkaz radej cist nebudu, ja jsem z toho pak spatna
10. bře 2009 ve 22:25  • Odpověz
autor
dobré ráno .... jak tak vidím, tak tady se včera moooc kecalo

jaji ... kočárkování ti moc sluší
beat ... vypadáš tak spokojeně, až je to k záviděnihodné :grinning:
11. bře 2009 v 07:32  •  2 děti  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile:
beat - moc krásný fotky :dizzy_face:
bukco - nesmíš se divit, mamule mají večer volno, snažilky a těhule koníkují přes den, aby se mohly věnovat večer partnerům :wink:
11. bře 2009 v 07:49  •  2 děti  • Odpověz
všude se asi spí, našla jsem celkem pěknej článek http://www.super.cz/deti/29872-jake-to-je-byt-miminkem.html
11. bře 2009 v 08:35  •  2 děti  • Odpověz
ahojky, jak se máte?
bukca, co ovu? uz?
11. bře 2009 v 09:23  • Odpověz
ahoj paji, já se mám jak v práci a co ty?
11. bře 2009 v 09:31  •  2 děti  • Odpověz
lufe, upřímně řečeno na h... v práci honička a jen problémy :frowning2: takže se snažím dělat, že nestresuju, ale občas to nejde. Chudák prcek :frowning2:
11. bře 2009 v 09:45  • Odpověz
paji - na to je jediná taktika, říkat si, že už to máš v podstatě za pár a být v klidu ...
11. bře 2009 v 09:55  •  2 děti  • Odpověz
autor
ahojky paji .. ovu asi tak pozítří možná .... uvidíme http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/userid=64285/nummer=6
11. bře 2009 v 10:00  •  2 děti  • Odpověz
bukca, budu držet palečky :dizzy_face:
lufe, to víš že si přesně tohle říkám. Kašlu na ně, idioty
11. bře 2009 v 10:23  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: noc dneska super, posledni koejeni v 21.30, pak az ve 4.40 a pak v 8.40, pak jsme spali do desiti :grinning: nechci to zakriknou ale i poslednich par dnu docela dobre usina vecer, tak snad tenhle jedinej nesvar odbourame a i od 21h do 23 bude spat :grinning: a nevykukovat

bukco testujes testama ovu? kamaradka chce zacit brat snazeni poradne vazne ale do testu se ji nechce ze jsou prej drahy
11. bře 2009 v 10:26  • Odpověz
holky neco vam musim rict, co mi vyrazilo dech...
jak jsme byli na tom predporodnim kurzu... bylo nas tam 13 paru, vsichni uz porodili, posledni ted pred nekolika dny a chysta se spolecny sraz v kvetnu. Jenze, jeden par o miminko prisel asi ve 29. tydnu, takze uz muselo byt porozeno, nevim jestli mrtvorozene nebop jestli umrelo zahy, nikdo nam to nerekl. Ale svete div se, zrovna tenhle par na onem spolecny sraz nabidl svoje staveni na kokorinsku, jako ze ten sraz bude tam!!! Ja to fakt obdivuju, ja bych na miste te maminky nemohla dite ani videt a skoncila bych v bohnicich...
11. bře 2009 v 10:32  • Odpověz
feb, to máte teda spáče :wink: Daneček je šikulka :wink:
a s těma ovu testama, já jsem je objednávala z netu a potom je 2x koupila v lékárně. V jednom balení 2 testy za 120Kč. Říkala jsem si, že utrácím za nepotřebné kraviny, tak ty testy už mě nezabijou..........
11. bře 2009 v 10:33  • Odpověz
autor
feb .. já je objednávám z netu a tam to vyjde cca na 40,-/ks
11. bře 2009 v 10:36  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky,

paji..koukám že v práci nic moc co :(

jinak Tomík se vrátik k obvyklejm nocím takže ty dvě hezké byla vyjímka, škoda no ale to neva :grinning:
11. bře 2009 v 10:36  • Odpověz
paji, bukco - to jsou teda ceny ...
feb - Daneček je šikula :slight_smile:
11. bře 2009 v 10:36  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj, jdu vás dočíst :wink: .
Jsem zase ve škole, koukám, že se tady chválí děti, tak to si jdu přčíst, co zase umí nového :slight_smile:
11. bře 2009 v 10:44  • Odpověz
no není to levná záležitost, ale člověk občas opravdu vyhodí peníze za daleko větší kraviny.......
jaji, dej si něco sladkého, ať se ten cukr dostane do mlíka a Tomíka uklidní :wink:
já už tu práci kašlu, a vůči všemu začínám být apatická.........ještě chceme našetřit na sedačku, takže to tu ještě chvíli vydržím. V srpnu bych ale chtěla být na nemocenské, snad mi to doktorka napíše. Když mě předtím po té laparo nechala doma 2 měsíce, tak by mohla :slight_smile:
11. bře 2009 v 10:53  • Odpověz
paji...sladký žeru furt :slight_smile:)) on je klidnej, jen spal míň, no neva :slight_smile:))

dneska to poprvé risknu a nebudu ho o půlnoci budit, uvidim kolik dá na první zátah, jdu zítra k zubákovi a vstávám v 6:30, takže se nevyplatí když on vstává kolem 4:30 - 5:00 pak spát, takže to otočím a uvidím
11. bře 2009 v 10:55  • Odpověz
Bukca: já koupila ovu testy tady přes bazar- stál 15 korun jeden a myslím, že teda fakt fungují...Bych ti doporučila, aby sis je taky pořídila odtud na další cyklus, ale to už je nebudeš potřebovat :wink:
11. bře 2009 v 11:01  • Odpověz
autor
bety .. mrknu na to ...
11. bře 2009 v 11:17  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky...
tak hlásím monitor OK, dneska nám stačilo 20 minut a výsledek byl přesvědčivý. takže v pondělí asi opravdu jen spinkala...se jí nedivím po tom, co si se mnou o víkendu prožila za horečky, že spala když to šlo.
by mě zajímalo, jestli slyší v děloze když kašlu a jak to slyší a jestli to s ní třeba háže...ty moje záchvaty kašle jsou fakt šílený...chudinka malá tam

feb...tak to je obdivuhodný od tý maminy, já bych to taky nedokázala :pensive:

jáji...tak at ti ten risk vyjde :slight_smile:
11. bře 2009 v 11:46  • Odpověz
Ahoj holky

jsem jen na skok - malá ještě spinká, ale za chvíli razíme na nákup, tak nás musím připravit :grinning: To jsou pro mě krušný chvilky, než vylezeme s kočárkem tak ze mě leje.

Káči - když monitor vyšel dobřre, tak je vše v pořádku. Já teda neměla kašel, jen vysokou teplotu, šílenou zimnici a rýmu. Taky jsem vyděšená volala doktorovi, ale on mi jen řekl ležet, 3 x denně paralen a vitamín C. No a jakou mám buclatou holčičku :grinning:
11. bře 2009 ve 12:22  •  1 dítě  • Odpověz
kaci suoer super, ja taky vzdycky mela problem v tom, ze malej chrnel na monitoru, ovsem jen co jsem byla zpatky v cekarne zacal se mrskat o 106 :grinning:

beat neboj, to natrenujete, nam to taky driv trvalo o neco dyl, ted je to zalezitost 5i minut :dizzy_face:

byli jsme venku, svitilo krasne slunicko ale pak se prihnal mrak tak jsme se dali ychle na ustup, neb jsem zapomnela plastenku na susaku doma, trdlo :sweat_smile: , tak jsme trochu zmokli
11. bře 2009 ve 12:36  • Odpověz
holky - pošlete sem nějaký to sluníčko, tady vládne těžká podzimní depka ...
11. bře 2009 ve 12:38  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.