• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky a už i maminky (duben 2008) IV.

(Zamčená)
23. ledna 2011 
jaji: já se do tebe nepustím bo mám stejný názor.....syrový maso...no nevím možná bych si ho dala (teď myslím v zavedený a osvědčený restauraci kam chodíme pravidelně - v čechách) i když nevím...jinak já to jídlo taky neřeším a jím prostě vše na co mám chuť. až bude mimi tak asi budu muset omezit nadýmavý věci, ale to je vše co jsem ochotná obětovat :wink:
11. bře 2009 v 19:34  • Odpověz
delfi...to jsem ráda, já se v těhu taky neomezovala a teď taky nijak moc ne, třeba takovou čokoládu žeru furt na nervy :grinning:
11. bře 2009 ve 20:25  • Odpověz
jaji: jojo i oříšky :sunglasses: prostě všechno.....jen se děsím až budu kojit a nebudu si moct dát třeba vajíčka nebo zelí (nadýmavý). hele všechno co nadýmá mě bude nadýmat i malýho?
11. bře 2009 ve 20:29  • Odpověz
no to je kazdeho vec, 100x je o v pohode a po 101. capne nakou breberu, tatarakum a chobotnicim zdar :grinning:

ja se jinak cpu susenkama,ve kterych neni zadna pro me "spatna" prisada musim je trochu omezit :dizzy_face: neb bych rada vymenila tuk za svaly zase :slight_smile: asi zacnu tim, ze misto celeho baleni na posezeni snim jenom cast :grinning: tim si vynahrazuju tu svou ekzematickou dietu. a musim uznat, ze ekzem mam fakt dobrej co to dodrzuju. no maloplatny, mela bych takhle jist i normalne... nejen kdyz jsem tehotna ci kojim.. :confused: chjo.
11. bře 2009 ve 20:38  • Odpověz
delfi s tim nadymanim- ja nemuzu nic na cibuli, to mladej blil jak amina, ale jinak z tech nadymavych veci si obcas neco dam, ale v mensim mnozstvi nez bych jedla normalne. Nektery deti na prdiky trpej hodne, nekdo min. My zrovna nastesti moc ne, problemy mel danecek nekdy po ranu, tak 10 min max nez se vyprdel a vykadil. Davam mu probioticky kapicky a od ty doby ok. Kamaradka ma chlapecka a ten skuci uz od porodnice... :pensive:
11. bře 2009 ve 20:41  • Odpověz
delfi...já si dala i vajíčka, jen trochu, pak mi došlo že bych je neměla :grinning: zelí teda nejím, radši :grinning: no to bys neměla ani ovoce, zeleninu atd....mě doktorka zakázala skoro všechno ovoce, jablka smím jen bez šlupky a zeleninu - rajčata neee

no to bych nejedla nic
11. bře 2009 ve 21:05  • Odpověz
je to věda to jídlo, to vám řeknu :slight_smile:
11. bře 2009 ve 21:37  • Odpověz
feb: aha tak to se budu modlit ať mates na prdíky netrpí :wink:
jaji: no já vím, že tohle jídlo mě nadýmá - pokaždý. ovoce a zelenina mi ani nepřijde nadýmavá (tak, že bych si toho všimla) ale asi mě nadýmat nemusí a malýho jo? ježíš!!!! to bude moje smrt!
kaca: no jo úplná věda, asi budu špatná máma bo tohle všechno fakt neovládám a pochybuju, že to nastuduju :sweat_smile:
11. bře 2009 ve 21:48  • Odpověz
delfi...neee po ovoci se ti může osypat, to samé třeba po rajčatech

a já jsem asi taky špatná matka, protože peru v persil gelu,dokonce peru naše věci společně s prckovejma, jím skoro všechno, atd atd... :grinning:
11. bře 2009 ve 21:51  • Odpověz
no to mi povídejte :wink: Malá skučí na prdíky docela pěkně, tak začínám řešit co teda jíst a co ne. Zatím se teda taky vůbec neomezuju - teda krom toho, že nejím hrách, čočku, zelí atd. Piju kojící čaj, ale asi to nezabírá. Přijde mi, že moje strava nemá na její prdíky žádný vliv. Spíš moc hltá a pak se diví :grinning: (a já s ní) :frowning2:
11. bře 2009 ve 21:52  •  1 dítě  • Odpověz
Tomík si prdí kdy chce a jak chce :grinning: Ufff a to jsem jedla i čerstvej chleba a rohlíky :grinning:
11. bře 2009 ve 21:55  • Odpověz
beat tak jí vysvětli, že při jídle se nehltá :slight_smile: ))))))))))) :grinning: :grinning: :grinning: to je přece jednoduchý,ne? chichi
dobrá rada nad zlato že:slight_smile:
11. bře 2009 ve 21:58  • Odpověz
no nic, se loučím, přemýšlím zda Tomika vzbudit o pulnoci nebo ne, zitra jdu rano k zubakovi fuj
11. bře 2009 ve 22:06  • Odpověz
autor
Dobré ránko .... jsem tu první, jupííí
12. bře 2009 v 07:44  •  2 děti  • Odpověz
čau bukca, jak se daří?
12. bře 2009 v 07:48  • Odpověz
dobré ránko, tak já dneska až třetí ...
12. bře 2009 v 07:53  •  2 děti  • Odpověz
lufe, to je ale taky hezké místo :wink:
12. bře 2009 v 08:00  • Odpověz
paji - to jo, dneska jdu odpo cvičit, už se těším :slight_smile:
12. bře 2009 v 08:09  •  2 děti  • Odpověz
autor
chystáme se na ovu, tak tak všelijak :grinning:
12. bře 2009 v 08:12  •  2 děti  • Odpověz
autor
u nás sněží, já se z toho asi zblázním :unamused:
12. bře 2009 v 08:12  •  2 děti  • Odpověz
lufe a na jaké cvičení chodíš? nějaké speciální pro těhulky? Já bych cvičit šla, ale mám ráda aerobik a to se bojím, že skákání nebude moc OK :unamused:
12. bře 2009 v 08:13  • Odpověz
bukca, chystejte, chystejte :wink: potom dej vědět, ať držíme palce o sto šest :wink:
A u vás sněží? v NJ bylo doteď celkem jasno, ale teď už se kaboní :angry:
12. bře 2009 v 08:14  • Odpověz
u nás sněžilo přes noc, ale teď to taje ...
paji - jo cvíčo pro těhule, je to tady v okolí, do Brna by se mi jezdit nechtělo ... aerobik se nedoporučuje, ale třeba něco pomalýho by bylo ok
bukco - jj, pořádná příprava musí být :wink:
12. bře 2009 v 08:17  •  2 děti  • Odpověz
autor
paji neboj, to víš, že dám vědět .. už jsme začli se snaženíčkem, tak uvidíme co a jak ... v neděli začínám brát utroš, tak snad k něčemu bude
12. bře 2009 v 08:24  •  2 děti  • Odpověz
bre rano holky, mrne dnes spalo zas dobre, 6h a pak 4 hodiny, ted spi dal ale ja uz jsem po kojeni v pul 9 vstala :slight_smile:

v so ma byt pekne tak premyslim kam na vylet... chtewlo by to nekam kde je po ceste naka restaurace kde bych mohla prcka nakojit :slight_smile:

jo a jinak na www.picasaweb.google.com/flekounci jsou jeste naky novy fotky :slight_smile:
12. bře 2009 v 09:04  • Odpověz
Ahoj holky,
jak se daří? U nás zas napadlo takových 5 cm sněhu a stále chumelí jako o Vánocích už mě to nebaví.
Feb Daneček je roztomilý :slight_smile:
Bukci držím pěsti ať to už konečně výjde.
12. bře 2009 v 09:17  • Odpověz
autor
feb ... fotky jsou moc pěkné :grinning:
12. bře 2009 v 09:18  •  2 děti  • Odpověz
feb - moc pěkný fotky
adel - to by mě už asi štrejchlo, další sníh ...
12. bře 2009 v 09:19  •  2 děti  • Odpověz
No jo Lufe je to děs, ale říkám si, že už jen březen (možná něco málo v dubnu) a bude to OK bude tu jaro.
12. bře 2009 v 09:24  • Odpověz
autor
tak u nás naštěstí už přestalo sněžit a nedrží se .. ještě že tak ...

dneska jdeme z práce na pivo, to bude zase akce s těma našima klukama ... už se celkem těším
12. bře 2009 v 09:27  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.