• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
Bukčo, Bety - No jasně holky, příští měsíc už ovu testy nebudete potřebovat!!! Holky jsme "dubnové" snažilky, tak do dubna, ať jste obě těhule. Čekáme už jen na vás!
Jak říkala Káča - v květnu bysme měli zavzpomínat a udělat srazík po roce - s miminkama popřípadě s bříškama.

Feb - po kom je Daník tak hodnej a tak hezky spinká?
Teď jsem na jedné diskusi četala nějaké příspěvky, co dělat, když dítě nechce spát...dost tam holky psaly, že jim děti nechtěj spát v postýlkách a že si je berou do postele, co s tím. Nakonec se jich ozvalo docela dost, že to dělají taky - tak je to jak u nás... a líbil se mi jeden příspěvěk, kde ženská psala, že četla, že to je jako když jdete spát do své postele v noční košili a probudíte se nahá v posteli souseda - tak stejný pocit má asi děťátko, které usne mamince u prsa v posteli a probudí se samo v prázdné postýlce
11. bře 2009 ve 12:40  •  1 dítě  • Odpověz
Jo jo Lufe - tady u nás padají kroupy - tak ty ti asi nepošlu :grinning:
11. bře 2009 ve 12:41  •  1 dítě  • Odpověz
beat - kroupy si nech, ty nechcem ... :grinning:
11. bře 2009 ve 12:47  •  2 děti  • Odpověz
ahojky všem :slight_smile:
11. bře 2009 ve 12:52  • Odpověz
jo, kroupy nebrat :angry: já už jsem říkala, že příští rok v březnu chci jet někam do tepla, protože tohle je opravdu už na hlavu.....pořád samé mraky :angry:
11. bře 2009 ve 12:57  • Odpověz
No Pájo spíš letos ještě můžeš ještě vyrazit někam do tepla - mám pocit, že příští rok už to jen tak nepůjde :wink:
11. bře 2009 ve 13:41  •  1 dítě  • Odpověz
beat danecek se spankem je urcite po tatinkovi- kdyz spi tak proste spi a nic s nim nehne :grinning: vubec nemusime byt potichu, fungujem uplne normalne kdyz prcek spi. Ja jako mala byla trochu prusa, ale vesmes jsme oba byli moc hodny deti, ktery se nevztekaj, dokazou si sami hrat a tak... tak doufam ze nas naky zachvaty vzteku a mlaceni se po zemi neceka...
11. bře 2009 ve 13:51  • Odpověz
beat, letošní dovolenou asi zrušíme. Musíme koupit sedačku (chceme koženou, takže to nebude 20tis) a taky pokojím budeme muset vybavit, takže uvidíme jak nám to vyjde. Jinak myslím, že i s půl ročním mimčem se dá jet na dovolenou, uvidíme :slight_smile:
11. bře 2009 ve 13:56  • Odpověz
Pajo my jak byli loni na Mallorce tak v letadle teda bylo hodně rodičů s úplnými miminky ale já teda nevím já bych asi nejela protože to si přece člověk moc neužije když je to miminko moc malý tak ani nemůže jít na pláž.
11. bře 2009 ve 13:58  • Odpověz
beat...hlavně jí dej do postýlky brzo, páč pak si na to zvykne a už jí tam nedáš a bude spát s vám do 3 let :grinning:

já teda dala malého do postýlky hned, sice ze začátku to byl boj ale teď tam spí docela v pohodě
11. bře 2009 ve 14:05  • Odpověz
ty jo naše dítě je vyřízený z takovýho králíka co jsem mu koupila, trup má umělěj a cinká, jako když máte na dveřích takové ty cinkátka, drží králíka za nohy a furt s ním hejbe, to je sranda :grinning:
11. bře 2009 ve 14:09  • Odpověz
ad dovolená u moře, my pojedem až budou malému 3 roky ať z toho taky něco má, no možná 2,5 ale dřív neee
11. bře 2009 ve 14:11  • Odpověz
kamarádka byla s malým u moře když mu bylo 7 měsíců a čachtal se bazénku pod deštníkem na pláži úplně v pohodě.....a to tam byla bez chlapa, jen s mamkou a sestrou........no možná to bylo lepší že tam byla se samýma ženskýma.......
11. bře 2009 ve 14:24  • Odpověz
tak to mi bychom rádi jeli v září aspon do chorvatska, ale samozřejmě uvidíme, jak budeme zvládat, jaká malá bude a tak. když je vše v pohodě, myslím, že zvládnout se to dá krásně, i když připouštím, že bychom tam nejeli kvůli malé, tý to bude jedno, spíš kvůli nám - zažít si tu mořskou pohodičku, nasát atmosféru, najíst se mořských potvor, který milujeme a užít si večerní prochajdy po promenádách s kočárkem :slight_smile:

jáji, vyfot tomíka s králíkem prosíííím
11. bře 2009 ve 14:33  • Odpověz
presne, my taky nepojedem k mori jen tak.. mimi nema byt vystavovany slunicku vubec, do slany vody taky nema prijit... myslim ze sumavu si uzijem vsichni mnohem vic :slight_smile:
11. bře 2009 ve 14:34  • Odpověz
kaci ja bych se bala... jist naky potvory, nezapomen ze budes s nejvetsi pravdepodobnost jeste kojit a kdyz se pos... ty, tak je to neprijemny ale ne tak dramaticky, jako kdyz pak bude mit prujem mala, to tradaaa do nemocnice raz dva tri... :(
11. bře 2009 ve 14:36  • Odpověz
ja nevim, ja bych si asi dovcu s tak malym ditetem neuzila, obzvlast vecer?? co s nim?? a ve 30 stupnovym vedru na pamatky?? protoze my teda neumime lezet na plazi
11. bře 2009 ve 14:48  • Odpověz
fuuuj pamatky :slight_smile: pro me dovolena = sport. valet se je dobry jen chvili, ve vedru chodit po pamatkach me taky nebere. Ale brusle, behani, kolo, plavani, volejbal a tak, to je moje :grinning: nastesti honza je stejnej "kulturni ignorant" jako ja ;) jako mala jsme vyrustala po divadlech, takze kultury jsem se nabazila dosyta :slight_smile: ale nakej peknej komorni koncert nebo divadelni hru samozrejme obcas rada :slight_smile: Spis nekam jet do prirody, poznavat mesta je pro me za trest. nepohrdla bych snad jedine paříží :dizzy_face:
11. bře 2009 v 15:09  • Odpověz
holky psala jsem slunince, poslala mi pres mobil fotku, mala je nadherna :slight_smile:) uz maji prej doma net tak bude vic na prijmu, ted je u rodicu
11. bře 2009 v 15:15  • Odpověz
autor
jaji .. tak jí dej do svého alba, ať se taky pokocháme
11. bře 2009 v 15:19  •  2 děti  • Odpověz
autor
feb ... Daneček je kouzelný :grinning:
11. bře 2009 v 15:25  •  2 děti  • Odpověz
prihodila jsem fotky do alba, myslim ze nad jednou se urcite zasmejete :slight_smile:
11. bře 2009 v 15:25  • Odpověz
bukco ty ses neuveritelne rychla :slight_smile:))) diky moc
11. bře 2009 v 15:26  • Odpověz
feb...krásný fotky, daneček je kus teda, no má bejt po kom, oba jste s honzou velcí :slight_smile: sluší mu to, je to pořádný skorotříměsíční mimino

ad dovolená) tak památky nás taky neberou - my radši přírodu, procházky, tůry, ochutnávání místních dobrůtek, občas se vykoupat, ale ne ležet celý dny na pláži...
takže tak.
milujeme jak hory, tak moře, milujeme i zmíněnou šumavu, kterou si taky nenecháme ujít :slight_smile:

s tím kojením a mořskejma plodama...nikdy se mi z nich nic nestalo a nenapadlo mě teda, že kdyby něco, tak že by se to mlékem přeneslo na malou. to by mě teda mrzelo... to si jako nebudu moct dát tatarák, carpaciio z lososa, nivu apod. po celou dobu kojení :confused: :confused: :confused: ???? protože to jsou dost rizikový potraviny....
11. bře 2009 v 18:09  • Odpověz
kaci...povim ti to asi tak, chce to zkusit co to udela, ja jim vse mimo kvetaku, brokolice, cocky a perlivejch napoju
11. bře 2009 v 18:18  • Odpověz
aha, no já spíš myslela jak psala feb, že když se z toho pos...já tak OK, ale netušila jsem, že by mohla i malá. že jako kdyby tam byl nějaký bacil (jinak nevím, proč bych se z toho pos....), tak jsem nevěděla, že by se mohl dostat mlíkem do emíka...

tyhle nadýmací věci chápu, to je známé, že to skrz mléko může ovlivnit mimi...
11. bře 2009 v 18:24  • Odpověz
já nevím, ale tohle se desne moc resi, ja teda jim fakt vse a malej je v pohode, tak pokud se nebojis, tak to proste chce zkusit, to bys taky nemusela jist vubec nic
11. bře 2009 v 18:28  • Odpověz
ahoj holkyyyyyyy koukám, že se tu kecá a já tu nejsem :frowning2: no co nadělám, tento týden to musím ydržet bo toho mám v práci moc. příští týden snad budu mít na vás víc času.
nový fotky všech jsou supeeer už se těším na matýska až ho budu mít u sebe, ale to ještě za dlouho :dizzy_face:
ad moře a dovolená - to já teda plánuju taky moře příští léto (jela bych i dřív, ale v zimě asi jaksi těžko :sweat_smile: ) tipuju to na chorvatsko se švagrovcema
11. bře 2009 v 19:03  • Odpověz
kaci ja bych teda nezkousela co to udela... :stuck_out_tongue_closed_eyes: nejde o to ze se nafouknes a pak mala bude skucet, ale jde o infekce... :pensive: syrovejm masum, vajickam a nakejm breberam bych se urcite vyhnula. Tatarka v restauracich v lete (nevite kde ji uskladnujou), tocena zmrzlina... vsechno je to riziko a zbytecny riziko. Ja si na to davala pozor i v tehu. A ty rizika z jidel ve stredomori neni uplne nejnizsi... bejvalej pritel si z recka privezl hepatitidu A a s jejich rodinnym kapitalem rozhodne nebydleli v prumernem hotelu...
11. bře 2009 v 19:08  • Odpověz
tak syrové maso bych asi nejedla ale jinak bych to nějak extrémně neřešila, ale to je jen můj názor, moje máma to taky neřešila a jsem zdravá a v pohodě, tohle je prostě dobou a teď se do mě klidně pusťte :grinning:
11. bře 2009 v 19:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.